PDA

Pogledaj cijelu verziju : Titan Quest



Stranica : [1] 2 3

Outmind
23-06-2006, 10:56
Zna li netko nesto vise o ovom potencijalnom diablo killeru? Bas sam sad bio na sluzbenoj stranici, i screenshotovi su fora (posebno oni sa kineskog zida) ali nigdje ne pise nista podrobnije, datum izlaska i tako dalje. Pisite svoja razmisljanja o ovoj igri ovdje.

Rocchiro
24-06-2006, 12:26
bas sam pogledal trailer i screenove,izgleda H.E.B.E.N.O...kad to izlazi?

jedva cekam...

24-06-2006, 12:39
bas sam pogledal trailer i screenove,izgleda H.E.B.E.N.O...kad to izlazi?

jedva cekam...

me 2

NortonCommander
24-06-2006, 12:42
Ne znam bas. Djeluje mi kao da nije ni izbliza dovršeno. Pise da se moze skinit demo, nisam probao.

antrax5
24-06-2006, 14:38
ajde daj link

24-06-2006, 15:04
demo link
http://www.gamershell.com/download_13703.shtml

Izlazi
Jun 26, 2006

Dark Rider
29-06-2006, 07:10
Nasnimao sam demo TitanQuesta i odigrao ga i mogu reći da je ovaj RPG jako dobar i prvi koji sam igrao s guštom nakon legendarnog DIABLA 2.Igra ima vrlo lijepu grafiku i izuzetan gameplay i jedva čekam izlazak cijele igre(na Gamespy-u kažu da igra izlazi 26.7).

Dark Rider
29-06-2006, 07:21
Ispravak-igra je u prodaji već od 26.6 tj.već se može kupiti na net-u

29-06-2006, 07:45
Ispravak-igra je u prodaji već od 26.6 tj.već se može kupiti na net-u

mogao si editat :wink:
po slikama igra izgleda dobro i po riderovim procjenama mislim da ce biti dobro

antrax5
29-06-2006, 09:42
dečko kojeg znam ju već ima tri dana :D

29-06-2006, 09:49
demo Titan quest-a s PcPlay-a je ne radi kako treba

svi natpisi - new game, load, options, čak i imena oružja i oklopa su isti - "Tag not found"

tko je kriv da ga :kill:

ima li još netko takve probleme?

osim te "sitnice" igra je super

probao sam obrisati i opet instalirati ali nije pomoglo

PcPlay! zašto ne provjerite ono što stavite na DVD

Gothmog
29-06-2006, 11:07
demo Titan quest-a s PcPlay-a je ne radi kako treba

svi natpisi - new game, load, options, čak i imena oružja i oklopa su isti - "Tag not found"

tko je kriv da ga :kill:

ima li još netko takve probleme?

osim te "sitnice" igra je super

probao sam obrisati i opet instalirati ali nije pomoglo

PcPlay! zašto ne provjerite ono što stavite na DVD

I ja imam isti problem...idem napamet...prvi okvir new game...zadnji okvir quit game...ostalo po njuhu... :D

29-06-2006, 11:55
new game, options itd nisu veliki problem
ali što je s imenima i svojstvima oružja, oklopa, skilova?

kako mogu tako igrati

Outmind
29-06-2006, 13:11
Pa ja ne znam, meni sve radi ok. Dojmovi: Igra ima potencijala postat diablo killer. Solidan hack and slash, par inovacija super atmosfera i dobra grafika. Sviđa mi se kaj ima puno pod questova (jedino kaj su svi na isti kalup) i fora mi je sto boar na lvl 1 izgleda kao malo prasence u usporedbi sa beštijom na lvl 9. I genijalno su se sjetili da ako vidis satira sa toljagom i ubijes ga ne ispadne mu mač nego... TOLJAGA!!! Ako ima neki komad oklopa na sebi ispadne mu kad krepa. Izvrstan detalj. Fora mi je i kako se klasje žita giba dok prolaziš kroz njega. Valjda bu cijeli jos bolji. Jedino me smeta sto je inventorij pomalo nefunkcionalan i pre malo itemsa stane. I tko je jos vidio mitolosku igru gdje tuniku nee mozes obojiti u postenu zelenu boju. Sramota! E da i od kad su to satiri zli?

NortonCommander
29-06-2006, 17:15
Evo, imam punu verziju igre. Ima par bugova nista pretjerano ozbiljno. Najveći proble je sto me izbaci svako pola sata- sat vremena iz igre pa je moram opet pokrenit. A igra je onako, za sada zanimljiva ali i dalje imam osjećaj da joj fali atmosfere. Kao da nisu stavljali nikakve magle i slične stvari. Ili je dan ili noć, a vrijeme je uvijek vedro(bar za sada).

Jerry
29-06-2006, 17:42
NI MENI NE RADI wtf.SiGgY kakve nam to demoe stavljaš!!Koje ne rade,zar vam je teško porvijeriti prije stavljanja na DVD
:-x :-x :-x

Outmind
29-06-2006, 18:41
Meni su ocito dali jedinu ispravnu kopiju, ili mozda vi imate pre jake kompove jer ja imam staru krntiju a ide mi skroz dobro :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Jerry
29-06-2006, 18:48
prejake kažeš ha?
AMD SEMPRON 2500+ 1.76 Ghz
ATI RADEON 9250 128 MB
768 RAM

Outmind
29-06-2006, 18:52
pa tu smo si negdje. Stvarno e kuzim u cemu je problem, ali zalite se pa ce izdat na drugom dvdu-kao sto je bilo sa timeshiftom. Kad smo kod toga, meni stubbs demo sa tog dvd-a nije radio. Bas me zanima radi li svim ostalima...

29-06-2006, 19:54
meni ne treba,
u subotu dobivam cijelu tako da je glavno da sam sam isprobao igru i odmah naručio cijelu

Outmind
29-06-2006, 20:02
Jedva cekam vidjet great wall of china i unutrasnjost piramida

BINUX
29-06-2006, 22:34
NI MENI NE RADI wtf.SiGgY kakve nam to demoe stavljaš!!Koje ne rade,zar vam je teško porvijeriti prije stavljanja na DVD
:-x :-x :-x

To nema veze sa Pc-Play temom takav je demo.
Ja sam je skinuo kad je tek izašla na gamershell stranici i imao sam istih problema s menijom u igri i sa svim vezanim uz tekst.
Pc-Play nema veze s tom greškom to je stvar u igri.

30-06-2006, 05:52
nisu oni krivi što je demo takav nego developeri
ali je PcPlay mogao provjeriti taj demo i onda bi vidjeli da ne radi kako treba i skinuli bi drugi

Outmind
30-06-2006, 09:53
Ali zasto onda meni radi sve normalno?

IgGy
30-06-2006, 10:03
pođite u my documents/my games/titan quest/settings i tamo notepadom otvorite file "options.txt".

U liniji language = Croatian promijenite u language = English

30-06-2006, 10:34
hvala IgGY

sada radi super

Outmind
30-06-2006, 11:50
Haha zamislite da igrate "potragu za titanima"

Rocchiro
01-07-2006, 14:57
odlicna je igra...dosel sam do nekog fakin minotaura i nikak da ga ubijem :twisted: :kill:

NortonCommander
01-07-2006, 15:04
Lemaj ga dok ne digne ruke, a onda bizi u stranu dok ispusta ona sranja.

Rocchiro
01-07-2006, 15:49
Lemaj ga dok ne digne ruke, a onda bizi u stranu dok ispusta ona sranja.

ok,bum probal

kulamasta
01-07-2006, 19:47
cini mi se da nije losa.. malo sam igrao... nako tekme brazil france nastavljam... :D

Rocchiro
01-07-2006, 20:16
evo,bas sam presel demo.pre dobra igra s pre dobrom grafikom.moram nabaviti full verziju :killyou:

kulamasta
01-07-2006, 21:00
ja imam ful :)

01-07-2006, 23:36
Super igra..moram cijelu kupit.

Glass
01-07-2006, 23:51
Odigrao demo i moram priznat da me malo razočarala, od igre koja je trebala biti Diablo killer očekivao sam više.

kulamasta
02-07-2006, 01:00
nije diablo kiler niti treba biti. Diablo je Diablo, ostalo su igre :)

igra je jednostavno klon Diabla, ali sto je najbolje od svega, definitivno najbolji klon dosada!

NortonCommander
02-07-2006, 09:37
Igra je prepuna bugova. Dosao sam do dijela igre gdje trebam ubit nekog bossa i nakon toga pricat s nekim starcem koji je bija njegov zatvorenik. Ubijen bossa, stari izađe iz tog zatvora i ne mogu s njim pričat. To se dogodilo 90% ljudi na netu po forumima. Ovih 10% sta je to preslo ima problem 5 minuta nakon ovog dijela. Oni ne mogu pricat s nekim mornarom koji ih treba odvest do otoka Krete. A osim toga u igru je stavljena neka zastita od kopiranja od koje igra stalno izbacuje na desktop. Ali ni to nisu napravili kako treba pa i originali izbacuju na desktop u 50% slučajeva. 5. ovog mjeseca izlazi patch ali sta je puno puno je.

