PDA

Pogledaj cijelu verziju : The Witcher 2: Assassins of Kings



Stranica : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

str1k3r
18-09-2009, 11:04
Sve je već rečeno u The WitcherStemi, sad ću samo ponoviti krucijalne djelove -

Leak:

JciyoGmnGyo

Odgovor:

Of course, we can’t and won’t try to deny the facts. The movie that appeared on the various sites yesterday presents our newest project, The Witcher 2, which we’ve been working on for some time. We made something about half year ago, to present the first playable version of the game.” said Adam Kiciński, CEO of CD Projekt RED. “Currently we are looking for a potential publisher (or publishers) for this title, and this leak is an uncontrolled side effect of that process. For today, we are not commenting on anything that concerns the game itself.”

More information about The Witcher 2 will be unveiled alongside the official announcement.
Ova vijest je danas u 11 sati objavljena.

Skoro sam infarkt dobio na ovu vijest. :)

Bartuc
18-09-2009, 11:09
Onaj zmaj mi je malo jadan, ali valjda će ga doraditi. Najbolje kada lik kaže za zmaja "How cool is that!?", a zmaj sav trzav i neprirodan, pogotovo na kraju videa :rotfl:

str1k3r
18-09-2009, 11:14
Da, zmaj je ubij Bože, ali ostale animacije su stvarno odlične.
Borba je tako neopisivo dobro prezentirana, da je 3D ja bih se usro =)
Mislim da je vrijeme da se Witcher opet pređe, već sam zaboravio koliko sam ga puta prešao =)

Grim
18-09-2009, 11:17
Ah nažalost još nisam prešao Witcher EE tako da me ovo ne uzbuđuje toliko.

Ali glas i repić. :rotfl:

Wishmaster
18-09-2009, 11:21
)(&OBV(/tv5bo987%CVI/&(BO(/ &O/(57o698bvoghjewljtkr gh765o76845I/&GBp0987698e4760gb7tb zp98z36554676r98+-*56/415+69584;:/(=%?($&9
..the fak...
blblblblblblblblblblblblblbl...
oču. sad. odma.
CD Projekt j**i se. Sad nebudem mogel spati par dana...
Grafika bolja, gradovi prljaviji, Geralt hmmm... zanimljivog izgleda, fizika brutalna, vojs ekting presmiješan :D
Ovu vijest čekam od kad sam odigral prvi dio. Skoro svaki dan idem na ofišl stranicu provjeriti dali ima kaj novoga.
Sretan sam.
Woooo.

Arbiter of Change
18-09-2009, 11:23
Glas je očito placeholder, ali iskreno, mogu ga zamijeniti s bilo kojim monotonim, hrapavim glasom i ja sam OK jer ono... glas nikada nije bila neka važna odlika Geralta u Witcheru, meni barem nije. Zapravo, to što ima jednoličan glas ga je činilo posebnim. Ste skontali novi oklop?

Ali da se ponovim, sviđa mi se što sam vidio. Jedino se bojim, i da se nadovežem na ovo što ste već rekli, je da će igra opet štekavati masivno kad izađe, posebno ako igra bude istjerana prerano na tržište. Repić je awesome, kad god igram RPGove biram tu frizuru tako da je odlično za mene, više me brinu quick time eventsi bez kojih se istina moglo, ali ako su tu u svrhu da učine boss borbe više epskima onda sam svim srcem za jer u W1... pa, nisu baš bile nešto upečatljive sa gameplay stajališta.

Khmmm... Witcher 2= :pray: .

str1k3r
18-09-2009, 11:24
Ne biste vjerovali gdje sam našao ovu vijest; na Facebooku. Opet se idem izbrutaliti u "starom" Witcheru tak da... =)
Rep me ne smeta toliko, a glas će ionako promijeniti, kao što je Gwin rekao; čuje mu se poljski naglasak.

BTW, jeste vidjeli kako koristi Mass Effect style razgovore, izbor odgovora je samo okvirno značenje, a ono što on kaže je sasvim deseto od izbora. BRUTALA.

@Arbiter, o da, oklop je majstorski.

Jopax
18-09-2009, 11:37
*svrš*
Kao što je već navedeno sve je osom osim glasa, koji me podsjeća na jeftini akcijski poljski film č klase :)

str1k3r
18-09-2009, 11:40
Mene najviše zanima hoće li skladati glazbu Paweł Błaszczak i Adam Skorupa, koji su mi na razini božanstva što se tiče glazbe.
Zanima me još koliki udio rada na igri ima Andrzej Sapkowski, stvarno bi bio grijeh da nema čovjek nekakvog utjecaja na igru.

Arbiter of Change
18-09-2009, 11:52
Ne znam što ste se uhvatili zmaja... i dlakovuk je izgleda ubitačno u W1 pa se nitko nije toga uhvatio. :)
Inače, sad samo čekam Wedrana da otvori temu u Pljuvačnici o tome kako ne voli repiće kako bi znao da će igra razvaliti sve živo i neživo.

Bartuc
18-09-2009, 11:58
Ali za vukodlaka lik nije rekao "How cool is that!?" :D

Constantine
18-09-2009, 12:02
WTF :(

kakav je ono gay glas Geralta,prestrasno,pa nebude valjda takav u finalnoj igri,nimalo ne odgovara karakteru Geralta :(


ali ostalo :pray: ,pogotovo okruženje i krajolik,sve je tamnije i hladnije sto mi se jako sviđa zato sto ne podsjeća previse na fantasy setting kojeg mrzim.

Duke of Earl
18-09-2009, 12:06
WTF :(

kakav je ono gay glas Geralta,prestrasno,pa nebude valjda takav u finalnoj igri,nimalo ne odgovara karakteru Geralta :(

Pa ovo je tek alpha verzija igre koliko sam shvatio, tak da ga 99 % neće ostavit ovakvog. A za ostalo, slažem se sa svima, izgleda bogovski.

Arbiter of Change
18-09-2009, 12:12
Koliko sam ja shvatio, trenutni glas mu daje onaj isti CEO koji nam objašnjava stvari kroz video.
Btw, ste mu vidjeli facu na početku (CEO mislim)? Zna da nas pod*ebava videom i uživa u mučenju, očito po smiješku koji iskrsne tu i tamo. :)

mravojed20
18-09-2009, 12:45
Volim ono što sam vidio, atmosfera, fizika, skriptirani detalji kao ono kad se dere na one vojnike zapovjednik, jao, jedva čekam.

Bartuc
18-09-2009, 12:47
Ludnica kada se lik zbljuje po podu :D I ne znam jel sam dobro čuo, ali umro sam kada je lik kod bačvi rekao nešto tipa "Faliti će mi ove bačve :(" :D

IGoR_2803
18-09-2009, 12:50
zakon, ovo me baš obradovalo... baš igram witchera po prvi puta, na drugom chapteru sam i već sad mogu reći da mi je definitivno među top 10 igara ikada...

Arbiter of Change
18-09-2009, 12:52
Ja samo znam da će Aard ovaj put biti jak do jaja kad su implementirali Havok i sad kad se neprijatelji mogu strmopizditi s litica... tko zna, možda nas to navodi na nešto više open-ended zone ovaj put, premda po meni nisu potrebne. I da, rotacija dana i noći izgleda fenomenalno sada, još bolje nego u originalu koji je ionako imao jako dobar lighting sistem.

Tsaя
18-09-2009, 13:07
Baš super, novi witcher. jedinica, tj The Witcher EE koji sam igrao mi je bio super, a ovo izgleda još bolje. Jedva čekam.

Wishmaster
18-09-2009, 13:24
http://www.thewitcher.com/community/en/news/933.html
Evo i na službenoj stranici...

Bilo bi dobro da naprave mape koje su malo otvorenije, ne previše nego tek tolko da se imaš gdje izgubiti.
Ah nikaj, polako šparati za novu grafičku :)

Deadwalker
18-09-2009, 14:09
Vau, koja vijest...fakat sam se ugodno iznenadil :)
A sta rec, nego jedva cekam ovo remekdjelo. Grafika je itekako napredovala, te me onako atmosferom ovo sve podsjecalo na onaj logor viđen u filmu Gladiator na pocetku. Neznam zasto... :) Napredak je vec sada vidljiv u alpha verziji na gotovo svim segmentima te ocekujem jos bolju igru od jedinice. Znaci, legendarno remekdjelo :)

Windwalker
18-09-2009, 14:30
Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2, Witcher2!

AAAAAARRRRRRRRRRRGGGGGGGGGHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!


Igra izgleda savršeno!!!
Geralt malo drukčije izgleda, što je OK. Čak ima i Raven armor. Ma i zmaj je dobar (čak i da se sastoji od 2 pixela).

Samo se molim svim silama u svemiru da će imati stari glas! Znam da je tek alpha, ali pošto je ljudska glupost neograničena, postoji mala šansa da ostane i ovaj odvratni glas.

Bartuc
18-09-2009, 14:35
Lol, ne postoji šansa :D Čak nije text niti odglumljen nego je samo pročitan :|


I da, sumnjam da će igra izaći zbugirana kao jedinica. Dečki su ipak napravili najbolji Patch u povijesti što znači da su naučili na svojim pogreškama i vjerujem da će ih ovaj puta zaobići. Osim ako je sve to planski, prvo ti prodam qurac od ovce, pa napravim patch i prodam ti ga pod novu igru :D Ali sumnjam da su takvi, bio bi razočaran da jesu pošto su ipak tvorci jedne od najboljih igara do današnjeg dana, što nije mala stvar.

str1k3r
18-09-2009, 14:37
Nisu takvi definitivno, budući da se EE iliti 1.4 Patch mogao za džabe skinuti sa njihovih stranica ako si imao originalnu igru ofc. :)
Ali prema onome što sam dosad vidio igra je nenadjebiva.

Bartuc
18-09-2009, 14:43
Zanima me kako će se priča razvijati!? Možda su Azar Javed i GrandMaster radili za nekog trećeg koji je uspio napraviti mutaciju preko tajni Witchera te stvoriti svoju vojsku Witchera kojima bi poklao kraljeve!? :? :D

Windwalker
18-09-2009, 14:52
Lol, ne postoji šansa :D Čak nije text niti odglumljen nego je samo pročitan :|


I da, sumnjam da će igra izaći zbugirana kao jedinica. Dečki su ipak napravili najbolji Patch u povijesti što znači da su naučili na svojim pogreškama i vjerujem da će ih ovaj puta zaobići. Osim ako je sve to planski, prvo ti prodam qurac od ovce, pa napravim patch i prodam ti ga pod novu igru :D Ali sumnjam da su takvi, bio bi razočaran da jesu pošto su ipak tvorci jedne od najboljih igara do današnjeg dana, što nije mala stvar.
A dobro, neznam ja kako funkcionira izrada igre, te da su tek tolko naljepili ovaj glas.
Ali znaš, previše sam sranja vidio u svijetu, da me apsolutno ništa ne čudi.

A što se bugova tiče, obična verzija Witcera je bila Bog bogova među nekim megaBug poluproizvodima koji su izašli u približno vrijeme, te su postali igrivi tek uz desetke patcheva (Oblivion, NWN2, Gothic3, pa čak i Mass Effect...).



Nsiu takvi definitivno, budući da se EE iliti 1.4 Patch mogao za džabe skinuti sa njihovih stranica ako si imao originalnu igru ofc. :)
Ali prema onome što sam dosad vidio igra je nenadjebiva.
Da, nije ovo EA, Bioware, ili Bethesda koji prodaju dvosatne dodatke za po 100 kuna.

Ovdje ih dobiješ besplatno, jer ljudi ipak cijene nas gamere (potrošače). I zato sam im čak i kupio EE. Iz poštovanja! Tako da imam 2 verzije Witchera.

A ako i ovdje ponove sličnu situaciju, opet ću kupiti 2 primjerka. Iz poštovanja!

str1k3r
18-09-2009, 14:54
Onaj "assassin" s kojim se borite na kraju cinematica jako nalikuje na onog Ss kojim se borite na kraju, u Outrou na kraju Witchera.SPogledajte sve je tu, dva mača, ista odjeća i misteriozni napitci koji stoje ovješeni od pojas na struku. Koliko ja znam samo Witcheri imaju sposobnost probavitiStakav jedan napitak.

Aral
18-09-2009, 14:57
Bog svih RPG-ova. Jedva cekam to zaigrat.

Constantine
18-09-2009, 14:59
Vau, koja vijest...fakat sam se ugodno iznenadil :)
A sta rec, nego jedva cekam ovo remekdjelo. Grafika je itekako napredovala, te me onako atmosferom ovo sve podsjecalo na onaj logor viđen u filmu Gladiator na pocetku. Neznam zasto... :) Napredak je vec sada vidljiv u alpha verziji na gotovo svim segmentima te ocekujem jos bolju igru od jedinice. Znaci, legendarno remekdjelo :)
eeee,da,kako si se samo toga sjetio,totalno podsjeća na tu scenu samo sto vise srednjovijekovno izgleda,da bar bude cijela igra takva,ne zelim igrat u topllim krajevima.

Aral
18-09-2009, 15:04
Da, daj zamisli takvu atmosferu, kao pravi witcher. Vjetrovito, hladno, mracno...covjece predobro :pray: Oni efekti vjetra, vatre, dima...epic!

Arbiter of Change
18-09-2009, 15:14
Da, nije ovo EA, Bioware, ili Bethesda koji prodaju dvosatne dodatke za po 100 kuna.

Ovdje ih dobiješ besplatno, jer ljudi ipak cijene nas gamere (potrošače). I zato sam im čak i kupio EE. Iz poštovanja! Tako da imam 2 verzije Witchera.

A ako i ovdje ponove sličnu situaciju, opet ću kupiti 2 primjerka. Iz poštovanja!
Je, ali postoji jedan problem: oni trenutno traže izdavača za W2. Što to znači? Znači da mogu doći pod okrilje neke kompanije koja će ih natjerati da izdaju igru ranije od očekivanoga, što je ozbiljan razlog za brigu kad se uzme u obzir da je W1 trebalo dosta dugo dok se nije "unormalio" EE patchem/verzijom. Tehnička strana me brine, ne sama igra.

@str1k3r;
Da se iz razgovora naslutiti da su povezani, na ovaj ili onaj način. Ja se osobno nadam da ćemo vidjeti još neku drugu Witcher školu.

Deadwalker
18-09-2009, 15:24
U biti, nakon zadnjeg cinematica u igri, nekako je "ocekivano" da bi se morao sloziti nastavak. A i ono, kada imas takvog uspjesnog prvijenca, nastavak je normalna stvar onda. Mene samo veseli sto ce ova igra zapravo od prakticki savrsene jedinice, izvesti ultimativni naslov koji ce me valjda kostati semestra na faksu...nema veze, bit ce vrijedno toga... :P

Windwalker
18-09-2009, 15:31
U biti, nakon zadnjeg cinematica u igri, nekako je "ocekivano" da bi se morao sloziti nastavak. A i ono, kada imas takvog uspjesnog prvijenca, nastavak je normalna stvar onda. Mene samo veseli sto ce ova igra zapravo od prakticki savrsene jedinice, izvesti ultimativni naslov koji ce me valjda kostati semestra na faksu...nema veze, bit ce vrijedno toga... :P
Nadaj se da dođe pod nekim praznicima.

Windwalker
18-09-2009, 15:31
U biti, nakon zadnjeg cinematica u igri, nekako je "ocekivano" da bi se morao sloziti nastavak. A i ono, kada imas takvog uspjesnog prvijenca, nastavak je normalna stvar onda. Mene samo veseli sto ce ova igra zapravo od prakticki savrsene jedinice, izvesti ultimativni naslov koji ce me valjda kostati semestra na faksu...nema veze, bit ce vrijedno toga... :P
Nadaj se da dođe pod nekim praznicima.

Bartuc
18-09-2009, 15:42
@AoC... Samo da na kutiji od Witchera ne osvanu 2 slova koja ljudi mrze :D

Insert
18-09-2009, 16:26
loše su one stalne cutscene tijekom borbi, kvari ti koncentraciju, a vjerojatno će se stalno ponavljati iste i slično (osim ako su te cutscene samo za borbu s bossovima

Windwalker
18-09-2009, 17:44
A u Witcheru su borbe tako teške da stalno moraš biti skoncentriran... ma daj!

str1k3r
18-09-2009, 17:45
Pa, na hard su poprilično teške.

WAR-ELEMENT
18-09-2009, 18:22
Iskreno ni prvi dio the witchera nije izgledo baš najbolje u alpha fazi,ali na kraju je ispo i više nego odličan,tako da se nebrinem puno oko toga,mada opet mogao bi preči još jednom the witchera.Koliko vidim bolja grafika,nešto više poteza,igrivost če sigurno biti malo bolja mada što se mene tiče netreba ništa da mjenjaju,mada promjene su za sada pozitivne pa se nebunim.

IGoR_2803
18-09-2009, 18:26
Pa, na hard su poprilično teške.

kolko sam do sada imao prilike vidjeti (tek stigao u vizimu) opce nije problem igrati na hard... jos mi je najtezi fight bio onaj na mostu protiv onoga magea i onih par salamandera, tamo sam jedino poginuo i morao loadati... ne bi skodila jos jedna teza razina... recimo hell kao u diablu... :)

Insert
18-09-2009, 18:28
Pa, na hard su poprilično teške.

kolko sam do sada imao prilike vidjeti (tek stigao u vizimu) opce nije problem igrati na hard... jos mi je najtezi fight bio onaj na mostu protiv onoga magea i onih par salamandera, tamo sam jedino poginuo i morao loadati... ne bi skodila jos jedna teza razina... recimo hell kao u diablu... :)

pa, tek si na prvom chapteru :/

str1k3r
18-09-2009, 18:32
Pa, na hard su poprilično teške.

kolko sam do sada imao prilike vidjeti (tek stigao u vizimu) opce nije problem igrati na hard... jos mi je najtezi fight bio onaj na mostu protiv onoga magea i onih par salamandera, tamo sam jedino poginuo i morao loadati... ne bi skodila jos jedna teza razina... recimo hell kao u diablu... :)

Odlično, onda ćeš se nauživati u borbi protiv HellhoundaS:)

IGoR_2803
18-09-2009, 20:53
Odlično, onda ćeš se nauživati u borbi protiv HellhoundaS:)

samo neka... :)

Bartuc
18-09-2009, 21:04
@Igor, prešao sam na Hard i pljuga je :D Zbilja fali još jedna ili dvije težine :(


@Insert, one cutscene su samo u Boss fajtovima gdje se razvija priča. Baš ti na tom djelu trailera i priča kako će Boss fajtovi biti poprilično epski :D

Windwalker
18-09-2009, 21:18
Kao što Bartuc kaže, hard je pljuga.
Jedino te Beast može namučiti ako ne ulažeš dosta u Aard na početku.
I pokoji Archespore kad prvi put odeš u swamp.
Sve ostalo je easy.

Pred kraj si napravim 20 Swallowa, 20 Tawny Owla, 40 White Rafforda, i ne iskoristim ni jedan.
Pa zadnji chapter i epilog pređeš bez izvlačenja mača, samo bacaš Igni.


Ali dobro, to je story-RPG, niti netreba biti pretežak.
Ako hoćete vježbati reflexe i živcirati se, igrajte neke FPS-e na hard, ili Super Maria i slične igre.

Bartuc
18-09-2009, 21:23
Lol, nikada neću zaboraviti borbu protiv Beasta na Hard :D Aard, beštija se stuna i ubijem je jednim klikom miša :rotfl: A na Normal sam krepao jedno 10x xD

Windwalker
18-09-2009, 21:32
E vidiš, meni to nije uspjelo, jer nisam razvijao Aard u prvom chapteru.

Umro sam 7-8 puta, te na kraju trčao oko Beasta, lupao ga malo po malo, trudio se odvući ga od Abigail, pa da me ona heala, i onda nakon mukotrpne borbe 'the Beast has fallen!'
Ali moram reći da je bilo jako epic.

IGoR_2803
18-09-2009, 21:45
Lol, nikada neću zaboraviti borbu protiv Beasta na Hard :D Aard, beštija se stuna i ubijem je jednim klikom miša :rotfl: A na Normal sam krepao jedno 10x xD

e, tak sam ga i ja dobil... vjerujem da je problematicno inace na hard, zbog onih barghesta okolo...

Rang€r
19-09-2009, 01:00
isusekristeomfgomfgomfg

neopisivivo sretan :)) :pray: :pray: :pray: :pray:

ono, visio je u zraku jednostavno i sad taman kad sam zaboravio da bi trebali najavit nastavak vidim ovaj topic, pogledo sam trailer sad izgleda apsolutno nenadjebivo, još jedan goty, ovo ima da se proda u jedno 12 milja primjeraka, jer ak wow može imat 13 mil. pretplatnika, kvragu ak ovo ne kupi bar 10 milja ljudi, ja se inače 100 % predbilježujem :D

inače jel samo mene onaj assassin na berengara podsječa? inače nekak mi je preočito da se radi o drugoj školi witchera, malo izopačenoj, oni su sigurno dali info azaru o kaer morhenu, jer to je ipak skrivena utvrda, nezna svaka budala za to, još se u kaedwenu nalazi, a azar je iz zerikanije, a profesor sigurno nije iz kaedwena :D

ovako, najviše želim sljedeče od nastavka: još više badass geralta i njegovih legendarnih rečenica :D carski sistem razvijanja lika, combat system i alchemy sistem(uz alchemy bi bilo ljepo da neš ubace :)), zatim chicks i taman svijet, zanimljivi questovi/storyline i na kraju taku grafiku da mi komp plače... inače na kojem engineu rade igru? opet aurora? :/

Bartuc
19-09-2009, 07:09
Ja se nadam da će ovaj put fakat alkemija biti esencijalna kako bi mogao preživjeti na većim težinama. Baš da ovisiš dosta o potionima i sl. Alkemija je pre savršena u toj igri, ali potioni su toliko beskorisni, na žalost :(

Arbiter of Change
19-09-2009, 07:13
Mene samo zanima konačna presuda dolazi li W2 i za konzole ili ostaje PC ekskluziva (ovo je bila PC prezentacija, vidljiva po kursoru koji se vidi na ekranu, a developeri obično imaju naviku prezentirati multiplatformske naslove na konzolama tako da je tu jedan upitnik). Inače, nadam se da će prodati barem 2 milijuna kopija igre kad se Witcher prodao u 1.2 milijuna primjeraka... što je fenomenalno kad se uzme u obzir da je došao od nepoznatog proizvođača, imao većini nepoznat IP, bio PC ekskluziva i RPG pored svega toga.

E da, isto tako bi me veselilo da ostave ovaj trenutni logo za igru, a ne kao neki (khm, khm) koji samo nabiju broj nastavka na već postojeći. :)

Grim
19-09-2009, 09:05
Nadam se da ce biti optimizirano, jel kolko sam vidio u video sve je radilo na 20-tak FPS-a, da ne ispadne ko prvi put.
I nadam se da ce loading biti kratak, bio sam prije odustao zbog loadinga od 2 min. :(

IGoR_2803
19-09-2009, 09:21
I nadam se da ce loading biti kratak, bio sam prije odustao zbog loadinga od 2 min. :(

igram EE i loadinzi su iber kratki, u trenucima kad ulaziš u novo područje te odma automatski sejva čekam možda 10ak sekuni... to je sasvim prihvatljivo...

Grim
19-09-2009, 09:23
Mislio sam na prvu verziju, prije EE-a, loading je bio 2 min. :(

Rang€r
19-09-2009, 14:48
pff onaj loading iz witcher 1.0 i sama optimizacija istog je bila super kolko se sječam, a igro sam ga na amd sempron 3ghz, 2gb ram i nvidia geforce 8600 gt, trzalo mi na ch5 samo zbog jebene vatre..

što se 20 fpsa tiče to je super, ja otkad igram WAR podnosim sve što se vrti na 5+ fpsa :D

inače loadinzi ako budu 2 min bit će i s razlogom jer se sad sav prostor čini otvorenijim, a ak sam mogo igrat g3 koji mi se oko 10 min loado, ovo ću s guštom :)

Sova
19-09-2009, 16:06
Jedva cekan tu igru.

Wishmaster
19-09-2009, 16:08
što se 20 fpsa tiče to je super, ja otkad igram WAR podnosim sve što se vrti na 5+ fpsa
Jep, to je to :)
Valjda su se naučili nekoga vraga kod rađenja prvog Vičera...

Grim
20-09-2009, 18:54
Nadam se da će ovaj put stavit i ostavit korice za mačeve, jer ako ne stave korice za mačeve, mamicu im klanjam, nema šanse da kupujem igru. :(

GeraltofSmeg
20-09-2009, 21:54
Nadam se da će ovaj put stavit i ostavit korice za mačeve, jer ako ne stave korice za mačeve, mamicu im klanjam, nema šanse da kupujem igru. :(
Geralt je to drzao u zraku s aardom, kupi igru i ne davi

Grim
23-09-2009, 15:08
The Witcher 2: Assassins of Kings leaked video FAQ

23.09.2009, 14:07Comments: 2

There’s been a huge interest over our promotional Witcher 2 video that leaked last week. I think it’s best if we straighten few things out.

1. Does the leaked video show final or close to final product quality?
As Adam (CD Projekt RED CEO) noted in our response to the leak, the video was created using a very early alpha version of The Witcher 2 and therefore does not represent the final quality of the game in any way. Basically, the video was created six months ago to show the game to the potential publishers, and a lot has changed since that time. Moreover, the movie does not even touch the main aspect of the game, which is it’s story. We put all our efforts into making the story even more exciting and captivating, giving our fans exactly what they expect.

2. I don’t like Geralt’s voice. Are those final voiceovers for the game?
After seeing the video many of you worried about the quality of voiceovers and the different voices used by lead characters. We’re proud that our team members can imitate native English actors so well that some people would even consider these VOs being part of the final product :). However, we are not planning to change RED into the world’s first non-native recording studio for English movies and games by using non-native non-actors. Don’t worry, we’ll stay in our day jobs. The voices in the video are not in any way final, and were only created for the purposes of the video. By the way - personally, I don’t like Geralt’s voice in this movie either ;).

3. Will the developers of The Witcher be involved in The Witcher 2?
The Witcher 2 is being developed by the same team which was responsible for the first one with some minor changes (50+ people remain from The Witcher’s development). It is true that there were some cuts in the development department at CD Projekt, but those were mostly connected with freezing development of The Witcher: Rise of The White Wolf.

4. What is the release date?
We haven’t established a release date yet. It will be announced together with our future publisher. However, please do not expect the game too soon. The Witcher 2 is still deeply in the development stage and as it is huge and complex, there is still many, many hours of work in front of us.

5. When we will see more materials from the game?
Except for this FAQ we do not plan any materials to be released soon. An official trailer and other stuff will be done with our publisher, and it won’t be very soon. Sorry.

6. What engine will be used in The Witcher 2?
The game does not use the Aurora Engine anymore. We developed a brand new engine dedicated to creating games with the design and features we love. The new engine is fully scalable and, well… kicks ass;). We believe it will let us avoid all bottlenecks we came across during development of the first Witcher. Exact engine specifications, features and name will be revealed after the official announcement.

7. What platform will the game be released on?Although PC is certain choice we made regarding platforms for The Witcher 2, we also want to release the console version. More information will come after official announcement of the game.


Final Word. Despite the fact that we did not want to publish this video, we’re happy with the huge interest it gained. As always, please let us do everything we can not to disappoint you. Thanks a lot.


Stay tuned!
Tom Gop
Senior Producer
CD Projekt RED

str1k3r
23-09-2009, 15:14
Sviđa mi se jako 2. , 3. i 6. =)

Grim
23-09-2009, 15:17
The Witcher 2: Assassins of Kings leaked video FAQ

23.09.2009, 14:07Comments: 2

There’s been a huge interest over our promotional Witcher 2 video that leaked last week. I think it’s best if we straighten few things out.

1. Does the leaked video show final or close to final product quality?
As Adam (CD Projekt RED CEO) noted in our response to the leak, the video was created using a very early alpha version of The Witcher 2 and therefore does not represent the final quality of the game in any way. Basically, the video was created six months ago to show the game to the potential publishers, and a lot has changed since that time. Moreover, the movie does not even touch the main aspect of the game, which is it’s story. We put all our efforts into making the story even more exciting and captivating, giving our fans exactly what they expect.

2. I don’t like Geralt’s voice. Are those final voiceovers for the game?
After seeing the video many of you worried about the quality of voiceovers and the different voices used by lead characters. We’re proud that our team members can imitate native English actors so well that some people would even consider these VOs being part of the final product :). However, we are not planning to change RED into the world’s first non-native recording studio for English movies and games by using non-native non-actors. Don’t worry, we’ll stay in our day jobs. The voices in the video are not in any way final, and were only created for the purposes of the video. By the way - personally, I don’t like Geralt’s voice in this movie either ;).

3. Will the developers of The Witcher be involved in The Witcher 2?
The Witcher 2 is being developed by the same team which was responsible for the first one with some minor changes (50+ people remain from The Witcher’s development). It is true that there were some cuts in the development department at CD Projekt, but those were mostly connected with freezing development of The Witcher: Rise of The White Wolf.

4. What is the release date?
We haven’t established a release date yet. It will be announced together with our future publisher. However, please do not expect the game too soon. The Witcher 2 is still deeply in the development stage and as it is huge and complex, there is still many, many hours of work in front of us.

5. When we will see more materials from the game?
Except for this FAQ we do not plan any materials to be released soon. An official trailer and other stuff will be done with our publisher, and it won’t be very soon. Sorry.

6. What engine will be used in The Witcher 2?
The game does not use the Aurora Engine anymore. We developed a brand new engine dedicated to creating games with the design and features we love. The new engine is fully scalable and, well… kicks ass;). We believe it will let us avoid all bottlenecks we came across during development of the first Witcher. Exact engine specifications, features and name will be revealed after the official announcement.

7. What platform will the game be released on?Although PC is certain choice we made regarding platforms for The Witcher 2, we also want to release the console version. More information will come after official announcement of the game.


Final Word. Despite the fact that we did not want to publish this video, we’re happy with the huge interest it gained. As always, please let us do everything we can not to disappoint you. Thanks a lot.


Stay tuned!
Tom Gop
Senior Producer
CD Projekt RED
Da ne bude na kraju prošle strane. :D

Arbiter of Change
23-09-2009, 16:24
Sve 5, samo me custom engine brine... ovaj leakani materijal je štekavao do bola, bila to alpha neka ili ne. Code monkeys, get back to work!

Wishmaster
23-09-2009, 16:49
Sve 5, samo me custom engine brine... ovaj leakani materijal je štekavao do bola, bila to alpha neka ili ne. Code monkeys, get back to work!
Mene veseli novi engine.
Ovaj enđin je rađen specijalno za Witchera tak da nebre ispasti lošije od prijašnjeg, dapače, mislim da budu napravili posel kak spada.

Grim
23-09-2009, 16:51
Mene je rastužila ova rečenica:
"We haven’t established a release date yet. It will be announced together with our future publisher. However, please do not expect the game too soon."
Mislim da će igra izaći 2011-2012. :(

str1k3r
23-09-2009, 16:55
Mene veseli novi engine.
Ovaj enđin je rađen specijalno za Witchera tak da nebre ispasti lošije od prijašnjeg, dapače, mislim da budu napravili posel kak spada.

Točno to =)

@Grim, pritišće njih recesija i financijski problemi, požurit će se oni. Ne želim sad da se požure previše pa upropaste igru.

W3DR4N
23-09-2009, 18:55
Mene je rastužila ova rečenica:
"We haven’t established a release date yet. It will be announced together with our future publisher. However, please do not expect the game too soon."
Mislim da će igra izaći 2011-2012. :(

Za prvi Witcher im je trebalo 3 i po godine.

Durin
23-09-2009, 19:05
Video izgleda obećavajuće, ali sam suzdržan dok ne vidim release date i system req.

Constantine
23-09-2009, 19:10
ono nije finalni glas geralta,yay,vec sam se uplasio.

Grim
24-09-2009, 05:53
ono nije finalni glas geralta,yay,vec sam se uplasio.
Vjerojatno će stavit voice actora iz prvog dijela.

str1k3r
24-09-2009, 08:47
ono nije finalni glas geralta,yay,vec sam se uplasio.
Vjerojatno će stavit voice actora iz prvog dijela.
Moraju=)

Rang€r
24-09-2009, 13:47
Mene je rastužila ova rečenica:
"We haven’t established a release date yet. It will be announced together with our future publisher. However, please do not expect the game too soon."
Mislim da će igra izaći 2011-2012. :(

Za prvi Witcher im je trebalo 3 i po godine.

od 2002.-2007...

