PDA

Pogledaj cijelu verziju : Batman: Arkham Asylum



W3DR4N
15-09-2009, 12:08
Vidim da ekipa pljuje po igri.
S obzirom da se radi o ponajboljoj akcijskoj avanturi u posljednjih nekoliko godina, zanima me što je toliko loše?

Neven <R>
15-09-2009, 12:21
Bar nisi otvorio topic u pljuvačnici o igri koja ti je zakon.

Arbiter of Change
15-09-2009, 12:49
Ovim je potvrđeno da igra razvaljuje. :)
Možda nije materijal za pljuvanje, ali mene zanima ima li u samoj igri nešto više gameplay varijanti ili smo u demou vidjeli više-manje sve?

Aral
15-09-2009, 13:11
:o Ja sam vec mislio da je otvorio temu da pljuje po igri :D

Ja mislim da je ekipa ljubomorna iz nekog razloga pa pljuje. To je kao i sa filmovima, super film, svi ga prihvate a onda ga jedan dio popljuje. Al hej, to je normalno xD
Ali fakat, nek daju neki razlog i mi cemo ga uvazit.

breezer
15-09-2009, 13:20
mene osobno ne privlaci takav žanr, ništa osobno !

xabaras
15-09-2009, 15:50
Bar nisi otvorio topic u pljuvačnici o igri koja ti je zakon.

W3DR4N
15-09-2009, 16:37
Bar nisi otvorio topic u pljuvačnici o igri koja ti je zakon.

Poseban je gušt otvoriti temu ovjde.

Paran0a
15-09-2009, 17:02
Failo si..Brzo brisi temu i akaunte

megalodon
15-09-2009, 18:01
ccc

Constantine
15-09-2009, 18:22
jos jedna tema u pljuvačnici o nekoj igru u kojoj umjeto da se pljuje,samo se dodatno hvali igra,kao i stalker i witcher.

Ray
15-09-2009, 20:28
Ja sam čuo samo riječi hvale za igru... :(

Inače:


Bar nisi otvorio topic u pljuvačnici o igri koja ti je zakon.

Da je neki John Doe otvorio ovakvu temu ovdje već bi bio lokot.

Srle
16-09-2009, 10:35
Ipak tema je otvorena, a niko ne pljuje po igri...

Aral
16-09-2009, 10:36
Pa kad nitko ne stigne, svi je igraju :D

Srle
16-09-2009, 10:57
Trebalo je više Jokerove okrutnosti. Ubio je samo dva-tri lika, ostalo je samo drobio kako će ih ubiti ili govorio drugima da to rade. Zaista sam želio vidjeti neku "reservoir dogs" scenu mučenja gdje Joker blista u punom sjaju. I malo imam osjećaj da je kraj igre zbrzan. Mislim da je ipak trebalo naći drugo riješenje nego da se Joker uroka, i onda (ne)epic fight. I da prekratka je, dobro ima jedno 12 sati igranja, al kad je igra ovoliko dobra, treba trajati duže...

W3DR4N
16-09-2009, 12:14
Kako idem dalje, skužio sam da igra ima masu glitcheva.
Zbog automatiziranog skakanja, Batman ćesto preko sitnih zidića skaće nekoliko metara u dalj, kad padne na kosinu, nekako nespretno kliže i zapinje.
Udarci rijetko izgledaju vjerodostojno, i Batman većinom udara po zraku.
Igra nema ni trunku krvi, nasilja ili bilo čega što je najavljivano.

Odlično je to sve, no ipak nakon nekog vremena postane monotono, te nedostaci isplivaju na površinu.

BINUX
17-09-2009, 01:08
Ne postane monotono ima 100 načina za ubit neprijatelje i nije prekratka ni predugačka naknap je kolko treba bit.
A što se tiče bugova i glitcheva to se događa za to što igra službeno igra još nije ni izašla a ovu verziju koju smo svi igrali nije finalna 100 posto ispolirana verzija.

Praetorian
17-09-2009, 10:15
Kako idem dalje, skužio sam da igra ima masu glitcheva.
Zbog automatiziranog skakanja, Batman ćesto preko sitnih zidića skaće nekoliko metara u dalj, kad padne na kosinu, nekako nespretno kliže i zapinje.
Udarci rijetko izgledaju vjerodostojno, i Batman većinom udara po zraku.
Igra nema ni trunku krvi, nasilja ili bilo čega što je najavljivano.

Odlično je to sve, no ipak nakon nekog vremena postane monotono, te nedostaci isplivaju na površinu.
Ovo sto si ti nabrojo meni ni najmanje nesmeta jer mi je igra jednostavno predobra.

