PDA

Pogledaj cijelu verziju : CrossFire



Lacko
09-09-2009, 10:53
ne ljudi nije za spajanje grafička to je online pucačina :D :D :D :D
igra je besplatna i moze se skinuti s strana subagames trenutno server im je u klincu pa ne mozete skinuti igru preostaje vam torent ali je riskantno ja cekam da dignu servere...
Sve sta morate je napraviti acount na subagames i igrate sve njihove igre s njima meni je CroSniper11
Skinite CrossFire
kada instalirate instalirati ce vam zastitu da ne mozede chetati bla bla
kada pokrenete igru moci cete birati izmedu nekoliko igraca sas swat i jos neki ja vam preporucam da uzmete onog prvog jer dobivate vise exp bodova i vise pare bla bla...
od oruzja dobijete sniper noz i pušku i jednu granatu.... Oruzja se tjekom vremena trose i kvare razlog je grijanje oruzja kada previse drzite stisnutu ljevu tipku misa :) :) :) :)
kada supite para mozete kupovati u shopu nova oruzja nozeve granate kacige onda ruksake ma svasta... naravno najbolja oruzja su lockana i mozete ih jedino kupiti pravim novcem tkao da uplatite pare...
npr ak47 normalna ja sasvim dobra u igri dok ak47 camo koju morate kupiti s parama je jedno od jacih oruzja sve ima do kraja acuriti i power....
U igri mogu biti clanovi vi mozete napraviti svoj server i odrediti koji gameplay ima.. death match, team death match, ghost nesto i tkao ima hrpetinu toga ima cak da morate igrati samo s nozevima pa vas njih 10 ganjaju a ti begas i cekas da se pokolju xD

Evo neka javi netko tko bi igro i tako da se cujemo ja dugo nisam zbog grafičke a i zbog toga sta mi zgorio hdd.. igra ej po meni bolja nego CS bolaj grafika i sve.....

Niko Bellic
09-09-2009, 10:59
Zvuci obecavajuce. Ima li igra svoju web stranicu? Zanimaju me hardverski zahtjevi...

Lacko
09-09-2009, 15:11
ma samo u google napisi crossfire i doci ce ti ili mozes ici na subagames i tmao ces je isto imat samo neznam dali cu jos popravili server ja vec tjedan dana pokusavam skinuti s stranice kaze error a neda mi se skidati s torenta da jos nes ne pokupim

Lacko
09-09-2009, 18:14
Evo stranica od crossfire http://crossfire.subagames.com/S
I od subagames http://subagames.com/S
kao sta vidite crossfire je nedostupan

Lacko
09-09-2009, 18:33
Evo sada bio an mailu i vidio da se crossfire prebacio da sada ga ima i Z8 Games da vise nije od suba games i tamo mozete skinuti igru evo linka http://crossfire.z8games.com/S
I evo download linka http://crossfire.z8games.com/downloads.aspxSna download linku su vam i zahtjevi za komp...i vidim da su stavili nove pakete u igru i tako da je sada jos bolja :D :D :D :D :pray: :pray: :pray: :pray: tako da LJUDI NAVALITE I AJMO KLAT :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

no3225
23-03-2010, 23:46
igro sam je ja do prije mjesec dana
dobra je igra mada sad ima problema zbog novog updeta
ali je za pohvalu sto ima malo hakera i radi na bas starim kantama
gameplay je dobar-deathmatcm mi najdrazi(brz respawn0 al imate i druge modove
lose strane su debili kojih ima dosta (ko i u svakom multiplejeru)
neki bolesni i glupi skinovi(za bozic su bili bozic buske isl
za valentinovo valentinovo skinovi i slicne fag gluposti

al isto probajte je meni je draza od kantera 1.6

no3225
24-03-2010, 10:48
al preporucio bih da probate
http://ava.ijji.com/

kazu da je odlicna igra
meni je star pc tako da ne mogu da je igram
igraje besplatna verzija mw2

Haki
24-03-2010, 11:21
ava,sudden attack,wolf team,crossfire,evo sada za 4 sata izlazi blackshot sve je to ista pasta samo se razlikuju u sitnicama.Ja bih preporucio combat arms jer ima bolju grafiku nego ijedna navedena igra gore.

Systematic Reverse
24-03-2010, 12:38
igra ej po meni bolja nego CS bolaj grafika i sve.....

:pray:

Igrao sam Crossfire, poprilicno smijesna kopija CS-a..

no3225
24-03-2010, 13:21
ava,sudden attack,wolf team,crossfire,evo sada za 4 sata izlazi blackshot sve je to ista pasta samo se razlikuju u sitnicama.Ja bih preporucio combat arms jer ima bolju grafiku nego ijedna navedena igra gore.

sve ove igre su slicne al sve ove igre su fps
pa isto imas i u mw2 i u drugim igrama koje placas

sudden attack=ima najbolji gameplay od svih fps igara koje sam igrao ali je puna hakera tako da nije igriva,bolja je od kantera(meni)

wolf team=hakeri i lag tako da ni ona nije igriva

crossfire=malo hakera ,dobar gameplay
jeste kopija kantera ali to se moze reci za svaki online fps
al "smijesna" kopija nije
Systematic Reverse mogo bi malo da obrazlozis zasto tako mislis

a.v.a.=nisam je igrao ali je hvale i po klipovima odlicno izgleda a grafika joj je sigurno bolja od combat armsa mada grafika nije najbitnija

combat arms=igra za mazohiste i debile(hakere)
krcata je hakerima tako da uopste nije igriva
osim ako niste retardirani pa hocete da koristite hakove

Haki
24-03-2010, 14:54
ava,sudden attack,wolf team,crossfire,evo sada za 4 sata izlazi blackshot sve je to ista pasta samo se razlikuju u sitnicama.Ja bih preporucio combat arms jer ima bolju grafiku nego ijedna navedena igra gore.

sve ove igre su slicne al sve ove igre su fps
pa isto imas i u mw2 i u drugim igrama koje placas

sudden attack=ima najbolji gameplay od svih fps igara koje sam igrao ali je puna hakera tako da nije igriva,bolja je od kantera(meni)

wolf team=hakeri i lag tako da ni ona nije igriva

crossfire=malo hakera ,dobar gameplay
jeste kopija kantera ali to se moze reci za svaki online fps
al "smijesna" kopija nije
Systematic Reverse mogo bi malo da obrazlozis zasto tako mislis

a.v.a.=nisam je igrao ali je hvale i po klipovima odlicno izgleda a grafika joj je sigurno bolja od combat armsa mada grafika nije najbitnija

combat arms=igra za mazohiste i debile(hakere)
krcata je hakerima tako da uopste nije igriva
osim ako niste retardirani pa hocete da koristite hakove

pa otidi na epvpers tamo svaki cit za ovakvu vrstu igre je osnovan na igri crossfire,cak su neki citevi od crossfirea radili na drugim igrama.sada ako gledamo u kojoj igri ima malo citera a u kojoj puno to nikako nemozes znati.

Systematic Reverse
24-03-2010, 16:13
Grafika je onako post 90's.. wtf je u njoj tako dobro za novu igru? (makar mi je grafika nevazna, ali kad si se vec dotaknuo te teme..)

Druga stvar, igra je prelagana.
Kad sam igrao samo sam trcao i djelio headshotove.. ._.

recoil je uistinu SMIJESAN.

i ucinilo mi se da su neka oruzija overpowered.

eto, ispravi me ako grijesim ili ako je sta od toga fixano.

Koreanci suxaju :P

no3225
24-03-2010, 16:17
pa otidi na epvpers tamo svaki cit za ovakvu vrstu igre je osnovan na igri crossfire,cak su neki citevi od crossfirea radili na drugim igrama.sada ako gledamo u kojoj igri ima malo citera a u kojoj puno to nikako nemozes znati.[/quote]

ao kralju o cemu ti to?!
hakovi tako ne funkcionisu,ne znam sto izmisljas take stvari
i sto ti uopste ides na hakerske sajtove ?

ako igras igru mozes znati da li ima puno ili malo hakera!

jesi ti dobro?

no3225
24-03-2010, 16:28
Grafika je onako post 90's.. wtf je u njoj tako dobro za novu igru? (makar mi je grafika nevazna, ali kad si se vec dotaknuo te teme..)

Druga stvar, igra je prelagana.
Kad sam igrao samo sam trcao i djelio headshotove.. ._.

recoil je uistinu SMIJESAN.

i ucinilo mi se da su neka oruzija overpowered.

eto, ispravi me ako grijesim ili ako je sta od toga fixano.

Koreanci suxaju :P


grafika je ipak bolja od kantera
a meni odgovara jer radi i na mom komjuteru

igra je prelagana zato sto ima dosta pocetnika
a i sto ti smeta da dijelis headsotove? -)

recoil=ne znam ja samo snajper koristim tj. awm a on je slican ko u kanteru samo sto mozes da radis quickscoping sto volim
gadi mi se sto to vise ne moze u kanteru

a sto se tice overpowered oruzja sta znam to mi nije problem jer u ovoj igri svako moze da kupi svako oruzje tako ako ti je neko prejako kupi ga i osveti se

a i veliki plus za ovu igru u moru besplatnih fps-ova jeste da ima malo hakera
ALI problem je sto ako dobro igras znaju da te izbace te iz igre

ima igra i druge mane ali ipak moze proc

opet kazem probaj a.v.a. igru
nisam je igro ali po onome sto sam vidio i cuo igra je odlicna

Haki
24-03-2010, 18:38
pa otidi na epvpers tamo svaki cit za ovakvu vrstu igre je osnovan na igri crossfire,cak su neki citevi od crossfirea radili na drugim igrama.sada ako gledamo u kojoj igri ima malo citera a u kojoj puno to nikako nemozes znati.

ao kralju o cemu ti to?!
hakovi tako ne funkcionisu,ne znam sto izmisljas take stvari
i sto ti uopste ides na hakerske sajtove ?

ako igras igru mozes znati da li ima puno ili malo hakera!

jesi ti dobro?[/quote]

neznam jeli rade ili ne rade ja samo znam da sam to vidio napisano i screenshot od cita....samo govorim sto sam vidio nisam probao..... (to sam vidio kada se otvorio sudden attack ili combat arms)

epvpers ima preko 1 mil korisnika i ti mene pitas sto idem na taj site^^ ja sam igrao sve vrste tih igara i mogu ti slobodno reci da je to sve isto,okupi se drustvo skinu cit i eto ga sada ti znaj jeli to luck ili ne,jer znam dvojicu na combat arms za kojeg bi 90% ljudi reklo da imaju neki cit a evo ih jos igraju,jer se jednostavno nista nemoze dokazati ako ti nekoga prijavis i reces ovo je citer^^ bio to crossfire ili neka druga slicna igra kompanija ciji je vlasnik tih igara otkrivaju citere sa programima (nerazumjem se tocno kako....) i sada neka kompanija dokaze da je taj lik kojeg si prijavio citer.....ljudi placaju citeve da ih oni ne otkriju i banaju.
Kao sto si rekao ako igram neku igru mogu znati jeli ima puno ili malo citera,koliko sam ja puta optuzio ljude da imaju citove jer su me skinuli snajperom par puta zaredom na cudan nacin,sada jeli lik skinuo igru i besplatni cit da bi se zahebavao po serverima ili lik koji za sebe kaze da je skiller ili lucker to pusti game masteru da prosudi.

jer to nekada nema veze sa citerima,jednostavno covjek postane nervozan kada ga par puta isti lik ubije i rece da je citer.jbga igre su takve.....

Systematic Reverse
24-03-2010, 19:27
/cut/cut


Naravno da mi smeta sto djelim headshotove kad igram igru prvi put i 80% ubijam u glavu.

way to easy.

Ako vec gledas graficki, Counter Strike Source > Crossfire. (meni je osobno i 1.6 ljepsi od crossfirea, takvu grafiku ko crossfire je imao prvi project IGI valjda..)

i o cem ti pricas da nema quickscopea u CSu? :///

jel ti treba crosshair na awp za quickscope? lol

a vi decki gore naucite quotat ._.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

prestani se vise trollat i spamat.

boli me kita jel ti video pase ili ne, novi sigurno necu radit ._.

valjda imas toliko mozga da zakljucis zasto onaj lik nije bot.

sad se slobodno vrati svom pateticnom crossfireu..

bokbok

Mr.Jurica
23-07-2010, 16:46
Igram igru već par mjeseci, stvarno je zakon igra.S :thumbs2:

NET.HR@NET.HR
11-08-2010, 14:54
Dodane su nove mape za igrati, nova verzija igrice je izasla, dobra je.

