PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pokemon Wi-FI klub



Babitz
18-08-2009, 15:54
Dakle, zanima me tko sve ima pokemone na NDS-u tako da se možemo trejdati.

Danas sam isprobao baš Wi-Fi, spojio se na pokemon plazu, dobio Mistery gift i pokupio Darkrai-a (na drugi način ga se ne može pokupit, ergo sad imam megarijetkog pokemona i mnogo veći falus).

Enivej, meni treba trejd da mi neki evoluiraju, a možemo se usput fajtat i koješta.

Ima kog?
Btw, ako kome nije jasno kako se spojiti, napravit ću neki guide.

Paran0a
18-08-2009, 18:57
Zao mi gledat kako se niko nece javit :(

Babitz
18-08-2009, 21:32
Nekako sam to slutio otpočetka. :(

THUNDER_DINIX
19-08-2009, 11:23
vjerovatno nitko ne igra. ja da imam NDS i igram to javio bi se odma

flander
19-08-2009, 12:49
ja da imam miljun dolara kupio bi si spejs šatl

THUNDER_DINIX
19-08-2009, 13:24
malo ti je to :D

LPFireDog
19-08-2009, 14:12
ja igram
al nisam uspio skuzit kak se spojit
pa bi guid dobro dosao 8)

Babitz
19-08-2009, 21:47
Negdje sam zagubio guide koji sam pronašao, al oke, mog i bez slika, shvatit ćeš.

Dakle, uđeš u igru, bla bla, pojavi ti se onaj početni ekran.
Za početak, bilo bi dobro da imaš bežični internet. Ako nemaš, najbolje je da znaš nekog tko ima. Ako ni to ne ide, nadam se da si u nekom gradu gdje ima drugih s nezaštićenim vezama.

1. Tamo u glavnom izborniku gdje su ti load game i to odi malo dolje do "Nintendo WFC settings". Uđeš u to, jel.

2. Klikneš na onaj veliki plavi gumb koji ti je s lijeve strane aka "Nintendo Wi-Fi Connection Settings".

3. Uđeš u bilo koju od one tri "kućice" gore. Bilo koji Connection.

4. Klikneš "Search for an Aceess Point". To će automatski pretražiti sve lokalne Access Pointove u nekom krugu. Biraj onaj koji ti paše, prepoznat ćeš koji je pod šifrom, a
koji ne.

5. Odabereš s popisa koji želiš. Zatim kreće automatsko testiranje konekcije. Ako uspije konekcija, znači da si dovoljno blizu, ako ne, vrati se na 4.

6. Vrati se natrag i sve. Uđi u igru. Odi u neki pokecentar. Bilo koji. Kreni stepenicama dolje. Dobit ćeš neki PalPad i neka pojašnjenja oko nekih kuraca.

Taj je Pal Pad dosta bitan ovdje. U biti će ti sve ona ženska u centru pojasnit, al neće škodit da i ja neš napišem.
Dakle, tamo u podrumu pokecentra odeš na ovaj drugi i preko toga se možemo trejdat.
Za to ti prvo treba moj Pal Code il tak neš. Skužit ćeš već kak ga upisat. Samo uđi u taj Pal Pad, nalazi se pod Key itemima.
Lijevo skroz je neka Wi-Fi Plaza na kojoj sam bio skroz kratko. Uglavnom, tam sam vidio igrače iz cijelog svijeta. Fora je. Tamo ima još nekih igara svojstvenih samo tom mjestu. Moš četat s njima i igrat te neke Plaza igre. Možete razmijenit Pal Codove i onda se kasnije trejdat il nešto.

Iskreno, ne znam kako funkcionira taj Wi Fi klub jer ga nisam iskušao još pošto ne znam nikog drugog tko ovo igra. Trebat ćemo se zajebavat jednog dana.

Usput, u pokecentru imaš i kat na kojem isto imaš neke wireless pizdarije, borbe i Union Room. U Union room ti ej kul ulazit ak ste vas dvoje il više blizu jedni drugima. Tak sam se ja trejdo sa sestrom dok sam Pearl igrao. Sad igram Platinum, jel.

Uglavnom, moj Pal kod jeS

339524090269


Evo ti još nešto korisno.
Postoje neke stvari koje je nemoguće dobiti, već moš dobit samo preko nekog Nintendo sponzoriranog eventa. Npr. do 13. rujna traje akcija jedna. Više malo kasnije.
Dakle, da moš prisustovat tim eventovima, tj. imat koristi od njig, trebaš bit sposoban dobivat mysteri giftove.
Mali guide.


1. Odi u Jublife City. To je onaj grad s prvim bedžem.

2. Odi u zgradu od TV postaje. Odi na treći kat i pričaj s nekim tipom. Pitat će te za mišljenje o TV-u.

3. Odgovori Everyone Happy. Kad te traži feedback, odgvori: Wi-Fi Connection.

Sad bi prilikom pokretanja igre u onom glavnom izborniku trebao imati opciju "Mystery gifts". Uđeš u to, staviš "receive mystery gifts" i staviš na spajanje preko wfc-a. Naravno, budi podesi si konekciju prije ko u onom prvom guidu. Pošto ja nemam neki stalni access point, ja stalno moram pregledavat i hodat po vani. :(
Ako imaš neki stalni isti access point, zaboli te.

Enivej, sad kad je ova akcija, dobiva se "Members Card". Sjećaš se one zaključane kuće u Canalave City (grad skroz lijevo na mapi)? E, s tim uđeš tamo i doći ćeš na neki otok gdje se nalazi Darkrai lvl50. Kul je i jak je te jebeno rijedak pošto je ovo jedini način za dobiti ga. I da, moš ovo samo na platinum verziji. Ne znam zašto ne može s pearl i diamond.

Enivej, nadam se da je ovo bilo helpful i da ćemo jednom testirat taj Wi FI klub.

Markecgrad
19-08-2009, 22:17
Okej,imam NDS a nemam pokemone :(

LPFireDog
19-08-2009, 22:22
mogu imat bezicni internet da ga znam slozit :(
stalno je nest srao pa sam spojio jednostavno preko zice ..
ugl..morat cu opet prec pokemone pa ti se onda javim

Babitz
19-08-2009, 22:37
Oke. :( Btw, ne moraš preć da se trejdamo. :D

Meni treba trejd prvenstveno jer oću imat Gengara i Alakazama, a Haunter i Kadabra evoluiraju samo putem trejda. :(

LPFireDog
19-08-2009, 22:53
znam da nemoram prec ali zelim te zadiviti svojim umjecem igranja pokača

i da.. ja nisam imao problema s time jer frend takode ima nitendo :D

Babitz
19-08-2009, 22:57
Ma ima i moja sestra DS pa smo se trejdali, al ja sam onda igrao Pearl. Sad oću na Platinumu ove imat. Pitaj boga kad ću opet vidjet sestru i DS. Ne da mi se čekat. :(