PDA

Pogledaj cijelu verziju : PSP pitanje



fahrentdevil
15-08-2009, 19:13
Zanima me psp ima internet pa jeli taj internet besplatan jer ne vjerujem da na pspu ima kuna pa da to troši? :hangin:

str1k3r
15-08-2009, 19:15
PSP priključiš na WLAN i troši onoliko koliko i tvoj net, osim ako isti ne kradeš. Onda net nije tvoj :)

fahrentdevil
18-08-2009, 10:58
Znaci ja npr. imam 10 gb prometa ukopcam onaj bijeli kabel u psp i surfam a to mi trosi promet.

THUNDER_DINIX
18-08-2009, 11:14
nemoras nikakav kabel imat, to ti je wireless (bežićno), samo dodas psp u opcijama na pc-u i nadjes ga

fahrentdevil
18-08-2009, 13:29
OK. :P :scared:

THUNDER_DINIX
18-08-2009, 14:46
jel imas psp uopce?

fahrentdevil
20-08-2009, 13:48
Ne ali namjeravan kupiti

THUNDER_DINIX
21-08-2009, 15:06
koju verziju?

fahrentdevil
25-08-2009, 10:00
Verziju 3004

Viper33
25-08-2009, 11:03
gle..ukoliko imas wirelless net doma jednostavno ukljucis lan i odes na net i onda on trazi dostupne mreze i nade tvoju kliknes connect on te pita password i to je to

THUNDER_DINIX
25-08-2009, 11:12
pa to je valda skuzio vec :D

Ghost_Rider
25-08-2009, 12:31
Jel se mora sta ugradzivati u PSP ako zelim da imam WLAN.Mislio sam ija da kupim bas zbog neta ali nisam siguran jel pametno.Neki govore da se treba nesto ugradzivati u PSP da bi imao net.

Viper33
25-08-2009, 13:02
e
Jel se mora sta ugradzivati u PSP ako zelim da imam WLAN.Mislio sam ija da kupim bas zbog neta ali nisam siguran jel pametno.Neki govore da se treba nesto ugradzivati u PSP da bi imao net.
em..ti ocito jos nemas psp..jer da ga poisjedujes znao bi da na vrhu psp imas samo jednu tipku koju pomaknes i wlan je ukljucen :o

THUNDER_DINIX
25-08-2009, 15:15
da, s lijeve strane je "tipka", poput one za paljenje s desne strane

Ghost_Rider
25-08-2009, 18:10
Dobro,dobro sada mi je jasno.

Sada je ovo pitanje,znaci moram sve znati prije kupnje,ne zelim da se zajebem.

1. Dali mogu emulatori od konzola na PSP,npr. GBA,SNES.NES i PSone.Jeli treba da se ubaci taj nekakav chip u PSP pa da idu emulatori ili samo nadzem odgovarajuci Emulator.

2.Koja je najbolja vrzija PSP-a,imaju neke 1000,2000 i 3000 pa koja je najkvalitetnija ili najbolja verzija.

3.Koja ide memori kartica u PSP i od koliko GB.

4.Koliko WLAN ima domet,dali mogu npr. sa jaranom igrati neku igru u MP i dali mogu koristiti MSN ili Skype na PSP-u.

To je sve.

Hvala na odgovorima i ako ne odgovorite.

BTW: Ova pitanja postavljam tu da ne otvaram novu temu Bezveze.

Viper33
25-08-2009, 18:19
ODGOVORI
1) nisam siguran mislim da ne :(
2) ja ima 2000..nisam siguran da je u hrv stigla cijela verzija 3000..stigao je psp 3000 ali nisam siguran dal je dosla i potpuna verzija..ja ti predlazem 2000..imas dva razlicita normalan i slim and light..ovaj normal bolje lezi u ruci kad igras no slim and light je laksi i tanji ti odluci
3) u njega idem memory stick pro duo....nema veze od koliko s njim ces dobit 32 mb tj trebao bi a ako planiras igrat puno razlicitih igri kupi si jedan od 1 gb jeftini su
4)wlan nema neki veliki domet mozda 5m nisam siguran...a kako izlaze nove verzije software tako dolazi i msn skype itd..mislim nakon verije 5.00 dobijas msn
eto to it je to

Ghost_Rider
25-08-2009, 18:28
ODGOVORI
1) nisam siguran mislim da ne :(
2) ja ima 2000..nisam siguran da je u hrv stigla cijela verzija 3000..stigao je psp 3000 ali nisam siguran dal je dosla i potpuna verzija..ja ti predlazem 2000..imas dva razlicita normalan i slim and light..ovaj normal bolje lezi u ruci kad igras no slim and light je laksi i tanji ti odluci
3) u njega idem memory stick pro duo....nema veze od koliko s njim ces dobit 32 mb tj trebao bi a ako planiras igrat puno razlicitih igri kupi si jedan od 1 gb jeftini su
4)wlan nema neki veliki domet mozda 5m nisam siguran...a kako izlaze nove verzije software tako dolazi i msn skype itd..mislim nakon verije 5.00 dobijas msn
eto to it je to

1. Jebiga,bas steta,jer ja vamo u bosni nejmam nigdje kupovati oriđi igre od PSP-a,pa zato sam pitao o Emulatorima.

2.Znaci sve manje od 3000 :D,u Genelecu u tuzli je izasla u prodaju verzija 3004,sada dali je piratluk ili je prava verzija

Link : http://www.genelec.ba/cart.php?sta=view&sid=217&cid=14164

4. Vazno je da radi internet i msn:D.

Mnogo hvala jarane,pomogao si mi da bih mogao odluciti ;).

Viper33
25-08-2009, 18:36
ja nezz ja govorim za hrv..ali mozes pitat ove u toj prodavaonici jeli to zavrsna verzija 3 psp 3000

Teon
25-08-2009, 19:00
Odgovor na prvo pitanje je netocan. Ima podosta emulatora, imas GB(A), (S)NES, C64, PS1, te od nedavno Nintendo DS.
No, nisam siguran moras li imati Custom Firmware da bi ih mogao koristiti

Ghost_Rider
25-08-2009, 19:09
Odgovor na prvo pitanje je netocan. Ima podosta emulatora, imas GB(A), (S)NES, C64, PS1, te od nedavno Nintendo DS.
No, nisam siguran moras li imati Custom Firmware da bi ih mogao koristiti

Nesto mi lose zvuci,mescini da cu bezz kupiti PSP :cry: .

Teon
25-08-2009, 19:15
A zbog cega si primarno mislio kupit PSP?

Ja sam ga kupio od frenda Slim verziju, sa vec svime + 2 original igre (Syphon Filter i GTA) prilicno jeftino. Htio sam odigrat Metal Gear Ac!d, a uskoro izlazi MGS:Peace Walker i Gran Turismo 5 te fakat lijepo izgledaju. Jos kad stigne na europsko trziste Disgaea 2. Ma milina, i jos k tome ak ispadne IL-2 Sturmovik kak spada. Uglavnom lijepe igre nadolaze, a jos nisam ni odigrao vecinu dobrih naslova

Ghost_Rider
25-08-2009, 19:36
A zbog cega si primarno mislio kupit PSP?

Ja sam ga kupio od frenda Slim verziju, sa vec svime + 2 original igre (Syphon Filter i GTA) prilicno jeftino. Htio sam odigrat Metal Gear Ac!d, a uskoro izlazi MGS:Peace Walker i Gran Turismo 5 te fakat lijepo izgledaju. Jos kad stigne na europsko trziste Disgaea 2. Ma milina, i jos k tome ak ispadne IL-2 Sturmovik kak spada. Uglavnom lijepe igre nadolaze, a jos nisam ni odigrao vecinu dobrih naslova

Pa mislio sam kupiti radi interneta,par igara od psp-a koje su mi se svidile i zbog glazbe.Tu bi ubrojao i igre sa emulatorima.

Ovaj Gran Turizmo 5 za psp izgleda predobro,gotov pa slicno kao na PS3 :pray: :pray: .

BTW Recitemi jesteli zadovoljni psp-om.

Teon
25-08-2009, 19:44
Ja jesam. Dobio sam kaj sam htio.
Portabilna konzola sa mogucnostima interneta ukoliko bas nemogu pogledat nesto na kompu (npr. na WCu :D )

Internet na PSPu ti je vise manje onak ak fakat nemos na komp il iPhone il nes... Konzole jednostavno nisu za internet, pogotovo ne tako male.
Glazbu radje slusam preko mobitela, jednostavno mi je manje i lakse za mjenjat il poglasnit muziku na mobu (Sony Ericsson imam).
No ono sto mi je odlicno na PSPu jest gledanje filmova (iako moraju biti u formatu koj on podrzava, vecinom je to mp4)

Na kraju, PSP je ipak samo za portable gaming i tu i tamo gledanje filmova. A internet dobro dodje kad lezis u krevetu, il fotelji, ili pak na zahodu xD

Tak da mislim da ti se ne isplati kupit ganc novi PSP, mozda rabljeni ...

Ghost_Rider
25-08-2009, 19:52
Ja jesam. Dobio sam kaj sam htio.
Portabilna konzola sa mogucnostima interneta ukoliko bas nemogu pogledat nesto na kompuS(npr. na WCu :D )

Internet na PSPu ti je vise manje onak ak fakat nemos na komp il iPhone il nes... Konzole jednostavno nisu za internet, pogotovo ne tako male.
Glazbu radje slusam preko mobitela, jednostavno mi je manje i lakse za mjenjat il poglasnit muziku na mobu (Sony Ericsson imam).
No ono sto mi je odlicno na PSPu jest gledanje filmova (iako moraju biti u formatu koj on podrzava, vecinom je to mp4)

Na kraju, PSP je ipak samo za portable gaming i tu i tamo gledanje filmova. A internet dobro dodje kad lezis u krevetu, il fotelji, ili pak na zahodu xD

Tak da mislim da ti se ne isplati kupit ganc novi PSP, mozda rabljeni ...

E bas to,sjedim na krevetu i mrsko mi sada ici do kompa da pogledam na netu PCP teme ili pogledam koji YouTube video. :D

Ma dobro ne mislim ja samo zbog neta i glazbe koristiti psp,on je dobar u gotov svim stvarima.

Vam u bosni nejmam bas mnogo original igara kupiti,nema bas mnogo naslova onih koje ja zelim da odigram.Zato bih zelio da bar ako su emulatori za psp legalni da mogu nesto igrati.Nkako bi dosao do psp igara,makar jednom u 5 mjeseci kupovao :( .

BTW Jedino mi preostaje Pir***uk.Nemoj sada ban :D ,ovo sam naveo kao primjer.

THUNDER_DINIX
25-08-2009, 21:00
Dobro,dobro sada mi je jasno.

Sada je ovo pitanje,znaci moram sve znati prije kupnje,ne zelim da se zajebem.

1. Dali mogu emulatori od konzola na PSP,npr. GBA,SNES.NES i PSone.Jeli treba da se ubaci taj nekakav chip u PSP pa da idu emulatori ili samo nadzem odgovarajuci Emulator.

2.Koja je najbolja vrzija PSP-a,imaju neke 1000,2000 i 3000 pa koja je najkvalitetnija ili najbolja verzija.

3.Koja ide memori kartica u PSP i od koliko GB.

4.Koliko WLAN ima domet,dali mogu npr. sa jaranom igrati neku igru u MP i dali mogu koristiti MSN ili Skype na PSP-u.

To je sve.

Hvala na odgovorima i ako ne odgovorite.

BTW: Ova pitanja postavljam tu da ne otvaram novu temu Bezveze.

1.) mogu, ali moras imat downgrejdan psp
2.) psp 3004 je najnovija trenutno
3.) Memory stick pro duo kolko os GB
4.) 10 m, mozes igrati u MP....

ja ti imam psp 1004, prodajem za 1000 kn, downgrejdan je, idu ti i emulatori i sve, dobijes uz to 2 original igre i memory card od 2 gb

X Sync
25-08-2009, 21:16
A PSP Go?

Teon
25-08-2009, 21:27
Nije jos gotov/izaso

THUNDER_DINIX
26-08-2009, 10:44
sad jos malo izlazi.

Ghost_Rider
26-08-2009, 12:53
Ja sam odlucio da uzmem ovaj http://www.bigbang.si/igrice-in-konzole/igralne-konzole/sony-igralne-konzole/435562-psp-konzola-psp-3000-blackSstari mi je u SLO pa da usput i donese PSP.

Odlucio sam ove dvije igre.

1. http://i038.radikal.ru/0809/0c/f6d39612b210.jpg

2. http://n2.nabble.com/file/n2411461/god_of_war_chains_of_olympus_cover.jpg

To je moja zadnja odluka :D .

BTW: Ili ako vi znate koju dobru Racing igru za psp umjesto Pro Street-a.

Edit: Mozda uzmem ovu umjesto NFS PS.

http://topshaft.com/uploads/posts/2009-03/1237807524_burnout-legends-psp.jpg
:pray: :pray:

Teon
26-08-2009, 13:20
Meni osobno je Burnout bolji od NFS na PSPu. Imao sam oboje, i trenutno imam samo Burnout ;) Fizika stete je genijalna, dijelovi lete. Jos kad upalis slow-motion sudara, fakat odlicno izgleda. Nazalost auti nemaju stvarna imena, ali ipak najveca fora ih je unistavat

God of War nisam jos probao, no dobila je odlicne ocjene

THUNDER_DINIX
26-08-2009, 14:49
odlican si psp ozabrao :thumbs2:

god of war svi slove kao najbolju igru na PSP-u, ja sam ju isto cijelu presao i predobra je, vidit ces i sam :pray:

burnout je dobar, a nfs nisam igrao

Viper33
26-08-2009, 14:54
ja bi ti rade uzeo burnout nego pro street jer..pro street meni osobno i nije bio nes realan a burnout ima vise autiju i bolje misije i znam da u pro streetu nemas free roam a nezz sad za burnout to pitaj nekog ali mislim da bi burnotu trebo imat free roam

Ghost_Rider
26-08-2009, 15:53
Gledao sam danas malo po youtube-u od ove dvije igre,pa bolje izgleda Burnout,izgleda mnogo realno.