W3DR4N
17-09-2009, 10:50
To što je tebi super i gledaš kroz očite nedostatke ne znači da oni nisu tu.

Feanor
17-09-2009, 11:01
To što je tebi super i gledaš kroz očite nedostatke ne znači da oni nisu tu.

Da istina, ali mislim da se ovaj put svi mozemo sloziti da pozitivni aspekti igre debelo nadmasuju negativne aspekte, tako da bez obzira sto postoje neistrenirano oko ih tesko moze primjetiti usljed navale entuzijazma i oduševljenja.

EDIT: moja najveca briga je da ce igra biti repetitivna(kao 90% igara danas) ali na kraju mi je njena duzina taman legla, isto kao i Max Payne da je mnalo duža bila bi dosadna...

Aral
17-09-2009, 11:19
Hu kers, igra je u guinessovoj knjizi rekorda :D

W3DR4N
17-09-2009, 11:25
To je navučena senzacionalistična vijest.
Igra je u ediciji knjige rekorda za računalne igre, u kojoj se nalazi s još nekoliko stotina drugih.
Razlog zašto je došla tamo jest zato što je najbolja superhero igra, što je potpuno neobjektivan razlog i zapravo nikakvo konkretno dostignuće.

Aral
17-09-2009, 11:32
Pa je, prva superhero igra, a do sada nismo imali nikakve posebno dobre superhero igre. Druga cinjenica je da je sveukupna ocjena preko 90%, a to znaci da su je recenzirali manje vise svi vodeci internet portali te novinska izdanja. A to je onako 80% uspjeha igre, jer vecina igraca plese i kupuje igre kako oni kazu. Ili odigraju demo.

I da, zabavna je, a to je dovoljno da uzivas kao covjek u igranju, koje je samo po sebi zabava. Tko to nezna, fulao je "profesiju" :D Igra ima brdo negativnosti ali zasto se time zamarat, svaka igra ih ima, tak i tak nikad nismo 100% zadovoljni :wink:

no3225
24-03-2010, 22:24
ja je nisam igro(tehnicki razlozi)
ali mogu ti reci da je losa zato sto je betmen glavni lik a ne dzoker
zato sto mu se od plasta ne vidi kad klepi nogom nekoga
al dobro je da ima plast da mu ne mora covjek gledat guzicu u onom pederskom odjelu

bornathepicek
01-04-2010, 00:22
ja je nisam igro(tehnicki razlozi)
ali mogu ti reci da je losa zato sto je betmen glavni lik a ne dzoker
zato sto mu se od plasta ne vidi kad klepi nogom nekoga
al dobro je da ima plast da mu ne mora covjek gledat guzicu u onom pederskom odjelu
Jel ovo neki pokušaj trolanja?

OT: Igra owna boga. To je betmen pobogu.

Aral
01-04-2010, 00:26
Đoker glavni lik? Ubi me bože takvih komentara.

SabaothII
04-04-2010, 11:15
a zapravo je bilo pomalo smiješno kad je Crow u u betmena strpo one svoje kemikalije pa kad je betmen u noćnoj mori brijo da je na mjestu džokera pa kao opet puste intro džoker vozi betmena u arkham i betmen biva vezan, doslovno stavljen u luđačku košulju al kad betmenu džoker spraši metak u čelo i izbaci ti da si mrtav e tu sam se već za.sro...

W1k1n6
05-04-2010, 19:54
Razmišljao sam o tome što bi se moglo negativno reći o ovom Batmanu, jer igra je jako fluidna i zabavna, baš kao i filmovi o Batmanu, nije to neko remekdjelo radnje, priče i glume, ali sjediš, gledaš (igraš), zabavljaš se i na kraju ne osjećaš da si bez veze potrošio vrijeme. Faktor zabave je uvijek najvažnija stvar. Ono čemu bi se moglo prigovoriti je možda prevelika fluidnost, odnosno ta nesretna automatiziranost u borbama pa nemate osjećaja da upravljate 100% s likom, no s druge strane zamislite kada bi fajtevi bili ko Mortal Kombat, mislim da bi nakon pola sata izgubili volju za igranjem od muke.

Aral
05-04-2010, 20:05
Da, good point. Iskreno, meni je borba čak i jedan od boljih faktora ove igre, ne sjećam se kad su u nekoj igri implementirali freeflow sistem borbe.

bornathepicek
07-04-2010, 23:43
Ma ja sam zadovoljan sa zadnjim udarcem u borbi, di se sve uspori i točno vidiš kako protivniku lomiš lubanju, te on beživotno pada na pod. Osobno mi se sviđa kak su napravili borbe.