PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ekskurzija



Falus
17-09-2009, 14:24
Di ste bili na kraj 3. na ekskurziji? Moj se razred triba dogovorit di bi isli, pa da cujen dozivljaje i prijedloge, imali smo mi prijedlog za nizozemska-engleska, ali nan govore neki profesori da je valjda opasno tu izlazit vani kasno i da se ne smi najcesce, pa moramo minjat planove.

Sickmanno1
17-09-2009, 14:44
Profesori vam lazu. Ja da sam ministar, donesao bi zakon da svatko mora ici na ekskurziju u Amsterdam. Dok si mlad treba probat svasta, pa tako i lake droge, tek toliko da vidis kak su mediji u banani i kak izmisljaju toplu vodu o tome ak jednom probas da ti vise nema spasa...uglavnom ak neprobas nikad nebus znao :D

A i Amsterdam je prava destinacija da krknes crnkinju...ak imas neki fetis na to kao ja :(

Da_killah
17-09-2009, 14:47
a ili amsterdam ili grčka, grčka ako se ide brodom, a amsterdam zbog, hmm, tvornice heinekena :)

e, da, i ako imate drugo maturalno, definitivno prag

McPingvin_v2.0
17-09-2009, 14:53
Mi smo išli u Prag, sam sam slagao program, bogovao je maturalac. Enivej, ne preporučam ti Amsterdam jer u ponudi nema hotela nego hostela, bar je tako bilo prije godinu dana :)

Ako trebaš savjete i pros i cons za Prag reci, ne da mi se pisati ako nikome ne treba :)

mravojed20
17-09-2009, 15:11
Uuu, maturalac...Prag...hotel nam se zvao DOOM, ne lažem majke mi :D, ofarban cijeli u rozo :pray:

17. kat je bio naš, isključivali su nam struju dvaput jer smo radili svašta, poskidali sva unutarnja vrata u sobama da nam lakše bude se kretati onako pijani, benzinska i market bili samo 30 m od hotela odmah, u gaćama smo išli tamo cugu kupovat, jao kad se sjetim da je to za proživit opet..

Hrana im ne valja, osim na onom brodu kad su nas vozali po rijeci.

Da_killah
17-09-2009, 15:41
hrana u pragu najviše valja, savršeno leži uz pive, u grčkoj hrana ne valja, čast gyrosu. što se tiče maturalnog, mislim da ti je manje-više svejedno u kakvom si hotelu/hostelu, osim ako je kao u ovogodišnjem mediteranskom selu, ili ako si ekstra fina guza :) inače, baš u amsterdamu je najmanje bitno kakav ti je taj hostel, hans brinker, ako se ne varam

Falus
17-09-2009, 16:00
Profesori vam lazu. Ja da sam ministar, donesao bi zakon da svatko mora ici na ekskurziju u Amsterdam. Dok si mlad treba probat svasta, pa tako i lake droge, tek toliko da vidis kak su mediji u banani i kak izmisljaju toplu vodu o tome ak jednom probas da ti vise nema spasa...uglavnom ak neprobas nikad nebus znao :D

A i Amsterdam je prava destinacija da krknes crnkinju...ak imas neki fetis na to kao ja :(

Zbog toga nas i vecina zeli ic :D

@pingvin
Moze da i ne za prag, jer je to jedna od glavnih ideja trenutno. Fokusiraj se na night life :wink:

cham3leon
17-09-2009, 16:46
hrana u pragu najviše valja, savršeno leži uz pive, u grčkoj hrana ne valja, čast gyrosu.

Gyros je hrana bogova :pray:
Ali ima se tamo što za jest, kako ne. Mi smo u jednom hotelu imali i odlične janjetine, grčku salatu (sa feta sirom), musaku, i tako dalje.
U Pragu imaju par dobrih jela, ne znam, recimo kobasice su bile super, neki slatko - ljuti kupus na salatu, ali većina ostalog ne valja. Oni strašno vole šećeriti sve, pa smo tako jeli i nekakvu paštu sa mesnim okruglicama, gdje je umak koji je inače podsjećao na salsu bio sladak :?