što kasnije izađe to će bolji bit, ne kužim šta je ljudima tolko teško čekat neku igru da izađe, a cjelo vrijeme kukaju kak ima previše tog za igrat..

neox99buleseye
24-09-2009, 17:50
ja nemam tak puno toga igrati....
vise-manje sam sve dobre igr igrao i to od 1999
a ovo novije (citaj samo gta 4 ) mi nece pokrenuti :(

Bartuc
24-09-2009, 18:37
...ne kužim šta je ljudima tolko teško čekat neku igru da izađe...


Normalno da je teško kada je toliko dobrih igara i filmova najavljeno za 2012, a znamo da tada nećemo imati mnogo vremena da to sve odigramo/odgledamo :D Taman ćeš biti pred kraj Witchera i gotovo saznati tko se zapravo krije iza pokušaja atentata na kralja, kada te odjednom opizdi asteroid veličine NY-a i spoila ti kraj igre :(

Arbiter of Change
02-10-2009, 13:14
Kružile su glasine da će CD Projekt biti kupljen od strane Optimusa no izgleda da ga na kraju nisu kupili u pravom smislu riječi, ali to ne znači da nisu povezani.
http://kotaku.com/5372681/witcher-devel ... Bupdate%5D (http://kotaku.com/5372681/witcher-developer-to-be-acquired-by-polish-pc-company-%5Bupdate%5D)


According to a CD Projekt spokesperson, the company has signed a letter of intent — not an agreement. "In short," the spokesperson explains, "this is a kind of share swap between Polish stock company Optimus S.A. and CD Projekt Investment (which is the holding company owner of CDP Publishing, CDP RED, GOG.com, Metro and Porting House)." The end result result is that the shareholders of CD Projekt Investment will become the owners of Optimus S.A. "Since Optimus is a stock market company," the spokesperson states, "CD Projekt will in fact go public and have access to all stock instruments. Ultimately, this means money for future development of the whole company."

Arbiter of Change
03-10-2009, 11:56
W00t, nitko nije postao ništa - CD Projekt je dao intervju GameSpot-u:
http://www.gamespot.com/pc/rpg/thewitch ... e=previews (http://www.gamespot.com/pc/rpg/thewitcher2/news.html?sid=6230829&om_act=convert&om_clk=picks&tag=picks;story;2&mode=previews)


GS: What can you tell us about the story in The Witcher 2? Will Geralt still be the main character throughout the entire game or will there be other new characters taking the lead as well?

AB: Geralt will certainly be in the game, as we've all seen. I must admit we plan to build the story of The Witcher 2 around Geralt, but it's too early to reveal any more details.

-------------------


Kružile su glasine da će CD Projekt biti kupljen od strane Optimusa no izgleda da ga na kraju nisu kupili u pravom smislu riječi, ali to ne znači da nisu povezani.
http://kotaku.com/5372681/witcher-devel ... Bupdate%5D (http://kotaku.com/5372681/witcher-developer-to-be-acquired-by-polish-pc-company-%5Bupdate%5D)


According to a CD Projekt spokesperson, the company has signed a letter of intent — not an agreement. "In short," the spokesperson explains, "this is a kind of share swap between Polish stock company Optimus S.A. and CD Projekt Investment (which is the holding company owner of CDP Publishing, CDP RED, GOG.com, Metro and Porting House)." The end result result is that the shareholders of CD Projekt Investment will become the owners of Optimus S.A. "Since Optimus is a stock market company," the spokesperson states, "CD Projekt will in fact go public and have access to all stock instruments. Ultimately, this means money for future development of the whole company."

str1k3r
03-10-2009, 12:01
Rado bih postao ali sam bio busy, i dalje jesam busy. Nego; ne sviđa mi se što će CDProjekt biti kupljen od treće strane, mislim, prema ovom što sam pročitao prodat će se zbog financijske sigurnosti pritom zadržavajući dozu samostalnosti.


The way in which we explore sexuality will be greatly improved, and we'll be putting a lot of work into showing the erotic dimension of life in a more natural way, rather than as a sort of minigame

Ahhhhhhhhhhh :))))))))))))))

Sviđa mi se njihov rad i potpuno ih podržavam. Samo naprijed.

Grim
03-10-2009, 12:42
The way in which we explore sexuality will be greatly improved, and we'll be putting a lot of work into showing the erotic dimension of life in a more natural way, rather than as a sort of minigame
Oh, kul. :D

Sgt. Bull
03-10-2009, 12:45
Grejt, masa 12-godišnjaka će kupiti igru da bi mogla tucat tete. Difno.

Rang€r
03-10-2009, 15:23
u da samo znaš kako..

na kraju još i kaže da će igru napravit za konzole

kvakomekiki
04-10-2009, 09:12
Jedva cekan da izađe. trailer mi je zakon, jedino sta mi je smetalo kod prvog su totalno retardirana čudovišta mislim ocekava pravih čudovista s kim bi borbe bile epske, ali eo nadan se da ce ovaj dio biti puno bolji.

str1k3r
08-10-2009, 01:29
u da samo znaš kako..

na kraju još i kaže da će igru napravit za konzole

Vjerojatno se misli na projekt koji je trenutno na ledu zbog AoK-a, The Witcher : Rise of The White Wolf
Inače, da se nadovežem na razgovor o... egzotičnim elementima. Htio bih reći samo da ne otkrivaju previše, jer će izgubit čar :)

Rang€r
08-10-2009, 08:21
I'd like to add one more important thing: We are planning to release The Witcher 2 for consoles; however, more detailed information will become available after the game is officially announced.

misli se na witcher 2

što se egoztičnih elemenata tiče, čist sumnjam da će otkrit neš više neg u 1, a i opet će popušit neke cenzure(sam da dijaloge ne diraju) pogotovo u americi, sad sam da eu verziju ne cenzuriraju

Grim
08-10-2009, 10:11
Ja ne namjeravam uzimat cenzuriranu verziju. :D

str1k3r
29-10-2009, 10:46
Što kažete na ovo :)

On October 21st, 2009, CDP Investment Sp. z o.o. and Optimus S.A. concluded an agreement in accordance with a letter of intent the companies had signed earlier. The investment contract is valued at 23 million USD. Pursuant to the contract, the owners of CDP Investment will retain control of the CD Projekt Group while gaining control of Optimus by acquiring 50% of the listed company’s shares.

“This transaction represents the full realization of the strategic goals that CD Projekt’s owners set for themselves. Above all, we will become a publicly listed company, which denotes access to capital. That in turn will spur further company growth. The immediate financing we obtained through the deal will allow us to pursue our operational goals in troubled times. We have gained all this while retaining control of the business, which was essential to us. The added spice of the contract is that we are merging with a corporation that, like CD Projekt, has been at the center of the Polish computer market throughout its history,”
said CDP Investment stockholder Adam Kiciński.

Bar sad imaju neki kapital za Witchera i daljni rad tvrtke, što kriza radi. :)

str1k3r
18-11-2009, 14:17
Pre-alpha verzija Witchera 2 prikazana na ruskom game showu IGROMIR :

Ku2Paodt1N0


CD Projekt RED confirms that leaked video from russian game show IGROMIR presents early alpha-stage gameplay from The Witcher 2. The hands-off demo was presented during closed presentation for russian media and business representatives. Official materials about the game will be presented after official announcement of The Witcher 2.

W3DR4N
18-11-2009, 14:24
IGROMIR :pray:

Bartuc
18-11-2009, 14:25
Ne da mi se gledati, loše je snimljeno, samo ću se narajcati na ništa :(

str1k3r
18-11-2009, 14:25
IGROMIR :pray:
Ane, i ja sam isto brvo bio WTF?! :)

Bartuc
18-11-2009, 14:27
Što je fascinantno kod Igromira?

Wishmaster
18-11-2009, 14:38
Niste čuli za Igromir?
Kaj se tiče videa: W fakin T F :pray:
Bolje da nisi stavil taj video tu...Ve bum v bedu jer još puno trebamo čekati.

loše je snimljeno
To ti je ko NLO. Svi ga uvijek snime ali je ili mutno ili se kamera trese ili nekaj treće. Tak i tu, dojde najzanimljiviji dio i onda drkaju po kameri kaj se nikaj ne vidi.

Zaključak: Gimme gimme gimme gimme gimme gimme gimme!

Windwalker
18-11-2009, 14:52
Snimljeno ovako loše, i pod kutom da moraš glavu zakretati, a izgleda bolje od svega što sam vidio.

'Oću to odma sada odma.

PS
Čak može i ograde preskakati!

Wishmaster
18-11-2009, 14:58
A da ne govorim otvorene kuće... woooooOOOOOOOooooooOOOOooOooooOOOOOooooooOOOoooo

Aral
18-11-2009, 15:01
Presavršeno, kaj hočete, sve se vidi. Igra već sad rula, omg ovo će bit predobro :pray:

vex
18-11-2009, 17:35
Samo da bude igrivo od vanilla verzije , a ne da moramo čekati godinu dana da oni ispoliraju igru (slučaj prvog witchera).

Inače, naručio sam The Last Wish preko profil.hr i instalirao prvog Witchera ponovno.
Nadam se da ću stići proći još jednom, prije nego ova igra izađe.

Aral
18-11-2009, 18:46
Dok to izađe proći češ još 5 puta ^^

Rang€r
18-11-2009, 19:02
Samo da bude igrivo od vanilla verzije , a ne da moramo čekati godinu dana da oni ispoliraju igru (slučaj prvog witchera).

Inače, naručio sam The Last Wish preko profil.hr i instalirao prvog Witchera ponovno.
Nadam se da ću stići proći još jednom, prije nego ova igra izađe.

vannila witcher je itekako bio igriv, neznam šta svi seru o njemu, ja sam na amd sempron 3ghz, nvidia geforce 8800gt i 2 gige rama dero igru samo tako... jedino što su loadinzi bili malo duži, i to samo prvi loading, koji bi bio oko 2-3 min, čak bi i brže loadalo ak se savealo u zatvorenom prostoru..

str1k3r
18-11-2009, 19:10
Dok to izađe proći češ još 5 puta ^^

Eh, sad si me podsjetio, mogao bih i ja još koji puta proći ^^

Grim
18-11-2009, 19:43
Samo da bude igrivo od vanilla verzije , a ne da moramo čekati godinu dana da oni ispoliraju igru (slučaj prvog witchera).

Inače, naručio sam The Last Wish preko profil.hr i instalirao prvog Witchera ponovno.
Nadam se da ću stići proći još jednom, prije nego ova igra izađe.

vannila witcher je itekako bio igriv, neznam šta svi seru o njemu, ja sam na amd sempron 3ghz, nvidia geforce 8800gt i 2 gige rama dero igru samo tako... jedino što su loadinzi bili malo duži, i to samo prvi loading, koji bi bio oko 2-3 min, čak bi i brže loadalo ak se savealo u zatvorenom prostoru..
Ja sam bio odustao samo zbog vražijeg loadinga, užasno iritantno i nepodnošljivo.

