PDA

Pogledaj cijelu verziju : Drawn: The Painted Tower



Raz
09-09-2009, 20:03
Eto, počet ću igrat ovu malu igru pa neka bude i tema ovdje ^^

Kreator je Big Fish Games koji su napravili brdo onih hidden object igara, no očito da polako rade i na vrstama igara poput strategije Tradewinds ili u ovom slučaju ove avanture. Tek ušao u igru: interface je sličan kao u tim hidden object igrama te pretpostavljam da će se kretat kliktanjem na strelice i dobit nova statična slika, no neće me smetat ako će bit atmosferična.
Kasnije javim dojmove.

Evo uvodni filmić (y3IEHc7k_ps)Su igru koji je skroz pogodio odabir glazbe, naratora sa tužnim glasom kao koji kao da je na rubu plača i čudnim dizajnom koji me malo podsjeća na Psychonauts... me likes :)

Aral
11-09-2010, 17:06
Mali revive al samo zato kaj je došao drugi dio ove fenomenalne igre, Drawn 2 Dark Flight. Ja već igram, odličan je. Check it out!

Raz
11-09-2010, 17:11
OMG, uopće nisam znao za to... nabavlja se! Jedva čekam vidjeti što se desi nakon onog cliffghangera na kraju. :)

Bartuc
11-09-2010, 17:15
Aral je točan ko urica, brijem da ne igra prvi na PCP-u već prvi u svijetu sve te naslove :D Ne sjećam se kad je netko prije njega počeo sa igranjem novog naslova :D

Deadwalker
11-09-2010, 17:54
Arala možemo proglasiti pcplay-ovom enciklopedijom. Više nećemo ni trebati topic "tražim igru". :D
Možemo zapravo taj topic preimenovat u "Pitaj Arala"
:P

Aral
11-09-2010, 19:32
Ah, kaj da kažem, hvala hvala :)

Ja još nisam ni jedinicu prešao kak spada, visim negdje na polovici, zato sad aktivno igram jedinicu pa da se prabacim na ovo.

Bartuc
11-09-2010, 22:07
@Aral, koliko igara imaš snimljeno na kompu? Inače, u ovom trenutku, sve jedno...

Aral
12-09-2010, 09:32
Trenutno 29, al sam neki dan pobrisao jedno 3-4 igre jer mi je malo falilo prostora. Zašto pitaš?