Rocchiro
02-07-2006, 10:13
ha,pa zato postoje patchevi.ali grafika je nevjerojatna :pray:

m777
02-07-2006, 16:21
Igra je prepuna bugova. Dosao sam do dijela igre gdje trebam ubit nekog bossa i nakon toga pricat s nekim starcem koji je bija njegov zatvorenik. Ubijen bossa, stari izađe iz tog zatvora i ne mogu s njim pričat. To se dogodilo 90% ljudi na netu po forumima. Ovih 10% sta je to preslo ima problem 5 minuta nakon ovog dijela. Oni ne mogu pricat s nekim mornarom koji ih treba odvest do otoka Krete. A osim toga u igru je stavljena neka zastita od kopiranja od koje igra stalno izbacuje na desktop. Ali ni to nisu napravili kako treba pa i originali izbacuju na desktop u 50% slučajeva. 5. ovog mjeseca izlazi patch ali sta je puno puno je.

Čuj, ako ti igra nije dobra, slobodno ju daš meni. :D
Prošao sam demo par puta i igra mi je odlična, a najbolji je setting. Moram čim prije nabaviti cijelu igru...

NortonCommander
02-07-2006, 18:04
Demo je u redu. Kod njega nema tih problema. Puna verzija je u ku*cu. Sad moram cekat par dana da izađe patch da bi moga nastavit s igranjem.

kulamasta
02-07-2006, 18:46
ja igram igru bez problema...

Kako ste kreirali lik?

Outmind
02-07-2006, 20:37
Odigrao demo i moram priznat da me malo razočarala, od igre koja je trebala biti Diablo killer očekivao sam više.

Ayme majko, pa diablo je vec stari deda. Da je najbolji dalo bi se debelo sporit, ali da ima jos uvijek najmanje 50 000 likova kaj ga svaki dan prelaze u to ne sumnjam...

goGAMERo
02-07-2006, 20:43
A kolika je minimalna konfiguracija?

kulamasta
02-07-2006, 23:52
Malo isprobavam klase.
Trenutno sam Hunter i svidja mi se gameplay sa hunterom. Sljedeci Mastery biti ci me vjerojatno Nature tako da cu dobiti klasu Ranger. Javim vam kako se klasa ponasa u igri!

NortonCommander
03-07-2006, 08:08
Ja san uzea Attack i Defense mastery(ili tako nekako) pa mi je klasa Conqueror. S tom kombinacijom mi je igra prelagana.

03-07-2006, 18:34
A kolika je minimalna konfiguracija?

In order to install, you must have:

- Windows 2000 or XP
- About 5 GB free hard drive space


2. Minimum System Requirements
- Windows 2000 or XP
- 1.8 GHz Intel Pentium IV or equivalent
or AMD Athlon XP or equivalent
- 512 MB RAM
- 5 GB free hard drive space
- 64 MB NVIDIA GeForce 3 or equivalent
or ATI Radeon 8500 series with
Pixel Shader 1.1 support or equivalent
- DirectX 9.0c compatible 16-bit sound card
- 8x CD-ROM drive
- Keyboard, Mouse

Required for Multiplayer:
- 1 set of discs per computer
- Internet: Cable modem, DSL modem, or better for online multiplayer
play
- LAN: LAN or broadband WAN


3. Recommended System Specification
- 3.0 GHz Intel Pentium IV or equivalent
- 1 GB RAM
- 128 MB NVIDIA GeForce 6800
or ATI Radeon X800 series
- Soundblaster XFi sound card


lol - treba 5 GB diska za instalaciju a instalira se 3.16 GB

goGAMERo
03-07-2006, 18:36
OK je nije zahtjevna previše! Samo mene hebe onaj demo s DVD-a, neće da se instalira! WHAT THE FUCK?

kulamasta
04-07-2006, 03:19
hohohoh
Malo se igram, pa uzeo za primarni masteri earth... klasa pyromancer... rula totalno, pogotovo kada kada napravim summoning Golema...
Igra je odlicna!

dabl eM
04-07-2006, 12:04
neš mi s meniom gadno ne valja...

svugde mi piše isto...jel zna ko kak to popravit???

Rocchiro
04-07-2006, 12:16
neš mi s meniom gadno ne valja...

svugde mi piše isto...jel zna ko kak to popravit???


pođite u my documents/my games/titan quest/settings i tamo notepadom otvorite file "options.txt".

U liniji language = Croatian promijenite u language = English

malo bolje pogledaj po topicu prije nego pitas

15-07-2006, 17:34
stigao je patch (još 8 srpnja, a ja nisam mogao na net prije), ali nije službeni
http://www.gamespot.com

popravlja nekoliko b.ugova i nešto u multiplyeru

a jednio što je meni napravio je sjeb... igru i morao sam ponovno instalirati

instalirajte ga na svoj rizik

Outmind
15-07-2006, 18:04
Ja sam ga dobio jučer, i fenomenalan je. Imam warlocka (spirit + rogue). Lik može summonat lich kinga kaj prži sve pred sobom, može po 3 projektila iz štapa ispaljivat, i zahvaljujući rogue skillovima, svaki projektil iz štapa nanosi dodatni poison dmg. Da ne spominjem life drain i ostale pogodnostii. Igra je mrak.

Outmind
15-07-2006, 21:11
SJedino me smeta sto je inventorij pomalo nefunkcionalan i pre malo itemsa stane. I tko je jos vidio mitolosku igru gdje tuniku nee mozes obojiti u postenu zelenu boju. Sramota! E da i od kad su to satiri zli?

eto, jezik pregrizao. Dodjem ja jutros u megaru i lik mi da vrecu i podupla mi prostor u inventoriju. Malo kasnije gledam po shopu, kad ono i zelena, i zlatna i plava boja za tuniku. U delfima možeš prerasporedit skill pointove ako si kaj zabrljao, i ako kupiš krivi item dobiješ za njega punu cijenu natrag. Stvarno su puno toga ispravili kaj na diablu nije valjalo. Svaka cast. E da, igru igram vec nekih 15-ak sati, a jedva sam pola grcke zavrsio... RESPECT :pray: :pray: :pray:

E da, mozete pisati kako se zovu pojedine kombinacije vasih likova. Ja imam za sada lvl 13 warlocka (spirit + rogue) i mali kosi sve pred sobom.

16-07-2006, 10:02
warfare i defense - conqueror - s ženskom igram (ljepše mi je gledati nju u haljinici nego njega)

lv 32, 23 h igranja, oko 15000 kills, 336 dps

sada sam u orijentu, treći grad - blizu kraja

kasnije ćeš dobiti još više tih vrećica, ja ih imam tri, mislim da će doći još jedna

Outmind
16-07-2006, 10:51
Super! A kaj je to dps deaths per second :rotfl:

16-07-2006, 10:59
otvori inventory - desno i "primary"

meni

average damage - 232
attack speed - 145%
damage per second - 336

pogledaj sam

http://img157.imageshack.us/img157/2001/ksenijasg2.jpg
i
http://img85.imageshack.us/img85/2259/ksenija2ky0.jpg

POSA
18-07-2006, 08:11
tek sam nabavio igru i krećem ku igrati, imate li kakvih savjeta za početnika

Outmind
18-07-2006, 09:19
Nastoj ne krepat. Vec nakon nekih 2-3 sata igre ces nailaziti na puno magicnih stvari (zutih) pa samo njih skupljaj. Pametno raspoređuj skill pointse. Često idi kod trgovaca, znaju dobre stvari imati. Ako si u velikoj frci ili ti je pun inventorij magičnih itema (ovo drugo je češći slučaj) koristi portal stone (hotkey L).

POSA
18-07-2006, 09:22
e vidim da ljudi govore o kombinacijama skillova, kad ću moći odabrat drugi mastery, zasad imam ono sa zemljom i vatrom, kak se već zove


EDIT: ništa, ništa

Outmind
18-07-2006, 11:39
Lol, dobiješ drugu na lvl 8. Ajde napiši kako ti se zove nova klasa i sa čime si kombinirao pyromancer-a

kulamasta
18-07-2006, 13:24
Earth ti je odlican za pocetak!

Tu se na pocetku koncentriraj na tri grane: Earth Enchantment, Summon Core Dwlr i Volcanic Orb!

Sto prije dodji do Core Dwelera jer je najbolji pets u igri! Svi neprijatelji prvo napadaju njega a tek zatim tebe tako da imas vremena pobit ih sve iz daljine. Earth Enchantment povecava ti fire damage oruzju i magijama i vrlo je korisno! Volcanic Orb je vrlo destruktivna magija i roka po vecem djelu ekrana pogotovo kada ju razvijes. To ti je sekundaran napad!