imhotepbk
31-10-2010, 19:39
Koreanci suxaju :P

nije bitno koji, onaj SA mislim isto da je njihov i to sam tako eXpre$no ostavio da je to cudo - ako se sjeca tko je igrao, ona najigranija mapa, skladiste neko sa kutijama unutra i ventilacija sa strana ---> tip stoji u pola tog dugackog ventilacijskog prolaza i idu mu killovi, ni ne izadjes posteno iza kuta zida vec ide Head-$h0T jedan za drugim ... :bravo: :yuck: :twisted: tako da nadam se da i ostali prijedlozi gore ne dodju svi na isto . :(

imhotepbk
31-10-2010, 21:08
Koreanci suxaju :P

nije bitno koji, onaj SA mislim isto da je njihov i to sam tako eXpre$no ostavio da je to cudo - ako se sjeca tko je igrao, ona najigranija mapa, skladiste neko sa kutijama unutra i ventilacija sa strana ---> tip stoji u pola tog dugackog ventilacijskog prolaza i idu mu killovi, ni ne izadjes posteno iza kuta zida vec ide Head-$h0T jedan za drugim ... :bravo: :yuck: :twisted: tako da nadam se da i ostali prijedlozi gore ne dodju svi na isto . :(


LOL! Combat ArmsSisto sr*** ako netko bas zeli gubit zivce - slobodno nek proba. :yuck: :yuck: :yuck:

17-11-2010, 11:38
istina kopija csa i donekle hl a :roll:

imhotepbk
20-11-2010, 20:10
istina kopija csa i donekle hl a :roll:

da, ima ih podosta ocito, sto ne cudi ako cemo iskreno, ali u zadnje vrijeme dosta igram A.V.A.S- i malo rec da me je ugodno iznenadiloS---> odsustvo klasicnog neugodnog iznenadjenjaS :) koje se vec ocekuje pri samom pokretanju "kopije CSa"... hackSsinoc evo prvi put da sam klasican vidio, a i to je vise koristenje rupe koju su previdjeli mapo-spravljačiS :wink: nego ono klasicno davljenje koje se uvijek srece na sve strane.

oružje i oruđeS :killyou: fino napravljeno, radi "kako piše" (a ne da samo drugacije pise a isti klinac s cim pucas :thumbs2: , AccuracySse bas vidi da je drugaciji kod razlicitih pusaka i nije isto jel 35 ili 65, bombeSse ne "lijepe za onog najblizeg" ili na kog se bace, dakako da se moze i pobjec od nje kad se na vrijeme primjeti gdje padne i ne ubije te samo to sto "eXplodira blizu tebe"...) , pimplaju se rankovi po malo s tim da nije nemoguce da noob razvali nekog sa imba-činom . . .


[center:c7n7grh0]sve u svemu ---> :bravo: http://ava.ijji.com/[/center:c7n7grh0]

20-11-2010, 20:29
ja sam gledo e jel mi mos dat link za download ?

imhotepbk
21-11-2010, 00:25
ja sam gledo e jel mi mos dat link za download ?

of skroz ... samo sto ti ga nemam sto linkat, kad je vec tu na stranici... jedino sto je s tim bilo pimplanja malo, nisam ni ja mogao nac odmah, a ako se ne varam i poveci je malo Download, nekih 2 GbSako se ne varam pa baci oko da nije sto mjenjano u medjuvremenu.

21-11-2010, 08:32
evo skino i igrao
a download je niti pola gigabajta oko 400 i nesto sitno
ocjena : bijedna kopija cs a
ali dobro je malo za promjenu :D

imhotepbk
21-11-2010, 12:46
evo skino i igrao
a download je niti pola gigabajta oko 400 i nesto sitno
ocjena : bijedna kopija cs a
ali dobro je malo za promjenuS:D

slazem se s 1. i zadnjim retkom :) a ostalo o tom po tom .

Razzarach
21-11-2010, 14:43
igra ej po meni bolja nego CS bolaj grafika i sve.....

:pray:

Igrao sam Crossfire, poprilicno smijesna kopija CS-a..
sign.

29-11-2010, 18:37
Naah... :?

minimatteo
03-05-2011, 20:03
nemojte mi po crossfire pljuvat
najbolja mp igra ikad (meni)
scar light red dragon u ruke i onda ces vidjet sta je bit owerpowered
i da puno puta su me kikali zbog score veceg od 20 : 5 xD
najbolji bu u tdm-u 82:7
oujea n00bz

Fireblade
03-05-2011, 20:10
omfg soz po,molim te ostavi nas obicne smrtnike na miru i idi ownaj pub servere pls :(

minimatteo
03-05-2011, 20:13
idi i probaj igrat duze od 15 minuta
pa ces vidjet kak je igra zkn
i igram samo na uk serveru 4
so back off

Fireblade
03-05-2011, 20:15
omg ti si tako pro,oces mi biti prijatelj,treba mi jedan frend za klan da igramo po public serverima i pravimo se heroji i ownamo pub pls daj mi id da te dodam

minimatteo
03-05-2011, 20:17
for your informatin it needs 3 players for cw
nick *SpArTaNaC*-
come and get some

Fireblade
03-05-2011, 20:19
ma...uopce mi se neda.....oh god.
enivej OT svaki cs i njegove kopije su smece :*

minimatteo
03-05-2011, 20:20
dođi pa češ viđet
die!!!!!

Markecgrad
03-05-2011, 20:40
kico wannabe :)

minimatteo
03-05-2011, 21:10
ftw?

Markecgrad
03-05-2011, 21:17
Jel ti uopće znaš što to znači? :))))

minimatteo
03-05-2011, 21:22
kico wannabe ne
ftw- fak the wat?????????????

Fireblade
03-05-2011, 22:03
^olololollololololololololololololololo
http://almostdumb.com/wp-content/uploads/2011/03/cant-say-if-trolling-or-just-very-stupid.jpg

DJ Not Nice
03-05-2011, 22:17
Basta.

p0ky12
28-06-2011, 09:10
Znam da već postoji ovaj topic no on je i više nego trul pa sam odlučio otvoriti novi, nadam se uspješniji.
Dakle, ovdje pišite nickove sa CF-a, raspravljajte, postavljajte pitanja itd.

Evo mali uvod za početnike i one koji ne znaju što je CF:
NsW8UNGc5fk&feature=channel_video_title

i malo Gameplaya:
wTlMujwLthg

i pogled na jedan malo noviji mod:
4_ADNgbpow0&feature=mfu_in_order&list=UL

Croos Fire :thumbs2:

Cr4zyN4z1
30-06-2011, 00:55
Ma ne sviđa mi se baš igra, prelagana je gotovo sam svaku partiju prvi i ima dosta hackera.

Systematic Reverse
02-07-2011, 23:57
wTlMujwLthg


kako lik ocajno igra mati mila :D

btw ova igra jos nema recoil? lol

Cr4zyN4z1
04-07-2011, 01:37
btw ova igra jos nema recoil? lol

Zato je i tak lagana, metci lete skroz ravno bez trzaja.

p0ky12
04-07-2011, 17:50
btw ova igra jos nema recoil? lol

Zato je i tak lagana, metci lete skroz ravno bez trzaja.
Nitko ne tjera da igraš :roll:

Cr4zyN4z1
04-07-2011, 18:41
btw ova igra jos nema recoil? lol

Zato je i tak lagana, metci lete skroz ravno bez trzaja.
Nitko ne tjera da igraš :roll:

Samo tak kažem jer mi je to malo glupo.

p0ky12
04-07-2011, 21:55
Glupo je kaj u CoD-u nemoš raznijet zidove i kaj se u BF-u nemoš sagnut pa se i dalje igraju.

XtAiL
04-07-2011, 22:13
Ipak se Cross fire nemoze usporedjivat s CoD-om i BF-om

p0ky12
04-07-2011, 22:15
Ipak se Cross fire nemoze usporedjivat s CoD-om i BF-om
Nije to bila poanta. Poanta je bila da svaka igra ima svoje mane a hateri će uvijek tražiti mane igara koje mrze, a mane od onih igara koje vole će zanemariti. O tome ja pričam.

Cr4zyN4z1
04-07-2011, 22:18
Ipak se Cross fire nemoze usporedjivat s CoD-om i BF-om
Nije to bila poanta. Poanta je bila da svaka igra ima svoje mane a hateri će uvijek tražiti mane igara koje mrze, a mane od onih igara koje vole će zanemariti. O tome ja pričam.

Nisam hejter (jer da jesam popljuvao bi DNF i tražio svaku manu ) nego samo kažem da igra nema recoila a to skoro svaki mp fps mora imati.

p0ky12
04-07-2011, 22:22
Ipak se Cross fire nemoze usporedjivat s CoD-om i BF-om
Nije to bila poanta. Poanta je bila da svaka igra ima svoje mane a hateri će uvijek tražiti mane igara koje mrze, a mane od onih igara koje vole će zanemariti. O tome ja pričam.

Nisam hejter (jer da jesam popljuvao bi DNF i tražio svaku manu ) nego samo kažem da igra nema recoila a to skoro svaki mp fps mora imati.
Ovo je Online igra koja nije ništa posebno nego služi za ubijanje vremena, a i znam da si oduvijek Duke Nukem fan pa to niti nisi mogao popljuvati :roll:

Systematic Reverse
04-07-2011, 23:00
zato postoji CS ekipa.

:P