Rang€r
18-11-2009, 19:44
jedini užasan i nepodnošljiv loading mi je kad pokušavam nešto po 616. put, inače ovako što se tiče dugih loadinga witcher mi je bio ok, naspram gothic 3 il AoCa, milina..

Aral
18-11-2009, 20:26
Dok to izađe proći češ još 5 puta ^^
Eh, sad si me podsjetio, mogao bih i ja još koji puta proći ^^
A ni meni ne bi škodilo :)

Wishmaster
20-11-2009, 12:30
http://www.thewitcher.com/community/en/news/947.html
Sad se kao žale.
Mmmmda... Prestali su stavljati tjedni update na Ofišl stranicu pa im je valjda trebal nekakav materijal da ljudi ne zaborave na Witchera.
Good job! :D

Rang€r
20-11-2009, 21:28
nekužim, šta je tak problem "officialy announcat" igru, pa kolko dugo im treba da objave igru, alpha leak video je izašo prije nekih mjesec dana :/

Mirogamemasta
01-12-2009, 09:05
Kako to da se jos zalite na loudanje. Sta nisu to ispraviili sa enchanted editionom? Primjetio sam da se sporije louda, ali sve je bilo u nekakvoj granici normale, nije me natjeralo da prestanem sa igrom.
Bas me zanima hoce li leveli u dvojci biti "otvorenijeg tipa". razocarao sam se malo kad sam u jedinici morao skroz okolo ici, raditi krugove kako bi rijesio quest. Lakse bi bilo da su maknuli ogradu i popreko odma dodes do sela.

Wishmaster
01-12-2009, 10:22
Meni nije niti smetalo kad sam neke actove prolazil s doslovno između 10 i 20 fps-a. :D

Arbiter of Change
28-01-2010, 22:30
Izgleda da će igra biti službeno najavljena u ožujku, tj. ekipa je izgleda našla izdavača. :)
http://www.thewitcher.com/community/en/news/955.html

Aral
28-01-2010, 22:34
Ček, igrao kao što je Witcher2 nije mogla nać prije izdavača? Strašno :eyebrows:

str1k3r
28-01-2010, 22:37
GRAET! :)

str1k3r
05-02-2010, 02:15
Otkriveno je da će se na press konferenciji - krajem trećeg mjeseca - govoriti o novom engine-u kojeg je CdProjektRED razvijao u poslijednje vrijeme, and get this; engine je dizajniran da bude multiplatformski. How 'bout that?

str1k3r
14-02-2010, 09:54
Što je ovo, 3 posta za redom? Not cool guys, not cool. ='(

Triss Merigold, "Fourteenth of the Hill", u svom novom izdanju. SLINITE!
http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs228.snc3/21561_299543974330_9659019330_3406501_3315698_n.jp g

ScorpiuS
14-02-2010, 10:23
Very nice. Sad izgleda malo mlađa nego u prvom dijelu.

Rang€r
14-02-2010, 10:27
slinim

Arbiter of Change
14-02-2010, 13:31
Ovaj... ista je? :)

str1k3r
14-02-2010, 13:33
Nije potpuno ista, slična je. Ova je napravljena da izgleda mlađe. I na prvi pogled, nekako mi to nije ona "stara" Triss.:)

Bartuc
14-02-2010, 13:45
Ima iste sise kao kolegica sa faxa. Joj kad se sjetim dana kada je došla u drito toliko dekoltiranoj majici na fax, pričam s njom i nesvjesno pogled pada na sise :D Nema teoretske šanse kontrolirati pogled xD

Arbiter of Change
14-02-2010, 13:47
Nije potpuno ista, slična je. Ova je napravljena da izgleda mlađe. I na prvi pogled, nekako mi to nije ona "stara" Triss.:)
Ne znam kako ti, ali ja tu vidim samo poboljšani model. Dizajn je potpuno isti.

str1k3r
14-02-2010, 13:54
Nije potpuno ista, slična je. Ova je napravljena da izgleda mlađe. I na prvi pogled, nekako mi to nije ona "stara" Triss.:)
Ne znam kako ti, ali ja tu vidim samo poboljšani model. Dizajn je potpuno isti.

Pa, no^^. Možda se doima mlađe, ali na kraju je sve isto; odjeća, ogrlica... :)
Priznajem, pretjerao sam sa ovim: "slična je". :)
Nisam dugo igrao, sve mi se pobrkalo^^.

Grim
14-02-2010, 13:55
Ehm, da... ista je... :D

GeraltofSmeg
14-02-2010, 14:03
Sise i ogrlica su joj iste, faca joj je gluplja i zavodljivo izgledajuca, cime gubi samouvjerenost i kulnost.

vjever_masni
14-02-2010, 14:05
u prvom witcheru je imala sise na trbuhu, valjda je to korigirala :D

ScorpiuS
14-02-2010, 14:52
Magija radi čuda! :D
I meni je bilo čudno je gledat onako niske sise, ali nisu obješene, nego kao da su naresle niže nego drugima.

Tsaя
15-02-2010, 14:22
Bome, Triss Merigold izgleda božanstveno !!! Još da bude nekih oku lijepih scena..... :oops:

crnisokol
15-02-2010, 18:32
Bome, Triss Merigold izgleda božanstveno !!! Još da bude nekih oku lijepih scena..... :oops:


:thumbs2:

Karlo_from_Bjelovar
20-02-2010, 14:34
zderite govna... sad cu morat jos jednom installirat witchera i sjetit se zasto mi je igra naporna...

Rang€r
20-02-2010, 21:32
hmm.. jer ima puno "sličica"? :D

str1k3r
13-03-2010, 20:43
Na Facebook fan page-u Witchera se odvija glasanje u svrhu odabiranja najboljeg stila za Geraltovu frizuru. Dođite i ostavite glas.

http://www.facebook.com/thewitcher?ref=ts

P.S. Simple, long hair uvjerljivo vodi sa 77% glasova. :)

Mirogamemasta
23-03-2010, 08:16
Official Trailer :pray:
http://www.gametrailers.com/video/exclu ... cher/63500 (http://www.gametrailers.com/video/exclusive-official-the-witcher/63500)

Aral
23-03-2010, 09:46
Svrš. To će bit fantasy mass effect 2, DA has just been owned. Trailer je rađen potpuno u engineu, ne cgi, koja fakin atmosfera i grafika. Upravo mi je igra skočila za jednu stepenicu više, epic :pray: Još samo da objave release date pa da se možemo patit xD

Constantine
23-03-2010, 10:10
WTF se dogodilo geraltu
Promijenili su ga skroz,vise nema lijepu facu nego nekakvu cudnu neprivlacnu i genericku,ne izgleda nimalo opako :/

Aral
23-03-2010, 10:15
Postarao se.

Arbiter of Change
23-03-2010, 10:19
Više ne izgleda onako tupo, ali je, postao je malo generic (ili kompleksniji model sad ima). Nema veze, sad tek izgleda badass odmah na prvi pogled. :)
I grafika... Isse, ovo ludo dobro izgleda. Da svršavam na igre kao Aral sad bi slijedila opća evakuacija.

la50
23-03-2010, 10:58
Postarao se.
Meni kao da se pomladio.Trailer je do jaja,a i to je malo za reć(naježio sam se dok sam gledao).

Tsaя
23-03-2010, 11:05
...već su pokazali da će Triss biti gola. :oops:


Jako lijepo izgleda ta grafika, i sve ostalo. Bit će ovo jebena igra.

...nestrpljivo iščekujem !!!

Wishmaster
23-03-2010, 11:13
OMG brzo nek neko veli na kojeg glumca podsjeća inače budem se cijeli dan ubijal s tim!

Constantine
23-03-2010, 11:19
mene na Baldwina malo
a taj lik mi ide na zivce.

Outmind
23-03-2010, 11:21
Geralt mi izgleda bzvz. Em ima sivu kosu a ne bijelu, em ima onaj glupi repić umjesto savršeno jednostavne raspuštene kose iz jedinice, em nema onu tupastu facu zbog koje mi je i bio simpatičan jer je izgledao kao average joe, em mislimd ani glas nije isti... ono wtf?

senad_986
23-03-2010, 11:24
Geralt mi izgleda bzvz. Em ima sivu kosu a ne bijelu, em ima onaj glupi repić umjesto savršeno jednostavne raspuštene kose iz jedinice, em nema onu tupastu facu zbog koje mi je i bio simpatičan jer je izgledao kao average joe, em mislimd ani glas nije isti... ono wtf?
Potpisujem!

Valjda ce ove godine izaci!

Praetorian
23-03-2010, 12:00
Jedva cekam, jedinica mi je najbolji rpg bio, a ovo izgleda 2 x bolje.

Raz
23-03-2010, 12:07
Izgleda odlično, ali mi se ne sviđa nov izgled Geralta. Sad ima nekako previše generičnu facu.

Constantine
23-03-2010, 12:08
Ma glavno da bude igra fantastična,sviđa mi se setting jako za razliku od jedinice.

Mirogamemasta
23-03-2010, 12:33
Na Facebook fan page-u Witchera se odvija glasanje u svrhu odabiranja najboljeg stila za Geraltovu frizuru. Dođite i ostavite glas.

http://www.facebook.com/thewitcher?ref=ts

P.S. Simple, long hair uvjerljivo vodi sa 77% glasova. :)
Izgleda da ipak ne vodi. :D
Raspustena kosa bi bila bolja, ali ni repic mi ne smeta previse. Da je dulji repic vise bi mi se svidjelo.
Kako najavljuju ceka nas ne linearna epic prica. Nadam se da ce imati vise zavrsetaka.

ScorpiuS
23-03-2010, 12:56
Neka kao i na svakom generičnom RPG-u bude neki brico, pa da idemo u njega promjenit frizuru :D

Arbiter of Change
23-03-2010, 14:11
Neka kao i na svakom generičnom RPG-u bude neki brico, pa da idemo u njega promjenit frizuru :D
GTFO. :)

Inače, samo da nam dadu štogod na E3-u.
http://www.newgamenetwork.com/news/1015 ... -incoming/ (http://www.newgamenetwork.com/news/1015/the-witcher-2-announcement-incoming/)

Deadwalker
23-03-2010, 14:12
Geralt mi izgleda bzvz. Em ima sivu kosu a ne bijelu, em ima onaj glupi repić umjesto savršeno jednostavne raspuštene kose iz jedinice, em nema onu tupastu facu zbog koje mi je i bio simpatičan jer je izgledao kao average joe, em mislimd ani glas nije isti... ono wtf?

to je vec cijepidlacenje :)

Outmind
23-03-2010, 14:34
Primjeti da nisam ništa rekao o samom gameplayu. Ne cjepidlačim ja oko tehnikalija, izvedbe, priče i svih drugih stvari koje su flexibilne. "Cjepidlačim" oko lika i djela Geralta, koji je pretrpio neke po meni nepoželjne promjene.

