PDA

Pogledaj cijelu verziju : CryEngine 3 u trostrukom HD-u



IgGy
14-09-2009, 14:24
CryEngine 3 je nakon prezentacije na konzolama konačno predstavljen i na PC-u unutar Atijeve prezentacije DirectX 11 hardvera. Razlika između konzolne i PC verzije je i više no očita, a tu je i video prilog koji tome svjedoči.

Ne, trenutno nemamo konkretne informacije kako će Crysis 2 doista izgledati, no ovaj interesantan trailer može nam donekle na to ukazati. Stoga, za sve one koji su se ponadali kako će vidjeti Crysis u pokretu, moramo vas razočarati - ovo je samo tehnološki demo. Na tri monitora.

Pogledajte video: http://www.pcplay.hr/modules.php?r=16&id=833

Constantine
14-09-2009, 14:40
ne kuzim zasto Ati toliko promovira tu eyefinity tehnologiju,glupost totalno,sto bi neko kupio 3 monitora samo da ima vecu sliku sa ogromnim crnim crtama od rubova monitora koji upropastavaju sve,drugo da je to jedan monitor bijesne rezolucije.
a sto se tice enginea :pray: ,pogotovo mi se strasno sviđa crnogorična šuma :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: ,to sam bas htio vidjet u crysisu,mrzim te tropske lokacije a ovo je stvarno predivno,pogotovo svjetlost,valjda ce se dobro vrtit na HD5870.

RIDER32
14-09-2009, 14:43
Ja se nadam da ce ovom nesretnom youtubeu biti dovoljno 20 minuta da otvori taj video u HD rezi. :twisted:

Inace nevidim nista novo u ta 3 monitora ali mi grafika ozgleda apsolutno prefenomenalno.
Ali llik je ispalio tolko metaka a nije nijedanputa reloado :D a i cini se kao da lik pusku drzi naslonitu na uho a ne na rame.
Sa tavim pogledom ce na 3. monitoru imati bar 30% veci frame rate od ova 2.

Constantine
14-09-2009, 14:51
youtube je prespor zadnjih par mjeseci,uzasno su im spori serveri.

RIDER32
14-09-2009, 14:55
Da i užasno me živciraju. Preko nosi se stanje kolko tolko stabilizira ali preko dana je neshvatljivo spor.
To je postalo jako izražajno kada sam se vratio sa mora, prije otprilike mjesec dana.

OT: Cini se da mi PC gameri ipak srecom nismo ostali kratkih rukava sto se tice CE3 :roll:

croat1gamer
14-09-2009, 15:12
Widescreen overkill.

Noctifer
14-09-2009, 19:34
Mislim da Samsung radi na monitorima sa jako tankim rubom. Eyefinity je fora tehnologija ako ti treba. Što se meni sviđa nije Eyefinity nego snaga kartice koja može pokrenut tech demo Cryengina 3 bez problema na tako velikoj rezoluciji.

MasaKrisT
14-09-2009, 19:59
neznam za vas al mene ovo podsjeca na nivo iz crysisa,samo su drvece promjenili.izgleda lijepo ali nepada mi napamet ulagat da bi to mogao igrat.