PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pomoc lokacija hgspot



07-09-2009, 12:53
Trebam vasu pomoc posto neam gps u autu...a zagreb mi je slabija strana...

Dakle drzim se ljubljanske avenije...prođem antunović,vemil...skrenem desno...na rotoru desno i onda samo ravno do kraja???

Tsaя
07-09-2009, 13:07
To ti je nakraju Utrina uz aveniju, vidjet ćeš, iza HAK-a.

07-09-2009, 13:10
Dakle idem kroz ljubljansku,pa kroz zagrebačku aveniju i u slavonskoj aveniji skrecem desno za sarajevsku cestu je tako?

Tsaя
07-09-2009, 13:22
Neznam disi, al ajde ovako.
Ideš na aveniju dubrobnik, tam di je avenue mall, prođeš sopot, utrine i tu je hgspot.
Dakle kad ideš sa rotora, prođeš velesajam, AM i pičiš još ravno do kraja i tam iza zgrade HAK-a ti je HGspot.
Odma je uz cestu i ima kafić skroz dole.

Evo tu je mapa, ak možda dolaziš sa neke druge strane.
http://www.hgspot.hr/Article.aspx?id=18

07-09-2009, 13:26
Dolazim sa strane ljubljanske avenije prema vemilu...znaci jel se moze onda rokat sve do slavonske avenije pa skrenem desni i onda samo ravno?

Aral
07-09-2009, 13:32
Ako si prosao vec vemil i antunovic, zasto nisi otisao u jankomir kod Kike, tamo imas HG spot? Ne kuzim kakav rotor, utrine i sta vec.

Vozis se smjer istok-zapad po ljubljanskoj aveniji, sadasnja Zagrebačka avenija, prodjes prvo vemil, pa antunovic, pa super konzum (sa desne strane), pa city centar (sa desne strane), ides jos jedno 500m i onda imas desno odvajanje za ulicu Velimira Škorpika, skrenes, ides ravno, lijevo ti je king kross, desno Bauhaus ili Baumax (uvijek to mijesam), i nakon toga ti je odma Kika i unutar nje ti je HG spot.

Tsaя
07-09-2009, 13:35
Idi ovak.
Ljubljanska-zagrebačka-slavonska-pa poslije cvijetnog naselja skreni desno, preko mosta, pa kad dođeš tamo na semafor ispred kojeg je Avenue mall, odes lijevo i pičiš skroz ravno.
Ili,
ljubljanska-zagrebačka-slavonska-pa poslije svetica desno-i to bi te trebalo dovesti skroz tam (al tu imaju neke radove na onom mostu, pa neznam jel se može)

Pogledaj mapu sa onog linka pa procijeni kuda ti je bolje. :thumbs2:
-to je HG spot u novom ZG

Aral
07-09-2009, 13:37
Skroz glupo, hg spot mu je pred nosom a ti ga saljes na drugi kraj grada. Osim ako bas mora u taj hg spot.

Tsaя
07-09-2009, 13:38
Skroz glupo, hg spot mu je pred nosom a ti ga saljes na drugi kraj grada. Osim ako bas mora u taj hg spot.

Pa pitao je za taj.

R@pt0r
07-09-2009, 13:41
A zašto ne pitaš nekog od prolaznika?

Aral
07-09-2009, 13:43
Pa nigdje ne vidim da je pitao za taj, zato mu kazem. Cim je spomenuo vemil i anutnovic to moze bit na samo jednom mjestu u zagrebu. I s tim da mu je od tam do hgspota u jankomiru 2km. Al dobro...

Tsaя
07-09-2009, 13:46
Pa kad je mislio proći slavonsku i skrenuti na sarajevsku, onda je mislio na taj HG spot u Utrinama u NZG.

07-09-2009, 13:47
Nisam znao da ima hgspot u kiki...onda cu otic prvo tamo...no jedino bude bed ak nece imat kaj ce meni trebati...


Hvala vam

Aral
07-09-2009, 13:52
E no, zato sam ti prvo spomenuo tu lokaciju jer ti je blize, cemu ic na drugi kraj grada. Kasnije lako otidjes tamo ako ne nadjes u ovom hg spotu ;)

07-09-2009, 14:11
Razgovarao s operaterom..jedino imaju u utrinama i to sam rezervirao...

google maps kaze da je najbolje da idem kroz ljubljansku,skrenem desno za selsku cestu...pa opet desno za aveniju dubrovnik...vozim se ravno i s lijeve strane hgspot....nadam se da je to to :)

Niko Bellic
07-09-2009, 14:16
Kaj se oni javljaju na telefon?! To jos nijesam dozivija... :rotfl:

Sto kupujes ako se smije znat? :oops:

Tsaя
07-09-2009, 14:16
Razgovarao s operaterom..jedino imaju u utrinama i to sam rezervirao...

google maps kaze da je najbolje da idem kroz ljubljansku,skrenem desno za selsku cestu...pa opet desno za aveniju dubrovnik...vozim se ravno i s lijeve strane hgspot....nadam se da je to to :)


Yep, to je to.

07-09-2009, 14:23
Kaj se oni javljaju na telefon?! To jos nijesam dozivija... :rotfl:

Sto kupujes ako se smije znat? :oops:


q8200....vemil je prazan bokte...ni jedan hard disk...ni jedan intelo quad...nista..lol

Niko Bellic
07-09-2009, 15:07
Ima ga Links po 1.119,00 kn (http://www.links.hr/index.php?option=artikl&id_kategorija=05060606&id_artikl=050.606.132)Spa ti ostane i za McDonald's (znam da volis otic tamo nakon kupnje hardvera)...

Human m0nst3r
07-09-2009, 15:12
Amd ajde me sad slusaj dobro. Ovako. Vozi se po ljubljanskoj, zagrebackoj, slavonskoj. Pici samo po njoj. Moras proci sveucilisnu itd. Kad prodes znaci savsku jos vozi ravno po ljubljanskoj. Kad prodes savsku slijedi ti sa desne strane hypo banka. Nastavi ravno. Proci ces kroz podvoznjak a prije nego udes u taj podvoznjak sa desne strane ces vidjet poliklinika sunce. Idi ravno. Doci ces do raskrizja. Sa lijeve strane mora bit mcdonalds. Prodi to i na sljedecem skreni desno. Vidjet ces. Velika spletka. Kad skrenes drzi se te ceste. Proci ces semafor, MORAS proci INIne benzinske pumpe na toj cesti zove se drziceva. Kad se popnes na most odi u skroz desnu traku i vozi se po njoj. Ne skreci nikuda. Doci ces do rotora i preko puta rotora ces vidjet hg spot.

08-09-2009, 12:31
Covjek koji mi je prodao grafu me furao skroz do tamo...samo sam se ja talent na povratku izgubio xD I doso u Klaičevu bolnicu xD


Ne pitajte me o detaljima...jer sam od živčanog sloma skoro izašao van i razbio lika koji mi je trubio doslovno 20 sekundi bez prestanka...normalno zato što imam KR registrarciju :)

No ajde barem sam nabavio sve kaj sam trebao...

W3DR4N
08-09-2009, 13:02
AMD je iz Zaboka. Skini se s autoceste na izlazu Lučko, piči uz Lanište preko Rotora i po Dubrovačkoj do kraja. Tamo u Trnskom/Utrinama se parkaj i voila.

Da ne bi išao kroz gradski krkljanac...

Human m0nst3r
08-09-2009, 13:17
W3ky ocito ne citas. Procitaj njegov prvi post.

Sickmanno1
08-09-2009, 16:33
Skoro se neracuna :P