Grim
23-03-2010, 15:00
Trailer je predobar, nahajpan sam i to totalno. :)

Iako mi se ne sviđaju promjene, Geraltovo lice je katastrofalno, repić je koma, a i voice actora su promijenili.

IGoR_2803
23-03-2010, 15:07
ermm... ovo je tek prvi trailer... nemate pojma u kojem stadiju je igra, još se sve stigne promijeniti 100 puta... i da, trailer je epic... mislim da krećem sa drugim prelaskom jedinice uskoro... :)

ScorpiuS
23-03-2010, 15:15
Sumjam da će mjenjat dizajn. Sigurno su napravili i neku uber fiziku da sa taj repić realno njiše :D

str1k3r
23-03-2010, 15:16
Ček, ček, ček... rasprava o Witcheru, a mene nema? E, nemože!

Vjerojatno svi znaju da sam ja u stanju potpune ekstaze upravo sada, ova radikalna promjena Geraltova izgleda mi se sviđa, samo ad su mu ostavili onu njegovu "široku" čeljust možda bi čak bilo bolje, no neću se time zamarati.

BTW, Voice Actor je isti, ili se to meni pričinjava?

Constantine
23-03-2010, 20:25
meni se valjda jedinom nije dopao trailer,nije mi nista impresionirao,nakon onog prvog koji je izasao prije par mjeseci sam ostao paf.
Ali sad vidim da su geralta upropastili :(

Grim
23-03-2010, 20:31
Duboko se nadam da će mu vratiti stari izgled face, jer ovaj stvarno loše izgleda. :(

ScorpiuS
23-03-2010, 20:41
STOP BITCHIN'!!!

Arbiter of Change
23-03-2010, 20:44
Fanboisi. :)
Sad se cilja na veću publiku, Geralt treba izgledati ljepuškasto, tj. bar malo više generic fantasy herojski, a ne kao emigrant iz istočne Europe.

Constantine
23-03-2010, 20:45
ljepuskasto :O
izgleda odvratno
Onaj prvi je bio prekul.

Arbiter of Change
23-03-2010, 20:51
Ono, dobro da situacija nije bez presedana. Budi sretan da ne posjećuje istog modnog mačka kao i Sam Fisher (http://www.imagesforme.com/show.php/1041040_doubleagentsamfisher.jpg). :)

Deadwalker
23-03-2010, 21:00
Pa neznam, neke osnovne crte lica su prisutne kroz sve nastavke. Kod Witchera su sada malo radikalnije promjenili izgled iako ja bas i ne marim previse za to.

IGoR_2803
23-03-2010, 22:11
Pa neznam, neke osnovne crte lica su prisutne kroz sve nastavke. Kod Witchera su sada malo radikalnije promjenili izgled iako ja bas i ne marim previse za to.

ma jebe mi se za facu, i onak ju vidiš samo u cut scenama... ono što je meni izrazito važno, a vjerujem da i vama ostalima, je da geralt ostane istih osobina i karaktera... drugim riječima da ostane badass madafaker... :)

Deadwalker
23-03-2010, 22:43
Bas to^^ :)

Grim
23-03-2010, 22:44
Meni je faca vrlo važna, pa ne možeš mijenjati facu glavnom liku, to nije on onda. :(

IGoR_2803
23-03-2010, 22:56
Meni je faca vrlo važna, pa ne možeš mijenjati facu glavnom liku, to nije on onda. :(

možda je netko izvršio plastičnu operaciju sabljom na njegovoj faci... ili pak se predozirao nekim eliksirom pa je dobio trajni facijalni grč... :D

Windwalker
23-03-2010, 23:24
Upravo su mi uništili najočekivaniju igru.
UNIŠTILI!!!!!!!!!!!
Ne možeš mijenjat facu glavnom liku!

Nek se gone k vragu, idioti!!!!!


PS
Ostao mi je samo Mass Effect 3 da se nadam nekoj igri.
Poslje njega prestajem igrat igre, ako i njega ne unište.
Preslabi su mi živci već.

Deadwalker
23-03-2010, 23:48
:(

Duke of Earl
24-03-2010, 00:38
http://www.gamespot.com/pc/rpg/thewitch ... e=previews (http://www.gamespot.com/pc/rpg/thewitcher2/news.html?sid=6254071&tag=topslot;thumb;1&mode=previews)


Evo zanimljiv preview da vam vrati smiješak na lice nakon toliko šokantne i nedopustive stvari kao promjene par crta lica i frizure glavnog lika.



The Witcher 2's dialogue system allows for banter between multiple participants at once, as well as for new characters to join the conversation midway. In this particular dialogue, Roche and Iorveth continued to trade verbal barbs while Geralt quietly entered into an active dialogue with Triss about how best to attack the elf.


We watched the witcher make his way through the streets of the city past merchants, harlots, and other commoners (who, in the final game, will have their own ambient conversations, motivations, and potential interactions with Geralt.

At a glance, the new game seems a much better-looking action-role-playing hybrid with a more-closely zoomed-in camera view, but it will also offer a revamped combat system, an improved character development system, and many more improvements we'll hear about in the months to come. Given that The Witcher 2 will offer a new experience with more-freeform combat, huge boss battles, and a brand-new, dark, mature fantasy story that continues after the first game left off, there's a lot for role-playing fans to be excited about.

The Witcher 2 is currently planned for release in the early part of 2011 for the PC.

Mirogamemasta
24-03-2010, 00:45
Izmjene nisu tolike da sad pocnete plakati zbog toga. Zbilja ste pretjerali. Par crta lica je izmjenjeno i dodan je repic.Nista strasno.
Kolko kukate neko bi pomislio da su za glavnog lika ubacili Michael Jacksona u igru.
http://www.imagesforme.com/thumb/thumb_bc1a4bff.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/1041469_untitled.JPG)

Arbiter of Change
24-03-2010, 01:00
Ovo mi je najjače, kad te teasaju godinu dana unaprijed. :)

str1k3r
24-03-2010, 01:09
BTW, još jedan Witcherov look:
http://www.filmpolski.pl/z1/76z/8876_29.jpg

Osobno mi je bolji od obadva spomenuta.

Anycase, hoću Yennefer!

Arbiter of Change
24-03-2010, 01:24
Gledalo se Hexera vidim. Glumac i izgled su začudo fenomenalno pogođeni. :)

Inače, nešto na što su fanovi naletjeli kad su analizirali trailer frame-by-frame:
http://www.imagesforme.com/upload/0a06b5d1.png

str1k3r
24-03-2010, 01:30
Gledalo se Hexera vidim. Glumac i izgled su začudo fenomenalno pogođeni. :)

O da. Prerula mi. :)

Sada čekam prijevod za Times of Contempt.^^

Arbiter of Change
24-03-2010, 11:45
:)

Inače, NOVI SCREENOVI (http://www.gamespot.com/pc/rpg/thewitcher2/images/0/1/)S(zaplakati ću kako dobro izgledaju sa bojama i svime) i PUNA CUTSCENA (wAIUdDTzFn8&feature=player_embedded)Skoja je iskorištena u ovom traileru (pretpostavljam da će u retrospektivi biti spoilerish pa je nisam pogledao, ali prati onog elfa iz trailera... lookin' good). Primijetite da Geralt sad nosi mačeve na jednoj strani, nisu više u X-u.

Deadwalker
24-03-2010, 11:51
Majko mila :pray:

I netko kaze da Geralt nije kuler?

http://image.com.com/gamespot/images/2010/081/reviews/975399_20100323_screen014.jpg

Outmind
24-03-2010, 11:55
Ali ZAŠTO mu je kosa sada siva???

Deadwalker
24-03-2010, 12:00
Radi sira i vojne muzike.
Daj, smiješni ste...ako nekoga tolko smeta taj novi izgled, pisite mailove CD projectu.

Ne kuzim to... :(

Inace, jako mi se dopada grafika. Spektar boja je fenomenalno slozen i ova igra ce fakat rulati na grafickom pogledu^^
I cudi me kako jos nisu nasli izdavaca, posebice posto ce ovo biti multiplatforski naslov te vjerojatno zlatna koka za stancanje love

EDIT:
ovdje djeluje da je kosa bijela :)
http://image.com.com/gamespot/images/2010/081/reviews/975399_20100323_screen001.jpg

Arbiter of Change
24-03-2010, 12:10
Glasine kažu... Atari. Svi samo ne oni. :(

I ovaj jedan screen ima "renovirano" lice Geralta jer su devsi napravili neke modifikacije uslijed reakcija fanova na ono iz trailera.
http://e.imagehost.org/0801/975399_20100323_790screen001.jpg

Outmind
24-03-2010, 12:17
Hoće li u ovom nastavku više do izražaja doći Geraltovi kolege? Ona 2 lika sa početka igre su mi bili zanimljivi, a nakon toga ih se više ne vidi...

Deadwalker
24-03-2010, 12:18
Glasine kažu... Atari. Svi samo ne oni. I ovaj jedan screen ima "renovirano" lice Geralta jer su devsi napravili neke modifikacije uslijed reakcija fanova na ono iz trailera.

Kao sto je netko rekao, ovo je jos rana faza razvoja. Mogu izmjeniti Geralta do izlaska 100 puta ako zele.
Glede izdavaca, da, Atari mi se nikako ne dopada. :(

Aral
24-03-2010, 13:49
Na onoj slici izgleda prepreprekul, koji badass majke mi :pray: A za Atarija se zna odavno da je izdavać, osobno nemam niš protiv njih tak da ono...bilo bi mi draže da je THQ npr al ajd.

Xero
24-03-2010, 13:51
Opa sad su oba mača na jednoj strani coolnes faktor + 9000.

Windwalker
24-03-2010, 14:11
Meni se ne sviđa niti što su mačevi na istoj strani.
Dobro, nije to neki problem, ali bolje je kad su ukršteni.

IGoR_2803
24-03-2010, 14:13
Meni se ne sviđa niti što su mačevi na istoj strani.
Dobro, nije to neki problem, ali bolje je kad su ukršteni.

isusati, daj prestanite cmizdriti radi nebitnih stvari... :facepalm:

Aral
24-03-2010, 14:14
Koje ste pekmezaste mazice postale, stalno vam neš ne paše. Nije ni čudo da igra danas loše prolaze kad se ne radi za svakog igrača posebno xD Meni se zasad sve sviđa i baš me briga jel je mač lijevo il desno il na glavi, i jel ima plavu il žutu kosu. Hoću kvalitetan rpg na ili na višoj razini od prvog witchera a po ovome kaj vidim prokleto mi se sviđa.

Bartuc
24-03-2010, 14:24
Fenomenalno izgledaju oni SS-ovi sa Gamespota. Igra izgleda višestruko bolje nego jedinica, stvarno su odličan posao napravili oko grafike. Što se face tiče, normalno da nije ista kao u jedinici kad očigledno ima više poligona te bolje texture, automatski se gube stari i pojavljuju novi detalji. Ja sam zadovoljan izgledom svega.

str1k3r
24-03-2010, 14:25
Malo logike; zbog osvjetljenja.

Isti razlog zbog kojeg crvena boja pod plavim svjetlom može izgledati kao crna.

A i ono, k'o bi vama udovoljio. :roll:

Rang€r
24-03-2010, 14:25
najbolje da stave igraču opciju kak da nosi mačeve, il hej da ih uopče ne nosi, onda bi trebali ubacit frizeraj i pokojeg plastičnog kirurga za sve one fanove kojima se ne sviđa geralt i to što nema "onda dva lika s početka"

vidio danas trailer na informatici, onak skokno na forum iz dosade i skužim trailer... fapfap

zasad mi se ne sviđaju jedino neke stvari oko stila grafike koji me blago podsječa na asian fantasy, a ne na surovi grimdark "slavenski" fantasy koji je imo w1

Bartuc
24-03-2010, 14:29
Jel ima spojlera u tom traileru? Ne želim scenario iz Mass Effecta 2 gdje vidiš pol igre preko trailera.

Rang€r
24-03-2010, 14:33
ne baš.. i ona cutscena je interesantna, ko bi mogo bit onaj zakrpani nabildani čelavi lik?:S

hmmm netko kog smo več prebili :> da nije bijel ko sir reko bi da je azar osto živ nekim čudom :/

str1k3r
24-03-2010, 14:35
U jednom traileru, ovom kojeg je Duke postao je prva cut scena u igri (methinks). A ovaj drugi je relativno siguran trailer, nisam ništa skužio o čemu se radi. Osim da je:
Ubijen kralj Pontara i Witcher ima novog nemesisa, tj. dvojicu. Opet :)
Samo mi je malo čudno, možda sam ja krivo čuo, ali Foltest je kralj Pontara, Mahakama i Temerie, no on se ne navodi kao ubijeni kralj.

Rang€r
24-03-2010, 14:39
ja sam čuo kralj aedana il tak nečeg, aedirna možda?

idem još jednom pogledat i obračat pozornost na razgovor a ne na tipovu glavu^^

P.S. yep kaže "king of ejdarn"

P.P.S. sad sam baš tražio taj pontar na karti, to je rijeka koja prolazi kroz temerija al i kroz aedirna, mislim da čak i izvire tamo mada nisam siguran da je to njihova domena...

sad me baš zanima kak će napravit svijet, tj. kak ćemo putovat naokolo jer ovo je sad velik prostor, temeria aedirn i do kaer morhena treba proč kroz kaedwen.

btw bilo bi kul da ubace i jahanje u igru, jer na kraju krajeva, geralt iz vizime odlazi s konjem..

Arbiter of Change
24-03-2010, 14:51
zasad mi se ne sviđaju jedino neke stvari oko stila grafike koji me blago podsječa na asian fantasy, a ne na surovi grimdark "slavenski" fantasy koji je imo w1
Nema to veze s tim već je u pitanju to da ovaj put imaju življe boje i daleko bolji sistem rasvjete, stil je isti (osim što je dobio na kompleksnosti). Ako pogledaš, tj. ako se sjećaš onog "leakanog" trailera vidjeti ćeš da je tamo bilo sve sivo, maglovito i surovo što nam govori da ima i takvih lokacija.

Glasine govore da izlazi Q1 2011.

ScorpiuS
24-03-2010, 14:59
Ja nebi imao ništa protiv konja, ali nije ni da ih previše želim. Možda bi mi bilo draže da samo stave neki fast travel sistem između lokacija.

Grim
24-03-2010, 15:03
Zasada se neću brinut puno što se tiče izgleda Geralta, jer još kada su najavljivali Witchera (1) Geralt je imao smeđu kosu i futrole za mačeve.

Svašta se još može promijeniti, bilo dobro, bilo loše. :)

str1k3r
24-03-2010, 15:06
Tada je imao smeđu kosu jer su misli da bi bilo bolje da svatko kreira svog Witchera. Na kraju su se ipak odlučili za Geralta. <3

W3DR4N
24-03-2010, 15:08
Kul su mi ove paralelne futrole umjesto okomitih. Mada, sam izgled mu je pekmezast.

Rang€r
24-03-2010, 15:10
kolko se sječam baš u početku su w1 zamišljali kao sidescroller, bio je jedan gameplay trailer na gtu ak se ne varam

Arbiter of Change
24-03-2010, 17:49
Pogledajte ovo. Izvadci iz članaka (interpretacije koje nisu sigurne od strane novinara su označene sa ***).
Other info extracted from the article (some of them are the journalists persobnal opinions i will mark such info with *****):

- There will be more exploration

- The scale will be a lot bigger not only in terms of areas (there will be more areas and each of them a couple of times bigger than areas in the previous game) but also the scale of events and politics that we will have a chance to get involved with

- The game will autoadjust to our imported character - the idea is to even the chances of newly made characters vs the imported ones - there are no specific details given about this system though

- (***) Camera movement is improved, everything looks verry exciting and dynamic now (***)

- Except sword fight there is hand combat, magic, traps, bombs, signs and alchemy

- 3 character archetypes: Warrior, Mage, Alchemic. There will be some sort of skill tree and who you are depends on where you put points. The points you put affect your skills, bonuses, extra actions and so on

- Cutting limbs off for both big and small monsters as tom gob said "monsters break down into pieces"

- Brutal finishing moves. There are 5 now and they choose themselves depending on situation. There will be more

- Multi-stage hudge boss fights that require different actions and approaches and in some situations involve QTE

- Monsters LV and strenght will be FIXED (unlike lets say oblivion where they become stronger when you lvl up) so if you come back to old location you will feel really powerfull

- Your character skills are much more important than your actual gaming skill - Combat might look verry dynamic and dexterity driven but there is a precise and complicated RPG mechanics system running in the background

- (***) I really liked that the game hints you on what to take and whats not worth it by highliting the important items in orange. We will also be able to easily compare our items while in inventory screen.(***)

- The story is the most important part of a game and they want to let the player taste the real roleplaying Game experience

- (***) Companions are done verry well and their introduction is excellently and interestingly sewed into the storyline. (***)

- Companions don`t react on our choices and don`t judge them, they won`t leave us too because of our actions but we can gain a lot of things if we keep good relations with them. From special tatoos through new skills, equipement to even sex ( From me fanboyhunter--- MY personal opinion here is that i`m verry dissapointed by this point as i would love to see Fallout kind of friend system. They took the easier route.. i hope this will change but i doubdt that. The way they did is was also consistent with the books - they were all Gray meaning nor good nor bad (good hearted but with flaws) and they knew that world is a sucky dirty place and that Geralt is not exactly a good boy either, so they never really based their friendship with geralt on his deeds - they showed emotions though and personaly judged Geralt and i would like to see that in the game)

- Naked chicks will still be there

- The game is much better directed and the flow is verry nice, you get the cinematic feeling while playing

- You will have limited answere time during dialogues (some sort of clock icon) and the game will choose the one that fits your character best if you fail to pick your own - that answere however might not be the best for your goals just the one fitting you char best, something he would say

- Dialogue options you see are shorter than what geralt actually says (somewhat like in Mass Effect). You can`t be sure what Geralt will say exactly.

- What you say is verry importand and depending on your dialogue choices youmight end up with verry different outcomes

- Meditation system has been changed. You can meditate everywhere as long as its safe there and prepare for fight with elixirs and mutagenes (From me fanboyhunter: just like the witcher does in the books)

- There is a alchemy minigame where you make potions etc

- There are mutagens (***)that work a little bit like Matter form ff7(***) the number of mutagenes in the world is verry limited

- Equipement Crafting system

- Mod support - easy to use modular editor avaiable for all the modders

- Devs say that graphics shown now are probably about 60% of what the game will look like

- (***) The world is breathtaking and seems to live its own life(***)

- You will be able to enter every building with no loading whatsoever

- Dynamic weather system


- The game will autoadjust to our imported character - the idea is to even the chances of newly made characters vs the imported ones - there are no specific details given about this system though

- Dialogue options you see are shorter than what geralt actually says (somewhat like in Mass Effect). You can`t be sure what Geralt will say exactly.

- Meditation system has been changed. You can meditate everywhere as long as its safe there and prepare for fight with elixirs and mutagenes (From me fanboyhunter: just like the witcher does in the books)
Ček ček ček... import? Aww hell, moram odigrati TW1 opet. :)

Rang€r
24-03-2010, 17:57
i ja sam se baš zamislio... +1(osjetio sam ovo, pa sam pripremio, tak da je witcher več instalan :D)

Wishmaster
24-03-2010, 18:00
Činjenica je da ljudi tuguju zbog novog izgleda zato jer je CD Projekt prvim Wičerom postavil letvicu malo previsoko i sve nas razmazil.
Ovo s više istraživanja mi se sviđa. To je bila jedna od rijetkih mana u prvom dijelu (močvara i oni divlje postavljeni zidovi od trstike okolo).
O ovo s futrolama mi nikad nije bilo jasno zakaj su ih maknuli. Onak, u tam nekoj alfi su je imali i onda konačni proizvod dojde a futrolama niti traga.
Čak nije bitno dali nosi na leđima ili ne ali futrole MORAJU biti :D

Constantine
24-03-2010, 20:06
bude import lika,o ne :(
sad pak moram jedinicu ponovno prec,a bas mi se i neda igrat 50h.

Xero
24-03-2010, 21:24
Same. Mislio sam de če to importovanje bit fora , ali , ako ga sve igre počnu koristit neču više ništa smjet brisat :(

Raz
24-03-2010, 21:28
Hurr-durr... sva sreća da ja jedinicu još nisam igrao, tako da mi to neće biti problem. :)

ScorpiuS
24-03-2010, 21:40
Ja sam ionako planrao odigrat ovo preko uskršnjih praznika, tako da...

Arbiter of Change
24-03-2010, 21:54
Same. Mislio sam de če to importovanje bit fora , ali , ako ga sve igre počnu koristit neču više ništa smjet brisat :(
Najbolje ti je napraviti account na nekom online servisu tipa 4shared.com i samo uploadati save-ove kad završiš igru. :)

Mirogamemasta
24-03-2010, 22:58
Bilo bi dobro da naprave da se mozemo vratiti na prijasna poglavlja u igri. Koliko se sjecam mislim da u jedinici se nismo mogli vracati na staro poglavlje nakon sto smo ga presli. Tako da smo izgubili sve side-questove koje nismo zavrsiti na vrijeme.

str1k3r
24-03-2010, 22:59
Bilo bi dobro da naprave da se mozemo vratiti na prijasna poglavlja u igri. Koliko se sjecam mislim da u jedinici se nismo mogli vracati na staro poglavlje nakon sto smo ga presli. Tako da smo izgubili sve side-questove koje nismo zavrsiti na vrijeme.


