PDA

Pogledaj cijelu verziju : Grafička osla u nebesa



Lacko
06-09-2009, 13:12
Evo ovako kupio sam polovnu grafičku nvidia GeForce 6200, AGP 8x ,128mb, tv/dvi i radila je 2 tjedna i jucer dok sam radio an kompu samo odjednom su mi dosle crvene tockice i crte i oda se to povecalo pa jos vise i komp se restartiro i to je bilo to ugasio sam kompjuter i pustio da se ohladi i kada sam upalio ista prica... e sada mogu biti dvije stvari ili da je rokla grafička od topline ili da su driveri osli u kurac ili tako nesto... do sada sam imo nvidia geforce 4MX 256mb tv/dvi i ljepo je radila ali mi je trebo pixel shader. ta grafička je radila dan i noc 2tjedna bez prekida je radila a ova je radila samo malo i osla je moze li mi ko pomoć molim vas nemojte smao rec osla grafička baci u smece :D

zoky
06-09-2009, 13:16
Pa pogledaj dal ima prašine, pa očisti ako sumnjaš na temperaturu!
Ako uspiješ pokrenuti komp, downclockiraj grafu, tj. spusti radne taktove GPU-a i memorije, pa ćeš vidjeti ako ima kakvih poboljšanja!
S time da si instaliraš najnovije drivere i directX koji postoje za tu grafu!

A vrlo je lako moguće da je otišla memorija na grafičkoj kartici!

Lacko
06-09-2009, 13:37
aha samo mi bas nejde clokanje jer nije niti bila clokana a prasine nije bilo bas danas cu je staviti opet i snimiti cu mobom pa da vidite ako ce sta pomoc... a u kompu su bili najnovji driveri i directx jedino da mi nije neki virus uletio i sjebo drivere a ne mogu pokrenuti komp do kraja jer uspio proci bios i dode na ocitavanje znaci i komp se restartia

Ghost_Rider
06-09-2009, 15:31
Ma uvjek ja govorim nevalja kupovati polovne stvari,odkud znas jeli ta graficka bila pri kraju svog zivota.

C
06-09-2009, 16:21
Kod hardware-a nema polovnjak, staro ili novo. :)

Ghost_Rider
06-09-2009, 16:25
Vidis da mu je grafa nakraj litice,samo malo i da spane,zato je drzi cvrsto kolega :D .

C
06-09-2009, 16:28
Šuti lupi' ću te. :D

Ghost_Rider
06-09-2009, 17:21
Nemoj sada me boli :cry: .

Lacko
06-09-2009, 19:02
a daj nemojte spamat kupio sam polovnu jer mislim fakat ima u poslovnicama malo AGP grafiča a u puli fakat nema niti jedne

Lacko
06-09-2009, 20:57
Evo stavio sam je u komp natrag i pokrenuo komp i snimio sve kao sta sam obeco
CzJGlsnB4mg

raskos boja xd

Lacko
06-09-2009, 22:17
Evo ljudi stavio ja grafičku u pentium 2 koji sam imo sa strane sam msilio da je do drivera isti kurac iste crte sve

croat1gamer
06-09-2009, 22:53
Provjeri ako ti driveri uopce podrzavaju graficku, jer mislim da ce ti trebati neka starija revizija tih drivera.

Lacko
07-09-2009, 00:06
ma osla je nazalost jer u mom kompu ne radi na ovome od pentiuma ne radi u biosu su crte i sve tako da osla je jbg.. ali radi haha radi samo su te crte da su bar osli kondenzatori ali nisu niti jedan nije napuhan niti nis

Ghost_Rider
07-09-2009, 10:15
Jarane graficka ti je blizu rikavanja,bolje mjenjaj sto prije.I pusti gluposti driveri,driveri ne reaguju sve dok se nedigne windows.Ako imas sta para u dzepu bolje kupi drugu novu gajnc :wink: .Svaki put kada nesto treba od komponenti da kupujem uvjek ciljam na NOVO,nikada ne kupujem polovne komponente,jer neznam ja sta se moze desiti ako ona dodze u moje ruke.Zato je sigurnije otpjesaciti 2/3 KM do radnej nego kupovati POLOVNO.Kada si mogao dati 200/300 kuna za polovnu graficku,sto jednostavnije za otakve pare nisi kupijo NOVU.

RIDER32
07-09-2009, 11:56
Ma uvjek ja govorim nevalja kupovati polovne stvari,odkud znas jeli ta graficka bila pri kraju svog zivota.
Ma da. Ja grafe gledam samo nove jer su ugl 30ak % jeftinije od novih samo eto sto nema celofan na kutiji.
Kupis polovnu grafu sa garancijom i naravno nekupujes ju kod cige vec od provjerenih ljudi.

Lacko
07-09-2009, 16:56
haha kao prvo i osnovno platio sam je 50kn grafičku imam drugu nvidia GeForce 4mx 256mb ova radi savrseno i sve ta je bila prije ove koja je zgorila u kompu ali kupio sma ovu jer mi je trebo pixel shader 3.0