PDA

Pogledaj cijelu verziju : Firefox ne otvara stranice a IE da!



TheBorg
15-08-2009, 18:23
Kao što gore piše, Firefox mi ne želi niti jednu stranicu otvoriti a IE sve otvara. A u IE-u mi ne želi otvoriti microsoft update stranicu... Zablokira na njoj. Zna li tko nešto o ovome?

P.S. Imam oriđiđi win xp pro

Assasin`s
15-08-2009, 20:00
Meni se to događa isto neznam šta je sa Firefox-om pa sam prešo na google chrome

TheBorg
15-08-2009, 20:37
Ja sam čitao da chrome točno prati tko što radi i da ovi u googlu točno znaju što radiš po netu i da praktički i passworde mogu vidit... To mi se baš nije svidjelo...

Assasin`s
15-08-2009, 21:05
Ma koga boli briga nek mi upadno di oče

Assasin`s
15-08-2009, 22:07
Ako ti to smeta instaliraj operu

RIDER32
16-08-2009, 00:35
Ja sam čitao da chrome točno prati tko što radi i da ovi u googlu točno znaju što radiš po netu i da praktički i passworde mogu vidit... To mi se baš nije svidjelo...
Pa?
Jel znas da Facebook kada jedanput odes na njihovu stranicu oni te cjeli šivot prate sta radis na internetu, šta pišeš (passworde i sl)...

Uostalom jedna od stvari za koju služi internet je "precenje ljudi" i to nikako nemozes izbjeć.

Frent se slika sa tobom i uploada to na facebook i Bill Gates zna da si ti to vece bio u tom i tom kaficu i da si pio red bull...

TheBorg
16-08-2009, 12:08
Istina.


Ali problem ostaje tako da ako tko zna što je sa tom mozzilom nek kaže...

TheBorg
17-08-2009, 11:38
Je li moguće da je za mozzilino stanje bio kriv SATA kabel? Počelo mi u XP-u javljat Delay write failed bla bla... Malo sam išao čitat u vezi toga i piše da je jedna od mogućnosti da mi je kabel oštećen. Ja ga zamijenio, delay se više ne pojavljuje... I zamislite čuda, Mozzila ustala iz mrtvih...

31-08-2009, 11:53
Mozzila mi je jako pala u ocima.Nakon sto nije dobro radila na visti 64bit...i nakon sto sam se sezao 15min sa loginom na studomat..dosao sam do zakljucka da je za mene firefox gotov.


Skinuo operu...premocno izgleda...premocno radi...i moram reci da po meni jako owna i IE i mozzilu.

Luka
31-08-2009, 12:05
i nakon sto sam se sezao 15min sa loginom na studomat..dosao sam do zakljucka da je za mene firefox gotov.

to je obično problem do stranice koja ne koristi stritkni JS/CSS/HTML

31-08-2009, 12:10
Ne to je problem do browsera...ja ko kreten upisujem 15min sifru odnosno sve moguce sifre...da bi na kraju ispalo da se preko ie spojim iz prve....vec sam pomislio da sam haxan lol.-.

Don Kihot
31-08-2009, 22:48
Freak, problem je do Viste... ;)

FF koristim evo 9+ mjeseci na Win7, nikakvih problema.

Na Visti se ruši i sere.

Dakle problem je u OS-u.

Luka
31-08-2009, 23:25
Meni savršeno radi na Visti.

Matilda Mother
06-09-2009, 05:59
khm, meni nije radila ni na xp-u, ni na win7, ni na visti... čak i na linuxu sam jučer skoro krepala koliko je bolno bilo surfati preko firefoxa:(

znači nije problem ni do kompa (bez spajvera i sl) ni do konekcije... torenti su uvijek bili na punoj brzini kad bi ih isprobala + preko opere nije bilo apsolutno nikakvih problema.

šteta, toliko sam navikla na nju, al ajd, gg je opera.