PDA

Pogledaj cijelu verziju : Počinje OnLive zatvorena beta



IgGy
03-09-2009, 11:51
Zatvorena beta servisa oko kojeg se posljednjih mjeseci dizalo mnogo prašine sada je dostupna svim beta testerima. OnLive je, kako je bilo i planirano, u ljetnom razdoblju u fazi zatvorene bete, dok bi javna beta za sve korisnike (Sjeverne Amerike) trebala biti raspoloživa krajem 2009. godine.

Podsjetimo, OnLive je takozvani "cloud gaming" servis koji omogućuje da, primjerice Crysis na svojoj kanti staroj 10 godina igrate na punim detaljima i u punoj rezoluciji. Doduše, u tom slučaju sve što morate posjedovati jest vrlo brz pristup Internetu i upravo zato OnLive još uvijek živi pod ogromnim velom sumnje. Bilo kako bilo, razvoj OnLive servisa očito teče prema planu, te je tako zatvorena beta dostupna u ovom trenutku. Jedini je problem što će OnLive do daljnjega biti raspoloživ isključivo korisnicima na području Sjeverne Amerike.

Što mislite, hoće li OnLive doista zaživjeti ili se radi tek o varci kojom vlasnici žele privući potencijalne investitore?

BINUX
03-09-2009, 20:57
To če možda i funkcionirati u Americi ali u Europi i kod nas jako teško čisto sumnjam.Ispast če na kraju pojeo vuk magare.

DJ Not Nice
03-09-2009, 21:25
Zaista bih volio da uspiju u svom naumu..

RIDER32
03-09-2009, 21:36
Što mislite, hoće li OnLive doista zaživjeti ili se radi tek o varci kojom vlasnici žele privući potencijalne investitore?
Mislim da nije varka i da je servis OK ali sumnjam da ce zaživiti kod nas osim ako tscum nešto ne poduzme ali i bez njega ce na nasim prostorima dominirati nadolazeći PS3 slim kojem držim fige i vec znam dosta koji bih ga vrlo rado priuštili (ukljucujuci i mene :) ).

Constantine
03-09-2009, 21:38
Što mislite, hoće li OnLive doista zaživjeti ili se radi tek o varci kojom vlasnici žele privući potencijalne investitore?
Mislim da nije varka i da je servis OK ali sumnjam da ce zaživiti kod nas osim ako tscum nešto ne poduzme ali i bez njega ce na nasim prostorima dominirati nadolazeći PS3 slim kojem držim fige i vec znam dosta koji bih ga vrlo rado priuštili (ukljucujuci i mene :) ).
t-com ce poduzet nesto,ali potrajat ce dok svi nebudu imali optiku i 100/100 veze,u svedskoj za 20 eura se moze dobit to :(

croat1gamer
04-09-2009, 10:11
Zasto vidim komentare tipa: "LAAAAG" kako ce beta testeri javljati.