PDA

Pogledaj cijelu verziju : Scott Miller vraća Rise of the Triad



IgGy
31-08-2009, 16:14
Scott Miller, jedan od onih stričeka zaslužnih za propast Đuke Forevera kaže kako radi na "oživljavanju" prastarog i (relativno) popularnog shootera, Rise of the Triad kojeg ste voljeli ili ste mrzili.

Pročitali ste početak ove vijesti i vjerojatno vam nešto nije jasno - kako to da Scott Miller, koji je zajedno s Georgeom Broussardom pokopao Đuku Forevera radi na, hm, novom projektu? E, pa stvar je u tome da Scott Miller Rise of the Triad ne radi pod okriljem 3D Realmsa (koji je, dakle u financijskim problemima), već pod okriljem tvrtke Apogee Software u kojoj je financijska situacija očito super.
A o čemu se radi u Rise of the Triad, da ne duljimo, pogledajte u videu:

http://www.pcplay.hr/modules.php?r=16&id=823

Kid A
31-08-2009, 16:19
Nisam u toku sa prijasnjom pricom.Zasto pokopao?

DeusEx
31-08-2009, 17:46
Rise of the Triad mi je bila čist ok igra, baš me zanima kaj namjeravaju napravit, ako uopće bude išta od toga.

RIDER32
01-09-2009, 04:46
Pa lud je taj klasik :D

DeusEx ko ti je ta na avataru? :P

W1k1n6
01-09-2009, 12:28
ROTT je inače trebao biti ekspanzija tj nastavak Wolfensteina 3D, no Carmack (id) je izašao iz projekta jer je već debelo radio na Doomu pa ga je Apogee izdao kao zasebnu igru. Priča je fora, Hitler je mrtav, no neka postnaci organizacija namjerava obnoviti 3. Reich izradom nuklearnih projektila koje bi isapaljivali naokolo pomoću V3 raketa, a vama se to ne dopada pa mašingever u ruke i...
Uglavnom čini mi se kao odlična ideja jer je Wolf 3D engine u to doba bio već zastario pa moram priznati da mi se nikad nije dalo odigrati igru do kraja mada je imala puno potencijala.

Don Kihot
01-09-2009, 13:59
Ako će raditi nov nastavak ili nastaviti stari, na kojem će enginu biti pogonjen?
Duke Nukem Forever sindrom?

Quake II engine, pa Unreal II engine, pa DooM III engine, pa navodno Half Life engine,
pa su čak nagađali da bi mogao biti SSam 2 engine, da se opet špekulira da se Đuka
radi na "Đuka Navjeke" enginu...

Strašno nešto...

A ovu igru bi volio vidjeti u Unreal III enginu. Nekako je kao stvorena za to.

BINUX
02-09-2009, 00:44
Ako radi na njoj taj --Scott Miller -- kao šta je radio na novom Đuki onda če projekt sigurno uspjeti. :twisted: