PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gdje je Epizoda III?



W3DR4N
17-09-2009, 10:38
Valve radi Left 4 Dead 2, no gdje je Epizoda III?
Ne patim na grafiku previše, no već je prošlo pet godina od orginalne dvojke, i cijeli HL2 je već zastario.
Izađe li sljedeće godine, već kasni previše.

Bartuc
17-09-2009, 10:50
Ja već godinama odgađam igranje epizode 1 i 2 samo zato što čekam trojku. Sada samo fali da na kraju niti neće izaći trojka pa sam čekao bez veze.

Feanor
17-09-2009, 10:58
Agreed, Koliko sam čuo i istrazivao navodno su epizode 1, 2 i 3 trebali biti Half Life 3, ali to je nakraju odgođeno i ''prebačeno'' u epizode, kao da nebi predugo čekali.

Arbiter of Change
17-09-2009, 11:10
Toliko o PR govorancijama da je ovo novi plan kojim će izdavati epizode u konstantnim vremenskim intervalima.

Aral
17-09-2009, 11:15
Ma je, da bi cekao da ne igram epizodu 1 i 2 dok ne dodje trojka. Odigrajte odma, nema svrhe cekat, necete se razocarat. Damn, cak cu to sad odigrat kolko je dobro :D

Btw. release date za trojku ce tek objavit ali izlazi tokom 2010, nadajmo se da je to prva polovica. A inace, nije tesko izracunat sta je porfitabilnije, LFD2 ili epizoda3; u ovo doba recesije...do the numbers.

Al inace, fakat lejm kaj to do sad nije izaslo :?

W3DR4N
17-09-2009, 11:23
A inace, nije tesko izracunat sta je porfitabilnije, LFD2 ili epizoda3; u ovo doba recesije...do the numbers.

Epizoda 3, vjerojato deseterostruko, ako ne i više.
Kupce Half-Lifea i epizoda zanima kraj cijele trakavice, tako da imaju već ustaljeni broj igrača.
Kad bi zaključili kompletnu radnju, dobar dio njih bi kupio Orange Box + Epizodu III, kako bi imali cijeli HL2 u kompletu.

Tim više što se komuna pobunila i bojkotira kupnju L4D2, zbog prebrzog izlaska i slabog supporta za jedinicu, koji je i danas poludovršen. Dvojka L4D-a će se pokazati kao najveći Valveov promašaj u postojanju firme.

Bartuc
17-09-2009, 11:54
Znači ništa ne gubim ako sada odigram prve dvije epizode? Jel ima neki "čvršći" završetak svaka epizoda ili iskoči "to be continued" pakao na kraju svake? :D

Aral
17-09-2009, 12:11
To bi continued, da poludis! Jos je bilo dobro kad sam odigrao jedinicu pa presao odma na dvojku, al kad nije bilo trojke :?

@Vedran: Mozda i je tako, i ja bi se slozio s time, ali trziste je ocito drugo pokazalo posto su developeri radili na LFD2 a ne na epizodi3. Neznam, ne vidim neki poseban razlog zasto je to tako...

Feanor
17-09-2009, 12:36
Znači ništa ne gubim ako sada odigram prve dvije epizode? Jel ima neki "čvršći" završetak svaka epizoda ili iskoči "to be continued" pakao na kraju svake? :D

Dvojka je takav ''to be continue...'' za popizdit , a za prvu epizodu nemogu prosuditi posto sam poceo igrati kad sam nabavio orange pack pa sam nakon prve odmah odigrao drugu epizodu... :)

Bartuc
17-09-2009, 13:31
Ma onda ću još čekati. Ako sam izdržao do sada, a epizode mi stoje među kolekcijom, onda ću još i godinu dana :D

mravojed20
17-09-2009, 15:16
Ma ne gubiš ništa ako odigraš sada, jedino ako čekaš će ti lošije izgledati jer će već bit zastarjele grafički, za godinu dana eeeej.

Prva završava onak..ne sjećam se iskreno kako :D a druga pravo onako dramatično filmski i jako tužno i zlokobno. Ali nije neki očajni cliffhanger. Samo si pomisliš, jebeno, kad će trojka?

W3DR4N
17-09-2009, 16:40
Nema nikakve naznake da Epizoda 3 izlazi sljedeće godine, niti koji je idući Valveov projekt.

Constantine
17-09-2009, 17:07
Nema nikakve naznake da Epizoda 3 izlazi sljedeće godine, niti koji je idući Valveov projekt.
ali glavno da ce izdat dpsadni l4d nastavak :(

Čux
18-09-2009, 08:41
Znači ništa ne gubim ako sada odigram prve dvije epizode? Jel ima neki "čvršći" završetak svaka epizoda ili iskoči "to be continued" pakao na kraju svake? :D

Dvojka je takav ''to be continue...'' za popizdit , a za prvu epizodu nemogu prosuditi posto sam poceo igrati kad sam nabavio orange pack pa sam nakon prve odmah odigrao drugu epizodu... :)


'to be continued...'' ko u u nekoj sapunici, al svejedno se isplati odigrat, EP2 je stvarno iznenadio u odnosu na ostatak, bar mene :)

bezimeni
18-09-2009, 09:08
Ja već i zaboravio na trojku...inače totalno loš koncept ali s obzirom da su igrači ovisnici ne sumnjam da će dobro zaraditi i da su dobro zaradili prodavajući jednu te istu igru u nekoliko pakiranja.

McPingvin_v2.0
18-09-2009, 09:16
Eh, sjetih se ovog:
http://www.escapistmagazine.com/videos/ ... Orange-Box (http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/10-The-Orange-Box)

Meni jedna od najboljih Jaceovih recenzija ^^

Bartuc
18-09-2009, 09:16
Onda bi i mogao odigrati prve dvije. Ne bojim se da bi mi grafika mogla zastariti pošto je igra i u trenutku izlaska imala isprane i loše texture, ali zato vrhunsku atmosferu i čar koja je ipak do danas održala grafiku oku ugodnom. Meni je taj HL2 nekako bezvremenski što se grafike tiče, isto kao i Vampire Redemption, Sacrifice i BG2... Svi imaju lošu grafiku za današnje standarde, ali i dalje je oku ugodnija od pola novih naslova koji pate od previše Blooma, HDR-a, Motion Blura, Depth of Fielda i sl.



Nego, još jedno pitanje :D Jel se EP1 i EP2 nastavljaju na HL2 ili je to potpuno odvojena priča?SMoram znati jerbo ako se nastavlja, onda moram i HL2 reprizirati (iako se svakog detalja sjećam xD) :D

Feanor
18-09-2009, 09:21
Nego, još jedno pitanje :D Jel se EP1 i EP2 nastavljaju na HL2 ili je to potpuno odvojena priča?SMoram znati jerbo ako se nastavlja, onda moram i HL2 reprizirati (iako se svakog detalja sjećam xD) :D

Par sekunda prije nego half life 2 završi HL ep1 počinje, samo iz drugog kuta, shvatit ćeš kad počmeš igrati...

Bartuc
18-09-2009, 09:31
Cool, znači moram sve reprizirati. Hvala...


Sada dosta off topica od mene, pljuvati ću po EP3 kada joj se majke sjetim nakon EP2 :D

Systematic Reverse
21-09-2009, 09:56
Neznam di je EP3, ali zelim je igrat ASAP! :(

Deadwalker
23-09-2009, 16:37
Epizoda 2 je fakat meni bilo najljepse gaming iskustvo u zadnjih par godina. Da ne pricam o kraju koji je bio ekstatican. Fakat neznam zasto se tako dugo ceka s trojkom, al sam siguran kada se za zadnju epizodu odredi tocan datum, jos cu jedamput prije preci sve ponovo u komadu :)