PDA

Pogledaj cijelu verziju : PES 10 Demo



SkunK
17-09-2009, 19:51
http://ftp.4players.de/pub/pc2/pro_evol ... tup_4P.exe (http://ftp.4players.de/pub/pc2/pro_evolution_soccer2010/PES2010_PC_DEMO_Setup_4P.exe)

890Mb težak demo nove Konamijeve uspješnice.

Komentirajte i dajte da čujemo vaše mišljenje :)

Praetorian
17-09-2009, 20:12
Odigro sam demo i stvarno je zakon, face igraca su super detaljne, gameplay je fluidan i djeluje prirodno, igra je teska sto je pozitivno sve je za pet. Jedini problem su transferi valjda ce u punoj igri biti updejtani. I sad nakon sto sam ovo odigro, fifu necu vise nikad probavat, stvarno zalosno izgleda naspram pesa.

SkunK
17-09-2009, 20:56
Odigro sam demo i stvarno je zakon, face igraca su super detaljne, gameplay je fluidan i djeluje prirodno, igra je teska sto je pozitivno sve je za pet. Jedini problem su transferi valjda ce u punoj igri biti updejtani. I sad nakon sto sam ovo odigro, fifu necu vise nikad probavat, stvarno zalosno izgleda naspram pesa.

U jednom drugom topicu si drugačije tvrdio ;) :P

Praetorian
17-09-2009, 21:54
Tvrdio sam samo da je fifa teza od pesa, al sam danas vidio da je pes 2010 tezak dosta sto mi se jako svida ,pes 9 mi je bio prelagan.

la50
17-09-2009, 22:28
Ma PES 2010 kako god ispao nemože bit gori od FIFE 2010 koja je po meni katastrofa još od FIFE 2002.E jel zna tko kolko se free spejsa treba imat na C disku da se može instalirat igra,jer kao i inače extracta se na C disk a na njemu imam 1,7 free spejsa pa nema kao dovoljno mjesta za instalaciju.

SiNO22
17-09-2009, 22:31
napredak je vidljiv i sviđa mi se, puno bolje od pes-a 9, ali još je to daleko od fife na ps3. A fifu na PC-u uopce nije vrijedno ni spominjati, jer PES na PC-u pobijeđuje u svim segmentima igre. ali mi nije jasno kako rade potpuno razlicitu igrivost u istoj igri (pricam za fifu)....neshvatljivo.

a kad je predviden izlazak full verzije?

bounce
17-09-2009, 23:52
Quote from: Adam WEBN


Well there's a lot of refinement when comparing this demo to the 90% one I have.

Have to say, the CPU taking over your player is a joke in the demo, even worse than the old code I had. Far too much AI interference.

Secondly, players (when defending) seem to be unresponsive when wanting collect loose balls. Like the throughball problem, always seem to be running away from the ball.

Finally, Top Player is way easier in the demo than my code. You guys are lucky LOL. But all the issues I've stated are better in the code I have. Apart from that you get a good idea about what PES 2010 is about

Hmm..

SkunK
18-09-2009, 01:18
Sviđa mi se, svakako bolji od FIFA-e 10, pogotovo mi se sviđaju navijači koji su čak i u ovoj demo prezentacijiji impresivni svojim navijanjem. Šteta što nema komentatora u demou, a izbornici su OK, malo mi se više sviđao moram priznati onaj u 2009 no možda je i ovo subjekt koji se može promjeniti do finalnog proizvoda. Kretnje su fluidne, animacija odlična po meni a izrazi lica puno bolji nego u FIFA-i 10. AI napokon "igra" nogomet a ne kao u FIFI da mi većina stvari bude skriptirana i da mogu predvidjeti protivnički potez puno prije nego što je i akcija krenula kako treba. Puno su inteligentniji nego u PES-u 2009, golmani su OK no još uvijek se "čudno" bacaju ponekad na loptu odnosno protivničke udarce.

Slavlje nakon postignutog zgoditka mi isto baš nije neko jer niti nema dovoljno animacije niti se navijači ne čuju dovoljno dobro (što je ironično pošto ih se dobrano čuje kada je npr. 0-0 ili dok nije postignut pogodak generalno ili je ali nije trenutačno slavlje odnosno nije postignut sad upravo zgoditak) a i nisam primjetio da su u ovom demou integrirane animacije kada se radi zamjena jer sam ih napravio nekoliko no nije bilo animacije - samo obavijest o izmjenama.


Eto to je samo kratki osvrt nakon utakmice, dvije.

cham3leon
18-09-2009, 12:11
Ne da mi se skidati demo ako je toliko velik, ionako sam ovaj mjesec već pretjerao s prometom.

Mlaki navijači su zaista nešto na čemu je Konami trebao poraditi još davno. Baš ponekad jako fali nedostatak pravog bučnog veselja i slavlja.
Čuju li se komentatori? Navodno bi sada trebali komentirati prethodna postignuća ekipa i igrača iz minulih utakmica, to bi baš bilo zgodno.

Ono što bi se moglo malo popraviti u odnosu na PES2009 su šutevi (nek malo lakše lete preko grede, i to), a bilo bi dobro promijeniti i algoritam koji određuje kojem igraču će se dodati lopta. Nerijetko mi se desilo da je umjesto igraču koji stoji blizu do njega i slobodan je, igrač s loptom dodao nekome preko pola igrališta.

Prema ovom quoteu, opet se javlja problem s igračima koji ne kreću pokupiti ničiju loptu u obrani, a to svakako nije dobro. Preko ovoga za for-lopte se još može preći ako znate koristiti Super Cancel.

la50
18-09-2009, 13:45
Instalirao sam demo da bi shvatio da mi se igra ne želi pokrenut,samo black screen imam ali zato fraps uredno pokazuje 60 fpsa :D.Idem probat instalirat najnovije drivere.

KingTomy
19-09-2009, 08:31
Nekako mi se usporena cini igra u usporedbi s pes9, sad jel pes9 prebrz ili je ovo presporo neznam :D
Ali je definitivno sporije od pes 9.

la50
19-09-2009, 09:07
Je sporija je,meni je to ok.Nakon riješavanja problema napokon sam zaigrao i mogu rać da mi je super igra.Jel se meni čini ili je AI dosta napredovao nego li prije(ili sam ja zastario na pesu pa neigram kako valja),jer na regularu protivnik pruža dobar otpor.Što se tiče grafike lajkam je na veliko,a ono o zahtjevanjima igre meni koda se nije ni promjenilo,igram je na istoj konfiguraciji ko i prošli PES i imam identično fpsa.Brijem da sam odigrao jedno dvadeset utakmica jučer.
E da moram pohvalit jednu situaciju koja mi se desila u igri,znači moj je napad i negdje oko 18 dvadeset metara se nalazim s igračem koji ima loptu,ispred mene gužva od igrača(protivničkih ali i mojih),pucam prema golu(znači u jednom smjeru) da bi nju nekako uspio popratit golman te lopta nakon 5 metara koja je preletila nailazi na igrača i udara ga u leđa,lopta ide u drugi kut gola a golman jer je stajao na krivoj nozi pokušava spasit odbijenu loptu no lopta ipak ulazi u gol :D.

KingTomy
19-09-2009, 11:47
Predstavljam vam... moj najljepši pes 10 gol zasad. :D

JLSUbuNMX5o
:D

SkunK
19-09-2009, 13:54
Ne da mi se skidati demo ako je toliko velik, ionako sam ovaj mjesec već pretjerao s prometom.

Mlaki navijači su zaista nešto na čemu je Konami trebao poraditi još davno. Baš ponekad jako fali nedostatak pravog bučnog veselja i slavlja.
Čuju li se komentatori? Navodno bi sada trebali komentirati prethodna postignuća ekipa i igrača iz minulih utakmica, to bi baš bilo zgodno.

Ono što bi se moglo malo popraviti u odnosu na PES2009 su šutevi (nek malo lakše lete preko grede, i to), a bilo bi dobro promijeniti i algoritam koji određuje kojem igraču će se dodati lopta. Nerijetko mi se desilo da je umjesto igraču koji stoji blizu do njega i slobodan je, igrač s loptom dodao nekome preko pola igrališta.

Prema ovom quoteu, opet se javlja problem s igračima koji ne kreću pokupiti ničiju loptu u obrani, a to svakako nije dobro. Preko ovoga za for-lopte se još može preći ako znate koristiti Super Cancel.


A pročitaj moj post, komentatora očito nema u demo inačici PES-a 10.

