PDA

Pogledaj cijelu verziju : Službeno najavljen Guild Wars 2



W3DR4N
21-08-2009, 14:38
Nakon dvije godine čekanja, na Gamescom konferenciji su predstavljeni detalji o nadolazećem MMO hitu Guild Wars 2. Čeka nas pet igrivih rasa s brojnim klasama, unaprijeđeni engine, megalomanske lokacije i razne druge divote.

Više informacija, kao i poduži trailer, možete pogledati na PC Play portalu. Klik na YouTube sliku će vas odvesti na HD trailer.
http://www.pcplay.hr/modules.php?r=16&id=814

Mirko L
23-08-2009, 20:25
Nije mi se dalo do kraja gledati trailer, bio je dosadan.

Uglavnom, priča je zakon! Netko odlučio zavladati svijetom, a ostali ga žele spriječiti?
Uasti! Maštovito i originalno.
Dobro, MMO nije u priči.

Nisam puno čitao o GW-u 2, ali koliko sam ja shvatio, u PVP-u imaš odmah sve.I armore i oružja i sve.
To je glupo, tko će igrati PVE?

Bio sam veliki fan GW-a, ali ne mislim da ću kupiti ovu igru.Ne bih ni da je besplatna.
Zašto?

Zato što ne želim biti ovisan.Pa da cijelo vrijeme razmišljam o tome i to mi je uvijek u glavi.
Takve igre izazivaju ovisnost.

No thanks.

Arbiter of Change
23-08-2009, 23:11
Gledaj do kraja, kasnije vidiš ingame materijal, a ne slikovnicu. :)
I pročitaj podrobnije malo jer nije sve tako jednostavno kako se na prvi pogled prividno čini.

The Boz
23-08-2009, 23:20
Rijetko kada se nađe netko tko kaže manje precizne stvari o Guildsima kao što je to učinio mirko... Čak je sam sebi proturiječio između dva paragrafa :p

DJ Not Nice
23-08-2009, 23:21
"It's tajm d leđends bikam ril"
..i krene ingame gameplay : )

Nodakim
06-09-2009, 11:56
Nije mi se dalo do kraja gledati trailer, bio je dosadan.

Uglavnom, priča je zakon! Netko odlučio zavladati svijetom, a ostali ga žele spriječiti?
Uasti! Maštovito i originalno.
Dobro, MMO nije u priči.

Nisam puno čitao o GW-u 2, ali koliko sam ja shvatio, u PVP-u imaš odmah sve.I armore i oružja i sve.
To je glupo, tko će igrati PVE?

Bio sam veliki fan GW-a, ali ne mislim da ću kupiti ovu igru.Ne bih ni da je besplatna.
Zašto?

Zato što ne želim biti ovisan.Pa da cijelo vrijeme razmišljam o tome i to mi je uvijek u glavi.
Takve igre izazivaju ovisnost.

No thanks.




Zapravo da nisi retardiran shvatio bi da to nije priča,to je osnova svakog RPGa ikada izdanoga.
Da,igra je glupa jer ovdje ne moraš grindati opremu i rep kao u WoWu.
PVE nećeš imati svu opremu jer su PVP i PVE uglavom odijeljeni.(makar svi PVE likovi mogu PVPati,ali nemaju sve na početku)
U PVE makar ćeš morati nalaziti opremu,on se ne orijentira na to nego ćeš imati titule i priču.("O MOJ BOŽE,ALI OVO JE MMO")


Jej,biti ćeš ovisan.Igra nije Time based nego Skill Based tako da možeš igrati koliko hoćeš,ali ako si retardiran nejdeš dalje od početne misije.

ALG
10-09-2009, 14:40
Zato što ne želim biti ovisan.Pa da cijelo vrijeme razmišljam o tome i to mi je uvijek u glavi.
Takve igre izazivaju ovisnost.



Glupost erste klasse.

Sgt. Bull
11-09-2009, 20:03
Dvije godine su im trebale da najave da nešto rade. Sada se samo postavlja pitanje koliko će im vremena trebati da nešto konkretno i urade. Iskreno se nadam da će barem ovaj GW biti nešto bolji od jedinice koja je fakat loša.

Nodakim
12-09-2009, 11:27
Zašto bi bila jedinica loša?
Jer ima priču?

Sgt. Bull
12-09-2009, 14:04
Zašto bi bila jedinica loša?
Jer ima priču?
Zato što je u pravom smislu mrtva. Nezanimljiva. Spora.

Nodakim
12-09-2009, 14:57
Spora?

Sgt. Bull
12-09-2009, 14:59
Spora?
Da. Jedna od vjerojatno najsporijih, najdosadnijih i najlošijih igara koje sam igrao, a naigrao sam se. Sva sreća pa nema pretplate inače nikada sebi ne bih oprostio pokušaje igranja iste.

Nodakim
12-09-2009, 19:01
Pa objasni mi po čemu je spora?
Već sam shvatio da ti se nije svidjela,a sada pokušavam shvatiti zašto.

Sgt. Bull
12-09-2009, 21:57
Pa objasni mi po čemu je spora?
Već sam shvatio da ti se nije svidjela,a sada pokušavam shvatiti zašto.
Odigraj WoW i znati češ kako bi svaki iole bolji mmorpg trebao izgledati.

Nodakim
12-09-2009, 22:10
Aha,sada sam shvatio.
Nemaš nikakvog ukusa.

Sgt. Bull
12-09-2009, 22:16
Aha,sada sam shvatio.
Nemaš nikakvog ukusa.
Kao i ostalih 12 milijuna koji igraju wow? :roll:
Dosta OT-a.
Činjenica je kako GW nije ni do koljena WoW-u. Imao sam prilike odigrati obje igre i GW je fejlao u mnogo čemu za razliku od WoW-a koji, istina, zahtijeva novce no zato je fun factor mnogo veći nego kada igraš GW. Nemam ništa protiv GW-a no ako i dvica bude loša onda je to već problem koji im je očito prerastao u naviku.

Nodakim
12-09-2009, 22:37
Nisi informiran.
WoW ima 5 miljiuna pretplatnika.
S druge strane ja mogu reći,a što je s 7 miljiardi ljudi koji ne igraju WoW?
Oni nemaju ukusa?
Brojke ne znače ništa,baš kao ni 86% statistika.

Sgt. Bull
13-09-2009, 00:56
Nisi informiran.
WoW ima 5 miljiuna pretplatnika.
S druge strane ja mogu reći,a što je s 7 miljiardi ljudi koji ne igraju WoW?
Oni nemaju ukusa?
Brojke ne znače ništa,baš kao ni 86% statistika.
Googlaj (http://www.wow.com/2009/05/07/activision-conference-call-wow-still-at-11-5-million-subscriber/), ne boli. Ne možeš porediti ljude koji nisu nikada sjeli za računar, ljude koji nemaju pojma što je lampa i kako to radi i ljude koji provode 12 sati dnevno igrajuči igre. Slab si.

Nodakim
13-09-2009, 14:07
Nisi informiran.
WoW je već prije nekoliko mjeseci ugasio sve servere u Kini.
Ironično Kina je vodeća zemlja po pitanju "Gold Sellinga".
Kina je imalo 6 miljiuna pretplatnika.
Sada ima 0.


Ugasili su ih zbog spomenutog "Gold Sellinga" i zato što su imali jako mali profiti u Kini zbog nekih nebuloza.(u pitanju je mislim bilo nekoliko centi po satu)



http://tobolds.blogspot.com/2009/07/wow ... llion.html (http://tobolds.blogspot.com/2009/07/wow-subscriptions-down-to-5-million.html)

Mirko L
13-09-2009, 14:13
Nisi informiran.
WoW ima 5 miljiuna pretplatnika.
S druge strane ja mogu reći,a što je s 7 miljiardi ljudi koji ne igraju WoW?
Oni nemaju ukusa?
Brojke ne znače ništa,baš kao ni 86% statistika.

Lol :D

Sgt. Bull
13-09-2009, 15:14
Nisi informiran.
WoW je već prije nekoliko mjeseci ugasio sve servere u Kini.
Ironično Kina je vodeća zemlja po pitanju "Gold Sellinga".
Kina je imalo 6 miljiuna pretplatnika.
Sada ima 0.


Ugasili su ih zbog spomenutog "Gold Sellinga" i zato što su imali jako mali profiti u Kini zbog nekih nebuloza.(u pitanju je mislim bilo nekoliko centi po satu)



http://tobolds.blogspot.com/2009/07/wow ... llion.html (http://tobolds.blogspot.com/2009/07/wow-subscriptions-down-to-5-million.html)

Serveri su ugašeni jer kineski partner Blizzarda ,The9, nije ispoštovao sve što je trebao pa je tako kasnio sa izdavanjem WOTLKA i nije bio na nivou traženih usluga. Servisi nisu ugašeni stalno već samo dok se prebace sve informacije sa starih server providera na nove što je prema obavještenjima od 3 do 6 tjedana, jedini je problem što novi provider, Netease, nije ispunio neke zakonske odredbe pa je trenutno zakočio proces.

Nodakim
14-09-2009, 15:04
Istina,uz to i vlada stvar probleme(zapravo mislim da je Kineska vlada zabranil WOTLK,a ne da je provider pogriješio),ali to ne mijenja činjenicu koji je broj pretplatnika.
A dodao bih i da velik broj tih pretplatnika i nisu pravi igrači...