PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gameri i antigaming političari PSIHOPATI



Fencing_LORD
26-06-2006, 13:50
Ovdje će da se pljuje i sere po američkim i ostalim psihopatskim gamerima i političarima koji nas ugrožavaju i ta će se sranja i pljuvačke objasniti argumentima.

U skoro svakoj temi pljujemo po psihopatskim gamerima, a nemamo temu baš za njih pa sam otvorio ovu u kojoj MOLIMSsvakogSčlana PCPLAY foruma da se izjasni. (molim da ne prekinete svi sa svojim komentarima nakon W3DR4Novog, već da se i dalje nastavite izjašnjavati)

Dakle, govorite o njihovim ubojstvima, tužbama, parnicama itd. i o ozbiljnom utjecaju tih sranja na naš život.

Isprazniti se, psujte, vješto argumentirajte, dajte si oduška, recite sve što hoćete..., ali ipak nemojte da se ovo pretvori u temu puno psovki, agresivnih smajlića i glupih spammova!!!

Tu nemojte govoriti o njihovom pametarenju(za to služi tema "gameri i ostali wannabe junaci"9, već o gore navedenim stvarima.!!!

Wizard
26-06-2006, 14:05
Gameing jeumjetnost, a ameri nisu sposobni to shvatiti, nemozekrivitinjih veccijeli taj njihovsustavkoji kvari sve vrijednosti, oni su nauceni dabudu debili i damisle da vide ono sto rade likovi iz filmovai igara i onimogu raditi, mislim datome nema ljeka, ali nadauvijek postoji, a sto se tice antigamerskih politicara, hmmmm, on jednostavo nemogu dopustiti nestosto neshvacaju, nesmiju dopustitida se narod i svijet razvijai da shvati kako suoni pokvarena govna, ne zele dasvijet shvati daim netrebaju oni, oni moraju sve to ugusiti prijenogostosestvori, moraju maksimalnosuziti ljudskaobzorja razmisljanja i shvacanja jer bi mogli izgubiti tu moc nad nama koju trenutno imaju, ljudi jednostavno neznaju primiti nove stvari, a politcari tootezavaju, tako jeotkad postoji covijeka i onih koji tim covijekom upravljaju :twisted: :twisted: :twisted:

POSA
26-06-2006, 16:20
kad neki klinac pukne i pobije 200 ljudi kažu da je to zbog video igara. ako ćemo prema tome svaka 5 osoba na svijetu bi trebala činiti isto. video igre nisu krive za većinu stvari nego je stvar u čovjeku i njegovoj poremećenoj psihi

Nefarnius
26-06-2006, 16:45
Svaki čovjek ima dar odlučivanja za sebe! Nećeš ti ubiti čovjeka, ako ti to nećeš! Pazi čovječe, ak igraš wow, to neznači da si ti sad neki ork, i svaki čovjek oko tebe, mama,tata, da su neki paladini koji te želi slaveat!!! Kada gledaš, postoje ljudi koji gejmaju i završe i ljudi koji gejmaju,užive se i koknu nekoga! Koliko god mi bili gameri i pol, mi nemožemo igrati 24/7!!! Postoji određena granica! Za smirenja živaca, jel jednom kad pukne živac, teško ga se zakrpat! Imaš glupe amere koji stvaraju igre s 100%krvi i ratom, da neki lik ostane bez noge, usto traže grafulju po 4k kuna, da ti realnije to pokažu! Imaš kretene poput Jacka Thompsona, koji glumi Zoro-a, osvetničkog odvjetnika, koji želi uništiti tehnologiju!!! Ali čemu? Zašto? Čovjek je dobio mozak, da ga koristi, a ne da ga zapusti!!!
Ako se mi tako ponašamo, nismo onda zaslužili izači iz kamenog doba!
Tehnologija treba ići naprijed, a ne nazad!A što se tiče ubojstava, smrti, i ostalog sranja, svatko treba znati svoje granice, reći e sad "jebem mu mater" je dosta! Nemogu koknuti ovoga luđak, koknut ću ga sutra!!!
A ne reći, nemogu koknuti ovoga luđaka, kokut ću nekog vani!!!!!!!
Nismo u svijetu fantazije, već u stvarnome svijetu!

Daniel666
26-06-2006, 16:54
Gaming je zabava, i to je sve. Ako počinjete viđati gluposti i halucinacije odite van i razbistrite glavu.
Samo psihički poremećena osoba može imati nešto protiv gaminga jer
gaming=zabava=dobar provod....
Znači to je osoba koja sebi ne želi dobro. 8) Treba ići u Vrapče.

WEASEL
26-06-2006, 16:57
I prije igara je bilo ubojica pa tako za što su njih optuživali?? Da su igrali monopol i vješala sa susjedom :?

Sonic_Moronic
26-06-2006, 19:24
Ko je tu kriv ak se neki klinac TOLIKO uživi.
JEDINI moment kad sam se ja pravo uživio u igru je bilo u COD 2, ali trajalo je samo par sekundi, i nakon toga ja ono "wtf se dogodilo sa mnom"

Pljuj ih sve budale glupe , da da stalno u časopisima objavljuje onaj ubio onog zbog neke IGRE. Uvijek smo mi krivi. A ti ljudi što polude, oni su več poremećeni od prije.
Dabogda ti ameri pocrkaju od sindroma "ne igranja"

Outmind
26-06-2006, 20:10
Ja sam vec na ovu temu pred par mjeseci napravio topic, pogledajte i to malo

Babitz
26-06-2006, 20:57
bio topic, lock

Glass
26-06-2006, 20:58
Da je po političarima i odvjetnicima iz Amerike PCPlay bi vjerovatno nosio oznaku 21+ :yuck:

Babitz
26-06-2006, 21:01
Da je po političarima i odvjetnicima iz Amerike PCPlay bi vjerovatno nosio oznaku 21+ :yuck:ne nego bio underground samo

GrannyKiller
26-06-2006, 23:06
ma Ameri su svi neodgojena telad...tko im kriv kad ne razlikuju fantaziju od zbilje... :-x


ovo još jednom potvrđuje moju teoriju: Ameri su najdebilnija bića u univerzumu 8)

v4MP1r3
26-06-2006, 23:44
ja zanm da je jedan klinac poludio dok je igrao pokemone na kompu (emulator) i onda je smao an ekran anpisao "on me je natjerao" zabio si je noz direktno u srce i umro ispred tipkovnice, hej pa to je kina ^^ kaj tamo nije normalno??

nego, to je smoa prijer bolesnog gamera...


a u americi, hmm, tamo je tipican gamer, debeli... ima naocale, po mogucnosti da je celav i da ima neke debele prste...aha, tipicni amerski gamer... pih, zar je tako u hrvatskoj?? NEEEE mi NISMO debeli, nas PIVSKI trbuh je SAMO od cevapa i piva a NE GRICKALICA mi OBOZAVAMO trebe (samo da imaju dobr noge) i mi NISMO lijeni da se dignemo do doljanskog, mi ga uvijek imamo pri ruci


stereotipi, o stereotipi...

