PDA

Pogledaj cijelu verziju : King Kong



Sickmanno1
24-12-2005, 15:58
Evo ja jadnik zivim u Bjelovari i imamo kino iz 70-ih pa ono nezelim si kvarit dozivljaj na platnu koje je starije od mene, a i jos taj film nije ni na plakatima "uskoro u kinu"...pa ono ako je netko gled film neka mi kaze svoje dozivljaje...dali je film odlican ili ne, jel ako je odlican palim auto i u zagreb u neko dobro kino :D

Büre
24-12-2005, 16:11
Evo ja jadnik zivim u Bjelovari i imamo kino iz 70-ih pa ono nezelim si kvarit dozivljaj na platnu koje je starije od mene, a i jos taj film nije ni na plakatima "uskoro u kinu"...pa ono ako je netko gled film neka mi kaze svoje dozivljaje...dali je film odlican ili ne, jel ako je odlican palim auto i u zagreb u neko dobro kino :D

Dodi u Zg i pogledaj u Kaptol centru KK-a. Efekti su odlicni:pray: , jednostavno moras pogledat...

Osiru$
24-12-2005, 16:17
Evo ja jadnik zivim u Bjelovari i imamo kino iz 70-ih pa ono nezelim si kvarit dozivljaj na platnu koje je starije od mene, a i jos taj film nije ni na plakatima "uskoro u kinu"...pa ono ako je netko gled film neka mi kaze svoje dozivljaje...dali je film odlican ili ne, jel ako je odlican palim auto i u zagreb u neko dobro kino :D

E gledao sam neki dan na TV-u da će vam se možda to kino ukinuti :(. Žalosno je to...

King Kong... čekam pravu DVD verziju pa bum gledal.

Ali fora ti je to sa `70-ima... stavi periku afro frizure i radi fazona otidji i prosvjeduj :)

Sickmanno1
24-12-2005, 16:31
E gledao sam neki dan na TV-u da će vam se možda to kino ukinuti :(. Žalosno je to...

King Kong... čekam pravu DVD verziju pa bum gledal.

Ali fora ti je to sa `70-ima... stavi periku afro frizure i radi fazona otidji i prosvjeduj :)

Zasto bi se ukinulo???

I ja cu izgleda cekati pravu DVD verziju.

Lol sto se tice perike...ma mos ti prosvjedovat kolko hoces ali nista od novog platna....nego nije mi jasno pa ste nedode neko kino u bj, pa imamo mi dosta ljudi:)

Snake
25-12-2005, 01:56
Čekam dvd verziju, ipak treba sjedit u kinu ni više ni manje nego 3h.
Znam kako mi je bilo kad sam gledo Gospodar prstenova 3.
Popizdim kad neko pokraj stane pričat, a ja bi pratio film, a uz to još i stalno ljudi izlaze van, ulaze. Radije uživam kod kuće uz kućno kino.

v4MP1r3
25-12-2005, 02:38
meni je film malo predugacak, i na pocetku predosadan, ima dobre dijelove no nekada zna biti tako glup da sam skoro zaspal... :killyou:

al u svemu tome ovo je king kong, pa ako bi mu dao manje od 3 ubio me, zato mu dajem 3 od 10 :killyou:

Sickmanno1
25-12-2005, 05:34
meni je film malo predugacak, i na pocetku predosadan, ima dobre dijelove no nekada zna biti tako glup da sam skoro zaspal... :killyou:

al u svemu tome ovo je king kong, pa ako bi mu dao manje od 3 ubio me, zato mu dajem 3 od 10 :killyou:

uuuuuuuuuu ako mu das 3 od 10 mora da je katastrofa ili si prekritican :D

v4MP1r3
25-12-2005, 13:26
kritika je moja srednje ime ;;DDDD

ma ne, nego film IMA dobrih djelova no kad se sve to zbroji vidi se da su svi (i ja) ocekivali mnogo vise od P.Jacksona...

