PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ocajno trazim racun za Corsaira HX850 iz Diskonta24.



Snakepriest
03-09-2009, 16:14
Pozdrav.imam jednu zamolbu a i pricu....narucim ja prekjucer Corsaira TX850(obican),samsunga od 1TB i neku sonyevu przilicu za 920 kn u Diskontu24 i dodem drugi dan po njega...i lik pogleda u racunalo i donese mi HX850(modularca,a platio ga po cijeni TX850) hard i przu koje sam narucio.sto je najbolje nisam kuzio uopce da je to modularac dok ga nisam strpao u ruksak(nisam obracao na boju kutije),prvo strpao napajanje,pa hard i kada sam stavljao przu u torbu skuzih da na kutiji pise Professional modular power supply :shock: pogledam iza sebe i okolo sebe i na brzinu kazem: Hvala,dovidenja :rotfl: a na racunu mi pise normalno TX850 a imam HX850 i sad me zanima dali itko od vas kupio HX850 napajanje(ili namjerava kupiti) koji je dosao od Asbisa i da je narucio iz Diskonta24 i da mi iskopira racun....castim pivom,cevapima,pizzama cime god hocete....bilo bi mi glupo da sam platio napajanje 900 kn a nemam ni garanciju od njega....ajde braco PC Playa pomozite mi...

Niko Bellic
03-09-2009, 17:20
Vrati HX i uzmi TX. Mozda covjek koji je radio tad zbog tebe dobije otkaz ili mu smanje placu. Mozes li zivjeti s tim? To je kradja i kaznjivo je zatvorom. Vrati HX!

Snakepriest
03-09-2009, 19:11
evo vrag mi nije dao mira pa sam zvao Diskont24 i pitao sam dali je falilo kakvo Corsairovo HX ili TX napajanje jucer i covjek veli da je sve bilo ok i da nije bilo problema...hm,dali je ASBIS greskom poslao HX napajanje na moj broj ponude??

Niko Bellic
03-09-2009, 21:50
Fakat mi je cudno da nitko nije nista spomenuo. Ak je tak strpi se jos neko vrijeme posto cisto sumnjam da itko na forumu ima racun od HX850W i to bas iz Diskont24 butige.

Ja bi ga radije otfurao nazad i uzeo TX. Jebes modularnost ak nema gare. Poznato je da su Corsair napajanja shit teske kategorije i da vole eksplodirat za punog mjeseca i napravit BUM!

Jebate koliko imas srece to nije za virovat. Nadam se da ces naci racun...

Don Kihot
03-09-2009, 22:54
Gle, ako je Asbis napravio grešku i pod serijskim brojem od TX-a prodao HX, ne možeš si pomoći.
A račun ti također neće pomoći, jer Diskont 24 uvodi serijske brojeve artikala.
Tako da ćeš sa tim svojim računom imati uvedeno svoje napajanje,
makar i na računu krivo piše. Ti imaš pravo na jamstvo, tako da nemaš beda.

Uostalom, ako te svrbi garancija, javi mi se, kupim ti TX850W pa se zamjenimo.
Meni garancija ne treba.