Da_killah
17-09-2009, 16:57
tako vam i treba kad jedete paštu :P mi navečer u pivnici, svi naručimo nešto domaće, knedličke, njoke, štagod, sve dosta papreno da bolje ide uz pivu, a dvojica naruče bolonjez i onda se čude da im nije bio dobar :)

uglavnom amsterdam i grčka za prvo maturalno, za eventualno drugo prag. definitivno zanimljivije od bavarske, azurne obale, lloret de mara i sličnih već isfuranih stvari. u španjsolskoj u disku puštaju hrvatsku muziku :( tu nisam uzimao egzotičnije destinacije poput malte, turske ili irske, koje bi isto bile dobre za maturalna putovanja

cham3leon
17-09-2009, 17:00
@Killah: Kad smo bili u Pragu, jednu večer je onaj debil šta je bio profesor kemije u Sušačkoj poslije Borisa bio totalno pijan i vodio nas okolo po gradu oko 4 ujutro :rotfl:

Poslije smo se s njim jedva dovukli do hotela prije doručka.

Feanor
17-09-2009, 17:38
Lorret de Mar, nezaboravno iskustvo, hotel se zvao Acacio(čitao se Asasio hehe), nezaboravne večeri u Rock Caffeu, ali ne onom izreklamiranom, nego pravom masnom, prljavom, gdje zalaze debeli bajkeri u kožnim opravama i loču na hektolitre pive rock caffeu koji je bio obljepljen naljepnicama zabranjeno pušenje, a u njemu nisi mogao vidjeti metar ispred sebe od dima, i muž i žena vlasnici/šankeri s kojima smo se toliko bili sprijateljili da smo nakon svake runde pive dobivali besplatnu tekilu, i koji su svaku vecer puštali glazbu po našem izboru(tada su to bili Zepplini, Maideni i AC/DC).
Kasnije disko Holywood di se puštala Štikla od Severine i druge hrvatske stvari, prejebeno nesto(ne stikla i druge seljacke pisme nego sam taj osjecaj da cujes Hrvatsku glazbu u središtu Katalonije). Hrpa ljudi iz različitih drzava, kasnonocna kupanja na pješčanoj plaži s istima, American Prayer od Doorsa ujutro prije spavanja... :cry: , Ja i par frendova se planiramo vratit u devetom mjesecu sljedece godine naisli smo na ponudu da ako sad rezerviraš cijena je 1200-1300 kuna za 3 dana(hotel i put)

Da_killah
17-09-2009, 18:06
@Killah: Kad smo bili u Pragu, jednu večer je onaj debil šta je bio profesor kemije u Sušačkoj poslije Borisa bio totalno pijan i vodio nas okolo po gradu oko 4 ujutro :rotfl:

Poslije smo se s njim jedva dovukli do hotela prije doručka.

ne bih znao, suprotna smjena, jedino ako je korušac bio. on je budala i više nije u pshg

@feanor, a uvijek možeš i puno bolje proći, ryanair ft, samo trebaš biti strpljiv i brz, znaju imat i letove od 2 eura, ja sam letio za 10

cham3leon
17-09-2009, 18:39
@Killah: Kad smo bili u Pragu, jednu večer je onaj debil šta je bio profesor kemije u Sušačkoj poslije Borisa bio totalno pijan i vodio nas okolo po gradu oko 4 ujutro :rotfl:

Poslije smo se s njim jedva dovukli do hotela prije doručka.

ne bih znao, suprotna smjena, jedino ako je korušac bio. on je budala i više nije u pshg

Korušac, da. :rotfl: Koja skica od čovjeka.

Kostolomac
17-09-2009, 18:45
A Krašec, koji je to tip. Predavao mi je kemiju umjesto Milke.

@Da_killah, što bi reć da je otišao iz PSHG? Nisam znao to.

