PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dead Space Save Games - Lokacija?



Invisible Man
08-09-2009, 19:46
Evo ljudi nikako da nađem di se nalaze sejvovi od ove igre. Znači triba mi da mi neko kaže di točno igra sprema snimljene pozicije! Odma da kažem da nije u My Documents...

Aral
08-09-2009, 22:07
My Documents\Electronic Arts\Dead Space

To je default, meni se tam nalazi.

Invisible Man
09-09-2009, 07:26
Evo ljudi nikako da nađem di se nalaze sejvovi od ove igre. Znači triba mi da mi neko kaže di točno igra sprema snimljene pozicije! Odma da kažem da nije u My Documents...

Cookie monsta
09-09-2009, 08:09
Pa potraži uz srč na kompu!!

Invisible Man
09-09-2009, 09:07
Pa potraži uz srč na kompu!!

Ne brini, jesam i bezuspješno.

Aral
09-09-2009, 09:20
[quote="Invisible Man":1p4l498d]Evo ljudi nikako da nađem di se nalaze sejvovi od ove igre. Znači triba mi da mi neko kaže di točno igra sprema snimljene pozicije! Odma da kažem da nije u My Documents...[/quote:1p4l498d]

Ja ti kazem da je u My Documents, jer imam tu igru od prvog dana, 100 puta unistalirana i instalirana, save lokacija je tamo. Ne bi ti davao odgovor da sam neki klinjo kojem je ovo prvi post na forumu. Save lokacija je tamo i nigdje drugdje. To kaj si ti pobrisao taj folder ili nesto trece nije moj problem. Trece solucije nema.

Invisible Man
09-09-2009, 09:26
[quote="Invisible Man":bmgxkggc]Evo ljudi nikako da nađem di se nalaze sejvovi od ove igre. Znači triba mi da mi neko kaže di točno igra sprema snimljene pozicije! Odma da kažem da nije u My Documents...

Ja ti kazem da je u My Documents, jer imam tu igru od prvog dana, 100 puta unistalirana i instalirana, save lokacija je tamo. Ne bi ti davao odgovor da sam neki klinjo kojem je ovo prvi post na forumu. Save lokacija je tamo i nigdje drugdje. To kaj si ti pobrisao taj folder ili nesto trece nije moj problem. Trece solucije nema.[/quote:bmgxkggc]


Najprije, niko tebi nije reka da si neki klinjo nego sam lipo napisa da NIJE tamo di si ti napisa. Dok nisan formatira disk u My Documentu JE bija sejv kao što si ti navea. Nakon clean instalacije Windowsa ostao je taj folder ali kad uđem u igru nema sejvova. Napravija san novi sejv u igri i ne mogu ga naći di se nalazi. Proba san iz foldera My Document/Electronic Arts/Dead Space makniti sve fileove i pokrenuti igru i još uvijek stoji onaj novi sejv. Znači da se tu nalaze sejvovi di si ti reka onda bi bilo logično nakon mog brisanja tih fajlova da ih igra više ne vidi, zar ne? :?

Aral
09-09-2009, 09:49
Onda je kod tebe nes drugacije, evo prilozit cu ti screenshot koji sam sad napravio, poceo sam igru ispocetka i tamo mi je bacio sejv, usput u tom istom folderu su i neki stari saveovi, vidi se po datumu. I probaj guglat, mozda nadjes problem ako tu nitko ne pomogne ;)

http://i160.photobucket.com/albums/t171/Aral_photos/save.jpg

Invisible Man
09-09-2009, 10:06
Proba san guglati i ništa nisan naša ili nije pomoglo zato i ovdi pitam cijenjene znalce. 8)

Aral
09-09-2009, 10:09
Ha neznam, ja sam ti dao screenshot, dalje neznam. Tam sejva po defaultu. Kreni ispocetka, kao da je vazno. Ja bi je preosao 10x ispocetka, sad prelazim jedno 3-4 put ^^

Invisible Man
09-09-2009, 10:19
U međuvremenu se valjda neko javi sa fixom.

The Fury
09-09-2009, 19:15
Da ti nije možda skriven tj. pod hidden folders?

Znam da sam imo ja tako problema sa Empire, probaj.

Invisible Man
10-09-2009, 07:35
Problem je riješen. Ipak je bija folder My Documents ali sistemski a ne onaj moj, jer sam ja mislija da je to sistemski. Uglavnom samo sam kopira sejvove iz mog u taj sistemski i sad sve radi ka podmazano. Znači ja se javno ispričavan gosponu Aralu. :)

Aral
10-09-2009, 08:27
8)
Da, a meni nije palo na pamet da si mozda to promijenio. No dobro, bitno da je stvar rijesena ;)

Invisible Man
10-09-2009, 17:41
Može lock na najboljem forumu u nas. :friends: