PDA

Pogledaj cijelu verziju : Komp se restarta po volji



KingTomy
24-06-2006, 19:13
Al ne uvijek:) Naime, ovo se događa kada igram Far Cry ili Svetog Andriju.
Pazite foru, ajde primjer far cry.
Igram dugo, otprilike pol sata, i komp zabrejka i restarta.
Uđem po drugi put u igru, ali nakon 2-3 min komp restarta.

Ovo mi se događalo prije ljeta, tj. na zimu znači nema veze s temepraturom.
Te dvije igre su mi prije reinstalacije wina radile savršeno, ali od 9.mj. prošle god.(nakon re-installa) su se počeli događati ovi problemi.

Skenao sam komp, nema virusa ni spywarea i sl. nit su mi ikada ušli u moj hi-tech-security komp.:)
Da li to ima veze s napajanjem, ne znam. Prije sam imao isto napajanje, ali su igre radile perfekto.
Da li je pogreška u instalaciji wina, moguće, probat ću repair nakon vaših komentara. Samo jedno pitanje. Je li repair nova instalacija wina, ali c: mi ostaje i svi podaci na njemu?
Prije restartanja igre, nema nikakvog blue-screena, samo se zacrni ekran i sekundu nakon vidim boot-screen.
System restore ne pomaže, ono, nemam restore point od 8 mj.
Konfiguracija je sasvim u redu.
radeon 9600 pro
athlon xp 2500+ (1.8 ghz, barton)
512 megabajt of radna memorija.
Nemam naljepnicu napajanja na kompu...hm.
Ali sam siguran da je u redu jer je prije radilo, i nije mijenjano.

Još informacija?:)

str33t6l0w
24-06-2006, 19:32
probaj repair.... ali ako si sta novo dodao u komp onda ti je sigurno napajanje....

v4MP1r3
24-06-2006, 21:02
probaj repair.... ali ako si sta novo dodao u komp onda ti je sigurno napajanje....

mislim da je i to problem kod moga, a ako si kupio u HGSpotu sigurno je napajanje, kod njih sve "smells like sh*t" ako nisi sam spajal...uvijek nesot ne valja

| | \| i X 4 |
24-06-2006, 22:24
Jer imaš garanciju?Ak imaš odi!Ja imo garanciju pa išo prčkat i sjebo grafulju!Reinstal windowsa ili repair?Jel igricr origigi?Moguće je da konektori nisu dobro spojeni!

v4MP1r3
24-06-2006, 23:07
meni se to desavalo davno davno, odnio komp i promijenili mi RAM-e, cini se da su mi stavili neke sitene, prosli put, a sad mi vrti sve normalno...

dok me ne srusi dok igram GW :? :?

HalF-DeaD
05-07-2006, 11:24
Neka komponenta se pojačano grije - možda si overclockao a možda se vent sjebo. Provjeri to.