PDA

Pogledaj cijelu verziju : Diablo 2 lod-problem sa zvukom



sicdra
17-08-2009, 18:14
Iznova sam počeo igrati diablo 2 lod i sve je bilo dobro ali kad sam došao do act V imam problem.Kad krenem razgovarati s NPC-em nema texta ni zvuka...znate li rješenje?

SkunK
17-08-2009, 19:29
Dali je igra original?

Gwin
18-08-2009, 07:19
moguće da se krivo instalirala ekspanzija..

LPFireDog
18-08-2009, 07:22
Dali je igra original?
kolko ja znam nema razlike izmedu originala i kopije
a i vec ste dosadni s tim pitanjem kad ce vam u ljudi u 90 % slucajeva rec da je(iako znamo da to nije istina)

flander
18-08-2009, 14:10
Dali je igra original?
kolko ja znam nema razlike izmedu originala i kopije
a i vec ste dosadni s tim pitanjem kad ce vam u ljudi u 90 % slucajeva rec da je(iako znamo da to nije istina)

onak, LOL

SkunK
18-08-2009, 18:55
Dali je igra original?
kolko ja znam nema razlike izmedu originala i kopije
a i vec ste dosadni s tim pitanjem kad ce vam u ljudi u 90 % slucajeva rec da je(iako znamo da to nije istina)


Pa onda lažu sami sebe i onemogućavaju rješavanje problema. Baš iz razloga pošto je piratska igra podležna svakakvim problemima tako da je to prvo pitanje koje će ti svatko postaviti, ako nije orginal nije niti čudo da jedan dio ne radi.

flander
18-08-2009, 20:26
Dali je igra original?
kolko ja znam nema razlike izmedu originala i kopije
a i vec ste dosadni s tim pitanjem kad ce vam u ljudi u 90 % slucajeva rec da je(iako znamo da to nije istina)

Baš iz razloga pošto je bila namakana u otopinu rajčice i ljutih feferona igra podležna svakakvim problemima tako da je to prvo pitanje...

a u klinac i cenzura xD

LPFireDog
18-08-2009, 22:56
svako ce vam uvijek reci da je igra original :?
zato nemoj vise opce ni pitat(jedino preko pm-a)

flander
19-08-2009, 08:48
onda neka i preko pm-a pita za problem,netreba otvarat "lažnu temu" :?

SkunK
19-08-2009, 11:07
svako ce vam uvijek reci da je igra original :?
zato nemoj vise opce ni pitat(jedino preko pm-a)


haha upravo si mi uljepšao dan. Daj pročitaj što pišem, u tome i je poanta: Sako laže - laže sebi, ne meni jer u tom slučaju nema rješenja za njegov problem i on ostaje na suhom .

Tako da ono... prvo polazište je uvijek: Igra. Original? Da, ne? Da. - OK idemo dalje provjeravati druge simptome i otkriti uzrok, u najgorem slučaju imaš podršku i pravo na reklamaciju ako je igra oštećena. Ako je igra pirat, nemaš nikakvu podršku niti garanciju da će igra pravilno raditi.

LPFireDog
19-08-2009, 14:51
al kazem ti pitaj ga preko pm-a onda ..jer ti u temi sigurno nece rec da nije..svi se boje banna :D

SkunK
19-08-2009, 17:53
al kazem ti pitaj ga preko pm-a onda ..jer ti u temi sigurno nece rec da nije..svi se boje banna :D

Opet se vraćamo na istu stvar jer ako ima pirata Snitko mu nemože prakitički validno pomoći . Jedino ako se radi o nekoj shemi za ispravljanje *takve* verzije igre no opet - koji je smisao kad je opet moguća malfunkcija igre bez beda?

Horny Devil
19-08-2009, 22:04
Cini se da je ova greska pogadala veci broj gamera. Evo sto pronadoh na forums.battle.net:


It appears that the d2xtalk.mpq file for deDE LOD is corrupt and contains all the data, but in a way that's not accessible, so the result is that no expansion npc will be able to speak to the player (audibly) and since the wav file can't be found, the dialog text doesn't appear either. Blizzard will need to fix this specific case for deDE users.

Iz teksta bih rekao da je to nekakva download verzija ekspanzije. Nekog konkretnog rjesenja za problem izgleda nema. Ili ga barem nisam uspio pronaci.

Gwin
19-08-2009, 22:11
iliti
moguće da se krivo instalirala ekspanzija..

Horny Devil
19-08-2009, 22:16
Istina, samo sto se cini da im reinstall ne pomaze, tj. they are pretty much screwed.