PDA

Pogledaj cijelu verziju : Evil Genius



Raz
06-09-2009, 21:58
http://img219.imageshack.us/img219/3619/117919c092404evilgenius.jpg

Evil Genius je strateška igra slična Dungeon Keeperu koja se fokusira na izgradnju vlastite podzemne baze te se vi kao jedan evil mastermind borite protiv dobrica aka. forces of justice i pokušate dominirati svijetom.

Iskreno... već sam opisao igru u pola strane, no jednostavno nema smisla jer ima previše toga što bi želio reći o igri.
Evo wikipedia link na kojoj začudo ima dosta osnovnih informacija. http://hr.wikipedia.org/wiki/Evil_Genius

Ako ju niste igrali a volite igre sa base-buildingom, mnogo dobre parodije ili jednostavno bit zao i pokorit svijet isprobajte ju, nećete požalit :thumbs2:

str1k3r
06-09-2009, 21:59
Igra je legendarna i nenadjebiva :)

Kid A
06-09-2009, 22:05
Probacu.....jel teska,ima li replay value?

Grim
06-09-2009, 22:09
Igra je legendarna i nenadjebiva :)
Potpis.

Raz
06-09-2009, 22:12
Probacu.....jel teska,ima li replay value?
Nije teška, bar meni. Eto, sad ju po drugi puta igram, a to je stvarno rijetkost kod mene što dovoljno govori :)

Anarion.Umarth
06-09-2009, 22:40
Smeta mi šta se slabo razvija igra. I malo čudno ponašanje zamki u nekim slučajevima. Ali je legendarna, priziva u sjećanje bondove u vrijeme dok je seksizam imao posve drukčije značenje....

Raz
06-09-2009, 22:44
Eda, theme pjesme su mi također genijalne <3

a75c9erslKE
AWXQlmYIHus
gqNs7APC6A8

Ima ih još ali ih nisam trenutno uspio naći.

Insert
06-09-2009, 23:01
Čuo sam prije za igru. Sad si me podsjetio da ju napokon zaigram.

W3DR4N
07-09-2009, 00:20
Meni je iznimno loša kopija Dungeon Keepera. Koliko god se trudili klišejzirati sve, napravili su predvidljivost koncepta. Meh.

Jopax
07-09-2009, 09:45
Šteta što se razvojni studio raspao, igra je dosta dobra i zabavna, ali po meni nema smisla igrati je više puta osim zbog različitih doomsday oružja(kojih ima tri) a i to je upitno igrati igru ispočetka samo da bi vidjeli drugi film na kraju :roll:

Ementaler
08-09-2009, 09:08
Meni je iznimno loša kopija Dungeon Keepera. Koliko god se trudili klišejzirati sve, napravili su predvidljivost koncepta. Meh.

Baš sam mislio da će weky bit zadovoljan Evil Geniusom i onda pročitam ovaj njegov post. Moje razočaranje je neviđeno. Igra mi je svojevremeno rulala i danas bi ju igrao da ju imam još :(

Sonic_Moronic
08-09-2009, 22:00
Meni je iznimno loša kopija Dungeon Keepera. Koliko god se trudili klišejzirati sve, napravili su predvidljivost koncepta. Meh.

Među gomilom strategija koje se međusobno kloniraju, ti pljuješ po igri sa originalnim konceptom, i prilično originalnim gameplayom. Lol.

Kid A
08-09-2009, 22:02
Wedran pokusava biti alternativan,pustite ga.

Arbiter of Change
07-12-2010, 23:17
Baš gledam bi li reprizirao ovo zajedno sa Majesty 2 kad me počelo kopkati.
Jesam li jedini koji misli da Evil Genius možda [neslužbeno]Sdijeli isti setting sa No One Live Forever?

Bartuc
07-12-2010, 23:23
Igra ti je na Steam popustu i može se kupiti za 2,5€. Razmišljao sam dal da ubodem, ali kaj ja znam, nisam ziher dal bi mi se svidjela.

Anarion.Umarth
07-12-2010, 23:34
Ako u strategijama voliš dio s građenjem i organiziranjem baze uzmi, ako ne voliš nemoj, jer građenje baze je praktički jedino što igra nudi. U odličnom Doctor No like stilu.

Feanor
07-12-2010, 23:39
Meni je iznimno loša kopija Dungeon Keepera. Koliko god se trudili klišejzirati sve, napravili su predvidljivost koncepta. Meh.

Među gomilom strategija koje se međusobno kloniraju, ti pljuješ po igri sa originalnim konceptom, i prilično originalnim gameplayom. Lol.

Wadafak, Dungeon Keeper i Dungeon Keeper 2 su imali isti koncept u puno zanimljivijem settingu godinama prije Evil Geniousa, tako da se nemoze reći da nije klon igra, jer su više manje indentične. Još kad se uzme u obzir da Dungeon Keeper ima zanimljivije unite, dok su u Evil Geniousu zanimljivi samo Villani, ali njih ima samo par, Dk dalje ima zanimljiviji setting i generalno je smješniji, zanimljiviji i sadržaniji, teško se može reći da je Evil Genoius išta više od lošeg klona.

UPOZORENJE: Ne želim reći da je igra loša, igra je solidna, ali je i dalje loš klon DK-a.

I'm sticking with W3ky on this one...

GrimReaper
08-12-2010, 10:48
igra je super :bravo:

kad je izlazila nikako se nisam mogao nacekat da je zaigram,kad je izasla proso sam je 3 puta,i neki dan sam je opet proso nakon tolko godina :gitara: