PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kolektablsi



W3DR4N
18-09-2009, 08:08
Joj, ako nešto u igrama i volim i mrzim, to je kad mi stave milijun stvari za skupljanje.
Time misle da postižu neku dubinu, pa toga ima ko dreka.

Zlato i spisi u Wolfensteinu. Upitnici u Batmanu. Zlato u Resident Evilu. Ma milijun stvari.


"Znam da je iza ovih vrata boss, ali idem si ujebati dinamiku igre i vraćati se po levelu, zujati još pola sata da bi pokupio sve vrijednosti."

Death By Sexy
18-09-2009, 09:36
Meni to isto ide na kitu.. Ne skupljam jednostavno.. Nikada i nisam

Arbiter of Change
18-09-2009, 09:39
Mjerkajte bukete dalje od mene.

Inače, općenito nemam problema sa collectible stvarima osim ako nisi ubačene samo kao sredstvo da se igra umjetno produži ili ako nemaju svrhe... čekaj, izgleda da ipak imam problem s njima budući da u malo kojoj igri imaju konkretnu i/ili gameplay opipljivu svrhu.

Death By Sexy
18-09-2009, 09:41
u malo kojoj igri imaju konkretnu i/ili gameplay opipljivu svrhu.

E baš to.

Bartuc
18-09-2009, 09:49
Ja uvijek počnem skupljati, pun entuzijazma, ali kada skužim koliko je to monotono, suvišno i dosadno te koliko toga zapravo ima, onda ubrzo odustanem :D Baš sam zadnji put u AC1 rekao da ću skupiti SVE zastavice, izašao sam iz prvog grada i vidio novu broju od 200 zastavica, pa u sljedećem gradu opet neku divlju brojku, reko zajebi :( Možda da postoji neka nagrada za trud, ali to je rijetko slučaj.

flander
18-09-2009, 09:52
meni je to ok

W3DR4N
18-09-2009, 09:55
Ja uvijek počnem skupljati, pun entuzijazma, ali kada skužim koliko je to monotono, suvišno i dosadno te koliko toga zapravo ima, onda ubrzo odustanem :D Baš sam zadnji put u AC1 rekao da ću skupiti SVE zastavice, izašao sam iz prvog grada i vidio novu broju od 200 zastavica, pa u sljedećem gradu opet neku divlju brojku, reko zajebi :( Možda da postoji neka nagrada za trud, ali to je rijetko slučaj.

Ma super je kad si otključavaš nove oblekice, sporedne misije, filmiće.
U Assassins Creedu, jedina je nagrada "osobno zadovoljstvo". Toliko o toliko puta povlačenom pitanju poludovršenosti te igre.

McPingvin_v2.0
18-09-2009, 09:57
Ja uvijek počnem skupljati, pun entuzijazma, ali kada skužim koliko je to monotono, suvišno i dosadno te koliko toga zapravo ima, onda ubrzo odustanem :D Baš sam zadnji put u AC1 rekao da ću skupiti SVE zastavice, izašao sam iz prvog grada i vidio novu broju od 200 zastavica, pa u sljedećem gradu opet neku divlju brojku, reko zajebi :( Možda da postoji neka nagrada za trud, ali to je rijetko slučaj.
Eh, istina, previše je toga i postane zamorno. Fora je kad naiđeš na to, ali kad prijeđeš sve glavne misije i skužiš da ti treba 20 sati da pročešljaš mapu... Padne ti moral, a nerijetko i šećer :)

Arbiter of Change
18-09-2009, 09:58
@He-Man:
Kad si već otvorio temu, kakvo je stanje sa collectible đinđama u RE5 (nagrade i to)?

W3DR4N
18-09-2009, 11:54
Tamo pretražiš svaku mišju rupu, ne bi li našao paket zdravlja ili municije.
Zlato su nadogradnje, medaljoni su bonusi. Dosta frustirajuće trčkaranje i traženje.

Bartuc
18-09-2009, 12:05
Prototype je imao OK kolektablse i ne mislim na one dosadne orbove već na ljude koje brutalno zakolješ, razmrviš i probaviš kako bi otključao dio priče :D Bar se veseliš brutalnim scenama, a ne samo skupljanje zastavica :D

Raz
18-09-2009, 12:14
Mini Ninjas koji upravo igram ima dobre kolektablse - Oslobađanje životinja iz kaveza za experience, ingredients za mixanje potiona, novčići za kupovanje oružja i recepata prije no što se mogu mixati potioni i Jizo statues... za koje još nemam pojma što bi trebao radit sa njima.

Inače, skupljanje kolektablsa mi je uvijek bio gušt jer te to dodatno tjera da istražiš igru, no nažalost rijetke su te u kojima ih je gušt skupljat jer od njih nema nikakve koristi već samo "produžuju" igru.

Srle
18-09-2009, 18:00
Jebali me kolektablsi... Zadnja dva dana tražim sve moguće i nemoguće stvari u Batmanu, i taman kontam sve skupio kad...moram naći još jedan jebeni joker teeth na intesive careu....popizdio sam zamalo da cijelu igru deinstaliram...ali sam onda zatvoro oči, zamislio happy place, duboko udahnuo i deinstalirao igru...jebali me Džokerovi zubi....