PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem sa PC-jem



nosferatu25
03-09-2009, 20:30
Kad upalim kompjuter, i radim na njemu (net, igra, muzika itd) ponekad se desi da se komp zamrzne, pojavi se BSOD, i onda moram ručno da ga resetujem. Upaliti ga ponovo je... skoro nemoguća misija. Ili se pojavi ono "Disk boot error please insert system disk and press enter" il tako nešto... Sledeći put ne to, nego ono press "Unable to locate system disk... CTRL + ALT + DEL to restart your computer" il tako nešto... ne znam sad, čitav dan mi komp radi pa sam zaboravio. I onda, ako nekim čudom stignem do tog levela, pojavi mi se onaj page sa: Start Windows normally, Last good known conf., Safe mode itd, i kad kliknem bilo šta, pojavi mi se da nedostaje neki fajl... system32... I onda isključim komp, i nekim čudom ga kasnije upalim i sve radi normalno i onda opet problem. Strepim jbt. Zna li neko u čemu je problem? Reinstalirao sam originalni Windows XP nekoliko puta i opet isto. Hvala unapred.

nosferatu25
04-09-2009, 09:37
još malo pa nestalo.

zoky
04-09-2009, 09:42
Što točno piše kad sti se pojavi BSOD?

nosferatu25
04-09-2009, 10:06
Valjda, ako se dobro sećam: A problem has been detected and Windows has to shut down. If this is first time you have seen this message restart your computer... nisam više zagledao... To se desi bez razloga, upalim neku aplikaciju, uđem na neki sajt, i samo mi se sve zamrzne i pojavi se plavi ekran.

Outmind
04-09-2009, 13:53
kad se pojavi bsod, prepiši i postaj error code, obično počinje sa 0x0000000. bez toga ti nitko ne može točno reć u čemu je stvar.