Na osmome levelu uzmi secundary mastery i to Spirit! Zasto? Zbog Ternion Attack! sto njime dobivas? Fireball koji ispaljuje tvoj staff djeli se na tri djela, tj. sa ternion napadom tvoj staff puca tri a ne jedan fireball! Kada Ternion attack nabildas do kraja tvoj staff radi 300% veci damage! Ternion Attack kao primaran napad i Volcanic Orb kao sekundaran Ubitacna kombinacija! Pogotovo kada Core Dweler sve neprijatelje privlaci sebi a ti iz daljine rokas! U Spiritu jos uzmi Summon Liche King!
Isto dobar Pets koji radi iz daljine elemental damage!
To ti je dovoljno za pocetak kreiranja lika!

Outmind
18-07-2006, 13:36
Za dwellera ja ne znam, ali king je kralj!!! Kad ga upgrade-as dobiva nove napade i resistance, a koliko sam ja vidio ima puno vise hp/mp od vukova, nimfa i wispova. Ne bih onog prvog ultra bossa (a i mnoge druge stvari) bez njega uspio. Tremion je zakon, ali ništa bez upgradea. Kad mu upgrade-as onaj dodatni skill, radi splash dmg i povecava brzinu bacanja. Zamisli samo situaciju u koju ulazim cesto kada sa jednim klikom na kostura pokosim DOSLOVNO 5 kostura od jednom zbog splasha. Za fire namam neke savjete jer ga jos nisam isprobao, ali ako se odlucis za spirit, obavezno nauci i koliko mozes upgrade-aj deathchill aura. Em ih usporava, em im smanjuje oklop i stetu koju rade, em ih mozes bolje ostetiti drain napadima. Inaravno sto se itemsa tice obavezno nabavi mnogo njih koji ti povecavaju regeneraciju energije. Meni se regenerira nekih 7 energy / sekundi, a ni to mi nije dovoljno.

Nekako mi se najmanje svidjaju defence i storm. Ne znam zasto.

POSA
18-07-2006, 15:09
Lol, dobiješ drugu na lvl 8. Ajde napiši kako ti se zove nova klasa i sa čime si kombinirao pyromancer-a

ispalo mi je baš dobro jer sam dobio ono što uvijek biram u elder scrolls igrama - battlemage

evo za ostatak


Storm Mastery

* Single Profession: Stormcaller
* + Earth Mastery: Elementalist
* + Warfare Mastery: Thane
* + Spirit Mastery: Oracle
* + Defense Mastery: Paladin
* + Nature Mastery: Druid
* + Hunting Mastery: Sage
* + Rogue Mastery: Sorcerer

Earth Mastery

* Single Profession: Pyromancer
* + Warfare Mastery: Battlemage
* + Spirit Mastery: Conjurer
* + Defense Mastery: Juggernaut
* + Nature Mastery: Summoner
* + Hunting Mastery: Avenger
* + Rogue Mastery: Magician

Warfare Mastery

* Single Profession: Warrior
* + Spirit Mastery: Spellbreaker
* + Defense Mastery: Conqueror
* + Nature Mastery: Champion
* + Hunting Mastery: Slayer
* + Rogue Mastery: Assassin

Spirit Mastery

* Single Profession: Theurgist
* + Defense Mastery: Spellbinder
* + Nature Mastery: Soothsayer
* + Hunting Mastery: Bone Charmer
* + Rogue Mastery: Warlock

Defense Mastery

* Single Profession: Defender
* + Nature Mastery: Guardian
* + Hunting Mastery: Warden
* + Rogue Mastery: Corsair

Nature Mastery

* Single Profession: Wanderer
* + Hunting Mastery: Ranger
* + Rogue Mastery: Illusionist

Hunting Mastery

* Single Profession: Hunter
* + Rogue Mastery: Brigand

Rogue Mastery

* Single Profession: Rogue

kulamasta
18-07-2006, 16:48
Dweller je super zbog toga jer ima ability da privlaci neprijatelje, tj. prvo napadaju njega a tebe ostavljaju na miru :)

Outmind
18-07-2006, 17:42
E bas ti hvala na listi! Trazio sam to na sluzbenoj stranici, ali nisam nigdje mogao naći.

POSA
18-07-2006, 17:55
E bas ti hvala na listi! Trazio sam to na sluzbenoj stranici, ali nisam nigdje mogao naći.

http://www.gamebanshee.com/titanquest/

imaš sa strane masteries i klase pa možeš vidjeti što ti koja mastery donosi, uglavnom ima svega

Outmind
19-07-2006, 18:15
E, a sto kazete da se svi skupa dogovorimo i igramo titan quest preko hamachija. Ja sam jucer igrao tako sa svojim nećakom i išlo je skroz dobro.

Outmind
26-07-2006, 11:19
Evo presao sam na normal. Super je mjuza u creditsima, jedino je onaj zadnji bos bio malo pre lagan. Ali su zato satiri na epik jako gadni...

Nightyx
02-08-2006, 09:07
KOJU KLASU I TE STVARI DA IZABEREM AK ŽELIM BITI NEKI LIK KOJI KORISTI MAČEVE ALI I PUNO MAGIJE????????? NEKUŽIM SE U TO JER SAM ZADRTI FPS-OVAC.

Outmind
02-08-2006, 10:19
KOJU KLASU I TE STVARI DA IZABEREM AK ŽELIM BITI NEKI LIK KOJI KORISTI MAČEVE ALI I PUNO MAGIJE????????? NEKUŽIM SE U TO JER SAM ZADRTI FPS-OVAC.

warfare + fire ili warfare + spirit.

antrax5
02-08-2006, 10:41
E, a sto kazete da se svi skupa dogovorimo i igramo titan quest preko hamachija. Ja sam jucer igrao tako sa svojim nećakom i išlo je skroz dobro.

to ti je odlična ideja

Outmind
02-08-2006, 11:24
E, a sto kazete da se svi skupa dogovorimo i igramo titan quest preko hamachija. Ja sam jucer igrao tako sa svojim nećakom i išlo je skroz dobro.

to ti je odlična ideja

pa da skupi se nas 6 i svi rokamo skupa...

antrax5
02-08-2006, 11:25
sam da nabavim igru LOL, ovaj tjedan

Nightyx
03-08-2006, 09:29
Do kojeg se najviše levela može razviti vaš lik u titan questu????????

Outmind
03-08-2006, 11:16
Do kojeg se najviše levela može razviti vaš lik u titan questu????????

65

Jerry
03-08-2006, 11:35
ja nemogu pokrenuti :( :(

Nightyx
03-08-2006, 14:50
Zašto? U čemu je problem? Grafa?
Ja mislim da demo sa dvd pclaya ne valja mogu ga igrati ali sve što je tekstom napisano ne želi prikazati nego nešto piše umjesto toga. :rotfl:
Ali kupit ću ja cijelu igru.

Jerry
03-08-2006, 15:04
pretraži ovu temu pa češ nači odg.kako popraviti
a što se tiče da pogodio si moja umfi,umfi grafa!

03-08-2006, 20:05
Zašto? U čemu je problem? Grafa?
Ja mislim da demo sa dvd pclaya ne valja mogu ga igrati ali sve što je tekstom napisano ne želi prikazati nego nešto piše umjesto toga. :rotfl:
Ali kupit ću ja cijelu igru.


pođite u my documents/my games/titan quest/settings i tamo notepadom otvorite file "options.txt".

U liniji language = Croatian promijenite u language = English


čitaj što je i prije napisano

Nightyx
04-08-2006, 08:20
HVALA!

Kiklop
07-08-2006, 20:38
vidio sam igru kako izgleda na gigi ok je ali...........

07-08-2006, 20:43
ali???

Nightyx
07-08-2006, 21:43
Ma nema ali ovo je definitivno hack`n`slash rpg s najboljom grafikom do sada.

m777
16-08-2006, 22:13
Evo, konačno sam dobio igru i onda me je nakon sat igranja bacilo van i save mi više nije radio. :twisted: Na sreću, patch 1.08 je to sredio. :roll: Mogu samo reći da mi je igra jedna od boljih u posljednje vrijeme i, ako vam ne smeta što je diablo klon, zabavit će vas na neko vrijeme... That's all folks!

P.S. Jel netko možda za igranje Titan Questa preko hamachija? :|

Outmind
17-08-2006, 10:42
E, a sto kazete da se svi skupa dogovorimo i igramo titan quest preko hamachija. Ja sam jucer igrao tako sa svojim nećakom i išlo je skroz dobro.

Kao sto vidis, ja sam za

m777
17-08-2006, 16:03
E, onda super. Moramo se jednom dogovoriti...

blozer
17-08-2006, 16:35
Kolko košta igra u slobodnoj prodaji?

