PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rankovi



Sickmanno1
24-12-2005, 15:31
E ljudi dajte nam hebene rankove...nekako mi je cudno bez njih...ajmo ajmo čop čop.... :D

Osiru$
24-12-2005, 16:09
A šta će nam to? Mislim, ok, više-manje svaki forum to ima, al` meni osobno ništa ne predstavljaju osim podizanja ega ;)

Ali ok... meni je svejedno. Whatever brings your skirt up, sister.

Sickmanno1
24-12-2005, 16:13
A šta će nam to? Mislim, ok, više-manje svaki forum to ima, al` meni osobno ništa ne predstavljaju osim podizanja ega ;)

Ali ok... meni je svejedno. Whatever brings your skirt up, sister.

Hvala na podrsci.... :fof:

Swink
24-12-2005, 16:19
iako sam u početku bio za rankove, više nisam, jer će biti opakog spammanja da bi se "digao" rank. osim u slučaju da dobijemo special rankove i svi sretni i zadovoljni :)

Sickmanno1
24-12-2005, 16:28
iako sam u početku bio za rankove, više nisam, jer će biti opakog spammanja da bi se "digao" rank. osim u slučaju da dobijemo special rankove i svi sretni i zadovoljni :)

kak nitko neshvaca da nemres protiv spama kag god okrenes....primjer sam ja :yuck:

Büre
24-12-2005, 16:36
E ljudi dajte nam hebene rankove...nekako mi je cudno bez njih...ajmo ajmo čop čop.... :D

Dobro, koje bi bile prednosti tih rankova?

Sickmanno1
24-12-2005, 16:38
E ljudi dajte nam hebene rankove...nekako mi je cudno bez njih...ajmo ajmo čop čop.... :D

Dobro, koje bi bile prednosti tih rankova?

Nikakve....alo ono ljepse oku dok vidis da ti nesto pise ispod nick-a :D

Swink
24-12-2005, 17:09
iako sam u početku bio za rankove, više nisam, jer će biti opakog spammanja da bi se "digao" rank. osim u slučaju da dobijemo special rankove i svi sretni i zadovoljni :)

kak nitko neshvaca da nemres protiv spama kag god okrenes....primjer sam ja :yuck:

kako ne? zato postoji administratorska panela i BAN opcija u njoj :)

str33t6l0w
24-12-2005, 17:25
ja nisam za rankove.....
neki ce se samo trudit da dostignu veci rang.... samo ce im to bit vazno....
a to znaci vise spama.........

znaci NE!!!!!!

Sickmanno1
24-12-2005, 22:29
iako sam u početku bio za rankove, više nisam, jer će biti opakog spammanja da bi se "digao" rank. osim u slučaju da dobijemo special rankove i svi sretni i zadovoljni :)

kak nitko neshvaca da nemres protiv spama kag god okrenes....primjer sam ja :yuck:

kako ne? zato postoji administratorska panela i BAN opcija u njoj :)

ma da nemoj zezat ma ti si 100% negde administrator da to znas...mislim nemoj se svadat s menom jer ja nezam koje su to gluposti da se svi boje rankova....pa nitko od vas ni nezna sta je spam...mislim ajde de mi ti definiraj spam kad si tolko pametan!?!

NITROS
24-12-2005, 22:32
iako sam u početku bio za rankove, više nisam, jer će biti opakog spammanja da bi se "digao" rank. osim u slučaju da dobijemo special rankove i svi sretni i zadovoljni :)

A i ovako ima dosta spama na ovom forumu

Sickmanno1
24-12-2005, 22:40
iako sam u početku bio za rankove, više nisam, jer će biti opakog spammanja da bi se "digao" rank. osim u slučaju da dobijemo special rankove i svi sretni i zadovoljni :)

A i ovako ima dosta spama na ovom forumu

jep i tebe trazim za definiciju spama???

