PDA

Pogledaj cijelu verziju : FREEZ pls help



xtali
24-08-2009, 16:40
Ovak igram ja malo gta4 mp i tako ubijem par nobzora ulazim u auto zatim FREEZ i stalno cujem zvuk otvaranja vrata nemogu micat kameru... sve se sledi i nakon 2 min sve uredu

tako mi se dogodilo jednom na cod2,cod4,wow... igram igram igram i na ts sam i prica ovaj nesto i FREEZ cjeli sistem mi se smrzne a mislim da imam i pre jaki komp za wow,cod...

i skeniram ja sistem sa bit defender 2009.. i nista nenade

surfam po netu pise da se to dogoda i drugima al da neznaju kaj je to

ak moze ko neki savjet ili kak da se rjesim toga ili pak da i on ima takvih problema nek mi javi pls :pray:

TheStane
24-08-2009, 16:54
Evo ovako, pokušat ću ti pomoći... Iako trenutno nemam GTA 4. Probaj nešto od ovog:

- podesi rezoluciju i sve grafičke postavke u igri na minimum.
- skini najnoviju zakrpu... ne znam smijem li ovo reći, ali ako imaš piratsku verziju igre, nakon patcha ti vjerojatno više neće raditi
- ako se problem javlja i nakon dvije metode spomenute gore, moraš manualno podesiti igrine postavke. Negdje na računalu moraju biti tzv. config fileovi... vjerojatno pod My Documents/Games ili nešto slično. Uđi u jedan od njih i pokušaj još podesiti grafičke postavke i ostalo. Obavezno napraviti backup prije nego petljaš u takvo nešto...
- sumnjam da će ovo pomoći, ali probaj skinuti najnovije drivere...
- ugasi sve nepotrebne procese prije pokretanja igre -> CTRL + ALT + DELETE - > Processes. Naravno, nemoj gasiti one za koje ne znaš čemu služe. Ako antivirus skenira za vrijeme igre, ugasi ga.

To je više-manje to... Neznam da li će ti ovo pomoći ali ipak probaj. Gl.

SkunK
24-08-2009, 18:41
Ovak igram ja malo gta4 mp i tako ubijem par nobzora ulazim u auto zatim FREEZ i stalno cujem zvuk otvaranja vrata nemogu micat kameru... sve se sledi i nakon 2 min sve uredu

tako mi se dogodilo jednom na cod2,cod4,wow... igram igram igram i na ts sam i prica ovaj nesto i FREEZ cjeli sistem mi se smrzne a mislim da imam i pre jaki komp za wow,cod...

i skeniram ja sistem sa bit defender 2009.. i nista nenade

surfam po netu pise da se to dogoda i drugima al da neznaju kaj je to

ak moze ko neki savjet ili kak da se rjesim toga ili pak da i on ima takvih problema nek mi javi pls :pray:

Dali je igra original?

xtali
24-08-2009, 21:34
da org je ok probat cu to kaj ste rekli ...