PDA

Pogledaj cijelu verziju : Izasao demo Fife 2010...



bounce
10-09-2009, 22:14
Opet ista fizika, isti engine, iste je*ene animacije, sve isto..

Sram ih bilo..

cham3leon
10-09-2009, 22:26
Rekli su da će tako bit, reko prijatelj da je čuo negdje da je bilo rečeno da će nastaviti s istim engineom, jer "bi inače igru moglo pokrenuti samo 10% računala".

Kakve govnarije.

bounce
11-09-2009, 04:09
Graphic
Same as 09. They changed pitch light. In 09 it was to dark now it is to light.
Same with the ball. in 09 was to big now it is to small. So typical.

When you changed pitch light you should change players too. They are now to dark.

I think you all need to check your eyes. Or to fix the lights in the office. I can't believe that someone with good eyes and proper lights can make something like that.

Net. A year ago that housak or what ever was his name said that there is no time to change the net. I guess it is so difficult to change it that we still have crapy nets. But don't worry someone will make a patch and correct this for you. Shame on you.

Stadiums. Same as 04.

Cinematics. Same as 09, 08...

Gameplay
Better then 09. Not much but better. But we have to see how it will work in online mode. That will be true test. So far Im pleased with fact that something is improved.

Please change that handball thing. In one game there was 5 free kicks because of hands. It is really stupid.

Details
Radar and player marker. I don't understand why this things have to be changed in every new version. Just to say "look we made changes"? And by the way, green marker on green grass, very smart.

OK, enough for the 1st impression.

cham3leon
11-09-2009, 08:08
Brijem da je ostao i bug kad lopta prolazi kroz gredu i dio mreže, a igra bilježi gol. Imao sam negdje i screenshot.

MasaKrisT
11-09-2009, 09:46
odigrao 4 utakmice....Uf.. prvo lose stvari: kontrast= ocaj.kad je dio stadiona u hladu, a dio na suncu, neigrivo je koliko teren bljesti.Bug kod slobodnjaka: ako pritisnete tipku da vam igrac iz zivog zida istrci pri udarcu,on ce jednostavno doci pred loptu 2 sekunde prije udarca,i sve ce se izvesti normalno kao da ovaj nije istrcao.Animacije su iste, a komentatori suxaju.

Pozitivno: gameplay je slican,ali poboljsan, kontrola lopte bolja,jaci igraci ju mogu duze drzati itd.Golmani su pametniji prilicno.Prije utakmice vam se odvija 2d animacija na nacrtanom terenu koja pokazuje prednosti i mane protivnickog tima.

Toliko zasada ,ostalo nisam jos probao.

cham3leon
11-09-2009, 10:52
Sve skupa slabo. A kod moderne grafike mi baš to najviše ide na živce, kad forsiraju to vražje blještavilo. Kad sam prvi put vidio DIRT primijetio sam da je grafika uber napredna i to, ali i da je loša, baš zbog silnog blještavila na površinama poput pijeska i sličnog.

Praetorian
11-09-2009, 16:47
Odigro sam demo i odusevljen sam sve je napredovalo grafika, gameplay, i sto je nabitnije teze je puno od pesa 2009

SkunK
11-09-2009, 21:29
Evo i ja sam je upravo probao, što da kažem - čista reciklaža devetke, hvalospjevi o poboljšanju AI-a i ostale stvarčice poput "intuitivnog" načina igranja su bile dio marketinškog trika sasvim je očito, čak i iz aviona. Neznam Preatorian o kojoj težini ti pričaš no ja igram nogometne simulacije možda deset dana u godini i sada sam odigrao 10 utakmica, četiri na Professional i šest na World Class i sve do jednu sam dobio bez primljenog pogodka. AI je pretpotopan i ispadaju kao muhe bez glave, taktika im je 90% ista u svakoj utakmici neovisno o kojoj se momčadi radi.

EA Sports je forsirao kamapnju nekog "boljeg i autentičnijeg" golmana no ne vidim neka poboljšanja, još uvijek dobiva golove kroz uši a obrana propada nakon više od 5-6 inteligentnih passova.

Ako ništa, barem nakon uninstalla nije ostalo još 200 datoteka i par foldera kao što je to bio redovni modus operandiSnakon brisanja ove reciklaže koja se događa svake godine.