0v3rl0rd
15-02-2007, 17:00
Pozz svim igračima TQ-a :) TQ je, po meni, jaki konkurent Diablu: dobra igrivost, dobra grafika, odlična muzika, itd. Jedino što TQ nema za razliku od Diabla je tradicija, ali to nadoknađuje svojom kvalitetom. Inače character mi je SlayerSna lvl 65 :) ... sad sam baš prošao na EpicSpa idem dalje ali je teško, jaaako teško. BTW, igram je na AMD X2, X1900XT i 1GB RAM-a... ali je igra jednostavno hardverski prezahtjevna tako da na max details zna nekad ici ne bas glatko[/i]

Lord Myrkul
15-02-2007, 18:41
Pozz svim igračima TQ-a :) TQ je, po meni, jaki konkurent Diablu: dobra igrivost, dobra grafika, odlična muzika, itd. Jedino što TQ nema za razliku od Diabla je tradicija, ali to nadoknađuje svojom kvalitetom. Inače character mi je SlayerSna lvl 65 :) ... sad sam baš prošao na EpicSpa idem dalje ali je teško, jaaako teško. BTW, igram je na AMD X2, X1900XT i 1GB RAM-a... ali je igra jednostavno hardverski prezahtjevna tako da na max details zna nekad ici ne bas glatko[/i]

ma kako ti se dalo doc na lvl 65?????????????
ja san dosa do prorocista i vise mi se nije dalo zbog jednolicnih lvl i creepova(satiri,satiri,satiri, vrane :( )
btw slayer, to je ka kombinacija klasa ili sta??

0v3rl0rd
15-02-2007, 18:53
Jednostavno obožavam RPG-ove, a TQ mi je stvarno looodnica od igre... skoro kao Diablo. Volim proći doslovno SVE u igri pa sam zato prohodao svaki, ali bas svaki, metar mape u TQ-u :) Istina, mape su jako velike... ali to je ono shta je dobro u RPG-ovima. Da, SlayerSje kombinacija klasa: tj kombinacija Hunting masterySi Warfare mastery... prava killing machine :twisted: .... sad ću odigrati ponovo cijeli TQ samo sa Stormcaller-icom, Elementalist-icom ili nečim shta ima puuuno magije... U Diablu mi je Sorcerica bila glavna :D

Kiklop
15-02-2007, 18:58
i ja igram igru sad sam 27lvl azija stormcaster-druid
dobra mi e igra al zna dosadit pa uzmem pauzu od tjedan dana onda ju opet igram cjeli dan i super mi je

Lord Myrkul
15-02-2007, 19:09
Jednostavno obožavam RPG-ove, a TQ mi je stvarno looodnica od igre... skoro kao Diablo. Volim proći doslovno SVE u igri pa sam zato prohodao svaki, ali bas svaki, metar mape u TQ-u :) Istina, mape su jako velike... ali to je ono shta je dobro u RPG-ovima. Da, SlayerSje kombinacija klasa: tj kombinacija Hunting masterySi Warfare mastery... prava killing machine :twisted: .... sad ću odigrati ponovo cijeli TQ samo sa Stormcaller-icom, Elementalist-icom ili nečim shta ima puuuno magije... U Diablu mi je Sorcerica bila glavna :D

puj, puj, puj
magija mi je dosadila samo tako, jer svaki rpg uzmen magea, evo i u tq uzea nekog nekrica ili tako nesto
(sad se vratia na oblivion i samo se sikiron lemam)

ylem
16-02-2007, 08:57
stao sam na elite, ali samo zato jer su se na mom hardu pojavile druge (gothic3,silverfall) ali jedva čekam ekspnziju ...!

spawn89
16-02-2007, 22:11
igrica je zakon ja 39lvl na epic tezini dobivam super stvari ali mi se ne da prelaziti egipat jer je dosadan. pozdav svi fanovima rpg-a :pray:

Outmind
17-02-2007, 12:53
Ja jedva čekam had i dream mastery! Baš me zanima kak će to ispast...

† zlo †
10-03-2007, 11:00
Evo igram Immortal Throne i nasho sam ovaj neki shit: Form W-900S:

http://i65.photobucket.com/albums/h234/sluba/TQIT1.jpg

Ne moze da se iskoristi ni za shta, ne moze da se proda, vec samo da se dropuje :? Ima li neko predstavu shta da radim sa ovim ? Vredi li da chuvam ili da bacam

ylem
13-03-2007, 13:48
topic mi je ukunut iako sam govorio o addon-u.dakle evo ponovo teze zašto možemo reći (izvrsnom ) Daiblu : bye bye !

By Jeff Green 03/02/2007
To paraphrase a famous quote, I don't know if I can define "good gameplay," but I know it when I see it. And in 2006, I saw it for many, many late-night, eye-bleeding hours in Iron Lore's ridiculously addictive Titan Quest -- an action-RPG that, like many games before it, stole blatantly from Diablo II -- but unlike the others, Titan Quest utterly nailed that same elusive, indefinable magic groove that made D2 a classic. Put another way, Titan Quest was the first Diablo clone that deserved to not be labeled that way.

Now, Iron Lore returns with Immortal Throne, the first TQ expansion pack, and it's an essential addition -- both to vets and to new players -- fixing nearly everything that needed fixing in the original game, while adding a buttload of new content. Nothing here is mind-blowing...but once again, all the smart choices, cool options, and creative little touches prove that the developers know exactly what they're doing.

Underworld Dreams
Immortal Throne picks up just seconds after you've killed TQ's final boss, Typhon, up in Olympus. Now, for the expansion's new fourth act, you descend to Rhodes&only to discover -- shockingly! -- that the threat of the angry Titans isn't over, and that you must head toward the Underworld and face off against the Lord of the Dead, "Don't Call Me Diablo" Hades himself. Along the way, you traverse eight humongous maps filled with loot-toting monsters and a couple dozen side quests that should keep you busy for a good 15 hours or so (or more, if you suck as much as I do).

The new act is fine&but the real appeal of Immortal Throne comes from all the cool things added to the base game. The big one is the new skill tab, Dream Mastery, a kickass combination of magic damage, pet summoning, and restoration. It's so good that, after finishing the expansion with my melee-only Conqueror dude, I felt compelled to start the entire game over just to bathe in its awesomeness (it's also so good that a nerf seems almost inevitable).

Best of all: the new ways to spend money and manage loot -- by far the original game's biggest shortcoming. The original TQ gave out too much gold and not enough stuff to spend it on; now, the choices are plentiful, and tie directly into gameplay, adding yet more strategic decision-making to the mix. Do you spend it all on powerful one-shot scrolls, which are now almost essential to beating the game's almost unfairly tough boss monsters? Or do you save up to buy the new artifacts, which can add extremely powerful -- and necessary -- bonuses and resistances? By the time I hit Immortal Throne's final boss, I had gone from bored millionaire to desperate pauper -- and I'm calling that a good thing. The choices were maddening, yes...but, see, that's the whole "good gameplay" part. Immortal Throne continues Titan Quest's winning blend of killing, shopping, and strategic decision-making. It's a textbook case of a great expansion.

Outmind
13-03-2007, 19:34
Ja exp još nisam nabavio, ali planiram. Može li netko malo detaljnije reći kako djeluje dream mastery?

Nadam se da su malo izbalansirali gameplay jer u originalu je oracle (spirit + storm) stvarno bio imba...

Werewolf
13-03-2007, 23:18
Igra je predobra igram je vec duze vrijeme 45. lvl na epicu Thane(warfare-storm) i igra je predobara, a sa expanzijom postaje jos bolja ... dok u multi postaje fakat dobro pogotovo kombiniranje klasa razlicitih ljudi kako bi se bossovi ubili. Ma milina :P
A sto se tice dream mastery nije me se bas dojmio ako koga zanima ima ovde opisano http://titanquestvault.ign.com/View.php ... etail&id=6 (http://titanquestvault.ign.com/View.php?view=ImmortalThrone.Detail&id=6)
Evo vam SS od mog drugog lika koji je jos na normal 24. a koristim ga samo za multi.
http://img470.imageshack.us/img470/8002/jeeeeeeeeeeejed4.th.jpg (http://img470.imageshack.us/my.php?image=jeeeeeeeeeeejed4.jpg)

Veliš da dream mastery nije dobar??? Pa po ovim specifikacijama bi se to dalo savršeno kombinirati sa spiritom ili nature-om zbog summona, ili recimo sa warfare zbog splash damage-a i onog skilla gdje se teleportiraš pred neprijatelja...

reiki_
14-03-2007, 20:22
pokušao sam ja to igrati. ali .... diablo je meni draži

whiskey
14-03-2007, 21:13
Jel ko igra sa soothsayerom? Mix spirita i naturea. Spirit ima najmocniji summon koji traje oko minute a skill se puni 4 minute. Pa onda dolazi u igru od naturea refreash magija koja resetira svaki skill. Ludi summon konstantno živ i vesel :)

LeftY
14-03-2007, 22:43
igrat cu kad budem stigao, instalireo sam igru...
inace 1. dio mi je fenomenalan

ylem
26-03-2007, 07:00
Evo me ponovo na Olimpu pa sad , nadam se, uskoro idem u Had , mogu reći slijedeće o Immortal throne-u

- Poboljšan je zvuk
- izglancana grafika, AI, predmeti (još uvijek je teško skupiti full opremu)
- malo mi zastane (učitavanje tekstura) ponekad, ništa strašno .
- nova klasa (ništa posebno , osvježenje)
- scrollovi (korisno kad treba)
- magijski slot.. ok, al hajde skupi sastojke..

