PDA

Pogledaj cijelu verziju : windows 7



Hidraulicar Kreso
26-08-2009, 00:17
Koristim ga već nekoliko tjedana, ali problemi nikako da prestanu. Svako malo mi se blokiraju, pogotovo dok igram mi konstantno ruši igru, zvuk zna onako početi trrrrrrrrrrrrrrr i onda moram restartat komp. Google chrome se ruši svako malo, te niz ostalih problema. Windows 7 ultimate 32 bit j u pitanju build 7137, ako mislite da je do nečeg drugog recite, ali ja ipak mislim da je do windowsa.

wrathchild
26-08-2009, 08:26
ja sam isto neko vrijeme imao sedmicu i imao sam puno problema....
problemi sa raspoznavanja stickova i ostale gluposti

kako su meni rekli, to je vjerojatno jer je sedmica jos u beti...pa tako fali puno stvari. Ili probaj sa skidanjem drivera za stvari koje ti neidu, ili najbolje reinstaliraj winse i stavi xp ili vistu....a za sedmicu cemo pricekati jos koji mjesec :P

Constantine
26-08-2009, 08:46
Koristim ga već nekoliko tjedana, ali problemi nikako da prestanu. Svako malo mi se blokiraju, pogotovo dok igram mi konstantno ruši igru, zvuk zna onako početi trrrrrrrrrrrrrrr i onda moram restartat komp. Google chrome se ruši svako malo, te niz ostalih problema. Windows 7 ultimate 32 bit j u pitanjuSbuild 7137, ako mislite da je do nečeg drugog recite, ali ja ipak mislim da je do windowsa.
pa sto imas takav neki lijevi build,tu ti je problem.Ja koristim full verziju x64 i nemam probelma,koristio sam i RC i nisam imao problema.

Aral
26-08-2009, 09:57
Ja imam RC, 7100 build, od prvog dana kak je izasao, 32bit verzija je u pitanju, zaobravio stavit 64 al nije bitno. Instalirao sam je 22.4, znaci ravno 4mj...i radi besprijekorno, sve prepoznaje, nemam greske s nicim.

Imao sam mozda u pocetku al to su bili sitnice, rijesio sam ih za dan dva. Pretpotavljam da ti je do windowsa, mozda zbog harvera...tko zna.

Ogg The Dogg
26-08-2009, 14:36
eo... i ja imam neki problem...
imam 5.1 zvucnikespojene u komp al kadna njima slusam glazbu nece radit woofer iako sam postavke naredio na 5.1 zvucnike :-S
i da, zvucnici su ispravni posto u xpu rade kak spada

Hidraulicar Kreso
26-08-2009, 15:05
ma nije n ivažno, iden a vistu 64 bit, čekat ću dok ne bude izašla kompletna sedmica.