IgGy
25-12-2005, 14:48
kritika je moja srednje ime ;;DDDD

ma ne, nego film IMA dobrih djelova no kad se sve to zbroji vidi se da su svi (i ja) ocekivali mnogo vise od P.Jacksona...

ne znam zasto ste svi toliko kriticni, ali vidim da slicno razmislja i svekoliko svjetsko gledateljstvo koje bas i nije popunilo kina.

sve u svemu, sto ocekujete od velikog majmuna i opcenito remakea? :) ono, po mom je misljenju film fantastican, spektakularan, no mozda ipak malcice previse dugacak...

9.2/10 :P

v4MP1r3
25-12-2005, 14:51
pa cuj IgGy, to ti je po misljenjima i po stavovima, npr tvoja generacija je drugacija od moje, tvoji imaju drugacija imsljenja nego moja... to ti je tako jednostavno, al ja sma ti kritican do bola, tak da sam mozda samo ja ;;DD

Büre
25-12-2005, 14:53
kritika je moja srednje ime ;;DDDD

ma ne, nego film IMA dobrih djelova no kad se sve to zbroji vidi se da su svi (i ja) ocekivali mnogo vise od P.Jacksona...

ne znam zasto ste svi toliko kriticni, ali vidim da slicno razmislja i svekoliko svjetsko gledateljstvo koje bas i nije popunilo kina.

sve u svemu, sto ocekujete od velikog majmuna i opcenito remakea? :) ono, po mom je misljenju film fantastican, spektakularan, no mozda ipak malcice previse dugacak...

9.2/10 :P


Definitivno, film je super i svatko bi ga trebao pogledati! :pray:

MIKI
10-01-2006, 23:54
Film mi je stvarno prekokrasan, jednostavno kingkongstičan. jea king facking kong.lol. petar đeksoon rulz

Odiar
15-01-2006, 18:55
jackson je jos jednom napravio zakon posao, po mom misljenju mislim da je king kong najbolji film 2005 godine

Robertus
16-01-2006, 10:40
Vi bar, majku van vašu, imate jebeno KINO!!!!!! Ja ga u ovom smrdljivom Šibeniku neman! A sva sela oko ovog grada ga imaju! sramota!!!!!! :-x
Planiran u gradsku vijećnicu uletit sa C4 nalipljenin oko pasa i jebati in majku svima!!!

želin vašu potporu :ekipa:

Odiar
16-01-2006, 16:36
Pa imas li DSL :fof:

W1k1n6
16-01-2006, 17:58
Vi bar, majku van vašu, imate jebeno KINO!!!!!! Ja ga u ovom smrdljivom Šibeniku neman! A sva sela oko ovog grada ga imaju! sramota!!!!!! :-x
Planiran u gradsku vijećnicu uletit sa C4 nalipljenin oko pasa i jebati in majku svima!!!

želin vašu potporu :ekipa:
Imaš našu potporu ali bez C4 :) Organiziraj neku peticiju pa kad skupiš desetak tisuća potpisa, pošalji je u vijećnicu. S C4 nećeš ništa postići, osim što osim kina više nećeš imati ni vijećnicu :)

pimp
04-02-2006, 11:00
Smalo previše dosadan, nisam ga ni gledao do kraja, dobar za ubiti mozak

Xlord
04-02-2006, 14:32
početak je dosadan ko k**** ali od sredine je super :D

MacGyver
05-02-2006, 17:45
Vidim da mnogi prigovaraju dosadnom početku, ali meni osobno je početak još i dobar. Kada krene "akcija" stvari stvarno odu niz brdo; toliko nelogičnosti i pretjerivanja da se Gospodar prstenova čini kao remek djelo logike i dobrog pripovjedanja. Ima vizualno impresivnih trenutaka, ali kao da im nisu znali pronaći mjeru, pa traju i traju i traju i traju... Vrhunac mi je kada Naomi Watts padne sa nekakve lijane u kanjonu i zgrabi "čeljust T rexa" da ne padne. Tko je zaboga to smislio? Sreća što je T rex bio kavalir pa nije škljocnuo raljama dok se Naomi držala za njegove zube

kalu4ever
19-02-2006, 11:51
Ma film nije ni toliko loš utrošeno je masa love i sve to ali ipak nije nešto posebno film je prvo predugačak drugo gade mi se bube,Ubiju majmuna