PDA

Pogledaj cijelu verziju : Leaveri



Mirogamemasta
30-08-2009, 23:57
Gdje da pocnem? Nakon dugog vremena odsutnosti od garene poceo sam opet igrati. Ako mi se jedna vrsta na netu ne sviđa to su spameri , leaveri i pro-idioti.
Znam da je u takvim situacijama najbolje zazmiriti i preci preko toga, ali ipak ne mozete to stalno ignorirati posto vas gadovi svakim dolaskom na net bodu direktno u oko sa svojim spamom i glupostima.(obicno sam u rpg room-u).
Fucking spameri prekriju cijeli ekran sa porukom da se ekipa joina - pazi sad - za AFK mapu. WTF???? Jesi doso igrati ili sta? J*** te level da te J***!!!!! :yuck: (ako netko slucajno ne zna, u afk mapama si doslovno afk, kad igra pocne ne morate vise ni mis micati, igraci se automatski napadaju, i dobiva se exp kad zavrsite).
Ajmo sad na leavere.
Igram enfo (mogu ga usporediti sa igrom tower defence. Umjesto turreta imate jednog heroja, borite se protiv horde monstera koja ne smije doci do vase baze)(svaki monster koji prođe oduzima jedan zivot, na pocetku imate 100 zivota).
I igram sa ekipom 2 vs 2 i vidim na pocetku da suparnicki tim nije bas nesto,(lik umro vec nakon 2 -3 min, respawna se itd.) al nema veze samo da se igra. I pocnu oni vec na pola igre polako gubiti, monsteri ih stisli toliko da su se povukli do baze i jedva ih drze da ne prođu. I njima heroji na kraju umru i monsteri su poceli tada ulaziti u portal i oduzimati im jedan po jedan zivot.(respawn se popeo toliko da im u ovoj fazi igre treba minuta i pol da se respawnaju).I sad frajeri cekaju i cekaju sve dok im se zivoti ne spuste na nulu i tad izađu prije nego se pojavi defeat ekran. A zamislite tek kad imate mapu kao Vampirism Fire u kojoj bude i po 12 ljudi i onda host izađe usred igre!
Valjda ekipa brije da su u matrici pa misle da moraju izaci iz igre kako nebi umrli u stvarnom svijetu.

Leaveri mi nikad nece biti jasni i volio bih znati koji je razlog za takvo ponasanje?

Napisite sta vi mislite o ovome, vasa iskustva i stajalista.

Systematic Reverse
31-08-2009, 01:49
a sta ocekujes da ce ti ljudi reci :d

niko nevoli leavere, zasto to rade - neznam..

meni savjest nikad nije dopustila da livam :P

Paran0a
31-08-2009, 07:39
Imho pocni hostat i banat livere :D

SkunK
31-08-2009, 11:12
A nevolim ih ni ja brate, u ovih 10 godina igranja Starcrafta sam živce gubio bzvz...sve dok nisam počeo kompetativno na high-level razini igrati 1v1 gdje je leaver = moj instant win a team-based gameove igram s ljudima koje poznajem tako da ono...

Najbolja preporuka je da igraš s ljudima koje poznaješ iako razumijem da ti je to teško jer si tek počeo sada igrati i neznaš ljude na Battle.Net-u, osim jedino nekog s ovog foruma ili RL prijatelja za kojeg znaš da ti neće izaći iz gamea bez valjanog razloga i tako ti uništiti uživanje u igri.

Systematic Reverse
01-09-2009, 11:41
sve dok nisam počeo kompetativno na high-level razini igrati 1v1 gdje je leaver = moj instant win

da to je prednost SC-a/WC-a 1on1

bananac
07-09-2009, 11:25
lolao sam na ovo sa enfom

Outmind
18-09-2009, 21:45
Kaj se leavanja hosta tiče, tu se slažem, od toga znam dosta popi... No nije mi jasan ovaj tvoj enfos primjer. Likovi su već skroz spušili, a očito im se ne da čekat da mapa završi, niti im se da revanš. Pošzo se to njihovo leavanje ne računa kao u standardnim war3 mapama, gube, a ne da im se više, ne razumijem zakaj te takva vrsta leavanja živcira. Napraviš novu igru i to je to.

Mirogamemasta
20-09-2009, 20:01
Trebas onda opet cekati da se ekipa okupi. A ovako da nisu livali imali bi odmah remach.

Outmind
23-09-2009, 10:26
S time da nakon 2-3 rematcha lag postane nepodnošljiv...

Mirogamemasta
23-09-2009, 10:42
Nebih znao, nikad nisam imao 3 remacha. :rotfl:
Imao sam davno 3-4 remacha i istina je da laga. Problem je u nekakvom propustanju memorije. Svaki put sve vise i vise ostaje i igra pocinje lagati.
Najvaznije je da imas ekipu koja nece zbrisati nakon sto izgubi igru, jer onda ni rmk nije problem kad ce se svi odmah opet skupiti.