Zaključak : VRHUNSKI rpg hack n slash!!

DJ Not Nice
12-10-2007, 08:59
Trenutno sam lvl22[bio sam lvl41 s prijašnjim likom al su mi pali Windowsi i morao sam sve na novo reinstalirati tako da sam izgubio 'Save file' od TQ, a i ostalih igra.]

Sve pointove bacam u dexterity, sad mi je negdje oko 400, a strength oko 260.
I da, hunter sam. Ne igram baš s lukom, draže mi je koplje.

DJ Not Nice
13-10-2007, 18:00
Hoće netko nabaciti multi?

flander
13-10-2007, 20:11
evo frend je neki dan prešao na normalu, sa nekromancerom, onaj kaj može onog kostura summomirat, pre imba summon, kosturko zbilja dere sve od reda, još kad mu staviš death novu, zbilja prejako, ja sam neš malo igro, sa roguom i druid/hunter kombinacijom. Dopada mi se to kaj moš birat dvije kombinacije, ono dvije klase. Što se grafike tiće odlična je za takav tip igre, inaće sve iste spike ko i Diablo. Jedino kaj je grafika bolja i kaj se radnja dešava diljem pravog svijeta

DJ Not Nice
23-10-2007, 21:52
Je uspio tko od vas skupiti 'rainment', npr. od Faraona, Babilon ili pak onaj kineski?

Hrvoje
30-12-2007, 20:38
Igra je ok :thumbs2: ,ali NIJE NI PRIBLIŽNA DIABLU.I ima lošu grafiku. :thumbs1:

Prince-Artas
31-12-2007, 01:21
Igra je ok :thumbs2: ,ali NIJE NI PRIBLIŽNA DIABLU.I ima lošu grafiku. :thumbs1:

ako već misliš uskrsnut temu dodaj i koji argument :wink:
i igra baš ima dobru grafiku :)

Outmind
31-12-2007, 13:45
Idu mi na živce takvi postovi "igra je takva i takva, ali nije ni do koljena toj i toj igri"., Pa igraj onda diablo 2 čitav život i nemoj niš drugo ni isprobat, ali nemoj druge ljude time bacat u bed.

I da, grafika je jako dobra za hack and slash.

Samael
31-12-2007, 13:55
Ma grafika je predobra, kome se ne sviđa, stvarno je idiot...za hack'n'slash je božanstvena.

Usput, igrao sam Titan Quest i sviđa mi se što je hebeno dug, no u drugu ruku, postane dosadan nakon desetak-dvadesetak sati. Svejedno je odličan i može ponosno stajati uz bok Diablu 2

Posebno izdvajam biranje dvije klase :pray:

vgg

Demon Hunter
01-01-2008, 19:09
Odlican je Titan Quest.
Ja sam igro s onim Kao Fire Mage!
Isto moze Summon...nekog Fire Golem!
Bio sam neki 32 lvl...preso tri bossa ali mi se onda nije dalo...shebo sam magije sve iso naunlearn i naucio nest drugo!
I presto sam pa mi se ni neda ponovo!
Ali je preterana! igra!
Bas me zanima nastavak Imortal Throne!

Outmind
01-01-2008, 19:35
IF je ekspanzija i izašla je početkom sad već prošle godine.

DJ Not Nice
03-01-2008, 01:59
Ma igrao sam i TQ i TQ-IT, predobre igre, kas instalirate ekspanziju, automatski vam prenese lika i nastavljate igrati. U ekspanziji ćete ovaj put morati ubiti Olimpskog boga, nisam vam puno otkrio jer na samom početku ćete saznati što vam je činiti.

Imam par likova, archera s dream magijama, lvl59 s ljubičastim oružjem i stvarima od različitih rainmenta.
Lika s dva mača, warfare + defense, neki full rainment osim jednog oruzja koje je ljubicasto, lvl49 il tako nešto.

Nisam dugo igrao al mogao bih kasnije zaigrati...

Čux
03-01-2008, 10:02
Smože ponosno stajati uz bok Diablu 2

Posebno izdvajam biranje dvije klase :pray:

vgg

Odigro sam TQ, al sam počeo opet nakon što sam nabavio IT, igram samo s svojim štemerom lv. 64.
Po meni je dostojna alternativa Diablu 2 pogotovo ak neko misli igrat sa više likova jer ovo s dvije klase omogućava puno kombinacija.

IT također uvodi i jedan secret di moš štemat po programerima...

la50
04-01-2008, 22:36
igrica je zakon(malo je dosadno jer ima malo previse govana za pobit)al sve u svemu dosta dobra igrica

Demon Hunter
05-01-2008, 01:29
igra je zakon(malo je dosadno jer ima malo previse govana za pobit)al sve u svemu dosta dobra igra

E a poslje ce ti biti i malo tih govana za pobit jel exp skupit je ko da ja igram Nogomet,a to ne zelis vidit!

DJ Not Nice
07-01-2008, 17:24
Radi questove ako ti se neda ubijati, a možeš i jednostavno proć pored njih.

Evo par music videa od mene, uskoro bi trebao staviti još jedan, s novijim stvarima od archera.
A i s novim likovima.

DJ Not Nice
24-01-2008, 13:38
Evo još jedan moj music video koji sam upravo dovršio
** KzI7ZD7L73ES**

Lvl31 Warden

flander
24-01-2008, 14:52
Evo još jedan moj music video koji sam upravo dovršio
** KzI7ZD7L73ES**

Lvl31 Warden


hebeno ovo kako ih moš razbacivat hehe
ž
btw ne delaj duple postove

DJ Not Nice
24-01-2008, 14:57
Je, imam jedan film, isto Titan Quest a zove se The Raining Man xD

___ ___ ___ ___ ___ ___

U vezi double posta, vremenska razlika između postova je velika, vise od 10 dana.

T1H0
24-01-2008, 19:31
e ova igra mi je puna buga i nijedan patch to ne pokrije

DJ Not Nice
24-01-2008, 19:42
Ja nisam naišao na niti jedan bug, a igram je već par mjeseci.
Naravno, ako zanemarimo one glupe bugove kao što je širenje tijela protivnika nakon što ih ubijemo(rijetko kad se događa) i sličnih stvari.

Outmind
24-01-2008, 19:46
Jedini bug za koji ja znam je onaj u osnovnoj verziji da nemožeš iz nekog razloga završiti dio glavne priče, ali to je otklonjeno prvim patchem.

Jason
26-01-2008, 16:20
igram Titan Quest Immortal Throne i mislim da je igra dobra iako mi se ne sviđa to što ima puno sličnosti s diablom 2


nije da diablo nije dobar nego mrzim kopiranje! :kill: :twisted:

Outmind
26-01-2008, 18:44
Ajde se zamisli malo nad ovim što si rekao.. Ako bi se svi držali toga ttoliko strogo, danas bi postojali samo: Dune 2, civilization, wolfenstein 3d i dungeons & dragons...

Lord Myrkul
26-01-2008, 19:21
Evo još jedan moj music video koji sam upravo dovršio
** KzI7ZD7L73ES**

Lvl31 Warden

koji ti je to skill ta tako letaju kad ih drmnes?

DJ Not Nice
26-01-2008, 21:11
Nije to skill, to je moja nadmoć nad njima, jako oružje + STR je rezultat tome.

The Great Duck
26-01-2008, 21:18
Ajde se zamisli malo nad ovim što si rekao.. Ako bi se svi držali toga ttoliko strogo, danas bi postojali samo: Dune 2, civilization, wolfenstein 3d i dungeons & dragons...
I TES...žao mi je zbog ovog off-topica.

dedal
02-02-2008, 14:15
Pozdrav svima na forumu i oko njega :D imam Q ? vezano za questove zakaj mi ne blinka quest objective ili je to normalno npr. došao sam do treceg guesta gdje moram naci General Leonidas-a a objective koji mi blinka na mapi me vodi me do onog lika na pocetku igre !?
Ne igram bas rpg igrice a ova mi zapela za oko.

DJ Not Nice
02-02-2008, 14:42
Ma nema veze to, bar meni to nije smetalo, samo pičiš naprijed : )

btw, lvli mojih likova
lvl33 Assasin
lvl31 Warden
lvl75 Haruspex
lvl47 Warrior
lvl36 Thane

imam još par low +20lvla

dedal
02-02-2008, 15:40
Ma nema veze to, bar meni to nije smetalo, samo pičiš naprijed : )

btw, lvli mojih likova
lvl33 Assasin
lvl31 Warden
lvl75 Haruspex
lvl47 Warrior
lvl36 Thane

imam još par low +20lvla

Malo mi je to konfuzno ali nema veze igra je ok !

DJ Not Nice
02-02-2008, 16:29
Malo mi je to konfuzno ali nema veze igra je ok !

Provjerit ću pa ti javim dal' je tako i meni, jer ja niti ne pratim više te strelice, znam napamet di je šta i koliko : )

dedal
02-02-2008, 16:35
Malo mi je to konfuzno ali nema veze igra je ok !

Provjerit ću pa ti javim dal' je tako i meni, jer ja niti ne pratim više te strelice, znam napamet di je šta i koliko : )

Hvala ti ,evo recimo moram putovati u Delphi pa brijem da bi trebao biti kruzic koji blinka sa quests objective,isto ako si igrao Spellforce 2 pa vidis kam moras ici.

DJ Not Nice
02-02-2008, 22:28
Eeee, sad sam se dosjetio zašto se ne sjećam tih strelica o kojim pričaš, naime, to ti nisu strelice, već točkice, sva tokčkica ima svoje značenje, bijla s crvenim plusom/križem je Save Point, ljubičasta ti je Teleport i tako dalje.

Sad sam dignuo par lvla svom lvl44Guardianu : )

dedal
03-02-2008, 12:12
Eeee, sad sam se dosjetio zašto se ne sjećam tih strelica o kojim pričaš, naime, to ti nisu strelice, već točkice, sva tokčkica ima svoje značenje, bijla s crvenim plusom/križem je Save Point, ljubičasta ti je Teleport i tako dalje.

Sad sam dignuo par lvla svom lvl44Guardianu : )

Skužio sam samo pičim i rokam :rotfl:

Svinjoguz
10-02-2008, 18:57
evo ovak, instaliro sam TQ i to je zasad jedina igra koju trenutno igram...
mogu samo reci da je to jedan od najboljih hack n slash rpgova koje sam igrao u zadnje vrijeme...
uglavnom skill pointse ulazem u hunter mastery, prvo cu igru prec kao ovak hunter, a zatim idem nanovo prec igru sa magom :D
jos bih htio istaknuti da je grafika stvarno lijepa, lijepo se trava savija dok trcite kroz nju, boje su prekrasne...
svaka cast deckima koji su to napravili

DJ Not Nice
10-02-2008, 22:35
Čuj, mogao bi kao drugi skill uzeti Nature ili Electric/Cold...kužiš, hunter + nature = 3 summon peta(aggresive) i ti koji dijeliš damage iz daljine : D

Pogledaj moje videe i vidjet ćeš mog archera koji je trenutno lvl75 koliko se sjećam : )
Napravit ću još jedan video s archerom da ti pokažem kako to ide ; )

Outmind
11-02-2008, 12:50
Sad kad si nabavim exp, napravit ću templara tj dream + defense. To mora pwnat sve živo.

Samael
11-02-2008, 12:52
Ljudi, u Crovortexa Titan Quest za 70kn!

nemojte takve stvari propuštati

DJ Not Nice
11-02-2008, 15:04
Meni dream baš i nije nešto, zeznuo sam se kad sam stavio dream na archera...iako buffovi i nisu tako loši.

Al dream + close combat, e to već pwna.

Outmind
11-02-2008, 15:11
Pa da. Defence je sam po sebi vrlo dobar, a dream ga super nadopunjuje sa + atk spd i lmb napadom. Dodaš tome pasivne shieldbasheve i peta kao decoy, ma kud ćeš bolje

Inače najdestruktivniji skill u igri je definitivno plague. Samo zbog toga se isplati bit nature premmda ne funkcionira na undeadove i konstrukte.

Svinjoguz
11-02-2008, 20:24
Ljudi, u Crovortexa Titan Quest za 70kn!

nemojte takve stvari propuštati

uuuu
thanx...kupujem uskoro

e ljudi a na kojem levelu cu moc ulagat bodove u nature?
sad sam lvl 7 :D

DJ Not Nice
19-02-2008, 00:11
Koliko se sjećam, mislim da s lvl10 možeš.

GODSKILLER
29-04-2009, 23:49
govorite vi što hočete al ova igra nije ništa lošija od diabla

Deadwalker
30-04-2009, 07:49
cemu sad ovo? :? Mislim da smo ovu temu vec previse puta raspravili, uostalom ako se dobro sjecam bila je bas jedna dobra tema o hack'n slash rpg zanru i svim pripadnim igrama u Pljuvacnici... :wink:

Wishmaster
30-04-2009, 12:05
Drugu specijalnost dobivaš kod levela 8. Meni je to uvijek bilo kod izlaza iz one neke špilje s paukima ak se dobro sjećam.
Definitovno najbolje izgleda koplje + štit + ona mreža

Gravestone_bluz
03-05-2009, 14:05
tq je odlicna igra, grafika, setting prica...sve je super. Must play za svakog RPG fana.

=PcP=F@N
04-05-2009, 11:48
jel izlazi uskoro kakvi nastavak

theplaya
04-05-2009, 12:26
titan quest sam odigrao prije neke 2 godine, sad se sjetio da bi mogao i immortal throne pa me zanima jel to zasebna expanzija ili se je u sklopu ove igre, znaci moram li ponovno isto prelazit da bi odigrao svari iz expanzije ili je expanzija potpuno nova igra? ako treba i sve ponovo mogao bi jer je stvarno odlicna igra
eh kad bi izasli titan quest 2 i dungeon siege 3 :D, ak nista cekat cu diablo 3

Outmind
04-05-2009, 12:42
It funkcionira kao LoD za diablo2. Kad ubiješ telkina ideš se šorat u Had, koji je fenomenalno dočaran. A i dream masteri je potentan i koristan mastery za bilo koju kombinaciju.

tigerija
09-05-2009, 22:37
Outmind alo adaj me na msn, bboy.tiger@hotmail.comS,sječas me se, ako igraš titan pa da skupa, ja imo nekih problema u LANU.

ArcL!ght
09-05-2009, 23:12
Btw ja sam obje igre kupio prek steama (TQ i ekspanziju) za 10$ (tad su još$ bili)

:) sad ne znam kolko je ta zajednička (gold) edicija

DJ Not Nice
11-05-2009, 20:09
Ja sam TQ+IM posudio frendu, i od tada TQ nema ni trunčice traga : (
Inače, imam preko 200h igre, što prek net, što SP.

Zaista predobra igra.

WAR-ELEMENT
11-05-2009, 21:50
Sječam se ove igre ,proveo sam dosta vremena uz nju ,poprilično dobra ,nije kao diablo,ali vrijedi odigrat.

Deadwalker
12-05-2009, 14:01
meni je samo zao sto nisam uzeo screen sa podacima kolko sam pobio monstera i kolko ukupno sati igranja(kad to igra jako lijepo azurira). Vjerujete mi, stvarno sam se naigrao s ovim naslovom, cak i previse. Da nema Diabla 3, taj naslov bi bio pravi "spiritualni nastavak" za mene. Steta sto je developerski tim propao, rado bi vidio nastavak...

Nodakim
23-07-2009, 21:28
Propali su?
Hmm,čudno jer je ipak THQ u pitanju,ali ništa se ne može.
Počeo sam igrati tek.
Lvl 8 Stormcaller sam,još se pitam koji će biti 2. mastery.
Možda Defense,ali Storm je slabiji mastery od ostalih pa se bojim da "nemam dovoljno" damagea.

mario6
02-08-2009, 10:55
Storm+Spirit je odlična kombinacija.Nabildaj Ternion Attack granu i uživaj

DJ Not Nice
02-08-2009, 11:01
Propali su?
Hmm,čudno jer je ipak THQ u pitanju,ali ništa se ne može.

Propao je proizvođač, znači IronLore.
A ne izdavač, THQ.

kulamasta
02-08-2009, 12:40
Ne, autori su bankrotirali i propali

ArcL!ght
03-08-2009, 08:38
meni je samo zao sto nisam uzeo screen sa podacima kolko sam pobio monstera i kolko ukupno sati igranja(kad to igra jako lijepo azurira). Vjerujete mi, stvarno sam se naigrao s ovim naslovom, cak i previse. Da nema Diabla 3, taj naslov bi bio pravi "spiritualni nastavak" za mene. Steta sto je developerski tim propao, rado bi vidio nastavak...