Nefarnius
27-06-2006, 08:02
a u americi, hmm, tamo je tipican gamer, debeli... ima naocale, po mogucnosti da je celav i da ima neke debele prste...aha, tipicni amerski gamer... pih, zar je tako u hrvatskoj?? NEEEE mi NISMO debeli, nas PIVSKI trbuh je SAMO od cevapa i piva a NE GRICKALICA mi OBOZAVAMO trebe (samo da imaju dobr noge) i mi NISMO lijeni da se dignemo do doljanskog, mi ga uvijek imamo pri ruci


stereotipi, o stereotipi...


Sve si reko,brate!

Herr Schnitzel
27-06-2006, 11:32
Pa sta smo mi, posteni i nadasve NORMALNI (relativno )
gameri krivi sta americki roditelji daju DOOM 3 svojoj
psihopatskoj djeci pa ona pocnu klat po skolama.
Onaj koji ima slab um neka jednostavno ne igra takve igre.
I dosta!

Snake
27-06-2006, 23:43
kako kaže jedan lik u Noćnoj mori:

"Meni to uopće ne igra nikaku ulogu"

što se tiče amera, baš me briga što se kokaju pod utjecajem igara, jedino mi je krivo što se zbog glupih stereotipa sastavlja cijela negativna slika o gamingu.

Ja igram igre jer su zabavne i predstavljaju bijeg od stvarnosti. Mislim da je bolje da se ratovi vode na serverima nego u Iraku. Bolje je da se igraju igre nego da se drogira.

Svi oni koji bi vrlo rado iskoristili priliku da pljuju po igrama svrstavajući ih u nešto što potiče nasilje, svi oni zaslužuju bar godinu dvije tri zatvora za poticanje krivih ideala.

King tiger
28-06-2006, 10:19
Kao sto sam vec rekao jednom na slicnom topicu, igre ne mogu potaknuti razmisljanje na ubistvo.Ovdje na Balkanu vjerovatno 70% igara koje se kupi su peerati(bez zahebavanja svi znamo i ne podrzavamo to) i sad boli k**** lika koji prodaje da li ce djetetu od 8 god prodati doom3 ili Suncicu.
Po americkoj logici ovdje bi svaki dan neko trebao ubiti nekog po scenariju iz Manhunta, ali to se ovdje naravno ne desava.
Ogromna vecina ubistava se desava u Americi, zemlji meda i mlijeka jelte, u kojoj kupis oruzje gdje hoces ali zato ne mozess kupiti doom3 dok nisi punoljetan(neznam tacan ESBR) jer on "lose utice" na tebe.Usporedite kupovinu oruzja i (ne)kupovinu igara.

Herr Schnitzel
28-06-2006, 10:52
U Americi ljudi ispod 21 godine ne smiju piti pivo, ali smiju umirat u Iraku.

Babitz
28-06-2006, 20:41
u nizozemskoj otvorern centar liječenja protiv gaminga :rotfl:

al to je čak dobro ovima kojima to treba

Dark Saruman
28-06-2006, 21:00
LOL bilo na vijestima AHAHAHA...stvarno mislim...ja sam uvik govoria :

Ne znači to što sam cili dan i svaki dan na kompjuteru da sam ovisan,
mogu tako biti svaki i cijeli dan na kupanju. Znači li to da sam ovisan o moru (kupanju, svejedno ) ili isto tako svaki dan idem na igralište i budem cijeli dan na igralištu, znači li to da sam ovisan o tome ?

NARAVNO DA NE !!!

WEASEL
28-06-2006, 22:16
LOL bilo na vijestima AHAHAHA...stvarno mislim...ja sam uvik govoria :

Ne znači to što sam cili dan i svaki dan na kompjuteru da sam ovisan,
mogu tako biti svaki i cijeli dan na kupanju. Znači li to da sam ovisan o moru (kupanju, svejedno ) ili isto tako svaki dan idem na igralište i budem cijeli dan na igralištu, znači li to da sam ovisan o tome ?

NARAVNO DA NE !!!


umm znači......

Dark Saruman
29-06-2006, 08:01
:scared: jebiga valjda sam falia koju riječ dok sam pisa, tia sam reći naravno da nismo ovisni...u onom kontekstu gore

Ch3V4p
29-06-2006, 11:28
To ti je sve ta Amerika tamo su ljudi došli od svugdje došli i pomješali se!I nastala žuta kuća :rotfl: Nek oni tam sebi zabranjuju igrice!Njihova djeca su umobolna do bola!Sad će oni po cijelom svijetu reda raditi!Majku im!Kolko je puta u Hrvatskoj neko ubijen zbog igrica?

D.E.M.O.
29-06-2006, 19:01
chevap novi si na forumu pa te molimo da govoris igre :D ako ti nije jasno zasto posalji mi PM... mmm znate da u pojedinim dijelovima SADa nije legalno NEMATI oruzje

Tyrant
30-06-2006, 00:45
sto se tice mene ja mislim da ta ubistva u americi poticu gangsteri i rap kao ono cool je biti reper(ovo se odnosi na americke nasi balkanski reperi nemojte se uvrediti) cool je raditi driveby-ove i sl., zatim ratovi koje amerika vodi i koji su kao naftokratski i sluze da oslobode zamlje od naf.. um mislim zlih talibana
nah sad sam rekao vise gluposti nego sto mogu zamisliti ja sam komp freek mogu mi ga pusiti svi koji mi govore da sam nasilan bla bla bla

Maloki
30-06-2006, 01:06
Pazi sad ovo, ja sam pobro batina zbog igre! Kao, frend mi dao igru za ročkas (mislim da je bila NBA 2003, nesejćam se točno), ali smo se 2 dana kasnije posvađali. I sad on mene traži da mu vatim sve njegove CD-e, i ok, ja mu vratim. Al onda je lik tražio i NBA natrag.Ja mu kažem "Pa to si mi za rođendan dal" al njega boli quratz, i kaže da će me nalemat ak mu ne vratim. I ja niš, kažem mu "odhebi" i gotovo. Taj dan navečer sam krenuo u videoteku vratit filmove i uzet nove. Na jednom uglu me dočeko on i njegov frend. Prvo sam se potuko s njim, idiotom, i slomio sam mu nos, al onda me onaj njegov kompić primio, a ovaj me mlatio. Tjedan dana nisam izlazio jer me bolio trbuh! Sad, ne kažem da ima puno ovakvih idiota ovdje, al nađu se...

D.E.M.O.
30-06-2006, 19:33
Pazi sad ovo, ja sam pobro batina zbog igre! Kao, frend mi dao igru za ročkas (mislim da je bila NBA 2003, nesejćam se točno), ali smo se 2 dana kasnije posvađali. I sad on mene traži da mu vatim sve njegove CD-e, i ok, ja mu vratim. Al onda je lik tražio i NBA natrag.Ja mu kažem "Pa to si mi za rođendan dal" al njega boli quratz, i kaže da će me nalemat ak mu ne vratim. I ja niš, kažem mu "odhebi" i gotovo. Taj dan navečer sam krenuo u videoteku vratit filmove i uzet nove. Na jednom uglu me dočeko on i njegov frend. Prvo sam se potuko s njim, idiotom, i slomio sam mu nos, al onda me onaj njegov kompić primio, a ovaj me mlatio. Tjedan dana nisam izlazio jer me bolio trbuh! Sad, ne kažem da ima puno ovakvih idiota ovdje, al nađu se...
koliko imas godina i odakle si? :D
EDIT: i da koliko ti "frend" ima godina?

Maloki
30-06-2006, 19:50
Pazi sad ovo, ja sam pobro batina zbog igre! Kao, frend mi dao igru za ročkas (mislim da je bila NBA 2003, nesejćam se točno), ali smo se 2 dana kasnije posvađali. I sad on mene traži da mu vatim sve njegove CD-e, i ok, ja mu vratim. Al onda je lik tražio i NBA natrag.Ja mu kažem "Pa to si mi za rođendan dal" al njega boli quratz, i kaže da će me nalemat ak mu ne vratim. I ja niš, kažem mu "odhebi" i gotovo. Taj dan navečer sam krenuo u videoteku vratit filmove i uzet nove. Na jednom uglu me dočeko on i njegov frend. Prvo sam se potuko s njim, idiotom, i slomio sam mu nos, al onda me onaj njegov kompić primio, a ovaj me mlatio. Tjedan dana nisam izlazio jer me bolio trbuh! Sad, ne kažem da ima puno ovakvih idiota ovdje, al nađu se...
koliko imas godina i odakle si? :D
EDIT: i da koliko ti "frend" ima godina?

Ma to je bilo pred jedno 3 godine, sad imam 15, i iz Duge Rese sam (u to vrijeme sam živio u ZGB). Taj "frend" ima 16 godina...

D.E.M.O.
30-06-2006, 20:13
Pazi sad ovo, ja sam pobro batina zbog igre! Kao, frend mi dao igru za ročkas (mislim da je bila NBA 2003, nesejćam se točno), ali smo se 2 dana kasnije posvađali. I sad on mene traži da mu vatim sve njegove CD-e, i ok, ja mu vratim. Al onda je lik tražio i NBA natrag.Ja mu kažem "Pa to si mi za rođendan dal" al njega boli quratz, i kaže da će me nalemat ak mu ne vratim. I ja niš, kažem mu "odhebi" i gotovo. Taj dan navečer sam krenuo u videoteku vratit filmove i uzet nove. Na jednom uglu me dočeko on i njegov frend. Prvo sam se potuko s njim, idiotom, i slomio sam mu nos, al onda me onaj njegov kompić primio, a ovaj me mlatio. Tjedan dana nisam izlazio jer me bolio trbuh! Sad, ne kažem da ima puno ovakvih idiota ovdje, al nađu se...
koliko imas godina i odakle si? :D
EDIT: i da koliko ti "frend" ima godina?

Ma to je bilo pred jedno 3 godine, sad imam 15, i iz Duge Rese sam (u to vrijeme sam živio u ZGB). Taj "frend" ima 16 godina...
3 godine i nije tako puno.. nisam iz zagreba ali mozda wiking moze nesto srediti :D salim se ako hoces uvijek netko moze pomoci... na forumu clanova iz zagreba ima... dosta ;)

Maloki
30-06-2006, 20:17
[quote=Maloki]Pazi sad ovo, ja sam pobro batina zbog igre! Kao, frend mi dao igru za ročkas (mislim da je bila NBA 2003, nesejćam se točno), ali smo se 2 dana kasnije posvađali. I sad on mene traži da mu vatim sve njegove CD-e, i ok, ja mu vratim. Al onda je lik tražio i NBA natrag.Ja mu kažem "Pa to si mi za rođendan dal" al njega boli quratz, i kaže da će me nalemat ak mu ne vratim. I ja niš, kažem mu "odhebi" i gotovo. Taj dan navečer sam krenuo u videoteku vratit filmove i uzet nove. Na jednom uglu me dočeko on i njegov frend. Prvo sam se potuko s njim, idiotom, i slomio sam mu nos, al onda me onaj njegov kompić primio, a ovaj me mlatio. Tjedan dana nisam izlazio jer me bolio trbuh! Sad, ne kažem da ima puno ovakvih idiota ovdje, al nađu se...
koliko imas godina i odakle si? :D
EDIT: i da koliko ti "frend" ima godina?

