PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ass ass in



C
10-09-2009, 13:54
Recite mi šta trebam u Assassin's Creed-u (1) napraviti na kraju?
Znači, čovjek sam u današnjem svijetu, imam onaj vision pogled, vidim razne stvari, imam šifru, imam olovku, i mogu pristupiti PC-u od doktora.
Fora je u tome što moj lik ne može pristupiti PC-u, a i recite mi općenito šta sve da radim?

str1k3r
10-09-2009, 14:00
Ako se dobro sjećam, ima jedan ključ za PC od Lucy, a drugi od Warrena(doktora). Ako se ja dobro sjećam, za pristup Warrenovom pc-u trebaš ukrasti ključ iz džepa doktorove kute, a ne onaj što stoji na stolu.
Na kraju nemožeš ništa napraviti, samo čitati ona znakovlja. Postoji web stranica na kojoj su objašnjena znakovlja. Možeš se vratiti u Animus i opet "odvrtit" jedan level iz gušta.

C
10-09-2009, 14:14
OK, a ono što su pričali da će me ubiti?

str1k3r
10-09-2009, 14:15
Ne događa se. Barem ne u ovom nastavku.

C
10-09-2009, 15:47
E, ali nema nigdje tute, amogu pristupiti samo jednom PC-u, od doktorice, na ova dva ne mogu, sve sam istražio, nema nigdje ništa.

Piše u mailu da će me kao ubiti, nemam pojma.

BTW Znali tko možda kada izlazi AC2? I koja je konfiguracija?

str1k3r
10-09-2009, 19:08
Ovako, za svaki od tih PC-a postoji jedan različit ključ, ako tjekom igre ti uspiješ sakupiti sve ključeve imat ćeš pristup PC-evima. Mada u mailu stoji da će te ubiti to je nategnut pojam. Budući da je igra, barem priča u igri, završila. Ti možeš malo istraživati, u one 3 prostorije (spavaonica s kupaonicom, soba s Animusom i konferencijska dvorana), i to je u biti sve što ti možeš napraviti kao Desmond Miles. Možeš se vratiti u Animus i krenuti igrati kao Altaiir, znači prelaziti opet ispočetka, ali levele po vlastitom izboru.
Assassins Creed 2 izlazi u utorak 17. studenog ove godine.

C
10-09-2009, 19:25
OK, to sam htio znati.
THX!