PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ferentus



Rocchiro
24-06-2006, 18:51
http://www.ferentus.com/

igra izgleda odlicno s obzirom na cjenu (0,00 kn)

zanima me dal je neko probal jer vise nemrem skidati ovaj mjesec :(

v4MP1r3
24-06-2006, 21:07
hmmm...vidi nesto to bi mogao skinuti ovaj mjesec....

ajde strpi se, jos malo pa 7 ^^
nego, skinuo sam ovaj mj MUOnline, mislim, ja sam bio 1. (DA!!) osoba koja je skinula i igrala ju, zte predlozila... ;PP
i bezveze potrosio MB-e

EDIT

malo me previse potsjeca na GW...

Rocchiro
24-06-2006, 21:17
hmmm...vidi nesto to bi mogao skinuti ovaj mjesec....

ajde strpi se, jos malo pa 7 ^^
nego, skinuo sam ovaj mj MUOnline, mislim, ja sam bio 1. (DA!!) osoba koja je skinula i igrala ju, zte predlozila... ;PP
i bezveze potrosio MB-e

EDIT

malo me previse potsjeca na GW...

aha,izgleda ko cista kopija,al dobra kopija :wink:

v4MP1r3
24-06-2006, 21:32
hmmm...vidi nesto to bi mogao skinuti ovaj mjesec....

ajde strpi se, jos malo pa 7 ^^
nego, skinuo sam ovaj mj MUOnline, mislim, ja sam bio 1. (DA!!) osoba koja je skinula i igrala ju, zte predlozila... ;PP
i bezveze potrosio MB-e

EDIT

malo me previse potsjeca na GW...

aha,izgleda ko cista kopija,al dobra kopija :wink:

pa cuj, svidja mi se grafika, nije ni pola ko GW al nije ni daleko, prica im je isto super, imaju elfove i vise profesija elfova...eto dobili mene kod toga ^^
ali ih malo odaje ono s mapom u obliku kompasa i slkillovima/spellovima dolje i iznad toga mana/energy i hitpoints/energy

pa mozda je to oko 50% GW -.-"

Rocchiro
24-06-2006, 21:55
hmmm...vidi nesto to bi mogao skinuti ovaj mjesec....

ajde strpi se, jos malo pa 7 ^^
nego, skinuo sam ovaj mj MUOnline, mislim, ja sam bio 1. (DA!!) osoba koja je skinula i igrala ju, zte predlozila... ;PP
i bezveze potrosio MB-e

EDIT

malo me previse potsjeca na GW...

aha,izgleda ko cista kopija,al dobra kopija :wink:

pa cuj, svidja mi se grafika, nije ni pola ko GW al nije ni daleko, prica im je isto super, imaju elfove i vise profesija elfova...eto dobili mene kod toga ^^
ali ih malo odaje ono s mapom u obliku kompasa i slkillovima/spellovima dolje i iznad toga mana/energy i hitpoints/energy

pa mozda je to oko 50% GW -.-"

mislim da im je i bil cilj da cim vise slici GW-u igra,tak da bi ljudi koji nemaju lovu za GW nasli adekvatnu zamjenu 8)

v4MP1r3
24-06-2006, 23:14
heh, evo izvolite, jadni ljudi koji imaju nabrijani DSL s najvecim paketom, slobodno skinite ovu igru, kopiju GW-a a neznam kolko MB-a, i an kraju dolazi sve na isto...novi paket, jos 25 kn, ...ajde dobro, ustedjeli smo negdje oko 180kunica ^^
al opet, GW je GW, al ovo je...hmmm, dostta vjerna kopija, ako mogu napomenuti

Maloki
26-06-2006, 15:34
Evo, ja sad skidam...

Rocchiro
30-06-2006, 13:21
iiii...kakva je?

Maloki
30-06-2006, 20:00
iiii...kakva je?

Pa, verzija je negdje oko 0.4 , tako da se nit nemože očekivat previše. Sad se može igrat sa Barbarianom i 2 vrste elfa (kasnije će se dodati i human, gnom i mislim da dwarf). Malo je čudno, nisam mogo nać nikakav quest. Kad sam izašo van, vidio sam nekog skeletona i reko idem ga klat. Odem ja njega klat, al je bil prejak za mene. Dalje nisam našo nikakva druga čudovišta, samo te skeletone, pa sam izašo i odlučio pričekat bar verziju 0.8 da bih mogo malo bolje iskusit igru...

Rocchiro
30-06-2006, 21:40
pa,da cuj...igra je potpuno nova...onda bum i ja malo pricekal :roll:

Maloki
01-07-2006, 17:22
pa,da cuj...igra je potpuno nova...onda bum i ja malo pricekal :roll:

I da, igra puno bolje izgledan na screenshotovima neg kad ju igraš. Al valjda će bit ok, kasnije...

v4MP1r3
01-07-2006, 17:42
pa,da cuj...igra je potpuno nova...onda bum i ja malo pricekal :roll:

heh, ja to nisma reko za tibiu, igrao od mozda pocetaka, tako da mi je stvarno igra prirasla srcu, :cry: moj prvi MMORPG... multi mjejžn danđn

Rocchiro
18-09-2006, 15:53
ajde,da cujem:kakva je igra?!?

Kenyi
18-09-2006, 16:19
imali kakav cilj u igri ili je samo levelanje?

Mortem
18-09-2006, 17:56
ne :fof:

Kenyi
18-09-2006, 18:05
nema cilja u igri?samo levelanje?

Mortem
18-09-2006, 19:09
za skinit 350 mb a kad instaliras onda ima oko 750

serveri nisu zakrceni

ni ja neznam jos cilj igre ni nis

Kenyi
18-09-2006, 19:29
ok ako ubace poentu u igru onda je skidam. :roll:

Mortem
20-09-2006, 12:15
http://www.ferentus.com/main.php?p=prologue

evi ti prica pa citaj

ja nisam cito jer mi se ne da

W1k1n6
22-09-2006, 09:09
Izgleda se ljudima ne da čitati manuals http://www.ferentus.com/main.php?p=gamesystemandguideSpa nepotrebno dave igrače za vrijeme igre s pitanjima.
1. Dakle, za osnivanje gilde u Ferentusu potrebno je da vođa "partya" ima najmanje 30 level, da se party sastoji od 8 ljudi, te da njihov ukupan zbroj levela bude iznad 160. U tom slučaju potražite Guild Manager NPC lika u bilo kojem gradu osim Saltic Towna, izaberite amblem gilde koji želite i naravnop platite mu 30PP.
2. Koliko je domaćim igračima s kojima sam u kontaktu poznato, trenutno ne postoji isključivo Hrvatski, Balkanski, Alpe-Adria ili sličan klan (gilda), no svi izražavaju želju da jednoga dana budu u njemu čim se osnuje. Na žalost još nemaju nikoga s dovoljno velikim (levelom), a i 30PP im je jako puno para. Stoga se za sada povremeno samo okupljaju u "partye" i idu u zajednički lov na gadariju.
3. Da, u Ferentusu je moguć PvP i to na dva načina - gilda protiv gilde i Free Kill (svako za sebe. Pravila PvP-a mi se ne da prevoditi pa ću vam ih ostaviti u izvornoj engleštini:
Arena System

Additional fields where Player vs. Player (PvP) is possible
A. The Forest of the Abandoned (GvG: Guild vs. Guild)
The gate to this Forest is located in the center of Gladsheim Island which is due southwest of the main land of Rog.
“Kill Score” rules apply in this Forest, i.e. the winning guild possesses the ownership of the field for a certain period of time
B. The Depthless Orifice (Private rules)
“‘Free Kill” rules apply here. Players from level 1 to 20 can enter. The gate to this place is located in the west part of the Rog Imperial Castle.

PvP Rules
I. Kill Score For Guilds
Goal: Acquire ownership of the secret hideout of criminals called the "Forest of the Abandoned”.

How to Challenge
Visit the arena manager NPC located in the middle of Gladsheim and make a reservation.
The reservation can be made during the “occupied period”.
The reservation can be made only by guild masters.
The guild which made the reservation cannot be disassembled.
No player can leave the guild while engaged in the challenge.

Combat Time
This can be confirmed by selecting the info menu of the arena manager NPC.
One minute before it commences, a message asking to enter will be displayed.

Points
Killing opposing players, pets, and mercenaries will earn points. Points can also be earned from killing the “Shadows of Elcaven”.
1 kill point is awarded for killing opposing players, pets or mercenaries.
2 kill points are awarded for killing the “Shadows of Elcaven”.

Win Conditions: The guild with the highest amount of kill points will win the challenge.

Rewards: “Forest of the Abandoned” will be the victorious guild’s space for the next 24 hours. No other players can enter.

Benefits of acquiring the "Forest of the Abandoned"
30% more EXP compared to monsters in other areas.
Higher item dropping probability than other monsters in Rog.
Dropping probability of Soul Items and Soul Stones are higher than other fields.

Ownership is the right to occupy by a guild. To defend ownership, the guild must defeat all the challenging guilds.


Battle Flow
24 hours
1 minute
1 hour
3 minutes
1 minute

- Occupied Period
Ready
Combat
Over-Time
End


Occupied Period
The period in which only the occupying guild has access to the field.
Members of an occupying guild can go in and out freely.

Ready (Preparation)
Cannot attack opponents yet.
All the players reserved previously will be teleported to the entrance.

Combat
During this time, players can earn kill points.
There are no penalties for dying during the battle.

Over-Time (OT)
If the score is even, an over-time will commence.
The side gaining 1 more point will win the match.
Over-time is 3 minutes. If the score does not change within OT, the battle is a draw.
If the result is a draw, then the ownership of the field will be initialized.

End
An extra minute will be given for ties at the end of the combat
Once the result is decided or there is a draw outcome, combat will end.

Notes
Skills related to moving characters, such as teleport, invite and visit can not be used for moving characters from other places to the “Forest of the Abandoned”.
You cannot use the “memorize” skill
You cannot open private shops.

II. Free Kill Kill Score
Each Player is On His Own
Goal: Free combat among players
Higher EXPs than normal fields
Higher dropping probabilities of Soul Items and Soul Stones
How to Enter:
Through the gate located south of Rog Imperial Castle (For level 1~20)
Through the gate located near the three way junction due south of Rog Imperial Castle (No level restriction).

How to Proceed:
No rules. Anyone can fight using any method without penalties.
(Dying in the field causes no penalties compared to dying in other places.)
Even party members can fight against each other.
Using the “/revive” command will cause the player to restart at the entrance.
NOTE: The mightiest of all, “Titan” exists in the field.

4. Što se velikih Questova tiče (tipa WoW Onyxia i slično), igrači kažu kako Ferentus trenutno ne nudi takvo što, no kako je igra još uvijek u Beta fazi i stalno se updejta, tko zna što će biti u budućnosti. Za sada imate preko 100 i kusur različitih monstera, među kojima je najjači levela 60, što bi vam trebalo biti dovoljno atraktivno za sljedećih mjesec dana igre :)

PunisherLoL
03-10-2006, 18:40
http://www.ferentus.com/

igra izgleda odlicno s obzirom na cjenu (0,00 kn)

zanima me dal je neko probal jer vise nemrem skidati ovaj mjesec :(


dobra je igra

Mortem
04-10-2006, 15:41
glupa je igra

W1k1n6
14-12-2006, 11:13
Kao što vjerojatno znate, serveri Ferentusa su down i prema našim informacijama neće biti dignuti prije proljeća. Nije poznato da li će se igra naplaćivati djelomično ili u cijelosti, kao ni da li će se moći napraviti update ove inačice koju već imate, ili ćemo morati skidati novu.

MoNDi
04-01-2008, 22:38
Ferentus exists....
ali zove se Herrcot i sve je na njemackom XD
Ja igram ^^ (Regnwyn ili Eloa)
E da: i bolja mi je nego perfect world. :P

Tsumetai Ryujin
04-01-2008, 23:12
brisi