Da_killah
17-09-2009, 18:47
nemam pojma, sestri je bio prošle god, ove nije, pitat ću je.

nama se zgadio jedini sat koji smo ga imali na zamjeni na testu iz matematike

Jopax
17-09-2009, 18:51
Nama je jebada da smo se dogovorili u Prag na kraju trećeg, i sad dođu da idemo na kraju ovog mjeseca, a ja se i dalje dvoumim dali da idem ili ne, a sutra trebamo reći hoćemo li ići ili ne, mislim propustiti takvu priliku za raditi sranja i gluposti sa frendovima ali opet, lova bi mi dobro došla jer namjeravam napokon kompjuter novi kupit, nakon 7 godina čekanja mislim da bih trebao to odvagati, ali ekskurzija je jedna a komp mogu i na ljeto dobit, al opet mogu li izdržat do tad a da ne izludim od dosade, decisions decisions

Da_killah
17-09-2009, 19:06
uvijek možeš igrat i stare igre, koje su imho i bolje nego nove :) maturalno ili komp ne bi trebala bit nikakva nedoumica

McPingvin_v2.0
17-09-2009, 19:20
@pingvin
Moze da i ne za Prag, jer je to jedna od glavnih ideja trenutno. Fokusiraj se na night life :wink:
Ovak, odma jednostavno:

Nije daleko, stoga nećete ostaviti dušu na putu.

Putem možete razgledati Budimpeštu, Bratislavu i Beč (pa se hvalit da ste pravi BBB-ovci)

Piva je kod njih jeftinija nego kod nas voda.

Hrana je odlična kad nađeš dobro i jeftino mjesto za jesti. Osim normalnih restorana u kojima možeš jesti sve što ti padne na pamet po malo višoj cijeni i manjim porcijama (piletina s flambiranim bananama je fora, ali se ne najedeš i skupo je) imaš i hrpetine pivnica i restorana s lokalnom hranom. Mi smo se ubili u praškoj plati (120 kruna, dakle oko 40 kuna). Dva komada kuhane šunke, kobase, knedlički, krumpir i dvije vrste zelja. Nitko od nas nije sve uspio pojesti cijelu :) Po gradi imaš 200 štandova s kobasama i sličnim kvazi fast foodom,

Probajte čim prije dogovoriti maturalac jer ćete završiti kao i mi. Na žalost, razrednik se baš i nije pretrgnuo oko toga, pa sam ja to ugovorio u prvom- drugom tjednu 6. mjeseca, a krenuli smo 22. istog mjeseca :)

Od hotela OBAVEZNO izbjegavati Opatov. Lokacija nije toliko loša (sam ulazak u grad, 5 minuta do metroa i 15 minuta do centra), ali su sobe ISUSEBOŽENEBITUSMJESTIOKONCLOGOR. U tuševima imaš osjećaj da ćeš propasti kat ispod, hrana je svaki dan ista, ali svaki dan sve lošijeg okusa. Ne znam koji im je kreten dao tri zvijezdice. Loše hotele izbjegnite tako da čim prije dogovorite sve to. Čujem da je 90% hotela u centru super, tako da se ne morate brinuti za to.

Noćni život... Imaš kafića i diskoa kolko ti srce želi. Hard rock caffe je preko dana prazan, a preko noći valjda ima ljudi. Frendovi su bili u onom disku na 5 katova i rekli su da je super. Isto tako, noćni život bi mogao pasti u vodu ako vam je hotel u pripizdini, kao nama. Noćni metro ne postoji, zadnji kreće u ponoć, recimo. Iako, uvijek postoji taksi...

... Koji je božasnko skup. Osim ako se ne cjenkaš. Osobno iskustvo: prvi taksi: "Koliko do Opatova?" "Tisuću kruna". Nasmijao sam se i otišao. Lik viče za mnom... Vratim se: "Koliko date?" "Petsto." "Ne mogu ispod 600." Idući taksi: "Do Opatova? Šesto kruna." "Može 500?" "Može." Mercedes S klasa? Može :)

Naravno, ako vam je hotel u i oko centra imate hrpu tramvaja, a karta od metroa vrijedi i za tramvaj. Super opcija i probaj kupiti dnevnu ili višednevnu kartu ako ćete to koristiti. Jeftinije je, a kontrole nemaju milosti, kao ni...

... Policija. Neki hoteli (Opatov) zovu pajkane ako glasno prdnete, maletene. Onda isti dođu i skelje vam ~25€ kazne. Ne isplati se prepirati. Mislim, ja bi, ali i inače se volim boriti protiv vjetrenjača :)

Kod ugovaranja maturalca nemojte pretjerati s izletima... Većina ih je jednodnevnih i osjećat ćete se krepano. Jedino se stvarno isplati posjetiti Konopište i ono mjesto gdje je sniman "Hostel" (ne mogu se sjetiti trenutno). Posjet škodinom muzeju je bacanje vremena kad nema ratne mašinerije unutra, samo škode. Fuj.

E, da, nešto JAKO bitno. Nemoj se napiti od absintha. Nemoj, jednostavno. Imaš pive, a absinth probaj tek toliko. Bez šećera, paljenja i ostalih debilana. Ako hoćeš kupovati da doneseš doma i zapiješ se jednom solo ili s ekipom, ovo (http://www.absinth.bz/prod_img/absinthe-staroplzenecky.jpg)Sse kupuje.

Računaj da ti treba MINIMUM 100€ u krunama za Prag, ako ste tamo tjedan dana. Još minimum 50€ za put i svaki slučaj. Dvjesto ojera je više nego dovoljno.

Mjenjačnice tamo su... Svakakve. Vodič bi vam trebao znati preporučiti neke dobre.

Mislim da je to to... Ako te još nešto zanima, samo pitaj. Dolje je slika našeg programa, samo smo preskočili posjet dvorcu nakon Beča, bili smo umorni, prehlađeni, a neki i pijani :)

http://www.imagesforme.com/out.php/t692099_maturalac.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/692099_maturalac.jpg)

Falus
17-09-2009, 19:48
@pingvin
Moze da i ne za Prag, jer je to jedna od glavnih ideja trenutno. Fokusiraj se na night life :wink:

...E, da, nešto JAKO bitno. Nemoj se napiti od absintha. Nemoj, jednostavno. Imaš pive, a absinth probaj tek toliko. Bez šećera, paljenja i ostalih debilana. Ako hoćeš kupovati da doneseš doma i zapiješ se jednom solo ili s ekipom, ovo (http://www.absinth.bz/prod_img/absinthe-staroplzenecky.jpg)Sse kupuje....



Zasto ne, cua san da je pice jako dosta.

I hvala na opseznom reviewu :wink:

McPingvin_v2.0
17-09-2009, 19:55
Zato jer ćeš ujutro prvo reći: "NE PIJEM NIKAD VIŠE NIKAD NEMA BOGA" :)

Absinta imaš od 60, 70 i 80% alkohola. Onaj na slici je 70%tni i navodno je najbolji, ali to NIJE piće od kojega se ideš napiti. Nisam probao, no vjerujem ljudima :)

Kažem, ako ti još neko pitanje padne na pamet samo pucaj. Vrijedi i za ostale :)

zerica
17-09-2009, 20:24
Idem za 2 godine pa onak sada bih u Lisabon zbog tramvaja. :D

bananac
17-09-2009, 21:10
ma meni je da bilo gdje idemo jer kako smo krenuli sa dogovaranjem nebu dobro proslo

breezer
17-09-2009, 21:25
bio sam u Spanjolskoj u Barci (Loret de Mar), ne ponovilo se !

str1k3r
17-09-2009, 21:49
Bio sam u Španjolskoj, u Calleli. Toliko je bilo dobro da bih sad, ovog trenutka, nazad otišao. Plaža, 5 min do nje, Menfis i Kawaii klubovi, 2 min do njih, dućani sa pićem i suvenirima da te Bog sačuva, cjenkaš se i spustiš cjenu xD. Barcelona je jedan od najljepših gradova koje sam ikad vidio. U Menfisu su puštali dobru "party" glazbu dakle house, techno, Pitbulla itd. i sve bude dobro dok ne dođe balkančina i naruči Sinana. Trebate vidjeti kako pozivaju unutra isse... "Idemo, idemo!". Kawaii je potpuno druga priča, u Kawaii-u nemate "balkanske" glazbe, samo regularna party glazba... i cure za šankom. Cure koje za koje kažem da bi si mogao naručiti piće, sjest za šank ko' zadnji alkić i gledati ih kako mješaju koktele, a da ne spominjem kakvu atmosferu naprave.
A put je bio legendaran, cruiserom po Sredozemnom moru, na kojem su cijene ubij Bože. Corona 5€, Heineken 4.50€. Ako imate namjeru piti, i to žestoko se urokati na brodu... nemojte, osim što će vam se "prirodno", od alkohola vrtiti, još se i brod ljulja, tako da će vam izgledati ko da ste pet piva popili umjesto dvije, osobno iskustvo.
Da nisam otišao, sad bih se vjerojatno pojeo, jer znam što bih propustio.

Jopax
17-09-2009, 22:38
Zato jer ćeš ujutro prvo reći: "NE PIJEM NIKAD VIŠE NIKAD NEMA BOGA" :)

Absinta imaš od 60, 70 i 80% alkohola. Onaj na slici je 70%tni i navodno je najbolji, ali to NIJE piće od kojega se ideš napiti. Nisam probao, no vjerujem ljudima :)

Kažem, ako ti još neko pitanje padne na pamet samo pucaj. Vrijedi i za ostale :)

Da boce su premalene, iako onaj 60% kojeg ima kupit u nas dolazi u boci od 750 ml ipak nije preporučljivo napijat se od toga, usput ako možeš nađi 80%(ili je 70) absinth od kanabisa, to se mora probat :D

Enivej mislim da ću ipak ići, jedini problem je što imamo tako mutavu razrednicu da nam ona ne zna ništa objasnit što i kako, čak ni s ponudom u ruci -.-'
Jedino znam da ako platimo kojih 30 eura više dižemo hotel za 2 ili 3 zvjezdice na 3 ili 4 ukupno, i nadam se da je u centru.
Takođe svatko tko je bio ili je razmatrao ekskurziju u Prag je spomenuo taj ogromni disko, što je tu tako posebno ???

McPingvin_v2.0
17-09-2009, 22:45
Da boce su premalene, iako onaj 60% kojeg ima kupit u nas dolazi u boci od 750 ml ipak nije preporučljivo napijat se od toga, usput ako možeš nađi 80%(ili je 70) absinth od kanabisa, to se mora probat :D

Enivej mislim da ću ipak ići, jedini problem je što imamo tako mutavu razrednicu da nam ona ne zna ništa objasnit što i kako, čak ni s ponudom u ruci -.-'
Jedino znam da ako platimo kojih 30 eura više dižemo hotel za 2 ili 3 zvjezdice na 3 ili 4 ukupno, i nadam se da je u centru.
Takođe svatko tko je bio ili je razmatrao ekskurziju u Prag je spomenuo taj ogromni disko, što je tu tako posebno ???
Ne, ne postoji absinth od kanabisa i, ne, ne absinth ne izaziva halucinacije ništa više od običnog alkohola, ako je relativna količina ista. Priče za malu djecu.

Posebno je što na svakom katu imaš drugačiju muziku. Nisam bio, opcija šetanja gradom noću i naslikavanja mi je bila draža :)

Jopax
17-09-2009, 23:10
Onda je bio fiejk, ali na boci je pisalo velikim slovima Cannabis Absinthe, donijeto iz španjolske, i nije da izaziva halucinacije ali se lakše od njega napiti(ili teže) jer ima dosta alkohola, sa šećerom ili bez nema velike razlike(bar što se mene tiče), jedina prava stvar je da izaziva jače glavobolje nego ostala žestoka pića :D

MTF*
17-09-2009, 23:22
mozda jer ima duplo vise % nego ostala alkoholna pice, tj zestice?

Da_killah
18-09-2009, 00:56
absinth je zakon, posebno zapaljen, a prag nema noćni metro, ali ima noćne tramvaje, nama je eda vozio praktički do ispred hotela na kubanskim namestima

Jopax
18-09-2009, 16:39
Sad mi se opet ne ide, naime, odsjedamo u Opatovu, iz razreda nas ide 8 a iz drugih ide preko 15 :(

str1k3r
18-09-2009, 16:42
Nas je išlo devet pa samo se jako, jako dobro zabavili

smartass
19-09-2009, 07:56
haha, 9 lol.....nas 46....ti si u španjolsku išao jel? meni je predobro bilo tam

Grim
19-09-2009, 09:47
Nas je išlo devet pa samo se jako, jako dobro zabavili
Isuse, devet. :rotfl:

streetrace777
19-09-2009, 10:29
nas je islo 10 u grcku. i bilo mi je bolje nego da nas je islo 50. Jos su t bili decki koje znam duze vrijeme.

Feanor
19-09-2009, 10:40
Da, ljudi s kojima odes na ekskurziju, s njima na kraju obicno ostanes u najboljim odnosima nakon srednje. Bar se to mojoj generaciji i meni samom dogodilo...

str1k3r
19-09-2009, 11:37
Jebiga ono nisam ja kriv što su se ostali điberili, i devet iz mog razreda, sveukupno nas je bilo 50-ak. Da , išao sam u Španjolsku.

Jopax
19-09-2009, 12:18
Nebi ni bilo loše što nas ide 8 da jedan nije lagano zaostali kompjuterski frik/alkoholičar, trojica alkoholičari, jedan egoist i ovi ostali su nešto ne znam ni sam, možda šminkeri.Ali tu je frend iz drugog razreda koji se zakleo da će raditi sranja, tako da nebi trebalo biti loše :D

Da_killah
19-09-2009, 14:07
pa što ako su alkoholičari? nije li to smisao svih maturalnih putovanja? :P

McPingvin_v2.0
19-09-2009, 15:25
Meni je smisao bio 500 ispucanih snimaka. Od toga je 20ak imalo kakvu- takvu umjetničku vrijednost :)

Da_killah
19-09-2009, 15:31
pa može se i jedno i drugo, dapače :)

Jopax
19-09-2009, 16:44
Ja ne znam hoću li imati aparat jer je trenutno na popravci(koju pokriva garancija :D) radi ekrana a ne znam do kad će biti gotovo, i alkoholiziranje je zabavno, ali ne na tako duge periode, bar ne meni, namjeravam bar pola vremena provesti koliko toliko trijezan :)

cham3leon
19-09-2009, 16:49
Ja ne znam hoću li imati aparat jer je trenutno na popravci(koju pokriva garancija :D) radi ekrana a ne znam do kad će biti gotovo, i alkoholiziranje je zabavno, ali ne na tako duge periode, bar ne meni, namjeravam bar pola vremena provesti koliko toliko trijezan :)

Mnogi su to rekli.

Falus
19-09-2009, 17:20
Ne razumin kako vas samo 9 iz raz ode na ekskurziju?! 10 dana bez roditelja, s puno para, van drzave, mnogo alkohola, mnogo zena i... stvarno masu alkohola! :D

Jopax
20-09-2009, 19:00
Nakon sinoć mi baš i nije do alkohola -.-'

zerica
21-09-2009, 00:34
Meni je smisao bio 500 ispucanih snimaka. Od toga je 20ak imalo kakvu- takvu umjetničku vrijednost :)


Ja sam se vratio doma s fotićem prepunim snimaka koje bi se ne tako teško mogo okarakerizirati kao pedofilija. :(
Sljedeći put nikome nedajem fotoaparat.
:(

McPingvin_v2.0
21-09-2009, 11:11
Čuj, moje nisu pedofilija, ali nije istina da 15X optički zoom nije imao ulogu (http://www.imagesforme.com/view.php/23788_DSC02864.jpg)...

strmopizd66
21-09-2009, 16:49
i ja sam bio na ekskurziji

Maloki
21-09-2009, 20:53
Bio na maturalnom od 31.8. do 5.9. ove godine.
Relacija je bila Beč - Prag - Budimpešta. Rulalo je.
Hotel je bio Top Hotel Praha i mogu reći da je zakon, pogotovo hrana. Svaku večeru švedski stol i svaki puta druga ponuda. Za doručak ne znam jer sam na njemu bio samo zadnji dan :)

Jedino mi je žao što smo imali dosta retardiranih izleta na koje smo potrošili dragocjeno vrijeme. Tipa posjeta pivovare u Plzenu. Očekivali smo da ćemo vidjeti kako se pravi piva i da ćemo dobiti po pola litre za degustaciju, a na kraju se svelo na to da smo gledali kako se prave bačve i razgledavanje retardiranog podruma koji se i inače koristi u turističke svrhe. I još sam pokupio neku boleštinu.
Moram priznati da mi je odlazak u Škodinu tvornicu bio zanimljiv jer tu smo zbilja nešto i vidjeli. Preporučam taj izlet.

Što se izlazaka tiče posjetio sam samo Karlovy Lazne (onaj retardirani diskač koji svi toliko hvale) i Hard Rock Caffe. Hard Rock Caffe je genijalan, konobari su vrlo susretljivi i prijateljski nastrojeni, a i pića nisu ništa skuplja nego kod nas.

Domaći ljudi su me razočarali, svi su nadrkani i ne žele pomoći. Jedino su dileri i crnci (nerijetko i kombinacija istih) koliko toliko pristojni. I već spomenuta HRC posluga ^^.

Što se pive tiče, jako me razočarala. Em je slaba, em te napuhne, em mi se povraćalo od nje.

I da, Absinth - nikad više. Pio to čudo paljeno i sve bilo ok dok se nisam probudio u 6 ujutro nakon svega 2 sati spavanja. Grlo je gorilo, nisam mogao pričati i imao sam osjećaj kao da ću svaki čas povraćati. Ajde da sam se napio prethodnu noć, još bih i shvatio.

Kad odete u Budimpeštu preporučam da posjetite Cigar Tower, ima puno zanimljivih stvari. Meni se najviše dopala cigara od pol metra (ako ne i više :)).

cham3leon
21-09-2009, 20:58
Od Pražana, je li tko bio u pivnici kod Vejvoda, ili tako nekako? Najpoznatija (možda i najveća) u gradu.

Kid A
21-09-2009, 23:48
Čuj, moje nisu pedofilija, ali nije istina da 15X optički zoom nije imao ulogu (http://www.imagesforme.com/view.php/23788_DSC02864.jpg)...
Sram te bilo!

McPingvin_v2.0
22-09-2009, 00:22
Dobacit ću ja do tebe kad nabavim teleskopski zoom...

bananac
08-10-2009, 15:50
Ok, sve više mi se čini da ćemo u Prag :D Neki panjevi su glasovali za Španiju, pola razreda ustvari :D Ali ih sve više i više mijenja mišljenje.
Možete preporučit neku provjerenu agenciju ili više njih da usporedim cijene i to

McPingvin_v2.0
08-10-2009, 16:25
Uglavnom ti ide tako da škola raspiše natječaj i jave se agencije, ali za iznad 2600 kuna ne pristajte :)

str1k3r
08-10-2009, 16:30
Uglavnom ti ide tako da škola raspiše natječaj i jave se agencije, ali za iznad 2600 kuna ne pristajte :)

Mi smo sami sebi nasli agenciju i slozili put. Bez pomoci profesora i skole :)

Da_killah
08-10-2009, 16:32
pa normalno, sam nalaziš agenciju

Chieftain
09-10-2009, 22:19
Uglavnom ti ide tako da škola raspiše natječaj i jave se agencije, ali za iznad 2600 kuna ne pristajte :)

Mi smo sami sebi nasli agenciju i slozili put. Bez pomoci profesora i skole :)

A to ste onda isli sa profesorima ili sami? lol, nama se ravnateljica sfurala u razred i rekla da si uopce ne racunamo da cemo ici nekud van Hrvatske...evo ja neznam ko je tu lud ona ili mi jer kak stvari stoje mi budemo se potukli sa skolom ili budemo si organizirali sami maturalac...

Jopax
09-10-2009, 22:59
Na kraju sam odustao, kao i većina, pa je sa 15 spalo na 6, jedan od razloga je taj što je organizacija bila kurac, a i razrednica, tjedan dana prije nego što smo trebali "ići" pitamo kada se ide, ona kaže, vi se spremite ko da je u ponedjeljak ali možete ić i u utorak i srijedu, sljedeći dan je bilo isto, nije joj se dalo pitati kad se ide.
Onda je postavljen prošli ponedjeljak kao datum polaska, da bi to u petak promjenuli na idući ponedjeljak...