Imam jos mozda 100 pitanja :D ,nadam se da nisam postao dosadan.

Jeli moguce u PSP-a napraviti nekako lozinku.Kada se pali PSP da od korisnika zatrazi lozinku i UserName.

Thanks.

THUNDER_DINIX
26-08-2009, 20:57
imas program koji trazi pass, ali ako je memory stick van psp-a moze se upaliti

Ghost_Rider
26-08-2009, 21:07
Dobijam u petak PSP 3000,al nisam siguran,stari veli da ce donijeti u Petak :D .jedva cekam.

Sta mi treba da okrecem emulatore u psp-a,koji programi i to.

BTW Mozda dobijem i god of war igru,al neznam tacno sad. :D :D

Edit: Jel mi mozete odma napisati koje idu Memory Kartice u psp,koje sve mogu ici.

THUNDER_DINIX
27-08-2009, 00:12
napisao sam ti vec za MC, procitaj moj post.

moras 1. downgrejdati psp ako oces emulatore

Ghost_Rider
28-08-2009, 11:17
De mi ako mozete napisite kako da poredam foldere u PSP na memory kartici,gdje sta ide i kako se treba napisati na svakim folderu.

Thanks.

THUNDER_DINIX
28-08-2009, 13:45
ne kontam tvoje pitanje? folderi su ti sami poredani....

Ghost_Rider
28-08-2009, 23:26
Evo prije 2 sata mi je dosao PSP,predobar je.Ima jedna caka,ne mogu se nikako naviknuti na ovakav izgled,preogroman je :pray: .Zamisljao sam da je to nesto kao iPhone malo,ali ipak nije :D .

Prokleti Card Reader mi neradi na PC-u pa ne mogu isporbati kako tjera mjuzu i video :-x ,mescini da cu trebati kupiti i USB kabal.

Verzija PSP-a je 3004 Piano Black,System Software V 4.21,jeli moguce na ovaj software igrati GBA,Genesis,n64,snes,nes i psx igre.

THUNDER_DINIX
29-08-2009, 10:36
si vidio ti kad PSP kako izgleda?

koji crni card reader te spopao? pa neces valda stalno vadit memory card iz psp-a. ako imas onaj usb kabel od sony fotoaparata, taj ti ide, ako nemas kupi si isti.

ne mozes na tom softveru igrati, vec sam ti rekao da moras downgrejd napravit

Ghost_Rider
30-08-2009, 17:40
Jel mi ko moze naci upute ako moze na nasem jeziku,kako se pravi Pandora Batery.Isto mi je potrebno i video primjer kako lik pravi.Thanks.

BTW: Jel mozete isto napisati sta je sve potrebno.

THUNDER_DINIX
30-08-2009, 21:51
ne smije se ovdje pricati o tome. ugl treba ti jos 1 psp modificirani

Ghost_Rider
30-08-2009, 22:06
Nisam znao da je i Pandora Batery nekakakva piraterija :? .

THUNDER_DINIX
31-08-2009, 10:40
sama baterija nije, ali oni na ovom forumu to smatraju piratlijom (valda nisu upuceni, ne znam), ja sam se vec opekao prije pa su mi brisali postove i sta ja znam.

Ghost_Rider
31-08-2009, 13:58
Danas sam nabavio USB Kabal za psp,kada sam ga prikljucio u usb port i onda u psp,komp ga nece nikako da ptrepozna.Uopste komp ne prijavljuje da je nesto ukljuceno.Molim pomoc ako ikako znate.

BTW: Koristim win xp sp2

THUNDER_DINIX
31-08-2009, 14:01
odi u izbornik na PSP-u, settings, USB

Ghost_Rider
31-08-2009, 14:06
Isao sma i uvjek pise Connect a Usb Cable,ne reaguje uopste.Jel se treba instalirati kakav driver da bih se moglo pokrenuti.

THUNDER_DINIX
31-08-2009, 14:07
ne treba, samo utaknes kabel i odes na usb konekciju. jel imas usb 2.0 port?

Ghost_Rider
31-08-2009, 14:14
da imam ito,ima i neki high speed 2.0

THUNDER_DINIX
31-08-2009, 19:58
stvarno ne znam onda, probaj na nekom 2. pc-u