Ma to je bilo pred jedno 3 godine, sad imam 15, i iz Duge Rese sam (u to vrijeme sam živio u ZGB). Taj "frend" ima 16 godina...
3 godine i nije tako puno.. nisam iz zagreba ali mozda wiking moze nesto srediti :D salim se ako hoces uvijek netko moze pomoci... na forumu clanova iz zagreba ima... dosta ;)[/quote:2aaw5jvw]

MA znam, al nije potrebno. Lik je sad gromada, vidio sam ga kad sam išo posjetit svoju staru ekipu. Ogroman je (visok i pun mišića), al kladim se da bi ga netko s foruma mogo sredit. Al pusti ga, bilo pa prošlo, spomenuo sam to sam zato da kažem da ima takvih manijaka i u HR...

lcy
30-06-2006, 20:30
[quote=Maloki]Pazi sad ovo, ja sam pobro batina zbog igre! Kao, frend mi dao igru za roèkas (mislim da je bila NBA 2003, nesejæam se toèno), ali smo se 2 dana kasnije posvaðali. I sad on mene traži da mu vatim sve njegove CD-e, i ok, ja mu vratim. Al onda je lik tražio i NBA natrag.Ja mu kažem "Pa to si mi za roðendan dal" al njega boli quratz, i kaže da æe me nalemat ak mu ne vratim. I ja niš, kažem mu "odhebi" i gotovo. Taj dan naveèer sam krenuo u videoteku vratit filmove i uzet nove. Na jednom uglu me doèeko on i njegov frend. Prvo sam se potuko s njim, idiotom, i slomio sam mu nos, al onda me onaj njegov kompiæ primio, a ovaj me mlatio. Tjedan dana nisam izlazio jer me bolio trbuh! Sad, ne kažem da ima puno ovakvih idiota ovdje, al naðu se...
koliko imas godina i odakle si? :D
EDIT: i da koliko ti "frend" ima godina?

Ma to je bilo pred jedno 3 godine, sad imam 15, i iz Duge Rese sam (u to vrijeme sam živio u ZGB). Taj "frend" ima 16 godina...
3 godine i nije tako puno.. nisam iz zagreba ali mozda wiking moze nesto srediti :D salim se ako hoces uvijek netko moze pomoci... na forumu clanova iz zagreba ima... dosta ;)

MA znam, al nije potrebno. Lik je sad gromada, vidio sam ga kad sam išo posjetit svoju staru ekipu. Ogroman je (visok i pun mišiæa), al kladim se da bi ga netko s foruma mogo sredit. Al pusti ga, bilo pa prošlo, spomenuo sam to sam zato da kažem da ima takvih manijaka i u HR...[/quote:om4c1l1e]

Lol, sjećam se toga kad te natuko :rotfl: To je bio onaj Štok, ne? To je isto bio kripl

King tiger
30-06-2006, 20:51
Hes back!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sakrijte djecicu u sobu and brace yourself coz Hes back.
Gdje su ti plava slova?[/quote]

Babitz
30-06-2006, 22:00
Gdje su ti plava slova?
u sigu

v4MP1r3
30-06-2006, 22:03
Gdje su ti plava slova?
u sigu

cek vise nece pisati plava slova u textu??

SHIT sad moram bolje paziti...

Ogg The Dogg
01-07-2006, 00:47
ameri će još malo počet okrivljivat one koji su otkrili kak se pali vatra i oni će bit krivi kad nekom luđaku padne na pamet da nešt zapali. i tužit će proizvođače upaljača što su suučesnici kaznenog djela :rotfl:

Nefarnius
01-07-2006, 07:51
Pazi sad ovo, ja sam pobro batina zbog igre! Kao, frend mi dao igru za ročkas (mislim da je bila NBA 2003, nesejćam se točno), ali smo se 2 dana kasnije posvađali. I sad on mene traži da mu vatim sve njegove CD-e, i ok, ja mu vratim. Al onda je lik tražio i NBA natrag.Ja mu kažem "Pa to si mi za rođendan dal" al njega boli quratz, i kaže da će me nalemat ak mu ne vratim. I ja niš, kažem mu "odhebi" i gotovo. Taj dan navečer sam krenuo u videoteku vratit filmove i uzet nove. Na jednom uglu me dočeko on i njegov frend. Prvo sam se potuko s njim, idiotom, i slomio sam mu nos, al onda me onaj njegov kompić primio, a ovaj me mlatio. Tjedan dana nisam izlazio jer me bolio trbuh! Sad, ne kažem da ima puno ovakvih idiota ovdje, al nađu se...

Ja bi ti volio prebiti "frenda", al mi je daleko Duga Resa!!!

Herr Schnitzel
01-07-2006, 08:13
Ma ajde nemoj se spustat na njegovu razinu.
Ali na trenutak i meni je dosla zelja da ti se pridruzim.

Maloki
01-07-2006, 17:19
Pazi sad ovo, ja sam pobro batina zbog igre! Kao, frend mi dao igru za ročkas (mislim da je bila NBA 2003, nesejćam se točno), ali smo se 2 dana kasnije posvađali. I sad on mene traži da mu vatim sve njegove CD-e, i ok, ja mu vratim. Al onda je lik tražio i NBA natrag.Ja mu kažem "Pa to si mi za rođendan dal" al njega boli quratz, i kaže da će me nalemat ak mu ne vratim. I ja niš, kažem mu "odhebi" i gotovo. Taj dan navečer sam krenuo u videoteku vratit filmove i uzet nove. Na jednom uglu me dočeko on i njegov frend. Prvo sam se potuko s njim, idiotom, i slomio sam mu nos, al onda me onaj njegov kompić primio, a ovaj me mlatio. Tjedan dana nisam izlazio jer me bolio trbuh! Sad, ne kažem da ima puno ovakvih idiota ovdje, al nađu se...

Ja bi ti volio prebiti "frenda", al mi je daleko Duga Resa!!!

Ma on je u ZGB, ja sam u to vrijeme živio u ZGB...

HalF-DeaD
03-07-2006, 10:57
[quote=Maloki]Pazi sad ovo, ja sam pobro batina zbog igre! Kao, frend mi dao igru za ročkas (mislim da je bila NBA 2003, nesejćam se točno), ali smo se 2 dana kasnije posvađali. I sad on mene traži da mu vatim sve njegove CD-e, i ok, ja mu vratim. Al onda je lik tražio i NBA natrag.Ja mu kažem "Pa to si mi za rođendan dal" al njega boli quratz, i kaže da će me nalemat ak mu ne vratim. I ja niš, kažem mu "odhebi" i gotovo. Taj dan navečer sam krenuo u videoteku vratit filmove i uzet nove. Na jednom uglu me dočeko on i njegov frend. Prvo sam se potuko s njim, idiotom, i slomio sam mu nos, al onda me onaj njegov kompić primio, a ovaj me mlatio. Tjedan dana nisam izlazio jer me bolio trbuh! Sad, ne kažem da ima puno ovakvih idiota ovdje, al nađu se...
koliko imas godina i odakle si? :D
EDIT: i da koliko ti "frend" ima godina?

Ma to je bilo pred jedno 3 godine, sad imam 15, i iz Duge Rese sam (u to vrijeme sam živio u ZGB). Taj "frend" ima 16 godina...
3 godine i nije tako puno.. nisam iz zagreba ali mozda wiking moze nesto srediti :D salim se ako hoces uvijek netko moze pomoci... na forumu clanova iz zagreba ima... dosta ;)

MA znam, al nije potrebno. Lik je sad gromada, vidio sam ga kad sam išo posjetit svoju staru ekipu. Ogroman je (visok i pun mišića), al kladim se da bi ga netko s foruma mogo sredit. Al pusti ga, bilo pa prošlo, spomenuo sam to sam zato da kažem da ima takvih manijaka i u HR...[/quote:2ilt74hy]

Po ovome što ste napisali taj tip nije takav da je agresivan zbog igre koju je igrao nego je prirodno bahat i kolje okolo.

Cr@zy R1d3r
06-07-2006, 08:38
Ameri su glupi ,a pa što bi bolje ispalo od mješavine naroda :rotfl: (isto pomješajte juhu,mlijeko i čaj, pa vidite što će ispasti)

Luka
12-07-2006, 07:52
razlog zašto antigameri pljuju je prirodne naravi : strah od nepoznatog. To su većinom ljudi koji imaju poprilično godina i koji nemaju blage o kompovima i gamingu pa ih jednostavno pokušavaju odbaciti. A igre ne samo da ne utječu loše na ikoga nego čak i poboljšavaju čovjekovu inteligenciju ;)

Dreamer Deceiver
12-07-2006, 08:05
Ako želiš pobijedit neprijatelja moraš se spustit na razinu ispod njega te njega uništiti da dodje on na razinu ispod tebe,te se ti onda vratiti na svoju prijašnju razinu...

Svi mi znamo da su aerikanci idioti,nemaju pojma,izgubljeni u prostoru i vremenu....ja bi bolje vodio Ameriku nego Bush...on je sramota za čovječanstvo...

Što azijata tiče,imam jedan dobar razlog zbog čega nemaju društven život...u kini možeš imat djece dok ne dobiš muško,znači prvo imaš 3 kceri i dobiš muško i to je to...znači ima više ženska a manje muških,i kad su sve ženslk zauzete,muški nemreju niš više radit,nego umirat pred Blizzardovim igarama(WoW,SC),i to je to...

T1du$
12-07-2006, 23:12
razlog zašto antigameri pljuju je prirodne naravi : strah od nepoznatog. To su većinom ljudi koji imaju poprilično godina i koji nemaju blage o kompovima i gamingu pa ih jednostavno pokušavaju odbaciti. A igre ne samo da ne utječu loše na ikoga nego čak i poboljšavaju čovjekovu inteligenciju ;)

Slažem se al baš igre kao što su npr. AvP,nas SS 2 ili neke ostale pucačine(većina FPS-a ne koriste bas puno sivih stanica..neg mozak na pašu pa ko ima veći skill i i "nabrijaniju" ruku koja ima respond od 1 milisekunde-taj će bolje proć)...LoL...čini se da političari igraju jedino DOOM,GTA itd...LoL
Pozz ekipi... :kill: :ekipa: :kill:

Luka
13-07-2006, 07:57
razlog zašto antigameri pljuju je prirodne naravi : strah od nepoznatog. To su većinom ljudi koji imaju poprilično godina i koji nemaju blage o kompovima i gamingu pa ih jednostavno pokušavaju odbaciti. A igre ne samo da ne utječu loše na ikoga nego čak i poboljšavaju čovjekovu inteligenciju ;)

Slažem se al baš igre kao što su npr. AvP,nas SS 2 ili neke ostale pucačine(većina FPS-a ne koriste bas puno sivih stanica..neg mozak na pašu pa ko ima veći skill i i "nabrijaniju" ruku koja ima respond od 1 milisekunde-taj će bolje proć)...LoL...čini se da političari igraju jedino DOOM,GTA itd...LoL
Pozz ekipi... :kill: :ekipa: :kill:

FPS-i poboljšavaju preciznost ruke pa sam negdje pročitao da su liječnici u nekoj zemlji počeli igrati FPS-e prije operacija

Bastard
25-08-2006, 04:37
Evo pročitajte ovo pismo koje je Jack Thompson( ludi odvjetnik koji smatra da su igre sotonske ili šta već) napisao Bonu( onom tipu iz U2)


Dear Bono:

I write you as a fellow brother in Jesus Christ, appreciative of your bold witness to the transforming truth of the Gospel, in both your words and your deeds. You daily "fight the good fight," serving Him as salt and as light in an unbelieving world. You inspire other Christians to confront the "culture of death" that surrounds us all, and I thank you. Because of what you do, it is easier for me to do what I have been called to do.

I write to encourage you, respectfully and in a spirit of brotherly love, not to purchase Take-Two Interactive Software, Inc. It is reported in the New York Post and in the San Francisco Chronicle that your Elevation Partners is engaged in talks to do just that. See http://www.sfgate.com/cgi-bin/article.c ... GJD7D1.DTL (http://www.sfgate.com/cgi-bin/article.cgi?file=/chronicle/archive/2006/02/07/EDGU9GJD7D1.DTL)

Allow me to provide some of the reasons why I make this fervent suggestion:

1. I appeared on CBS' 60 Minutes twice last year on behalf of two Alabama police officers and a dispatcher killed by a teen who trained on Grand Theft Auto: Vice City to kill them. We are now proceeding toward trial in our wrongful death action on their families' behalf, buoyed by three affidavits sworn to by experts who have testified before the US Congress as to this copycatting phenomenon that the American Psychological Association in August 2005 says is now irrefutably proven.

Thus, if you buy Take-Two and its Grand Theft Auto franchise, you will be buying a Mature-rated murder simulator marketed and sold to teen that has been linked by law enforcement officials to numerous, specific, provable copycat killings around the country. I have appeared on roughly 70 national television programs, including NBC's Today show eight times, recounting the causation of these copycat events. More such events are on the way. Take-Two, whoever owns it, will have to deal with those pigeons when they come home to roost in the months and years ahead. Indeed, the most recent such incident tying Take-Two to murder was found in the 18-year-old Jacob Robida who went from carving up homosexuals in a "gay bar" in New Bedford, Massachusetts, to a "sucide by cop" shoot-out in Gassville, Texas. Three lay dead. Robida was an obsessive gamer, whose games included, according to detectives in Massachusetts, the Grand Theft Auto games whose scenarios he replicated precisely.