Ja ti preferiram Storm granu pa imam I storm + earth i storm + denfce

Storm + Earth = Elementalist... dakle mage u pravom smislu, siješ smrt ko sorca ajmo reć u jednu ruku. Imaš mali armor i jebeno brzo umireš (čak i ko lvl 60 i high gear... imam archmages set s 400 armora a na normal me siluju, kamoli na legendary i epic)

Storm + Defence = Paladin... dakle tank klasa. Sa tim kombom ideš više na defence, storm koristiš kao ispomoć za dmg i imaš pristojan dmg i još pristojini oklop. Za pomoć protiv velkih zvjerki imaš lightning i chain lighting (dobra stvar), te collosus form za još veće zvjerke.

Outmind
03-08-2009, 09:59
Ja sam imao 3 razvijena lika:

Warlock (spirit + thief) - taj je sijao strah gdje god se pojavio. Termion attack + poison dmg čine čuda, a ni lich nije za bacit.

drugi je bio nature + defense, ne sjećam se kak se to zove. Uglavnom, lik je ultimativni tank - brdo zdravlja od nature-a i izvrsne obrambene mogućnosti defense-a.

I na kraju templar (dream + defense) - izvrstan melee lik. Dream, a bome i defense se brinu za izuzetno visok dmg, a defense za preživljavanje. Shield bash mi je skoro pa omiljen skill u igri, kad opali 3 neprijatelja od jednom... neprocjenjivo xD

ArcL!ght
03-08-2009, 10:46
sad si zamisli foru sa storm + defence. Ima onaj storm skill koji kad te lupe imaš 46% šanse (i to još na nekom nižem lvlu tipa 4/8 mislim) napravi electric discharge u radiusu 5 metara, stuna sve žive a ti ih i dalje bashas štitom :)

Outmind
03-08-2009, 11:47
Vidiš, vrlo zanimljivo. Nisam se nikad pozabavio fire i storm masteryima tak da to nisam prije niti primjetio

ArcL!ght
03-08-2009, 17:41
btw nije 46% chance nego 15%, 45 je dmg. Inače skill je na 3/12

Storm nimbus imbua weapons sa lightning i cold dmgom, ima 2 advance skilla. Jedan je hearth of frost koji povećava cold dmg nimbusa i usporava neprijatelje oko tebe za 15% s attackom i movementom, static charge koji povećava lightning dmg nimbusa i daje lighthing retaliation šansu.

Storm surge je ono o čem sam pričo. 15% šanse za cold i lightning dmg te naravno stun. Dakle Nimbus je must jer diže dmg i sređuje attack speed te daje velike retaliatione.

Kod def skill treea imam sve vezano uz shield bash i onaj armor handling. Također collosus form mi je na 8/8 i onaj skroz lijevi skill za regenration je dobra stvar budući da se sam aktivira. Battle awareness skill tree je must jer povećava armor i block chance te daje neke od secondary resistanca.

Svim shield userima bi savjetova da nađu ili nabave Fozen Buckler i njegove varijante (http://www.gamebanshee.com/cgi-bin/sear ... ms.id=1554 (http://www.gamebanshee.com/cgi-bin/search/banshee_search.pl?_layout=TitanQuest_Items_Page&_cgifunction=search&TitanQuest_Items.id=1554))

To je inače low lvl shield, dobije se kad ste cca lvl 20 a može se dugo koristit. Paladinima (storm + defence) savjetujem nabavku Tempest armor seta (http://www.gamebanshee.com/titanquest/s ... empest.php (http://www.gamebanshee.com/titanquest/setitems/tempest.php))

Tegla Ajvara
03-08-2009, 19:18
igrali tko jos ovo sa foruma
ja sam preso par put zaredom (neznam zast)
ako ima tko da malo iteme razmjenimo, trebaju mi lukovi neki spešl

btw. zast svi kombinirate te skilove, jel nije bolje 1 cisti?

Outmind
03-08-2009, 20:26
Nije, jer u jednom čistom ti nikad ne trebaju svi skillovi (sigurno ni sam nisi ako si uzeo huntera i fokusirao se na uporabu luka levelao spear skillove), a i cijeli sustav je tako dobro izrađen da se ovisno o ulozi koju želiš imati bilo koja 2 mastery-a vrlo dobro nadopunjuju

Tegla Ajvara
03-08-2009, 20:37
je, huntera imam, i prije s bilo kojim sam igro samo sam na jedan masterij dero sve skilove
jer uvjek brijem da imam bolje jednu jacu magiju neg 3 slabije pa kad dodjem do neke samo na nju nabrijavam i tak..
eventualno ak tak sta budem radio, uzet cu iz storm ili fire mastrija onaj mac da mi damage poceca, sto oduzme enegije dosta

koji vam je najjaci predmet?

Outmind
03-08-2009, 20:41
Čar TQ-a i je u tome da u princippu nema slabe ili nakon nekog vremea beskorisne magije. Svi spellovi su izrađeni tako da su korisni od trenutka kad ih nabaviš, pa do zadnje težine.

Tegla Ajvara
03-08-2009, 20:46
e oni ledeni projektili su najbeskorisniji
udara ko jedan prosjecan moj napad, i tu i tamo nekad prodje kroz protivnika
nevjerujem da je to sta kasnije efikasno na epic i legendary kad vec sad mi nemaju neku svrhu
sumljam da bi mi se stvar sta popravila kad bi broj poveco
al, to bi izdvojio kao najlosije
zato je po meni najbolje ono sto povecava damage ili nest ful jako kao ona grmljavina

ArcL!ght
04-08-2009, 17:34
e oni ledeni projektili su najbeskorisniji
udara ko jedan prosjecan moj napad, i tu i tamo nekad prodje kroz protivnika
nevjerujem da je to sta kasnije efikasno na epic i legendary kad vec sad mi nemaju neku svrhu
sumljam da bi mi se stvar sta popravila kad bi broj poveco
al, to bi izdvojio kao najlosije
zato je po meni najbolje ono sto povecava damage ili nest ful jako kao ona grmljavina

Upravo krivo. Meni ko elementalistu je to main skill. Jer pazi... cold spike + extra spikeova + šansa za penetraciju + što ih uspori + što im daje cold dmg kroz vrijeme. Moj lik baca po 6-7 spikeova, skill nema recharge time dakle castaš ga onolko brzo kolko ti je cast speed. Lightning mi je dobar kao "entry" spell (dakle ono što prvo bacim) a onda sipam Spikeove.

Idem baš uzet jedan screenshot da vidiš kak to zgleda :)

http://www.deviantpics.com/image-0A3B_4A78645A.jpg

Evo ovo je moj storm mastery. Earth mastery ima većinu toga vezanu uz volcanic orb, nešto sitno u eruptionu i voltavityu. Sad bi trebo dić energy shield jer lik zbilja brzo umire tak da treba ima hit and run s njime (više run nego hit hehe). Dakle 60-84 dmga po spikeu, 60% šansa da spike prođe kroz neprijatelja, 5 spikeova, 60% veći cold dmg, 50% veći spike speed, slow down na 3 sekunde te 186 frostburn damage u 3 sekunde. 85 mane po castu, castam ih dosta brzo a nemam još ni pravi cast speed niti dobar cold dmg bonus. Trebo bi napomenut da regeneriram cca 20 mane po sekundi

Arkannen
04-08-2009, 18:47
Morat ću ja prestati pljuvati po ovoj igri kao idiot i odigrati je. Hmm.

Thecupo
05-08-2009, 02:51
igra je jedna od boljih stvarno all kad se igra s expanzijom onda je troduplo bolja ja imam lika 60 lvl razvaljujem kad se razvijes kako treba nemoze ti niko nista a ako igras ko bot onaj najgori onda stvarno nemas poetrebe da je igras uopste!!!!!!!

DJ Not Nice
05-08-2009, 03:40
Imao sam oko, nebi lagao kad bi rekao oko cirka 30 likova na lv75 (za nifo, to je max lvl u igri).

Nafarmao sam se brdo armora, oružja, amuleta, prstenja..setova!
I da, igrao sam prek neta, šteta što je veoma malo ljubi igralo iz EU, većinom su to bili igrači iz USA, pa me mal ping zezao.

Unaglavnom, imam negdje dave svega, sve što sam postigao i skupio u tih milju sati igranja.

Ako je netko voljan, mogli bi igrati co-op po dogovoru, a i pvp je neizbježan : )

ArcL!ght
05-08-2009, 05:23
Ja igram još uvijek TQ, ali problem je što su mi se stari likovi izbrisali pa sam kreno s par novih i svi su relativno oko lvl 40.

Paladin (37), Elementalist (43) i Conquerera (40).

