PDA

Pogledaj cijelu verziju : WoW film - prvi pravi kadar



W1k1n6
08-09-2009, 13:30
Hordi teče krv, Alijansi suze, svi prijašnji fantasy filmovi idu u bunker. Film je mješavina crtanog, igranog i računalno generiranog, a svaka sličnost sa stvarnim osobama je metafizička.
Dakle:

http://www.imagesforme.com/out.php/i678182_wowfilm.jpg

Bartuc
08-09-2009, 13:38
Spamer :|

Ima tema - viewtopic.php?f=19&t=9784 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=19&t=9784)


Ali kada smo već kod toga, kaj se fakat snima WoW film? Jel ga radi Uwe Boll ili...? :D

Rang€r
08-09-2009, 13:39
:o

1. jel to nije trebo bit warcraft film a ne WoW, jer WoW ono po meni sramoti warcraft, al hej jedno 13 milja ljudi misli drukčije

2.ak će bit WoW film, očekujem da će failat

Dreamer Deceiver
08-09-2009, 13:42
na wowu radi ridley scott, a scenarij pišu ovi koji rade scenarij za Warcraft, zato film neće nikako failat ;)

Rang€r
08-09-2009, 13:53
ček bit će wow film, a script rade ljudi iz warcrafta :/

il su isti ljudi radili script i za warcraft i WoW, jer ak su isti radili onda su poprilično fejlali jer u WoWu kud niko ne prati priču tu još i nije neš genijalna, mada je i warcraft teži rip off nekih drugih fantasy svijetova... al WoW priča ono, 10 godina prošlo od ft radnje i malo svima dosadno što je mir pa se idu tuč; BC, uh portal se nekim čudom aktiviro, hej ajmo ubit illidana da nam dropa nešto kul; wotlk, bleh outland saka, idemo malo na sjever arthasa prcat u mozak i onda tu par od neimenovanih heroja postani dark knightovi... fenomenalna priča

flander
08-09-2009, 14:16
viewtopic.php?f=19&t=9784 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=19&t=9784)

W1k1n6
08-09-2009, 15:31
Zaključavanje moje teme se inače kažnjava smrću ali ovaj puta ću nekom progledat kroz pluća jer je utorak. Tema "WoW film - prvi pravi kadar" spada u multimediju i nema nikakve veze sa temom "smiješne slike" jer uopće nije smiješna.

Dreamer Deceiver
08-09-2009, 15:36
ček bit će wow film, a script rade ljudi iz warcrafta :/

il su isti ljudi radili script i za warcraft i WoW, jer ak su isti radili onda su poprilično fejlali jer u WoWu kud niko ne prati priču tu još i nije neš genijalna, mada je i warcraft teži rip off nekih drugih fantasy svijetova... al WoW priča ono, 10 godina prošlo od ft radnje i malo svima dosadno što je mir pa se idu tuč; BC, uh portal se nekim čudom aktiviro, hej ajmo ubit illidana da nam dropa nešto kul; wotlk, bleh outland saka, idemo malo na sjever arthasa prcat u mozak i onda tu par od neimenovanih heroja postani dark knightovi... fenomenalna priča

da, sva sreća šta je priča u wow-u ajmo raidat/gankat -.- :randomfacepalm:

W1k1n6
08-09-2009, 16:09
Inače, film koji će se najvjerojatnije zvati samo Warcraft, te predstavlja mješavinu igara Warcraft i WoW, a čija će se zbivanja odigravati godinu dana prije priče iz WoW-a, ne režira Ridley Scott već Sam Raimi, a scenarij piše jedna od mangi Warcraft-Starcraft igara Chris Metzen. Film izlazi 2011, a uvodna fake-sličica u ovoj temi služi čisto da vam raspiruje maštu i potiče na raspravu. Osobno mi se čini da tu ima puno mogućih pravaca koji lako mogu otići u krivo pa bih najviše volio kada bi se napravila dobra parodija jer me strah "ozbiljnog" Warcraft filma.

Kid A
08-09-2009, 16:12
I mislio sam da je ona slika neki fejk.

Bartuc
08-09-2009, 16:18
Zanima me kako će to izgledati. Ako će biti na razini "crtića" Avatara koji nam uskoro dolazi, onda bi moglo biti gušt pogledati film. Čak i ako film nebude nešto posebno, fora će ga biti za pogledati zbog W tematike. Jedino me brinu CGI efekti, moraju biti na visokoj razini inače će biti banana. Ipak je riječ o puno spellova, rasa i sl. što se mora vjerno prebaciti u film.

Tyrion
08-09-2009, 16:30
Blizzard je fail-proof. U svemu.

Dreamer Deceiver
08-09-2009, 16:47
Inače, film koji će se najvjerojatnije zvati samo Warcraft, te predstavlja mješavinu igara Warcraft i WoW, a čija će se zbivanja odigravati godinu dana prije priče iz WoW-a, ne režira Ridley Scott već Sam Raimi, a scenarij piše jedna od mangi Warcraft-Starcraft igara Chris Metzen. Film izlazi 2011, a uvodna fake-sličica u ovoj temi služi čisto da vam raspiruje maštu i potiče na raspravu. Osobno mi se čini da tu ima puno mogućih pravaca koji lako mogu otići u krivo pa bih najviše volio kada bi se napravila dobra parodija jer me strah "ozbiljnog" Warcraft filma.

uvijek miješam ta dva dva lika

Grim
08-09-2009, 17:08
viewtopic.php?f=38&t=2771 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=38&t=2771)

Ehm?

Kid A
08-09-2009, 17:09
Predlazem lock.

Rang€r
08-09-2009, 17:36
[quote="Rang€r":x8vd634o]ček bit će wow film, a script rade ljudi iz warcrafta :/

il su isti ljudi radili script i za warcraft i WoW, jer ak su isti radili onda su poprilično fejlali jer u WoWu kud niko ne prati priču tu još i nije neš genijalna, mada je i warcraft teži rip off nekih drugih fantasy svijetova... al WoW priča ono, 10 godina prošlo od ft radnje i malo svima dosadno što je mir pa se idu tuč; BC, uh portal se nekim čudom aktiviro, hej ajmo ubit illidana da nam dropa nešto kul; wotlk, bleh outland saka, idemo malo na sjever arthasa prcat u mozak i onda tu par od neimenovanih heroja postani dark knightovi... fenomenalna priča

da, sva sreća šta je priča u wow-u ajmo raidat/gankat -.- :randomfacepalm:[/quote:x8vd634o]

ma ti se šališ :)

Windwalker
08-09-2009, 18:37
Nikad nisam igrao nikakav Warcraft (vidio sam malo kak brat igra trojku, ali ja nevolim RTS, a WoW mi ne pada na pamet igrati).

Dakle, ako bude ok gluma i dobar scenarij, dobit ću dobar fantasy film (jer mi sama priča i njeno 'uništavanje' nisu važni).

Najgore što možemo dobiti je neki Eragon, ali ne vjerujem da će to biti kad je Raimi u pitanju (ali znam da neće biti ni blizu LotR-u).

olio
08-09-2009, 19:03
pa zar film nije CGI, onda nije gluma nego dobar voice acting

Rang€r
09-09-2009, 13:15
ne onda je dobro animiranje =D

baš me zanima onda oče bit u stilu blizzovih cinematica il če imat neki svoj stil... al najbolje bi bilo kad bi blizz napravio cjeli film kao što je svoje cinematice napravio... to bi ownalo

mravojed20
09-09-2009, 18:17
Hordi teče krv, Alijansi suze, svi prijašnji fantasy filmovi idu u bunker. Film je mješavina crtanog, igranog i računalno generiranog, a svaka sličnost sa stvarnim osobama je metafizička.
Dakle:

http://www.imagesforme.com/out.php/i678182_wowfilm.jpg

Je ima još neko da je pročitao naslov i srce mu zadrhtalo onako gikovski, i onda kad je vidio sliku ovu da se htio ranit, jako? :D

Inače mislim da će se baš po prvom traileru vidit oće to šta valjat il ne. Zato ga i čekam toliko al nema pa nema..

Systematic Reverse
11-09-2009, 11:35
Sve ce biti dobro ako se film nebude dodirivao WOW-a!

btw imate vec temu u blizz podforumu, wikinže koristi search :)

flander
11-09-2009, 12:09
pa nebude se ticalo WoW-a kad je to prvi nastavak, a ako imaju na umu radit nastavke onda možemo oćekivat nešto tipa Wotlk

Systematic Reverse
11-09-2009, 13:30
gg

Rang€r
11-09-2009, 14:46
pa nebude se ticalo WoW-a kad je to prvi nastavak, a ako imaju na umu radit nastavke onda možemo oćekivat nešto tipa Wotlk

ja bi se začudio kad se nebi ticao WoWa, jer gle jel reklama bolje zvuči "movie based on warcraft" ili "movie based on world of warcraft"?

nema veze što je prvi nastavak, niko nije ni reko da će bit drugog nastavka...

Bartuc
11-09-2009, 14:51
Pa šta ne piše u naslovu teme WoW film, a ne W film!? :D

Kako god okreneš, niti jedan niti drugi naslov po meni nije dovoljno kvalitetan da bi se pretočio u film. W3 ima super "scenario" za jednu RTS igru, ali ne vidim film na temelju toga...

flander
11-09-2009, 15:08
pa neće valda odma snimit film od Lich Kingu i neznam Illidan,valda ima neki red, kak već Warcraft lore počinje

moja su nagađanja da ako će bit prvi nastavak da 100% možemo očekivat i ostale djelove Warcraft lorea, bar danas tako svaki film koji se snimi dobije nastvak za godinu dvije

jedino ak sad snime 10 sati film pa odma sve bubnu na sceu i mirna Bosna :D

Bartuc
11-09-2009, 15:15
Pa ako je gledanost loša, sumnjam da bi išli raditi trilogije ili veće uratke... Ali također sumnjam da bi gledanost bila loša, ime garantira gledanost, bio loš ili dobar film :D

breezer
11-09-2009, 15:19
prije bi reko da če gledanost bit rekordna, vrlo vjerovatno če premašit i sam LoTR !

Systematic Reverse
11-09-2009, 17:08
Pa šta ne piše u naslovu teme WoW film, a ne W film!? :D

Kako god okreneš, niti jedan niti drugi naslov po meni nije dovoljno kvalitetan da bi se pretočio u film. W3 ima super "scenario" za jednu RTS igru, ali ne vidim film na temelju toga...


Neznam, ja brijem da bi se fin film mogao napraviti iz W3 scenarija, barem bi bio fin fanovima :D

zelim vidit fajt arthasa i illidana gg

Dreamer Deceiver
11-09-2009, 18:57
film neće bit baziran prema radnji iz igre

Rang€r
12-09-2009, 10:14
prije bi reko da če gledanost bit rekordna, vrlo vjerovatno če premašit i sam LoTR !

:roll:


film neće bit baziran prema radnji iz igre

na temelju čega to zaključuješ? :S

Dreamer Deceiver
12-09-2009, 11:01
jer sam negdje čitao intervju u kojem je to rečeno.

mravojed20
12-09-2009, 18:41
Film je s pravim glumcima, iz perspektiva allya, godinu dana prije događaja iz wowa.