Replay value, jebiga. :)

Aral
24-03-2010, 23:00
Mislim da je došlo vrijeme da se opet Witcher instalira :)

ScorpiuS
24-03-2010, 23:18
Bilo bi dobro da naprave da se mozemo vratiti na prijasna poglavlja u igri. Koliko se sjecam mislim da u jedinici se nismo mogli vracati na staro poglavlje nakon sto smo ga presli. Tako da smo izgubili sve side-questove koje nismo zavrsiti na vrijeme.
Zbog toga ja kada budem sljedeći put igrao prvog Witchera igram ga uz pomoć guidea, tao da znam da sam sve vidio i po*ebao

Arbiter of Change
25-03-2010, 00:11
Odlično je što će igra biti direktni nastavak na original, import će navodno prenositi odluke i događaje kao što je bio slučaj sa ME1 -> ME2.
Isse, tko će ovo dočekati. Malo je žalosno da je trailer prošao gotovo neprimjećeno jer nemaju razvikanog izdavača.

senad_986
25-03-2010, 00:27
Malo je žalosno da je trailer prošao gotovo neprimjećeno jer nemaju razvikanog izdavača.
Ne, znam, da ih preuzme EA i sl., mislim da ovo ne bi bila karakteristika Witchera:

A game created by a team of independent thinkers imune to corporate priorities who don't care what's trendy at a given moment.
Sto se prodaje tice, 1.5 mil. nije mala cifra, a ako W2 izadje i za PS3 i 360, hladno ocekujem 5 mil. prodanih kopija.

Aral
25-03-2010, 01:13
A u čemu je problem kod Atarija? Pa nije da su baš mali ili nepoznati...

Arbiter of Change
25-03-2010, 01:19
5 milijuna? Teško, BioWareov (kompanija sa žestokom reputacijom) Dragon Age (masivno reklamiran i izašao na sve 3 platforme) uz potporu EA-a (znaš šta to znači - carte blanche za troškove marketinga) je jedva probio 3 milijuna. Stvar je u žanru, RPG žanr se ne prodaje tako ludo u usporedbi sa drugim (FPS, npr). Ali onda opet, Witcher je kao incognitoSnaslov prodan u preko 1.5 milijuna primjeraka tako da je možda sve moguće, posebno sad kad ima jako dobru reputaciju.

Biti će zanimljivo. :)

@Aral:
Jer sili developere da izdaju igre rano. Zašto su NWN2 i Alone in the Dark suxali? Zbog njihovih rokova.
Problem je u Atarijevoj dosadašnjoj politici.

W3DR4N
25-03-2010, 08:18
Witcher je dobro prodan jer je izašao dvaput, i svaku put imao nižu cijenu od pune. Na odmet ne ide ni činjenica da ima vuka na coveru, a još uvijek postoje ljudi koji na taj način kupuju igre.

ScorpiuS
25-03-2010, 08:22
Možda baš zbog toga ne traže izdavača. Da ih ne pritisnu sa rokovima.

Aral
25-03-2010, 09:23
A možda igra izađe za dvije-tri godine :)

Arbiter of Change
25-03-2010, 10:41
Jedan intervju, google preveden. :)
http://translate.google.com/translate?j ... auto&tl=en (http://translate.google.com/translate?js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fpolygamia.pl%2FPolygamia%2F1%2C9533 8%2C7695190%2CZaden_plotek_nie_zatrzyma_Geralta__c zyli_nasze_wrazenia.html&sl=auto&tl=en)

Aral
25-03-2010, 11:52
Dobar prijevod :)

Wishmaster
25-03-2010, 12:00
Skratili budu igru :(

str1k3r
25-03-2010, 19:03
Dev Diary (http://www.dailymotion.com/video/xcph86_the-witcher-2-dev-diary-0-the-begin_videogame)

Aral
25-03-2010, 19:34
Kako dobro :pray:

Deadwalker
25-03-2010, 19:54
sta ce nam opet dostaviti braca Slaveni^^

Praetorian
25-03-2010, 19:56
sta ce nam opet dostaviti braca Slaveni^^
DRM.

IGoR_2803
25-03-2010, 20:18
sta ce nam opet dostaviti braca Slaveni^^
DRM.

u cijelom videu nigdje se ništa o tome ne spominje so cut the crap, nhf...

Grim
25-03-2010, 20:28
sta ce nam opet dostaviti braca Slaveni^^
DRM.
Prvi dio nije imao apsolutno nikakavu zaštitu, vjerujem da će isti slučaj biti i sa drugim.

str1k3r
25-03-2010, 20:30
Prvi dio je imao Tagès zaštitu, koja je maknuta u 1.5 patchu. Sjebe ti igru u ključnom trenutku.

ScorpiuS
25-03-2010, 20:46
Meni nikad ništa nije hebao.
Igrao sam bez problema od jutra do mraka

str1k3r
25-03-2010, 20:48
Sjebe ti igru ako imaš gusarsku verziju, ako imaš originalnu verziju je sasvim funkcionalno. :)

Wishmaster
25-03-2010, 20:51
Šume!
Očem jednu veliku šumu.
Ali pravu šumu, a ne ko ona močvara u jedinici.
Listopadnu.
Na planini.

Horny Devil
25-03-2010, 20:59
Htio sam napisati da zelim vidjeti neka snjezna podrucja u igri, ali sam se sjetio da se posljednji dio jedinice odvija u ledeno doba(dobro, tehnicki nije, al' ono). Ipak, volio bih vidjeti neko opako klanje usred mecave u novom engine-u.

Wishmaster
25-03-2010, 21:02
Moja kanta nebi baš odobrila tvoju zadnju tvrdnju :(

Horny Devil
25-03-2010, 21:04
Ma ni moja, al' moze covjek sanjati.

str1k3r
25-03-2010, 21:06
Moja može. :P

GeraltofSmeg
25-03-2010, 21:10
Kada smo vec kod vičera, apdejtali su versus, opeta, sada bi trebao biti zanimljiviji, a ocito, nudi i vise mogucnosti vezano uz guildfightove.

Arbiter of Change
25-03-2010, 21:12
Htio sam napisati da zelim vidjeti neka snjezna podrucja u igri, ali sam se sjetio da se posljednji dio jedinice odvija u ledeno doba(dobro, tehnicki nije, al' ono). Ipak, volio bih vidjeti neko opako klanje usred mecave u novom engine-u.
Pogledaj stari leakani video. :)

Horny Devil
25-03-2010, 21:14
Je l' ono sto su snimali kamerom? Tako mi i treba kada preskacem dijelove u kojima se kamera trese kao da je snimatelj pijan.

Arbiter of Change
25-03-2010, 21:31
E da, malo gameplaya snimanog kamerom. Navodno loša kvaliteta, ja ne planiram gledati (medijsko zamračenje počinje ranije). :)
http://plej.gazeta.pl/plej/0,0.html#kan ... p=polecane (http://plej.gazeta.pl/plej/0,0.html#kanal=Wiedzmin2,typ=polecane)

Rang€r
26-03-2010, 12:54
Witcher je dobro prodan jer je izašao dvaput, i svaku put imao nižu cijenu od pune. Na odmet ne ide ni činjenica da ima vuka na coveru, a još uvijek postoje ljudi koji na taj način kupuju igre.

to što je igra dobra nema nikakve veze...

Mirogamemasta
26-03-2010, 13:03
Witcher je dobro prodan jer je izašao dvaput, i svaku put imao nižu cijenu od pune. Na odmet ne ide ni činjenica da ima vuka na coveru, a još uvijek postoje ljudi koji na taj način kupuju igre.

Da kupujes igru, a gledas samo kakvu sliku ima naprijed kupio bi puno losih igara....
Najveci plus je to sto developeri slusaju fanove, tako da je odmah izasao enhanced edition koji je ispravio sve ono sto su igraci zeljeli. I uz to ako si imao oriđiđi enhanced edition je bio besplatan. :bravo:

Rang€r
26-03-2010, 13:41
jao sad sam odgledo sve one gameplay trailere na onom poljskom siteu.. ovo će isusovat... najbolja igra na svijetu postaje još boljom.. ček ovo nije prvi put da se to događa :D

Arbiter of Change
01-04-2010, 11:58
Intervju.

Polish Doc 0: The Beginning (http://www.gametrailers.com/video/polish-doc-the-witcher/63972)

Mirogamemasta
01-04-2010, 14:16
Cave Armory Cinematic
http://www.gametrailers.com/video/cave- ... cher/63971 (http://www.gametrailers.com/video/cave-armory-the-witcher/63971)
Bolesni monsteri. Jedva cekam vidjeti sta su jos smislili.

W3DR4N
01-04-2010, 14:42
Witcher je dobro prodan jer je izašao dvaput, i svaku put imao nižu cijenu od pune. Na odmet ne ide ni činjenica da ima vuka na coveru, a još uvijek postoje ljudi koji na taj način kupuju igre.

Da kupujes igru, a gledas samo kakvu sliku ima naprijed kupio bi puno losih igara....

Tako se još uvijek kupuju igre, vjerovao ili ne.

Mirogamemasta
01-04-2010, 15:17
Da. Mala skupina pojedinaca kupuje tako. Moras imati hrpu love da te zaboli k**** sta igras, jako puno vremena i biti glup ko stup da tako kupis igru.
To sto je ta skupina idiota naletila na dobru igru kupujuci prema coveru nema veze. Ako kupujes tako igre bacas lovu.
I ta mala skupina pojedinaca ti sigurno nece pomoci da bi se igra dobro prodala...

W3DR4N
01-04-2010, 15:41
Nenene, najmanja skupina kupaca pogleda sve trailere, gameplay filmiće, odigra demo i dobro odvaže novac prije kupnje.
Najviše kupaca kupuje potpuno impulzivno i generira zaradu.
Takvih stvari ima i kod nas, bez brige.

The Boz
01-04-2010, 15:43
Na žalost, velika većina i dalje kupuje ______ na prvi pogled, hype i slično.

Rang€r
01-04-2010, 15:56
zanimljivo... bitno da piratija uništava pc, a ljudi kupuje igre prema coveru..lol

Aral
01-04-2010, 17:17
Pa neću valjda kupit igru s lošim coverom...čemu onda trud oko svega toga ak se ne kupuje barem određenim djelom zbog covera.

ScorpiuS
01-04-2010, 17:23
Onda kupuješ preko Steama?

Aral
01-04-2010, 17:25
Hm...pogledaš na netu kakav je box art, ak ti se svidi kupiš igru, ako ne...onda razmisliš.

Naravno, ovo je več krajnost al mogu se kladit da ima svakakve ekipe :)

Arbiter of Change
01-04-2010, 17:27
Ne kontate jer niste impulzivni kupci.

Aral
01-04-2010, 17:30
Daj nam onda objasni :)

Arbiter of Change
01-04-2010, 17:33
Kad ne znaš ništa o igrama općenito, uđeš u dućan, vidiš fancy naslovnicu i pomisliš: "Ooooh, shiny... must have!" :)
Uvjerenja sam da u današnjem vremenu impulzivni kupci ne bi trebali više postojati kad su ti sve informacija nekoliko klikova daleko na netu.

Mirogamemasta
01-04-2010, 17:39
Heh. Slazem se.
Dode mi da otvorim temu " Impulzivni kupci igara" zbog ovoga. :rotfl: