PDA

Pogledaj cijelu verziju : Lcd problem



Jopax
18-08-2009, 18:10
Dakle jučer mi je napukao LCD na laptopu, pukotina je na sredini ekrana i izgleda veliko, oko središta je manji gubitak boje ali ništa strašno, no na najdojnjoj grani pukotine ide crna , ne znam kako da je nazovem ogrebotina do dna ekrana koja se pojavila u zadnjih pola sata.
Sad zanima me koliko on može ovako raditi, te može li se zamjeniti, i imali nekakvo domaće rješenje koje može pomoći bar malo.

C
18-08-2009, 21:35
Ovo vam je jedan primjer gamera na rubu živčanog sloma.
Oni uvijek lupaju po ekranu.

C
18-08-2009, 21:39
Imaš par riješenja. U glavnom, on tako može raditi, neće mu ništa biti ni nakon par godina, osim ako se zadesi neki kratki spoj, moguće je da ti u samom laptopu nešto rikne.

Možeš na njega spojiti drugi monitor ili TV i piljiti u njega, a ne laptopski ekran.

Možeš ga poslati u servis, da oni naruče ekran za točno tvoj laptop, i zamjene ti ga. Procedura bi trajala 1 do 3 mjeseca, i došlo bi te skupo, da bi ti ispala skuplja pita, nego tepsija, točnije taj popravak bi platio skoro po cijeni novog laptopa.

Ghost_Rider
18-08-2009, 22:15
Ovo vam je jedan primjer gamera na rubu živčanog sloma.
Oni uvijek lupaju po ekranu.

Sta si se ti nocas digao :pray: :pray: ,hajde ti malo odspavaj pa se sutra javi :wink: .

C
18-08-2009, 22:17
Nije, nego znam iz iskustva, zato nisam gamer, već sam jedan monitor razbio. LOL. :rotfl:

Jopax
18-08-2009, 22:42
Nije bio gaming u pitanju već photoshop, prokletinja nije spasila mukotrpni rad, ispizdio sam i koliko god sam se suzdržavao nisam mogao, ispostavilo se da je ovo pri dnu ekrana pukotina, i još gore je to što izgleda da je ovo crno zapravo curenje, demn, ali hajde imam drugi monitor i trebao bih dobiti novi komp bar do božića(nadam se)...

Dux
19-08-2009, 09:23
biserko