In fact, the above-noted Chronicle editorial which encourages you not to buy Take-Two mentions the Oakland, California, gang called the "Nutcases," which used Take-Two Grand Theft Auto III as a carjacking and murder simulator. The older gang members trained the younger ones with the Take-Two game in order to both show how to carjack and to get "pumped up" to carjack. Said one perpetrator in jail: "We played the game by day and lived the game by night."

I could cite to you dozens of similar incidents that tie GTA to murder. Is this what you want to own, along with all its coming liabilities, both legal and spiritual?

2. Take-Two has, in its most recent 10-K disclosure statement filed with the Securities and Exchange Commission, lied to the investment community about the nature of its potential liabilities. For example, here we are proceeding toward trial in Alabama, most likely in January 2007, and yet Take-Two has told the investment community in its January 31, 2006, 10-K that our Alabama wrongful death action is utterly without merit. That is a lie, and a provable lie. Take-Two, therefore, is lying to the same SEC that busted it for fraudulent accounting practices, to the tune of $8 million in 2005, for "parking violations" in misstating the number of games it had sold. The SEC is also investigating Take-Two for insider trading. Are you relying upon Take-Two's own assessment of the validity of those federal investigations?

Secondly, Take-Two has agreed to indemnify all other corporate defendants in the Alabama case for any verdict amounts against them. Did the Take-Two principals with whom your Elevation Partners is negotiating disclose that? Those co-defendants whose verdicts Take-Two has promised to reimburse include Wal-Mart and GameStop (who sold the Mature-rated games to a minor) and also Sony. Take-Two has agreed to this remarkable indemnification plan in a state-Alabama-that the Wall Street Journal reports has the highest verdicts against corporate defendants in the nation. Why are the verdicts so high? Because Alabama has a wrongful death statute, held constitutional, which grants money damages to bereaved plaintiffs not actual damages but solely punitive damages that are to be high enough to make sure that the corporate defendants will never do what they did again. Do you think a jury in Alabama, in the town in which their cops, with whom the townsfolk were on a first-name basis, are going to cut a break for the company that trained their killer how to kill them more efficiently. Alabamians are proud to say they are "the buckle of the Bible Belt." They don't like companies that facilitate the murder of cops.

Did Take-Two tell Elevation Partners about the real dangers to the very survival of Take-Two because of the Alabama suit? Did they also tell Elevation fully about the multiplicity of current fraud and also criminal investigations of Take-Two that are currently in full-swing? I am working with those investigations. You all need to talk to me to find out what a real danger is that they pose to Take-Two, despite the fraudulent assertions in the recent 10-K that they are all "without merit." That is akin to saying that AIDS poses no threat to life. Ridiculous.

The market knows that they have merit, which is precisely why Take-Two stock has plummeted.

3. Sony and Take-Two designed the GTA: Vice City game to utilize the PS2's Dual Shock controller, which sends a visceral jolt back into the hands of the player each time he kills. Thus, the entire system is a biofeedback, operant conditioning system which desensitizes the user to the act of killing. Skinner would be proud. It is right out of his playbook.

As you know, Elevation Partners has a strong relationship with Pandemic Studios, which designed Full Spectrum Command/Full Spectrum Warrior for the US Department of Defense at the Institute for Creative Technologies at USC. The primary purpose of this virtual reality simulator is to "suppress the inhibition to kill of new recruits." If you doubt that, then please contact Lt. Col. Dave Grossman, retired Army Ranger, former professor at West Point, nominated for a Pulitzer Prize, and identified by President Clinton as "the one man America should listen to as to why Columbine happened" through his http://www.killology.com. Three hundred or more days a year Grossman addresses police and military personnel about the psychological cost of killing and how virtual reality is used to get people to kill. I have addressed the American Bar Association with Col. Grossman, on the same stage, twice. He and I are brothers in Christ and brothers on this issue.

How, then, can Take-Two claim that its killing simulators do not desensitize teens to the act of killing when the video game industry, especially your partner, Pandemic, takes taxpayer dollars from the DOD to design games that do just that, biofeedback controls and all?

You recently shared the cover of Time with Microsoft's Bill Gates as two of its "Persons of the Year." Good for all three of you. I assume you think Gates a man of intellect. Here is what he said recently on 60 Minutes: "These action games transport you to a world you think is real." Exactly. That is why they are dangerous.

Brain scan studies at Harvard University, Indiana University, Michigan State University, and elsewhere prove that teens process these killing games in a different part of the brain than do adults, which is why copycatting is far more likely to occur by them. I was even portrayed in a Law and Order: SVU episode last year called "Game" in which teens were copycatting the Grand Theft Auto games in killing women by running over them with cars and then stomping them to death, as the 60 Minutes story itself showed. Thus, even Hollywood knows of the murderous power of the GTA game franchise you are negotiating to buy.

4. Take-Two is set to release in 2006 a game called Bully. This is a Columbine simulator that allows a student in a virtual school, whose slogan is "Dog Eat Dog," to bludgeon his classmates and teachers with bats to "settle scores." Every expert on bullying who is aware of the content of this game has called on Take-Two not to release, so sure are they that Bully will spawn more school violence. Is that what you want to be affiliated with?

Take-Two has lied to the public about what is actually in this game, which lie is proven by the images in screenshots which I have been provided by an industry source. I can hear Take-Two saying to you, Bono, if I were to show you these clandestine screenshots, "Who are you going to believe, Bono; us or your lying eyes?"

5. The Apostle Paul tells us in the Bible (2 Corinthians) that believers must not be "unequally yoked" to unbelievers. You, a devout Christian, cannot be yoked to these Mature-rated murder simulators fraudulently, deceptively, and aggressively marketed to children. It will serve as a refutation of your Christian twitness, which is precisely what even the secular-minded San Francisco Chronicle has identified as the incongruity of your being yoked with such an enterprise.

If you want to believe Take-Two that it does not want kids to buy these Mature-rated killing games, then why does Take-Two have its lawyers in court rooms across America alleging that children have a "First Amendment right" to buy these Mature-rated games? Hmmm? As Forrest Gump might say, "Stupid is as stupid does."

One of the plaintiffs in our 60 Minutes-reported Alabama case is Steve Strickland, an ordained Methodist minister. Bono, you need to talk to him and to me about the incredible evil that Take-Two has knowingly dumped into the lives of young people. Steve lost his brother to the virtual-to-reality mayhem caused by Take-Two. The bestselling author, Malcolm Gladwell, has explained in his book Blink why the killing video games lead boys to kill in "the blink of an eye." Jesus himself warned: "If any of you should cause one of these little ones to stumble, then it would be better for you that a millstone be tied around your neck and that you be cast into the uttermost depths of the sea."

Unless you, Bono, and your Elevation Partners plan to buy Take-Two for the purpose of incinerating the Grand Theft Auto games and the other murder simulator titles that Take-Two owns, such as Manhunt, which caused a hammer-bludgeoning death in Leicester, England and which has been banned for sale even to adults in Australia and New Zealand, then you will be tying a millstone around your own neck.

+++++

Bono, I could go on, as there is much more to tell you, but you get the idea. We need to meet. You need to hear what I know and what Take-Two will not tell you and the others at Elevation Partners about what their true liabilities are. There is a reason that Take-Two's CEO Paul Eibeler was voted by MarketWatch "The Worst American CEO in 2005." Paul Eibeler is a liar who got caught lying to the world in the "Hot Coffee" mod scandal." Take-Two buries in its aforementioned 10-K, in Section 7, that there might be more "Hot Coffee" material in other Take-Two games that are already out there. Did Take-Two tell you that?

I prepped Senator Hillary Clinton for her July 2005 news conference on the Hot Coffee matter. I convinced her that what I and others were saying about Take-Two was true. She went with it, and three days later the ESRB proved to the world that I had told her the truth. The US House of Representatives voted 355-21 to condemn and investigate Take-Two for its fraud. That FTC investigation is in full swing, and yet Take-Two tells the world in its 10-K that the multiplicity of shareholder derivative actions based on this proven fraud are baseless. Even King Canute had the sense not to order the tide not to come in. Take-Two's tide will come in, and it will drown Elevation Partners.

Bono, whom are you going to believe as you make a decision whether to buy Take-Two? Are you going to believe the liars who got caught lying, or are you going to believe a fellow believer in Christ who has been targeted for actual harm by Take-Two and its dissembling Philadelphia lawyers at Blank Rome?

Let me tell you about that, in conclusion. I received yesterday a letter from the Justice Department informing me that it has opened a criminal investigation of the efforts, involving Take-Two and its giant Philadelphia law firm, Blank Rome, to violate criminal statute 18 USC 241 in order to harass me into silence about Take-Two.

I could fill another ten pages with descriptions of the criminal activity by Take-Two and Blank Rome toward me, but I can tell you about all that if and when we meet.

I am trying to keep you, dear brother, from being run over by a careening bus. I do this to help you. A brother in Christ has now warned you. Now, do the right thing, in His powerful name I pray.

In Jesus Christ, Jack Thompson

25-08-2006, 07:51
Ne da mi se čitat a več vidim da je neki vjerski fanatik

Babitz
25-08-2006, 09:48
prva dva odlomka su mi bila previše, nisma mogao nastavit dalje

King tiger
25-08-2006, 10:44
Previse religije je lose za zdravlje. Tip nije normalan.
P.S:svako ko ostavi post ovdje trerbalo bi da mu jebe mater.

Jebem mu ja majku.-Simple as that

Fencing_LORD
25-08-2006, 11:10
seronja glupi. da bog da trunuo u oblivionu

Systematic Reverse
25-08-2006, 13:26
Nabijem ga na qurac. Priča gluposti...

Bastard
25-08-2006, 15:05
Nešto piše o onoj seriji Law & Order: Special Victims Unit i kako je opisan u jednoj epizodi kad su neki tipovi igrali GTA i gazili ljude autima. Tu epizodu nisam pogledao ali se čini da se producenti slažu sa Jackom Thompsonom. A baš mi je bila dobra serija. :cry:

King tiger
25-08-2006, 15:11
Nevezano za to, ali sjecam kad su u onoj seriji na Novi o amerckoj mornarici
MMORPG prevbeli kao OIZZV(nesto tako) :rotfl: i prikazali jednog igraca kao ludjaka koji je poceo mislit da je besmrtan zbog igranja pa se ubio :rotfl:

mravojed
25-08-2006, 15:11
4. Take-Two is set to release in 2006 a game called Bully. This is a Columbine simulator that allows a student in a virtual school, whose slogan is "Dog Eat Dog," to bludgeon his classmates and teachers with bats to "settle scores." Every expert on bullying who is aware of the content of this game has called on Take-Two not to release, so sure are they that Bully will spawn more school violence. Is that what you want to be affiliated with?

zaboli me za tog tomsona ali ovo je zaista glupa i jadna ideja za igru.

g@mer4life
25-08-2006, 20:48
Jack Thompsonje debil.....big one.....debilni ameri......

majku im njihove debilnu

Kiklop
25-08-2006, 22:08
blabla ko im jebe mater nek govore kaj oce :fof:

Babitz
26-08-2006, 11:03
ak bono ima trunku mozga, smijat će mu se u facu

King tiger
26-08-2006, 15:12
Bono je bio u Sarajvu neki dan trebo sam popricat sa njim u vezi ovog debila(smajli sa lampicom iznda glave)

Sickmanno1
26-08-2006, 15:52
AK-47 Rulez :)

Maiq
23-12-2006, 21:32
Gaming je umjetnost i naš život... oni koji to ne mogu shvatiti (ili ne žele)
fuck them :fof:

Burek_fr0m_SPACE
23-12-2006, 23:37
Koliko god bio protiv Jacka i imao potrebu isklikati stotine :twisted: i :kill: , ta mržnja se ipak odnosi na Jacka kao pojedinca, a ne na sav narod SAD-a. Stoga mislim da nije u redu da se spominje mater američka. Čim se spomene nešto o Srbima i Hrvatima all hell breaks loose, ali po Amerima možemo pljuvat koliko hoćemo? Nije lijepo.

Arbiter of Change
23-12-2006, 23:55
Koliko god bio protiv Jacka i imao potrebu isklikati stotine :twisted: i :kill: , ta mržnja se ipak odnosi na Jacka kao pojedinca, a ne na sav narod SAD-a. Stoga mislim da nije u redu da se spominje mater američka. Čim se spomene nešto o Srbima i Hrvatima all hell breaks loose, ali po Amerima možemo pljuvat koliko hoćemo? Nije lijepo.