Swink
24-12-2005, 22:46
iako sam u početku bio za rankove, više nisam, jer će biti opakog spammanja da bi se "digao" rank. osim u slučaju da dobijemo special rankove i svi sretni i zadovoljni :)

kak nitko neshvaca da nemres protiv spama kag god okrenes....primjer sam ja :yuck:

kako ne? zato postoji administratorska panela i BAN opcija u njoj :)

mislim nemoj se svadat s menom
ne, nemam se razloga svađat s nikim, samo ti kažem kako se na nekim drugim forumima rješava spama

mislim ajde de mi ti definiraj spam kad si tolko pametan!?!
Forum spam

Spamming an internet forum is when a user posts something which is off-topic or doesn’t have anything to do with the current subject. Also, a post that doesn’t contribute to the thread whatsoever is also considered spam in some cases. A third form of Forum Spamming is where a person repeatedly posts about a certain subject in a manner that is unwanted by (and possibly annoying to) the general population of the forum. Lastly there is also the case where a person posts messages soley for the purpose of increasing his or her ranking on the forum.

pozdrav

str33t6l0w
24-12-2005, 22:52
i da....
spam je sve ovo sto si ti napisao.....
odnosi se na Sickmanno1....

stalno ispitujes nesto ljude da ti objasne (na ovom topicu) i jos trazis definiciju spama!!????

najvise postova na topicu imas ti a to su vecinom bezveze neke stvari.....
izrazi svoje misljenje jedanput a ne 10 puta da ga ponavljas.... svi te shvate i prvi put.... ne moras to stalno ponavljat.........

IgGy
24-12-2005, 23:18
iako sam u početku bio za rankove, više nisam, jer će biti opakog spammanja da bi se "digao" rank. osim u slučaju da dobijemo special rankove i svi sretni i zadovoljni :)

A i ovako ima dosta spama na ovom forumu

jep i tebe trazim za definiciju spama???

stari, stavio sam te kao moderatora na dva podforuma, pa stoga i ocekujem da se ponasas shodno svom "statusu". Dakle, namjeravas li jos pisati pizdarije ili trebamo poduzet neke ostrije mjere?

lcy
25-12-2005, 00:19
ja kazem da je bolje bez rankova... jer kad bi bili rankovi neke budale bi pisale postove, a u njima sraaaaaanje, samo dabi dobili vishi rank... i onda bi bilo vishe sranja na forumu... mislim ima ga vec ovak i onak... (admini i moderatori ne izvrsavaju svoje duznosti u potpunosti)... ... ... ...

Büre
25-12-2005, 00:22
ja kazem da je bolje bez rankova... jer kad bi bili rankovi neke budale bi pisale postove, a u njima sraaaaaanje, samo dabi dobili vishi rank... i onda bi bilo vishe sranja na forumu... mislim ima ga vec ovak i onak... (admini i moderatori ne izvrsavaju svoje duznosti u potpunosti)... ... ... ...

Neizvrsavanja duznosti po pitanju moderatora vise nece biti, ja garantiram...

Sickmanno1
25-12-2005, 01:29
Spamming an internet forum is when a user posts something which is off-topic or doesn’t have anything to do with the current subject. Also, a post that doesn’t contribute to the thread whatsoever is also considered spam in some cases. A third form of Forum Spamming is where a person repeatedly posts about a certain subject in a manner that is unwanted by (and possibly annoying to) the general population of the forum. Lastly there is also the case where a person posts messages soley for the purpose of increasing his or her ranking on the forum.

pozdrav

Da tako sam i ja mogo copy paste...mislim ni sam neznas sta je spam...


stari, stavio sam te kao moderatora na dva podforuma, pa stoga i ocekujem da se ponasas shodno svom "statusu". Dakle, namjeravas li jos pisati pizdarije ili trebamo poduzet neke ostrije mjere?

Ajde de sad mi reci kakve ja tu pizdarije pisem mislim dam prijedlog za rankove i svi me jebu da je to dodatno spamanje, a nitko nema blage veze sta je to spam....pa ovaj oduzmi mi funkciju moderatora ako mislis da sam pretjero :-x :-x

v4MP1r3
25-12-2005, 01:33
e cekajte , drzte se topica bez spamma,

uglavnom,
rankovi mozda bi bili ok, a mozda i ne, mislim to bi bilo dobro da preradimo od kad je clan registriran, kolko pise postova na dan, pa jesu to spamovi il fakat ima nesto za reci itd, tu je puno posla, ma ne bi bilo dobro da imas 500postova, a 400 je od tih spamm a ti si neznam, npr. neki "general" and that shit... puno posla, puno posla...

Sickmanno1
25-12-2005, 01:36
e cekajte , drzte se topica bez spamma,

uglavnom,
rankovi mozda bi bili ok, a mozda i ne, mislim to bi bilo dobro da preradimo od kad je clan registriran, kolko pise postova na dan, pa jesu to spamovi il fakat ima nesto za reci itd, tu je puno posla, ma ne bi bilo dobro da imas 500postova, a 400 je od tih spamm a ti si neznam, npr. neki "general" and that shit... puno posla, puno posla...

kolko putam mora objasnjavati da se svaki moj post moze obrisati koji se smatra spamom...i sam znas da nekd spamas makar nems takvu namjeru...stoga nemislim na rankove tipa general nego na tipa moderator, pocetni, administrator i clan i super clan...mislim to je samo 5 rankova u cemu je sad problem?????

Büre
25-12-2005, 01:39
Molio bih da se admin. izjasne po pitanju rankova, jer ljudi su nestrpljivi....
Ja nisam ni za ni protiv, stojim na strani vecine...

Sickmanno1
25-12-2005, 02:22
Molio bih da se admin. izjasne po pitanju rankova, jer ljudi su nestrpljivi....
Ja nisam ni za ni protiv, stojim na strani vecine...

Ma tebi Bure veliki RISPEKT

v4MP1r3
25-12-2005, 02:32
mogu ja po rankovima kad niko nece......
ok:

0-200- Njubac
200-500- Man of Steel
500-1000- Admiral
1000-1600- Nukach
1600-2600- Nukachova Mama
+2600- "Dozivio sam 1 Sv. Rat"

Sickmanno1
25-12-2005, 05:30
mogu ja po rankovima kad niko nece......
ok:

0-200- Njubac
200-500- Man of Steel
500-1000- Admiral
1000-1600- Nukach
1600-2600- Nukachova Mama
+2600- "Dozivio sam 1 Sv. Rat"

lol bash su fora :rotfl: :rotfl: :rotfl:

v4MP1r3
25-12-2005, 13:33
pa cuj, mogu i ja bolje, IgGy i Co. ak trebate pomoc oko rankova, Im your man

Swink
25-12-2005, 17:07
Spamming an internet forum is when a user posts something which is off-topic or doesn’t have anything to do with the current subject. Also, a post that doesn’t contribute to the thread whatsoever is also considered spam in some cases. A third form of Forum Spamming is where a person repeatedly posts about a certain subject in a manner that is unwanted by (and possibly annoying to) the general population of the forum. Lastly there is also the case where a person posts messages soley for the purpose of increasing his or her ranking on the forum.

pozdrav

Da tako sam i ja mogo copy paste...mislim ni sam neznas sta je spam...

Mogao si, onda barem ne bi non-stop spammao ispitivajući u svakom svom post-u što je to zapravo spam :roll:

pozdrav

Shark
25-12-2005, 17:59
Mogli bi bar moderi imat neki rank da se prepozna a ne ovak sama zbrka i spam po forumu

Sickmanno1
25-12-2005, 21:50
Mogao si, onda barem ne bi non-stop spammao ispitivajući u svakom svom post-u što je to zapravo spam :roll:

pozdrav

Pozdrav!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: [SPAM]

Prince-Artas
27-12-2005, 00:34
Ja sam za rankove :fof:

Worthaur
27-12-2005, 10:30
Svi ostali forumi imaju rankove, onda moramo i mi :D

emp!
27-12-2005, 12:11
Rankovi!!

Što više ali nedajte custom.. Onda su svi face.. :fof:

mrs.croft
27-12-2005, 13:28
dajte te rankove,kad su ljudi željni

Shark
27-12-2005, 14:01
Ah stavite onda samo se pobrinite da modovi rade svoj posao kad pocne spamanje jer sada mi se cini da nista ne rade ima duplih i spamerskih tema koje ne sluze nicem sto vodi u sve vecu nepreglednost i spamanje :killyou:

Sickmanno1
27-12-2005, 14:12
Ah stavite onda samo se pobrinite da modovi rade svoj posao kad pocne spamanje jer sada mi se cini da nista ne rade ima duplih i spamerskih tema koje ne sluze nicem sto vodi u sve vecu nepreglednost i spamanje :killyou:

nadi mi jedan spam u podforumima programs i multimedija

Osiru$
27-12-2005, 16:30
Ah stavite onda samo se pobrinite da modovi rade svoj posao kad pocne spamanje jer sada mi se cini da nista ne rade ima duplih i spamerskih tema koje ne sluze nicem sto vodi u sve vecu nepreglednost i spamanje :killyou:

nadi mi jedan spam u podforumima programs i multimedija

Vjerojatno je mislio globalno, ali djelovao je lokalno :D :D

v4MP1r3
27-12-2005, 17:11
Ah stavite onda samo se pobrinite da modovi rade svoj posao kad pocne spamanje jer sada mi se cini da nista ne rade ima duplih i spamerskih tema koje ne sluze nicem sto vodi u sve vecu nepreglednost i spamanje :killyou:

nadi mi jedan spam u podforumima programs i multimedija


pa niko ne pe sere tamo di spava, il kako god, lol


a u svezi s rankovima, moderatorima bi samo pisalo "Moderator", LOL tak da spammovi se nebi odbijali na ista drugo nego an zauzimanje prostora, lol, JK, ne znam, moza da za modove odredjuje IgGy kada da ih unaprijede...? ma trebamo smislit ovo

Büre
27-12-2005, 18:57
Ah stavite onda samo se pobrinite da modovi rade svoj posao kad pocne spamanje jer sada mi se cini da nista ne rade ima duplih i spamerskih tema koje ne sluze nicem sto vodi u sve vecu nepreglednost i spamanje :killyou:

Samo te molim da mi kazes na temelju cega si zakljucio da moderatori ne rade svoj posao?
Molim te, ako vec kritiziras, onda bare kritiku podlozi nekakvim argumentom!!!! :-x

dFixxx3r
28-12-2005, 11:27
fuck rankove
zašto bi trebao to imati pcp ako imaju svi?
kome to treba?
slažem se da bi admini trebali imati neke oznake da ih prepoznajemo
...ali rankovi u nas bi bili samo podrška za massanje postova kako bi se ulovio bolji rank
i zašto se uvijek prva razina naziva noob ili tako nešto, po čemu je ta osoba noob? po tome što nema dolvoljno postova, pa tako svi mogu prestati biti noobovi, a netreba im nikakav skill osim nabijanja postova što ja ne nazivam skillom
ako želite toliko te rankove stavite anketu da se ljudi fino izjasne

Sickmanno1
28-12-2005, 12:01
Joj vec sam reko rankovi tipa site admin, moderator i clan i to je to:)))...ono da se zna ko je ko, da nebi boze izbila svađa nekog clana sa moderator, a zna se da je adminova i modova zadnja:)

lcy
28-12-2005, 16:00
fuck rankove
zašto bi trebao to imati pcp ako imaju svi?
kome to treba?
slažem se da bi admini trebali imati neke oznake da ih prepoznajemo
...ali rankovi u nas bi bili samo podrška za massanje postova kako bi se ulovio bolji rank
i zašto se uvijek prva razina naziva noob ili tako nešto, po èemu je ta osoba noob? po tome što nema dolvoljno postova, pa tako svi mogu prestati biti noobovi, a netreba im nikakav skill osim nabijanja postova što ja ne nazivam skillom
ako želite toliko te rankove stavite anketu da se ljudi fino izjasne

slazem se skroz s tobom.. osim... netreba adimistratorima nikakve oznake... samo su dva... igy i wiking??? e a za moderatore... oni su nevazni.. osim toga ne zasluzuju se isticati od drugih.. jer nema veze kaj su moderatori... ne izvrshavaju svoje duznosti... (ne onolko kolko bi trebali) :wink:

goGAMERo
28-12-2005, 16:04
iako sam u početku bio za rankove, više nisam, jer će biti opakog spammanja da bi se "digao" rank. osim u slučaju da dobijemo special rankove i svi sretni i zadovoljni :)

A i ovako ima dosta spama na ovom forumu

jep i tebe trazim za definiciju spama???

stari, stavio sam te kao moderatora na dva podforuma, pa stoga i ocekujem da se ponasas shodno svom "statusu". Dakle, namjeravas li jos pisati pizdarije ili trebamo poduzet neke ostrije mjere?



LOOOL :rotfl:


Kanite se Rankova, imam s tim loših iskustava!

Shark
28-12-2005, 16:21
Ah stavite onda samo se pobrinite da modovi rade svoj posao kad pocne spamanje jer sada mi se cini da nista ne rade ima duplih i spamerskih tema koje ne sluze nicem sto vodi u sve vecu nepreglednost i spamanje :killyou:

Samo te molim da mi kazes na temelju cega si zakljucio da moderatori ne rade svoj posao?
Molim te, ako vec kritiziras, onda bare kritiku podlozi nekakvim argumentom!!!! :-xRAdite vi svoj posao(vi sto ste se pobunili koliko vidim vasi podforumi su cisti) ...al gle ovo Hardware&Software ...topici:1.Graqfička kartica
2.GRAFIČKA????
3.ODabir grafičke
4. Koju grafičku odabrati...

P.S. I nalov topica "hmmmmm" pa kakav je to naslov :?

Büre
28-12-2005, 16:45
Ah stavite onda samo se pobrinite da modovi rade svoj posao kad pocne spamanje jer sada mi se cini da nista ne rade ima duplih i spamerskih tema koje ne sluze nicem sto vodi u sve vecu nepreglednost i spamanje :killyou:

Samo te molim da mi kazes na temelju cega si zakljucio da moderatori ne rade svoj posao?
Molim te, ako vec kritiziras, onda bare kritiku podlozi nekakvim argumentom!!!! :-xRAdite vi svoj posao(vi sto ste se pobunili koliko vidim vasi podforumi su cisti) ...al gle ovo Hardware&Software ...topici:1.Graqfička kartica
2.GRAFIČKA????
3.ODabir grafičke
4. Koju grafičku odabrati...

P.S. I nalov topica "hmmmmm" pa kakav je to naslov :?

To se morate obratiti modovima koji su zaduzeni za taj podforum...
No htio bih reci jednu stvar:
Htio bih Icy-u i ostaloj ekipi koja nas neargumentirano okrivljava i smatra da mi, modovi, neobavljamo svoje duznosti kako spada (barem na podforumima za koje sam ja zaduzen) poruciti da ako nam zele uputiti bilo kakvu kritiku, eventualno pohvalu, neka to ucine preko pp-a i vjerujte, svaka napomena ili kritika bit ce dobrodosla, jer ipak svi smo mi na istom forumu i radimo za dobrobit ovog foruma.
Icy & CO, NO HARD FEELINGS AND BE WELL :D

A sto se rankova tice, admini, utjesite ove jadne ljude, oce bit tih rankova il ne?

ne

Sickmanno1
28-12-2005, 17:10
slazem se skroz s tobom.. osim... netreba adimistratorima nikakve oznake... samo su dva... igy i wiking??? e a za moderatore... oni su nevazni.. osim toga ne zasluzuju se isticati od drugih.. jer nema veze kaj su moderatori... ne izvrshavaju svoje duznosti... (ne onolko kolko bi trebali) :wink:

lol moderatori su nevazni...kolko aha da 14 godina...sve govori...i zasto se nebi mogli isticati....pa ipak mi nekog vraga tu radimo, tj. pokusavamo sprijeciti spam...., a sto se tice neobavljanja svojih duznosti...nema problema od sad pa nadalje u "svojim" podforumima brisem postove koji su spamovi...happy ICY(lol)...btw mogu ti to i na plavom napisati ako hoces, btw2 ti si jedan od najvecih spamera, sto dokazujes i na ovom topiku.

W1k1n6
28-12-2005, 17:25
Na ovom forumu nema rankova.
Potpis:
Bog, level 69S :D :D :D :twisted:

Büre
28-12-2005, 17:27
Na ovom forumu nema rankova.
Potpis:
Bog, level 69S :D :D :D :twisted:

:pray: :pray: :pray: :pray: :pray:
Bravo direktore

Sickmanno1
28-12-2005, 17:37
Na ovom forumu nema rankova.
Potpis:
Bog, level 69S :D :D :D :twisted:

Ajde bar se javio sta onda nista...lockajte ovaj topic

v4MP1r3
28-12-2005, 21:54
Na ovom forumu nema rankova.
Potpis:
Bog, level 69S :D :D :D :twisted:

ALI JA U TEBE NE VJERUJEM ;;;DDDD lol

da te nesto pitam, di si bio kada sam padao sa zgrade??


:D :D

mrs.croft
29-12-2005, 13:12
Na ovom forumu nema rankova.
Potpis:
Bog, level 69S :D :D :D :twisted:

ALI JA U TEBE NE VJERUJEM ;;;DDDD lol

da te nesto pitam, di si bio kada sam padao sa zgrade??


:D :D

znam ja gdje je bio :friends:

W1k1n6
30-12-2005, 10:51
Na ovom forumu nema rankova.
Potpis:
Bog, level 69S :D :D :D :twisted:

ALI JA U TEBE NE VJERUJEM ;;;DDDD lol

da te nesto pitam, di si bio kada sam padao sa zgrade??


:D :D
Nemam još dovoljno velik level (rank) da mogu radit čuda :D

v4MP1r3
01-01-2006, 03:12
Na ovom forumu nema rankova.
Potpis:
Bog, level 69S :D :D :D :twisted:

ALI JA U TEBE NE VJERUJEM ;;;DDDD lol

da te nesto pitam, di si bio kada sam padao sa zgrade??


:D :D
Nemam još dovoljno velik level (rank) da mogu radit čuda :D

pa stavi nam rankove tako da se vidi barem mala moc koju posjedujes!!!

Jura
02-01-2006, 03:10
Ne vidim razlog zašto se ne bi uveli rankovi. Mnogi forumi ih imaju i nemaju nikakvih problema sa spamom.

lcy
02-01-2006, 11:34
mnogi forumi ih imaju i bash zbog toga sto ih imaju imaju probleme sa spamom jer svi zele sto vishi rank... :wink:

mravojed
02-01-2006, 12:24
we want ranks we want ranks we want ranks!!
ne,ozbiljno sad,rankovi su cool,spam brišite,ako se pokaže da je spama previše nakon uvođenja rankova a onda ljepo maknite rankove pa ćemo se vratit na ovo šta imamo sad.

zašto je wiking uzeo baš broj 69? :D

ivan
02-01-2006, 13:31
mnogi forumi ih imaju i bash zbog toga sto ih imaju imaju probleme sa spamom jer svi zele sto vishi rank... :wink:

nije potrebno ni imat statistiku broja postova iz istog razloga :wink:

lcy
02-01-2006, 14:04
da al brijem da stratiskitu brojeva nemresh maknut...

Sickmanno1
02-01-2006, 14:11
da al brijem da stratiskitu brojeva nemresh maknut...

dobro brijes...samo dalo bi se iskljuciti post counting racimo na alt+f4

lcy
02-01-2006, 14:30
neg sta da dobro brijem... pa ne ljepe se trebe za mene zbzvz... :rotfl: 8) 8)

W1k1n6
02-01-2006, 18:05
Ne vidim razlog zašto se ne bi uveli rankovi. Mnogi forumi ih imaju i nemaju nikakvih problema sa spamom.
Evo, da čujem konkretni prijedlog za što bi ljudi trebali dobivati rankove. Svi ste se složili da to ne bi smjelo biti po kvantiteti (količini) postova (spama), već po nečemu drugom. Pa da čujemo kako bi to trebalo funkcionirati...

dFixxx3r
03-01-2006, 11:01
ADMINI BI TREBALI IMATI OZNAKE NEKAKVE OBAVEZNO

a za ostale ak bi radlili rankove a da nisu po post contu onda po tome kako neki admin (koji je max objektivan) kada dobi doživljaj o nekom useru s foruma da mu da neki rank, možda bi tako funkcioniralo a svi početnici o kojima još nema dojam nebi imali rank, to bi moglo trajati dok admin nebi primjetio znači user bi mogao imati već ~200 psotova a da još nema rank, a mogao bi ga dobiti sa ~50 ako bi ga zapazio admin po nečem lošem ili dobrom

Sickmanno1
03-01-2006, 11:57
ADMINI BI TREBALI IMATI OZNAKE NEKAKVE OBAVEZNO

a za ostale ak bi radlili rankove a da nisu po post contu onda po tome kako neki admin (koji je max objektivan) kada dobi doživljaj o nekom useru s foruma da mu da neki rank, možda bi tako funkcioniralo a svi početnici o kojima još nema dojam nebi imali rank, to bi moglo trajati dok admin nebi primjetio znači user bi mogao imati već ~200 psotova a da još nema rank, a mogao bi ga dobiti sa ~50 ako bi ga zapazio admin po nečem lošem ili dobrom

Da ali tu bi mogli pomoci moderatori, ustvari zato oni i jesu tu, naravno osim da se bore protiv spama, a sto je najsmijesnije nesmijemo brisati poruke, e pa na koji nacin onda se borimo protiv spama??? Btw mislim da bi moderatori trebali imati rank, ako nitko drugi.

lcy
03-01-2006, 12:03
PA KAO STO SI I SAM REKO... VI NISTA POSEBNO NE RADITE... u kurac i caps.... ... .. nego... i kaj ce vama onda taj neki rank... ak nista posebno ne radish... ???????????????????

Sickmanno1
03-01-2006, 12:08
PA KAO STO SI I SAM REKO... VI NISTA POSEBNO NE RADITE... u ***** i caps.... ... .. nego... i kaj ce vama onda taj neki rank... ak nista posebno ne radish... ???????????????????

oprosti, ali zasto pobogu me stalno jebes....ajde mi objasni jel si ljubomoran na mene ili sta. ja pokusavam zakopati ratnu sjekiru, ali ne ti moras da seres. Ajde gdje sam to rekao da neradimo nista, ajde reci mi?

lcy
03-01-2006, 12:15
, a sto je najsmijesnije nesmijemo brisati poruke,

mozda ovdje?? jedinu nedavnu aktivnost sam primjetio kod bureta... premjestio je toppic...

ma ko te jebe???? nemam razloga bit ljubomoran na tebe... jer sam na par foruma i admin... a na drugim sam mod... tak da nema razloga da budem ljubomoran... i o kakvoj ratnoj sjekiri ti pricash... sam sam ti reko da zasto bi vi imali neki posebni rank kad nishta ne radite... to si i sam reko... ( quotao sam ti gore )... ... ... ... :wink:

Büre
03-01-2006, 12:16
PA KAO STO SI I SAM REKO... VI NISTA POSEBNO NE RADITE... u ***** i caps.... ... .. nego... i kaj ce vama onda taj neki rank... ak nista posebno ne radish... ???????????????????

Icy, evo ovako, kako znas da mi , citiram: "nis posebno ne radimo"?
Jel ti nadgledas uopce nas rad?
Ocito ne.
Ako cemo razgovarat o spamanju, ti si na top listi, sam znas da sam te vec upozorio preko pp-a, ali mi nisi odgovorio.
Ja ti OPETSponavljam, zasto TI JEDINISzakljucujes da modovi ne rade nista?
Molio bih te 1 (JEDAN) valjan argument (OPET!!!!!)
Pozdrav

Sickmanno1
03-01-2006, 12:22
, a sto je najsmijesnije nesmijemo brisati poruke,

mozda ovdje?? jedinu nedavnu aktivnost sam primjetio kod bureta... premjestio je toppic...

ma ko te jebe???? nemam razloga bit ljubomoran na tebe... jer sam na par foruma i admin... a na drugim sam mod... tak da nema razloga da budem ljubomoran... i o kakvoj ratnoj sjekiri ti pricash... sam sam ti reko da zasto bi vi imali neki posebni rank kad nishta ne radite... to si i sam reko... ( quotao sam ti gore )... ... ... ... :wink:

ajd mi daj linkove foruma gdje si ti administrator..mogu da se kladim da nemaju ti forumu vise od 15 clanova sveukupno.....vidio sam onaj tvoj forum sto neradi vec dugo...rotfl...ako su i ostali takvi.

lcy
03-01-2006, 12:26
taj forum sam vec ugasio u 6 mjesecu... nisam nishta ni ocekival od njega...


@ bure
po cem sam ja na top listi spamanja?? ovisi koji je tvoj pojam za spam :D :D

Robertus
06-01-2006, 19:38
ja sam definitivno za rankove, pogotovo s nekim ludim nazivima! 8)

Prince-Artas
14-01-2006, 00:41
iggy je diktator on ne sluša volju naroda