PDA

Pogledaj cijelu verziju : Wolfenstein



W3DR4N
19-08-2009, 22:19
Ili bolje rečeno, Callofdutystein.

U ovim dosadnim mjesecima, Wolfika je odlična zabava, no kad se bolje sagleda, igra je toliko daleko od koncepta Wolfa da je jednostavno ostavila loš dojam.
Wolf je brza i frenetična rasturačina, a tu su uz skupljenje oružja, zlata i drugog toliko usporili igru da je to strašno. Čak se ni gradovi ne uklapaju u setting.

Spoooooooooro, prespooooooooorrrroo.

Jednostavno, previše liči na druge stvari, a premalo na Wolfiku kakvu smo voljeli. Loše.

Kid A
19-08-2009, 22:23
Ovo samo potvrdjuje nasu teoriju da si ti dobro zamaskirani troll.Otvoris ovakvu temu o igri za koju znas da ce biti dobra,pljujes je bez razloga,izmaknes se u stranu i gledas reakcije. :bravo:

croat1gamer
19-08-2009, 22:25
Zacudo, cak se ovdje i slazem, pretezito sa zadnjom recenicom.

Raz
19-08-2009, 22:33
Ček, to je već izašlo :o

McPingvin_v2.0
19-08-2009, 22:34
Wolfenstein nije loš. Tj., ne bi bio loš kad bi se zvao Call of Dutystein. Ovako je mlak :)

W3DR4N
19-08-2009, 22:35
Ovo samo potvrdjuje nasu teoriju da si ti dobro zamaskirani troll.Otvoris ovakvu temu o igri za koju znas da ce biti dobra,pljujes je bez razloga,izmaknes se u stranu i gledas reakcije. :bravo:

Budeš vidio ako probaš. Igra nema veze s Wolfensteinom. :wink:

Kid A
19-08-2009, 22:36
Valjda juce.

Arbiter of Change
19-08-2009, 22:48
Dakle... konzole su opet dežurni krivac, kao i inače?

W3DR4N
19-08-2009, 22:53
Za lošu grafiku, akceleraciju miša koja se ne može isključiti, glupavo snimljene animacije koje su video snimljenih poligona... da.
Ostalo je kriva igra u suštini.

bezimeni
19-08-2009, 22:55
Nisam još probao ...budem vjerojatno sutra ali na žlost po viđenim in game filmovima i po video recenzijama ova igra nema puno zajedničkog sa RTCW koji je ostao do današnjeg dana jedno od najboljih SP iskustva..meni osobno vjerojatno i najdraže SP ratovanje. Prošao sam tu igru valjda 5 puta.

Veseli me što ovaj nastavak donosi dugotrajnu SP kampanju ...navodno je ostao nešto teži za prohod od prosjeka što mi isto paše ...po viđenom grafika je dobra...najviše me "plaši" kao će to sve izgledati sa onim novim gameplay elementima poput manipulacijama vremenom i sl. Ja sam za promjene ako su na bolje...ovako bi dobili samo još jedan RTCW sa boljom grafikom.

Budem sudio kada probam.

Constantine
19-08-2009, 22:59
Za lošu grafiku, akceleraciju miša koja se ne može isključiti, glupavo snimljene animacije koje su video snimljenih poligona... da.
Ostalo je kriva igra u suštini.
akceleracija miša,koji je to k. potrebno ako današnji miševi imaju više nego previše dpi-a.

W3DR4N
19-08-2009, 23:01
Veseli me što ovaj nastavak donosi dugotrajnu SP kampanju ...navodno je ostao nešto teži za prohod od prosjeka što mi isto paše ...

U desetak minuta igre prođeš tutorial i prvu razinu. To je već 7% igre prema igrinim statistikama.
Na normal ne možeš poginuti pa makar se trudio, tako da odaberi nešto više.


@constantine
Akceleracija miša je softversko ubrzanje prilikom pokreta. Znači da se za kraće pokrete manje pomakne miš, a za duge leti, neovisno o DPI-u. S akceleracijom, isto ti je Razer s 5600 DPI i miš za 30 kuna.

Babitz
19-08-2009, 23:03
Ali s akceleracijom ne moš normalno igrat neki FPS da si Isus. Barem ne ut. :(

bezimeni
19-08-2009, 23:07
I RTCW je na normal u početku bio relativno lagan...tek se nakon polovice igre poštenije zakuhalo. Ovo sa 7% je loše ako je stvarno tako kratko ...na video recenziji koju sam gledao tip je objašnjavao da je kampanja iznenađujuće duga .

mravojed20
19-08-2009, 23:23
Meni je kao i Bezimenom RTCW vjerojatno jedno od najboljih SP iskustava, ta igra mi je imala sve, badass u svakom pogledu, grafika prelijepa, atmosfera odlična, glazba, pucanje, animacije, priča mi je totalno carska isto :D Po gameplay filmićima me ova igra baš i ne podsjeća na wolfa kakvog se sjećam, ali budem odigrao pa ću onda reći jel' čemu..

Ako nema zombija i uskih katakombi i slično..njeh :thumbs1:

Aral
19-08-2009, 23:26
Vec se iz aviona vidjelo da ta igra nece biti nista posebno, igra tipa odigrao i bok. Mozda MP nes napravi al tko zna. Odigrat cu SP i pobrisat, to je to.

McPingvin_v2.0
19-08-2009, 23:29
Prešareno je ovo za RTCW. Igrah potonji opet jučer 2 sata, recimo. Došao sam do elite guarda kad se zbroji vrijeme. I gledam ovo čudo... SHINY

mravojed20
19-08-2009, 23:50
Uspjeli su efekt vatre iz flamethrowera napravit lošijim od onog iz rtcw-a :(

Aral
20-08-2009, 07:46
Ne kuzim cemu trosit vrijeme i lovu na izradu te igre...al ajd, valjda je netko racunao na to da ce biti profitabilna, nadam se da ce im se barem isplatit.

Arbiter of Change
20-08-2009, 08:06
Super, sad moram čim prije probati da vidim koliko je pljuvanje opravdano.

@W3DR4N:
Mislio sam na sporost kad sam krivio konzole, prvenstveno na to kako bi se kompenziralo za činjenicu da se upravlja gamepadom.

The Patriot
20-08-2009, 12:27
U najavi mi se činio dobar, nažalost igrao ga nisam.

Offtopic:
Joj ako vas wiking čuje.

Deadwalker
20-08-2009, 12:34
Super, sad moram čim prije probati da vidim koliko je pljuvanje opravdano.

+1
Nadam se da cu imati dobre argumente da prkosim Weky-u :P

W3DR4N
20-08-2009, 13:11
Igrao sve skupa pola sata-četrdeset minuta.

Pa daj me nemoj j....
Radar, nekakve dimenzije, usporavanje vremena, blještanje neprijatelja, nadogradnje, zaustavljanje i čitanje inteligenca.

ŽELIM WOLFIKU!!!

SkunK
20-08-2009, 13:46
Al ej kako su svi dobili igru isti dan kad je izašla na police trgovina u Sjevernoj Americi :)

la50
20-08-2009, 13:52
To ti ide concordeom od polica u SA pa do naših domova :D(meni još nije došlo,hh).

bezimeni
21-08-2009, 07:19
Igra uopće nije loša .Da , to više na žalost nije Wolf ali bilo bi šteta propustiti ovaj naslov jer je zabavan. Grafika je malo preplastična ( ide na max sa kompom iz potpisa skroz fluidno ) ali fizika rastura .Kretanje je nešto sporije ali ništa što nismo imalo u x fpsova do sada .Zvukovi su fenomenalni , sa 5.1 zvučnicima ili 5.1 slušalicama se stvarno može guštati u ovom naslovu. Kada opališ iz puške imaš osječaj da si stvarno opalio iz puške .Kada rokne granata ode sve u krasni kurac jer nastane pakao....lete dijelovi tijela kao i materijal koji se nađe na putu. AI je savim ok .

Ovo su početni dojmovi sa pređenih 7% igre :D . Nije Wolf ali nije ni loš .Stvarno vuče na COD zbog jednostavnosti i rijetkog umiranja te izostanka neke jezovitije atmosfere...to bi bila najveća zamjerka igri .Kao da ju je radio potpuno drugi tim ljudi u odnosu na RTCW ( možda i je , nisam pratio ) .

Aral
21-08-2009, 10:21
Ma joj, nije igra bas losa, mislim ipak je to Raven radio, sto se tice tehnicke izvedbe i svih tih sitnica sve je na svome mjestu. Engine je mozda malo star al kao da je to bitno, docarava kaj bi trebao.
Malo su mozda fulali na konceptu al tako je to kad pokusavas revive tako legendarne igre. Igra se niti nije trudila biti nesto spektukularno, samo fps s kojim cemo popunit par rupa. Odigrat cu ga sigurno, zasto ne....tak ne ocekujem nis previse ^^

Babitz
21-08-2009, 10:23
To ti ide concordeom od polica u SA pa do naših domova :D(meni još nije došlo,hh).
Concorde ne vozi već jedno 8 godina. Di si sad? :(

Horny Devil
21-08-2009, 10:35
Mozda je pomijesao Concorde i Space Shuttle. :)

bezimeni
21-08-2009, 10:37
Evo me malo dalje...igra je sve bolja i bolja .Najviše sam pogriješio što ju igram na normal...trebalo je na nekom težem nivou .Nadogradnja oružja je zanimljiva , protivnici su sve raznovrsniji....ma igra je sasvi OK.

Aral
21-08-2009, 10:55
Ja cu danas navecer tek probat, bas me zanima.

W3DR4N
21-08-2009, 12:25
Nije da ti nisam rekao. :)

Nego, mene doista smeta lakoća. Nadograđivanje je ok, ali običan KAR98 koji nađeš možeš na početku igre, kroz cca pola sata-sat vremena igre nadograditi u ubojiti snajper koji skida jednim hicem u bilo koji dio tijela.

Isto kao i vizor, kojeg za sitnu lovu nadogradiš tako da s njime vidiš kroz zidove.

Sviđa mi se raznolikost razina i općenito dizajn. Gradovi, utvrde, kanalizacije, farme, pećine, baze. Ima svega i sve je odlično.

croat1gamer
21-08-2009, 12:31
Sada se ceka komentar sefa.

McPingvin_v2.0
21-08-2009, 12:47
Ma šef to neće ni instalirati kad pročita 2 posta iz ovog topica :)

Arbiter of Change
22-08-2009, 20:33
Ajde i da je Wedran jednom pretjerao.
Igra je OK, premda me iritiraju nasumični napadi kroz grad i Veil gimmick, ali ovo nije Wolfenstein.

loo
22-08-2009, 21:40
Ajde i da je Wedran jednom pretjerao.
Igra je OK, premda me iritiraju nasumični napadi kroz grad i Veil gimmick, ali ovo nije Wolfenstein.

Pa to je i rekao u uvodnom postu :toilet:

Rang€r
25-08-2009, 13:29
Isto kao i vizor, kojeg za sitnu lovu nadogradiš tako da s njime vidiš kroz zidove.


šta je wallhack legaliziran?

Tsaя
25-08-2009, 15:21
Počela me bolit glava od Wolfensteina.

bezimeni
25-08-2009, 15:34
Kažu da boli i zub kada je šupalj...

Carluka2
25-08-2009, 16:18
Multyplayer je odlican al SP nije nesto

vukopas
12-09-2009, 18:36
Vjerovatno si jedini ovdje ko tako misli.

Niko Bellic
12-09-2009, 19:37
Zvukovi su fenomenalni...
Ne sjecam se igre s tako dobrim zvukom. Stvarno su napravili good job! :pray:

W3DR4N
18-09-2009, 08:09
Nekakav me znanstvenik u podrumu kumi, moli, preklinje da ga oslobodim, jer mi samo on može pomoći u razbijanju sigurnosne barijere.
Pustim ga, frajer se ustane, prođe tri koraka i potegne polugu koja otvori vrata. Istu onakvu kakvu sam u levelu povukao jedno šest puta prije njega.
:(

Čux
18-09-2009, 08:36
Multyplayer je odlican al SP nije nesto

meni je upravo obrnuto


Igra nije ko RTCW, al SP je za napucavanje švaba dobro poslužio, pogotovo su mi se dopale stinice koje su direktno iz Wolfa 3d.
MP mi je koma, presporo u odnosu kak bi trebo bit, opće te vuče na juriš nego baš motivira igrača da sam zakempa iza ugla, i općenito mi fali sadržaja i mogućnosti u MP-u. Velika šansa da je to jer igram ET, al u nekim segmentima igru jednostavo posrami ET iz 2003. !