PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pomoc! Brzo!



RaptorFang
24-08-2009, 21:04
SVe mi se ovo pojavilo nije mee bilo 7 dana ev slika
http://i30.tinypic.com/2v9q8h1.jpg
STA TREBA DA URADIM?!

Kid A
24-08-2009, 21:06
"and could break your life"
WTF? :?

RaptorFang
24-08-2009, 21:21
DE znal iko rjesenja!

Wishmaster
24-08-2009, 21:23
Promjeni pozadinu... užasna je...

RaptorFang
24-08-2009, 21:27
Ma nisam to ja to il je virus il mi antivirus stavio de ba ozbiljno ovo frka mi je pomoooc! !! :cry: :cry:

Viper33
24-08-2009, 21:30
Promjeni pozadinu... užasna je...
:pray: :rotfl: :pray:

Viper33
24-08-2009, 21:31
pa napravi sta ti i kaze nabavi na netu neki FREE spyware program i skeniraj i removaj..isto to napravi i s programom spyboot

RaptorFang
24-08-2009, 21:36
Evo naso sam 10 trojana
A jebote led!

hansi
24-08-2009, 21:38
Backupaj sve na dvd-ove ili na prijenosni hard disk, format c i novi winsi.

RaptorFang
24-08-2009, 21:41
Backupaj sve na dvd-ove ili na prijenosni hard disk, format c i novi winsi.
Novi sta?

hansi
24-08-2009, 21:41
Isusi na raptoru. Windowsi valjda...

RaptorFang
24-08-2009, 21:57
A joj nemoj samo da to radim!

Outmind
24-08-2009, 21:58
Ja na ovakvu temu ne bih odgovarao iz čiste napasti. Ne zbog prirode problema, već zbog naslova.

Viper33
24-08-2009, 22:01
A joj nemoj samo da to radim!
a mislim mozda ti je to i rijesenje..a sta ti to tako komplicirano.....ja iam vistu i xp ( original naravno) i win 7 onaj testni( koji je naravno bio besplatan) i cesto mjenjam..dosade radi..podijeli hard na tri particije i prilikom instaliranja novih winsa restartaj samo particiju gdje su winsi a ove druge koristi za npr..programe i igre..ali pazi da ukoliko mjenjas ili ponovo stavljas ise winse da su original

Ghost_Rider
24-08-2009, 22:06
Backupaj sve na dvd-ove ili na prijenosni hard disk, format c i novi winsi.

Zasto da sve backupa na dvd-ove kada mu je cijeli win zarazen.

Pusti bre ove gluposti.

Slusaj jarane,iako windows ocistis od tih stetnih tvari,on ce ope biti 50% invalid 50% normalan,vjeruj mi imao sam taj problem ija.Instaliraj sebi windows nanovo skroz bez repaira,znaci odma format win-a.Nemoj ni slucajno da sta snimas na diskove i te pizdarije pa da onda na friski win kopiras,ope bi ti se sjebalo sve.

Ako nejverujes sacekaj kolegu C-a,imao sam isti problem i on mi je rekao da se nemucim popravljati sa raznim programima jer ce windows ope biti invalid.Zato rokni format windows-a.

Sretno.

RaptorFang
24-08-2009, 22:42
A joj imam 100 slika!
I valja mi patcheve za wow skidat il ih mogu na cd prebacit?!

RaptorFang
24-08-2009, 22:43
Sad sam skonto
OVo je ad mora da mi je neko na kompu klikno neki link

http://www.dslreports.com/forum/remark,10630270
a mozda i nije :(

C
24-08-2009, 22:53
Malo prije pljuješ po meni, a sada me hvališ. Joj što ne mogu dvolične ljude. :-x
Nisam te blokao na MSN-u i bio sam online, ovco jedna, treba te popapati. :-x


No da, to ti je prvobitno adware, vjerojatno si skinuo s neta neki anti-virus/spyware/adware/etc., koji ti je inficrao PC. Ako si spojen na net, razne infekcije će ti same ulijetati u PC, ti ih možeš čistiti, ali svaku od njih očistiti, a neka svaka druga ima backup, radio bi tzv. doživotno čišćenje, a Windows će ti ostati invalid, čak i ako ga repairaš, prvo pokretanje, prvi backupovi infekcija i opet si na istom, itd., itd.
Najlakše i najbolje ti je srušiti Windows. Ako si neki ekspert, kakav nisam ni ja, i uspiješ ih sve očistiti 100%, svaka čast, imati ćeš Windows koji će ti biti najoptimiziraniji na cijelom svijetu (što je korisno samo za gamere), jer neće imati ništa u sebi.

Edit: I da, ako je netko koristio net s tvog PC-a, može mu izkočiti nesumični pop prozorčića koji kaže da imaš zaražen PC i pita te dali želiš očistit svoj PC. Ponuđene opcije su "Yes" i "No", za tebe, to je pitanje "Želiš li instalirati paket virusa na svoj PC?" Pritisneš "No", zatvoriš, sve OK, pritisneš "Yes", i tvoje zaštite automatski dozvole upad virusima, jer si ti tako naredio.

Ghost_Rider
25-08-2009, 12:07
Malo prije pljuješ po meni, a sada me hvališ. Joj što ne mogu dvolične ljude. :-x
Nisam te blokao na MSN-u i bio sam online, ovco jedna, treba te popapati. :-x


No da, to ti je prvobitno adware, vjerojatno si skinuo s neta neki anti-virus/spyware/adware/etc., koji ti je inficrao PC. Ako si spojen na net, razne infekcije će ti same ulijetati u PC, ti ih možeš čistiti, ali svaku od njih očistiti, a neka svaka druga ima backup, radio bi tzv. doživotno čišćenje, a Windows će ti ostati invalid, čak i ako ga repairaš, prvo pokretanje, prvi backupovi infekcija i opet si na istom, itd., itd.
Najlakše i najbolje ti je srušiti Windows. Ako si neki ekspert, kakav nisam ni ja, i uspiješ ih sve očistiti 100%, svaka čast, imati ćeš Windows koji će ti biti najoptimiziraniji na cijelom svijetu (što je korisno samo za gamere), jer neće imati ništa u sebi.

Edit: I da, ako je netko koristio net s tvog PC-a, može mu izkočiti nesumični pop prozorčića koji kaže da imaš zaražen PC i pita te dali želiš očistit svoj PC. Ponuđene opcije su "Yes" i "No", za tebe, to je pitanje "Želiš li instalirati paket virusa na svoj PC?" Pritisneš "No", zatvoriš, sve OK, pritisneš "Yes", i tvoje zaštite automatski dozvole upad virusima, jer si ti tako naredio.

:pray: :pray: Zakon.

C
26-08-2009, 12:37
Nisi odgovorio na prve tri rečenice. :P

Ghost_Rider
26-08-2009, 12:42
Nisi odgovorio na prve tri rečenice. :P

Hajde ti lijepo veceras oko 21 na msn,ako budes mogao. :wink:

C
26-08-2009, 12:47
Neću, mene strah, bojim te se. :D

Ghost_Rider
26-08-2009, 12:57
Neću, mene strah, bojim te se. :D

Ne pricaj gluposti :D .

:friends: :friends: :friends: :friends: