PDA

Pogledaj cijelu verziju : ...i reci kako ustedjeti na hrani?



Niko Bellic
25-08-2009, 12:50
Zanimaju me vasi prijedlozi kako ustedjeti na preskupoj hrani KOJA NE VRIJEDI ONOLIKO KOLIKO KOSTA, jer jesti volim kad mi se jede tj. kad mi se gusta u hrani, a ne kada to moj stomak zahtjeva od mene. Ta bi bestija samo da se u njega trpa i zato je u svadji s mojim novcanikom. Novcanik bi trosio na hardver i pivo, ali zeludac ga konstantno zajebava. Vlasnik novcanika nije bas mrsav previse i par kila manje bi mu sjelo bas onak picikato. Pomagaj brate novcaniku i njegovom vlasniku u borbi s opakim i pohlepnim stomakom! Pliz...

blood4me
25-08-2009, 13:10
Svaki put kad ti dodje da nes pojedes, umjesto toga popij casu vode :)
Trebalo bi djelovat xD

olio
27-08-2009, 08:45
što ako se utopi ?

Niko Bellic
27-08-2009, 08:56
Istina, nisan dugo pliva i sve je moguce.

Uglavnom, sto se teme tice srezao sam gablec na max 20 kuna po danu i vec osjecam olaksanje u predjelu struka. Ne veceram osim kad bas umiren odgladi. Jos malo pa sexy...

flander
27-08-2009, 10:02
Svaki put kad ti dodje da nes pojedes, umjesto toga popij casu vode :)
Trebalo bi djelovat xD

istina,kad sam to rekal pra ljudi svi me gledali u ćudu, ja rcimo prije rućka popijem čašu vode i onda ne pojedem previše, i tako svaki put

najbolja dijeta

blood4me
27-08-2009, 23:01
Pda. :D
Kak ces se utopit? Isuse, pa u kojem vi stoljecu zivite, ja uvijeek nosim onaj kolut i one plivalice(orukvice, mišiće za plivanje il kak vi to vec zovete), samo pazi da nisu probuseni....