Imao bih još štošta reći koliko sam si dojmova nakupio kroz ovih desetak utakmica no ne vrijedi gubiti vrijeme...

Praetorian
11-09-2009, 21:37
Odigro sam demo i odusevljen sam sve je napredovalo grafika, gameplay, i sto je nabitnije teze je puno od pesa 2009
Ovo je bilo kad sam prvi put pokrenuo demo, al sto sam duze igro igra je postajala losija losija losija losija, cekam pes koji valjda nece podbacit.

SkunK
11-09-2009, 22:11
Odigro sam demo i odusevljen sam sve je napredovalo grafika, gameplay, i sto je nabitnije teze je puno od pesa 2009
Ovo je bilo kad sam prvi put pokrenuo demo, al sto sam duze igro igra je postajala losija losija losija losija, cekam pes koji valjda nece podbacit.

Pa čemu postanje ako nisi niti odigrao igru kako Bog zapovjeda? :D

Deadwalker
12-09-2009, 11:03
Ja Fifu ne igram vec dosta dugo. Brijem si tamo negdje od PES 2006...tak da ovo me nista ne iznenađuje. Zalosno je koliko EA ulaze mali trud za pc verziju... :(

Btw, tnx ReiKo na detaljnoj analizi... :)

cham3leon
13-09-2009, 19:23
Evo i ja sam je upravo probao, što da kažem - čista reciklaža devetke, hvalospjevi o poboljšanju AI-a i ostale stvarčice poput "intuitivnog" načina igranja su bile dio marketinškog trika sasvim je očito, čak i iz aviona. Neznam Preatorian o kojoj težini ti pričaš no ja igram nogometne simulacije možda deset dana u godini i sada sam odigrao 10 utakmica, četiri na Professional i šest na World Class i sve do jednu sam dobio bez primljenog pogodka. AI je pretpotopan i ispadaju kao muhe bez glave, taktika im je 90% ista u svakoj utakmici neovisno o kojoj se momčadi radi.

EA Sports je forsirao kamapnju nekog "boljeg i autentičnijeg" golmana no ne vidim neka poboljšanja, još uvijek dobiva golove kroz uši a obrana propada nakon više od 5-6 inteligentnih passova.

Ako ništa, barem nakon uninstalla nije ostalo još 200 datoteka i par foldera kao što je to bio redovni modus operandiSnakon brisanja ove reciklaže koja se događa svake godine.

Imao bih još štošta reći koliko sam si dojmova nakupio kroz ovih desetak utakmica no ne vrijedi gubiti vrijeme...

Sve te najave su bile usmjerene na konzolaške verzije, samo što EA nikad nije htio priznati da se to na PC-u neće ostvariti, nego su samo suptilno rekli da će ostati na starom engineu verzije za PC.

la50
13-09-2009, 19:35
PES 2010 nemože ispast gore od ove fife,jbt meni ova grafika u fifi koda se nije mijenjala još od fife 2006.

McPingvin_v2.0
03-10-2009, 11:07
Jel samo meni grafika trave... Očajna? Tri De trava se vidi samo kad se gleda replay, i to samo na 2 kvadrata travnjaka, a za vrijeme tekme izgleda kao da je tekstura 16 bitna :/

Cookie monsta
04-10-2009, 09:26
Po meni je fifa jedan veliki neuspjeh jedno vrijeme mi je bila bolja do pes-a a sad pes ih je ubio nožom!!! :rotfl:

cham3leon
04-10-2009, 19:26
PES ju je "ubio nožom" još pred tri četiri godine, možda i više...

Inače, igrao ovo kod prijatelja. Jednom riječju, sirovo. Sve isto ko i prošle godine, uključujući one dosadne semi-flashback animacije kod izlaska na teren. Ima, doduše 360 driblling, ali igrivost je gotovo jednaka kao prošli nastavci. Sistem igranja u raznim modovima je nepromijenjen, kao i meniji i sve ostalo. Dakle - jadno.

Cookie monsta
05-10-2009, 11:59
Ma daj ja sam odrasto uz fifu i sad sam ju bacio ko staru cipelu pes ih je pojeo nema fifa ono sto je prije imala.. Sad pes 2010 rula :ekipa: