PDA

Pogledaj cijelu verziju : F.E.A.R. 2: Reborn



W3DR4N
17-09-2009, 11:34
Prva DLC eksanzija za Project Origin je vani.
Dojmovi?

Aral
17-09-2009, 11:44
Nemam pojma, tolko mi djeluje prica cudno i odbojno da ne bi ni igrao :D Mozda probam. E da, jel netko ustvari to probao igrat?

Raz
17-09-2009, 12:00
Naletio na nju kada sam surfao netom, najprije pomislio da je riječ o nekome modu pošto nije bilo ni riječi o ekspanziji ovdje XD
Ja sam još sam u stanju prelaženja jedinice, tako da će pričekat.

hansi
17-09-2009, 12:03
Nije duga ni 2 sata. Loše :(

GODSKILLER
17-09-2009, 14:51
http://www.maxzona.com/Fear-2-Reborn-Vi ... _0__0.aspx (http://www.maxzona.com/Fear-2-Reborn-Video_5627_0__0.aspx)

video review,dobro ali ono manje od 2 sata

IGoR_2803
13-08-2010, 19:02
instalirao sam ovo čudo tek toliko jer volim igre završiti do kraja, a pošto sam prošao dvojku ajde da probam i ovo... danas sam je u napadu bijesa uninstalirao prije nego sam došao do kraja... izbacilo me iz takta to što su me jebeni, usrani snajperi od nikud, iza jebenog zida i od ne znam kuda sve ne, pred sam kraj igre, jedno 5,6 puta headshot-ali... bio sam na rubu da ne razvalim tipkovnicu ali reko jebeš ti to i - uninstal... to mi inače nije običaj... kolko god mi igra bila ogavna, ali imam tendenciju prisliti se i završiti što sam počeo... ovo je druga igra u zadnjih par godina koja me na to primorala... druga je bila hellgate: london... :yuck:

Lord Ragnarok
14-08-2010, 11:41
instalirao sam ovo čudo tek toliko jer volim igre završiti do kraja, a pošto sam prošao dvojku ajde da probam i ovo... danas sam je u napadu bijesa uninstalirao prije nego sam došao do kraja... izbacilo me iz takta to što su me jebeni, usrani snajperi od nikud, iza jebenog zida i od ne znam kuda sve ne, pred sam kraj igre, jedno 5,6 puta headshot-ali... bio sam na rubu da ne razvalim tipkovnicu ali reko dragaš ti to i - uninstal... to mi inače nije običaj... kolko god mi igra bila ogavna, ali imam tendenciju prisliti se i završiti što sam počeo... ovo je druga igra u zadnjih par godina koja me na to primorala... druga je bila hellgate: london... S:yuck:

cudim se sto si to uopce uspio instalirati, kamoli igrati xD

Izgubljeni
14-08-2010, 22:01
Jel se ovo nastavlja direktno na priču 2 djela?

IGoR_2803
15-08-2010, 01:18
Jel se ovo nastavlja direktno na priču 2 djela?

iskreno, igranje drugog dijela FEAR-a bilo mi je toliko mučno da nisam ni uspio pohvatati priču... :(