PDA

Pogledaj cijelu verziju : Fallout 3 zamrzavanje!



Invisible Man
20-08-2009, 10:54
Znači Fallout 3 mi se random zamrzava. Nema nikakvog pravila kad se dogodi zamrzavanje. Iman trenutno instaliran Windows 7. Konfa mi je Intel Q9550, 4 GB Corsair Dominator 1066 MHz DDR2, ATI 4870 1GB. Probao sam smanjiti sve detalje i ništa nije pomoglo. Proba san disable-ati zvučnu karticu Audigy i nije pomoglo. Iman modane drivere za zvučnu koju pretvaraju u Xi-Fi. Proba sam onda disable-ati onboard zvučnu i ista stvar. Nakon toga sam proba obje disable-ati i ništa. Stavija sam u compatibilitiy mode Fallout3.exe i onda se nije tija startati uopće. Proba sam sav zvuk smanjiti u igrinim opcijama i takodjer nista. Proba sam 1 po 1 patch instalirati i isto ništa ne pomaže. Također san proba ponovno instalirati igru i fakin nije pomoglo. Proba san minjati ini file kao su mi preporučili na jednom forumu i naravno da nije pomoglo. Zato san toliko očajan jer mi je igra prefakindobra!!! Molim vas pomagajte!

SkunK
20-08-2009, 11:57
Dali je igra original?

hansi
20-08-2009, 11:59
Original ili onakva?
EDIT: prestigaše me rejko

Invisible Man
20-08-2009, 12:01
Dali je igra original?

Oriđiđi ali nema to veze kad mi ionako radi frendu bez kreka....

Invisible Man
21-08-2009, 16:00
Riješeno!!! Doda san par linija naredbi u ini file od Fallout-a i sad igra koristi samo 2 jezgre striktno. Nema više fakin zamrzavanja, yuppppppiiiiiiii!!!

Invisible Man
22-08-2009, 10:52
Svagdje mi se dogadjalo zamrzavanje. Fala bogu nema više toga tako da sad lipo uživan u čarima Capital Wastelanda.