Cookie monsta
19-09-2009, 21:42
SAD ČU DA PIČIM!!!!!!!!!!!! OD SAD PA NADALJE NIDEM U ŠKOLU IM IN LOVE

bounce
19-09-2009, 23:25
SAD ČU DA PIČIM!!!!!!!!!!!! OD SAD PA NADALJE NIDEM U ŠKOLU IM IN LOVE

idi u školu, vjeruj mi, po tvome postu više je nego jasno da ti treba obrazovanja...

flander
20-09-2009, 13:51
Predstavljam vam... moj najljepši pes 10 gol zasad. :D

JLSUbuNMX5o
:D


takav sam gol danas ja dobil kad sam zaigral PES na svojoj krntiji ^^

inaće da, odličan nastavak,meni trza ali dela što znaći da je dosta optimiziran ^^

sviđa mi se to što mogu vidit iz "ptičije perspektive" koji je ko igrač, onak da se prepoznat po faci, nije više potrebno gledat imena na onom displeju

tako da što se grafike tiće veoma dobro ^^

Cookie monsta
21-09-2009, 11:35
SAD ČU DA PIČIM!!!!!!!!!!!! OD SAD PA NADALJE NIDEM U ŠKOLU IM IN LOVE

idi u školu, vjeruj mi, po tvome postu više je nego jasno da ti treba obrazovanja...

Pa šalim se idem ja noramlno u školu sam što mi crkava tipkovnica recesija je a trebam kupit novi bmx pa onda!! Dok igram pes sa tipkovnicom kontrole mi se same počnu mijenjat ili sam počnu radit :rotfl: :rotfl: zato sam sad kupio kontroler za 30 kn i uživam 8)

Matej1609
22-09-2009, 15:02
jel zna tko kad izlazi full verzija PES 10?

MasaKrisT
22-09-2009, 16:08
koliko sam skontao 26.10 al nemoj me drzat za rijec.

la50
22-09-2009, 18:01
23. 10. Pro Evolution Soccer 2010 :D (http://www.hcl.hr/special-listopad-2009-datumi-izlaska-igara-725-28.html)

MasaKrisT
27-09-2009, 12:30
jos manje od mjesec dana jeijei:D

S.ClaW
30-09-2009, 10:13
ko niste znali konami je stavio fps kolo 30 dakle ako imate makinu i stavite na low grafiku trebala bi vam igrica piciti i suprotno

btw. jeli ko posjecuje Cropes...

cham3leon
30-09-2009, 10:20
Ne vjerujem da je Cropes mod već u ponudi kad igra nije ni izašla, ali čim ga izbace moj je :D

S.ClaW
30-09-2009, 10:42
mislio sam jeli ko posjecuje cropes forum(http://cropes.net/forum/)

S.ClaW
30-09-2009, 12:45
http://croatia-pes.freehostia.com/forum ... topic=52.0 (http://croatia-pes.freehostia.com/forum/index.php?topic=52.0)Sevo vam link za cropes pes10 demo patch ali treba login za sajt a evo vam info od patcha http://forum.cropes.net/index.php/topic,9647.0.html

icecoldkilla
04-10-2009, 16:34
Predstavljam vam... moj najljepši pes 10 gol zasad. :D

JLSUbuNMX5o
:D

ma nije to top player 100 %

icecoldkilla
04-10-2009, 16:46
http://croatia-pes.freehostia.com/forum/index.php?topic=52.0 evo vam link za cropes pes10 demo patch ali treba login za sajt a evo vam info od patcha http://forum.cropes.net/index.php/topic,9647.0.html

e a kak da se registriram tam, ja sve upisem kak treba al nece se registrirat ne znam zast
moze pomoc?

keko
08-10-2009, 21:30
Koliko vidim, novi PES će tražiti više timske igre, puno je realističniji, nema više situacija da jedan igrač u sprintu predribla 20 igrača i zabije gol. Loptu je puno lakše izgubiti te tu dolazi do izražaja traženje slobodnih igrača i puno dodavanja, a i sama igra je puno sporija te se treba dobro namučiti da uopće dođeš do 16 metara. To mi se jako sviđa i mislim da sad kad ću s frendovima igrati novi PES više neće biti rezultata tipa 10:7, nego će biti neki rezultati sličniji nogometu.

cham3leon
09-10-2009, 08:22
Ali protiv AI će vjerojatno biti isto. Iako su radili na velikim poboljšanjima za 2009, opet si mogao NPC-ovima prodavat iste fore svaki put.

I nadam se da će se radit malo na onom sistemu timskog morala. Baš mi ide na jetra kad nakon jednog ili dva pogotka moji postanu demoralizirani i odmah su sporiji i nesposobniji. A još gore je onaj feature da se moral digne kad se gol primi, odnosno, ekipa se "probudi". Tako sam igrao mnogo utakmica koje su išle po principu: ja dam gol, oni daju gol, ja dam gol, oni daju gol, tj. kako koja ekipa primi gol, tako se njeni igrači nanovo "probude" i zabiju opet.

keko
09-10-2009, 09:07
Da, ali to je ipak psiha čovjeka, a to je vrlo teško simulirati. Npr. neka će ekipa nakon dobivenog pogotka odmah odustati od igre dok će se neki još jače truditi da zabiju gol i pobjede.