A to ti je ono pazi što govoriš o susjedu. :roll:

Jopax
25-02-2007, 21:52
ovome jacku spalim i izmasakriram sve po spisku dabogda painkillera sanjo ali ameri nisu svi debili uzmite producente igara oni su genijalci (bar vecina njih) da americki politicari imalo razmisljaju vidjeli bi koliko je gamera u americi i shvatili bi da je to jako puuuuuuuuno glasova i onda ih mozda ne bi tretirali kao psihopate :kill:

Arbiter of Change
10-03-2007, 16:35
A dobar je thread oživio, svaka mu čast. :D

Joco
10-03-2007, 19:12
joj kad se setim...neko je spomenuo(pre par meseci) da se raspravljao s nekim amerom(ne da mi se traziti)...no na kraju ga amer pitao da li ovaj uopste ima komp da se prikaci na net-a,a ovaj odgovara nesto tipa-ne uzeo sam nintendo i javljam ti se preko njega...

sada mozda nije smesno ali ja sam se pokidao kada sam cuo... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :pray: :pray:


inace ameri su moroni(ne svi ali jedno 80%)i kako im napreduje skolstvo tj kako vaspitaju decu za jedno 10 godina ce se procenat popeti na 90%... :yuck: 8)

ma amerika je bolesna sredina :boohoo:

mehekek
10-03-2007, 19:24
baš zato su najrazvijeniji! 8)

Joco
10-03-2007, 19:26
baš zato su najrazvijeniji! 8)

ne znam bas...nemacka,japan,francuska :?

Xenon Demon
15-05-2007, 13:47
Ma treba ih liječiti metodom struje i vode!

Gorky
18-05-2007, 17:56
baš zato su najrazvijeniji! 8)

ne znam bas...nemacka,japan,francuska :?

mislim da je mislio najrazvijeniji u smislu da oni recimo u povjesti uce vecinom samo americku povjest, za razliku od vecine europljana koji uce sve komplet.

Zakljucak: Sto ti je narod gluplji, to ga se moze lakše kontrolirat. Što ga lakše kontroliraš, to ga lakše možeš nagovorit da nešto napravi. Pa makar to bile bomba koja spali Zemlju, tvornica u kojoj netreba radnika ili auto koji sam vozi.

Nečeš Njemca nagovorit da izumi nesto sto ce na kraju njemu vise naskodit nego ucinit dobra, Europljani, ma cijeli svijet, je pametniji od amera, samo su oni toliko glupi da su ustanju napravit svasta, od najjednostavnijih stvari do AI koja ce nas sve pobiti. :twisted:

Zato su oni najrazvijeniji.

DrunkyDuck
18-05-2007, 18:11
Europljani, ma cijeli svijet, je pametniji od amera, samo su oni toliko glupi da su ustanju napravit svasta, od najjednostavnijih stvari do AI koja ce nas sve pobiti. :twisted:

Zato su oni najrazvijeniji.
Bas me zanima tko je tvoj AI isprogramirao (isprao).

Gorky
18-05-2007, 18:14
Europljani, ma cijeli svijet, je pametniji od amera, samo su oni toliko glupi da su ustanju napravit svasta, od najjednostavnijih stvari do AI koja ce nas sve pobiti. :twisted:

Zato su oni najrazvijeniji.
Bas me zanima tko je tvoj AI isprogramirao (isprao).

hehe, zena

Xenon Demon
22-05-2007, 09:17
Triba im minirat djecu ......
Ili zabranit da im djeca igraju na konzoli ili PC
pa čemo vidit kad ih dica zagnjave kako če brzo prominit odluku!!!!

Quiet Riot
05-07-2007, 07:27
http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=80098
:rotfl: :rotfl:

dugi
05-07-2007, 09:04
Fscinira koliko se gaming novinari obaziru na to sto i kako radi.Bolje da se prebace na Paris Hilton i spekulacije kakav trenutno donji ves nosi.

Burek_fr0m_SPACE
05-07-2007, 11:53
Zar nismo imali već jedan topic koji je imao tamo neke veze s SAD, pa smo ga mi onda pretvorili u full-scale razmatranje američkog društva, ekonomije i kulture?

dugi
05-07-2007, 12:11
Ma nisam mislio na te paralele,odnosi se jednako i na nase novinare,ipak je sve to danas globalno.
Mozda ga psihijatri ovoga puta malo urazume.Faca si zamislila da moze zaustaviti jedan od najvecih biznisa u zabavnoj industriji.
Novinari prenose svaki njegov korak ,postaju te vijesti lagano dosadne.

Mafioz0r
06-07-2007, 21:26
Znate ono, kad ponekad kazete da ste gamer, pa ljudi pomisle da ste ludjak... ja sam sad na Malti, okruzen desecima takvih idiota (hrvata) i to ce potrajat jos tjedan dana....

D.E.M.O.
10-07-2007, 17:42
jadan nebio :D

Dreadlord
29-07-2007, 01:16
kad neki klinac pukne i pobije 200 ljudi kažu da je to zbog video igara. ako ćemo prema tome svaka 5 osoba na svijetu bi trebala činiti isto. video igre nisu krive za većinu stvari nego je stvar u čovjeku i njegovoj poremećenoj psihi

potpisujem :wink:

Xenon Demon
29-07-2007, 14:38
PA ovako..............
pošto ti navodni političari imaju politiku anti-gamera mi gameri i zaljubljenici
bi trebali napravit stranku skračenice MOZAKS( Močna Organizacija Zatupljenih Anti-političkih Kompjuteraša )
te u sklopu stranke trebali bi oteti njih i njihove obitelji da budu taoci dok se mi kao i oni igramo bogova u CS.
Kad nas uhvate sve ćemo demantirat i prebacit krivnju na ovo malo slobodnih generala RH te ćemo proglasit da svi bolujemo od PTSP te da nam moraju isplatit ratnu odštetu..........

pstrebs
29-07-2007, 16:18
slažem se s tobom... samo ne smiješ pisat o politici.

medusa
01-08-2007, 11:15
:rotfl: koja politika...

Babitz
01-08-2007, 18:14
ovo je nešto najgluplje što sam ikad pročitao

Mafioz0r
03-08-2007, 16:29
ovo je nešto najgluplje što sam ikad pročitaoda, ali je dovoljno da nasmije nekoliko 12-godišnjaka

pstrebs
03-08-2007, 20:32
Mda mi gameri smmo opće neprihvaćeni u "normalnom" društvu... kako to neki kažu. nažalost, istina je da postoji netko tko te uvijek može ismijavati zato jer po cijele dane furaš komp..... može se to desiti. a da neko zna kako mi zapravo u tome uživamo... btw, jebe mi seee :killyou: :killyou: