PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pay Pal i eBuy



Don Kihot
15-08-2009, 17:02
Dali je itko kupovao preko Pay Pala na eBayu?

I zapravo, kako to da meni na kućnu adresu nije stigao onaj confirm code od Pay Pala?

Jel se to mora?
Dali mogu kupiti nešto ako mi i ne stigne?

Ima tko kakvih iskustava.

Gwin, oćeš mi oprostiti 2000kn carine na neke glazbene instrumente? :D

SkunK
15-08-2009, 21:35
Ja sam kupovao preko Ebaya jedno 20tak predmeta raznih veličina i cijene i iz raznih država putem PayPala (jedva čekam dan kad budu ljudi mogli i nama uplaćivati novce na PayPal račun a ne da samo mi plaćamo putem istog). Sve je bilo super no jedino me razočarala Hrvatska pošta(izgubili su i pokrali 2 paketa) i carina koja isto zna izvoditi svakakve kerefeke.

Confirm code od PayPala vidiš tako da odeš u banku i neka ti da izvadak računa s devizne kartice koja ti služi za PayPal. Tamo će ti pisati nešto tipa "PayPal - code".

Ova dva pitanja
Jel se to mora?
Dali mogu kupiti nešto ako mi i ne stigne? S

ne kužim. Plz pojasni malo bolje.

Don Kihot
15-08-2009, 21:55
Mislim piše mi na pay palu da mi račun nije confirman, ali da je ispravan.
Dakle dali ga moram otići confirmati da bi mogao s njim poslovati ili ne?
Dobio sam preko jednog servisa 1000$ premiu na pay pal, pa to planiram pametno potrošiti.

SkunK
15-08-2009, 23:56
Mislim piše mi na pay palu da mi račun nije confirman, ali da je ispravan.
Dakle dali ga moram otići confirmati da bi mogao s njim poslovati ili ne?
Dobio sam preko jednog servisa 1000$ premiu na pay pal, pa to planiram pametno potrošiti.

Pa, trebao bi - da. Znači pogledaj taj broj na izvadku deviznog računa kojeg koristiš za PayPal s banke i ukucaj ga u za to određeno mjesto.

Fireblade
18-08-2009, 21:55
pitanje
bi li meni neko sa foruma mogao na paypal poslat para?
npr ocu kupit nes i regan sam al nemam kreditnu ni nis

SkunK
19-08-2009, 11:05
pitanje
bi li meni neko sa foruma mogao na paypal poslat para?
npr ocu kupit nes i regan sam al nemam kreditnu ni nis

Ne bi. U Hrvatskoj trenutno ne postoji mogućnost da se našim građanima uplaćuje novac na PayPal račun nego samo da uplaćuju stranim PayPal računima. Naši ljudi to zaobilaze forama da otvaraju devizne račune u stranim državama i to povežu sa svojim PayPal accountima no to je poprilična rabota pogotovo ako nemaš nekog tko će ti to obaviti i u kojeg se možeš pouzdati u stranoj državi.

Nadam se da ćemo i mi napokon moći dobivati uplate na PayPal račune i tako efikasno prodavati preko Ebaya i drugih sličnih web servisa.

Fireblade
19-08-2009, 12:28
ma bogati uzet cu ja prek enabava likova :D