Za elementalista sam uspio tradenut za archmage set, ali mi treba nešto što je više cold oriented ;). Za paladina mi treba trenutno ostatak tempest seta a za conquerera... on je manga sam po sebi lol, trenutno nemam ništ pametno za njega

Tegla Ajvara
15-08-2009, 20:18
imali tko Rogue's Cover? bilo koji item iz toga?
mjenjam za ostale komplete

Deadwalker
16-08-2009, 11:26
Ja imam silnu volju to igrati, al ne mogu updejtati igru na Windows sedmici. Baca mi neki error, nisam jos nasao rjesenje za to... :(

Bartuc
16-08-2009, 18:47
Lol, još nikada nisam zaigrao tu igru, osim demoa na kratko :( Morati ću je nabaviti, pod obavezno pošto samo slušam koliko je dobra...

Deadwalker
16-08-2009, 18:48
Slozio igru i poceo igrati...damn, vec zaboravih kolko je to cudo zarazno... :D

Delirium
16-08-2009, 18:51
Lol, još nikada nisam zaigrao tu igru, osim demoa na kratko :( Morati ću je nabaviti, pod obavezno pošto samo slušam koliko je dobra...



ŠTA ČEKAŠ??!!!


ugh ja volim zato sto nema klase koja sucka ats god pomijesali ima isti potencijal kao i druge klase

Bartuc
16-08-2009, 20:50
Kak se instalira?

Original + Patch + Expanzija ili neki drugi redosljed?

Deadwalker
16-08-2009, 20:54
Instaliras origanal+ekspanziju i nista vise. Ekspanzija ti sadrzi sve patcheve... :wink:

Bartuc
16-08-2009, 20:58
Si ziher? Na koju verziju ga expanzija updatea?

Deadwalker
16-08-2009, 21:01
Pa ono, kada instaliras s ekspanzijom prije nego li mozes opce poceti igrati igru, mora prvo se updetati, a kolko sam vidio, taj patch ima skoro pa 800mb.

ArcL!ght
16-08-2009, 21:12
Zadnji IT version službeni je 1.1 kolko meni piše kad igru pokrenem a imam org ;)

Deadwalker
16-08-2009, 23:37
Poceo igrati. Uzeo kombinaciju nacromancer(u igri se klasa nekako drugacije zove :) ) i storm. Za sada ide ka bog. Dogurao skoro do 10. levela. Ako bi netko htio to ovih dana preko hamachia, ja sam full za. Samo mi saljite pp

Tegla Ajvara
17-08-2009, 03:30
ja sam hunting pomjeso sa earth mastery i sad sam avenger
ova kombinacija je za one ljude koji se zele samo izivljavat na cudovistima :D

Bartuc
17-08-2009, 06:26
Instalirao, updateao i od prve radi na Win7. Nadam se da će tako i nastaviti raditi :D


Mogu slobodno zaboraviti na original Titan Quest? Dovoljno je pokrenuti Immortal Throne i igram original igru sa expanzijom? Pitam pošto mi po defaultu uopće expanzija nije u istom folderu sa originalom, pa da nije fora da moram prvo igrati TQ, pa tek onda pokretati TQIT iz svog zasebnog foldera...

mario6
17-08-2009, 09:39
Tako je,možeš zaboravit na Titan Quest,pokrečeš Immortal Throne.TQ stoji kao ukras :D

Bartuc
17-08-2009, 10:03
Hvala, nisam bio ziher, da ne krenem igrati expanziju prije originala :D Danas počinjem po prvi put, nadam se Diablo killeru u najmanju ruku :D

ArcL!ght
17-08-2009, 10:52
Spirt + Rogue je dobar (Warlock). Iako je klasa generalno određena castingu kasnije, solidan je fighter u početku. Leech + poison = zakon, još kasnije se lijepo razvije onaj undead damage i fore kao trapovi i sl.

Bartuc
17-08-2009, 11:00
Kada pričate o tim klasama, čini mi se kao da ih ima beskonaćno :D Generalni hint je da radim double class lika, zar ne?

Deadwalker
17-08-2009, 11:04
Normalno, kombinacija imas kolko oces. Prvo imas jednu klasu, a onda nakon 8. levela biras drugu klasu, iako ne moras odmah, nego kasnije, kada ti god pase. Kada biras drugu klasu, prouci koja klasa bi bila potpora tvojoj default klasi koju imas, tj. povecala znatno tvoj damage. Recimo, kombinirati warriora i defendera je lose, posto su im skillovi skupa dosta neupotrebljivi. Al zato s kombinacijom warriora i rogue ili dream klase cinis cuda poslije... :wink:

Bartuc
17-08-2009, 11:09
Cool, zvuči fakat zanimljivo. Još moram neke sitnice obaviti (dućan itd.) pa tek onda mogu zaigrati igru :( Jedva čekam, fakat sam nabrijan :D

Deadwalker
17-08-2009, 11:10
Ja isto, ne sjecam se kada sam imao ovakvu volju za igranje. I to bas sada kada bi se trebao poceti strebati za jesenski rok. Jebi ga, tezak je studentski zivot... :P

Tegla Ajvara
17-08-2009, 12:28
evo da se pohvalim, maloprije udjem na neki server i oso zderat tek malo cunjam dodjem do nekog frajera na 52. levelu i stoji on ko skamenjen i nemice se a ispod njega neki ultimate stit
i nis, ja trckaram oko njega i nejebe on i ja pokupim item, saveam i zbrisem sa servera :D
ako kome treba da se mjenja
za 42. je level rozne boje, neznam mu napamet karakteristike

Xero
17-08-2009, 12:32
Možda su čovjeka ubili usred igre , a ti mu zdrpio štit :(

Tegla Ajvara
17-08-2009, 12:36
itemi neispadaju sami odsebe kad zagines, jednostavno ga je izbacio a sad neznam kojim razlogom :D
meni opet super :D

evo karakteristike

Ancile

45% chance to block 640 damage
212 damage

+31% damage
+34 strenght
+53 offensive abillity
+63 defensive abillity
-29% shueld recovery time
+19% chance to avoid projectiles
+2 skill in warfare mastery

requied player level 42
requied player strenght 440

Bartuc
17-08-2009, 12:39
Možda si je lik preslagivao Inventar :D

Xero
17-08-2009, 12:39
Mislio sam ubili su ga stvarno došo neko i upuco ga sleđa pištoljem , a ti mu štit ukro sad , ako preževi nema ljepi štit.

Wishmaster
17-08-2009, 13:13
Mislio sam ubili su ga stvarno došo neko i upuco ga sleđa pištoljem , a ti mu štit ukro sad , ako preževi nema ljepi štit.
:?
Prvo ga ubili, pa onda možda još preživi?
:?

Xero
17-08-2009, 13:52
Moguće je meni se jednom desilo.

Wishmaster
17-08-2009, 14:48
I si preživel?

Lord Ragnarok
17-08-2009, 14:55
u postupku nabavljnanja igre, sutra se pocinje sa igrom naveliko. ako se ne varam igra radi savrseno na hamachiu, jel ima ko zainterestiran?

Bartuc
17-08-2009, 15:00
Ja planiram krenuti Melee putem, pa kada je pređem, onda još jednom vjerojatno Caster putem. Naravno, ako mi se svidi...

mario6
17-08-2009, 15:06
Koju si klasu uzeo?Preporučam hunting+dream ili defence

Bartuc
17-08-2009, 15:08
Koju si klasu uzeo?Preporučam hunting+dream ili defence

Zašto baš Hunting?

Ja sam mislio za prvi prelazak Warfare, a kasnije ne znam, to ću odlučiti dok dođem do 8+ levela.

mario6
17-08-2009, 15:30
Hunting mi se čini boljim od warfarea.Ima odličan art of the hunt i study prey između ostalog.Ma i warfare je odličan,bez brige :thumbs2:

Bartuc
17-08-2009, 15:46
Jej, drugi level sam :D Prešao sam prvi quest i već mi se igra strašno sviđa. Sve je popračeno sa VA, što mi je daleko zamiljivije nego samo da text čitam. Grafika je genijalna (Diablo 2 sam uzeo kao referencu xD). Sve se lijepo njiše kada prođeš kroz travu, neprijatelji su mesnati pa imaš bolji filing da ih udaraš nego u D2 i sl. Također mi se sviđa što ima više NPC-a, bolji dizajn gradova i okoline...


Za sada sam pre zadovoljan. Bad što moram napraviti pauzu pošto mi djelatnik dolazi po freon :-x Još nisam LevelUpao, premišljam se kaj da uzmem za Mastery :D


Vuće me prema Warfare pošto u svim RPG-ima prvo krenem sa melee makljatorom.

Deadwalker
17-08-2009, 16:22
u postupku nabavljnanja igre, sutra se pocinje sa igrom naveliko. ako se ne varam igra radi savrseno na hamachiu, jel ima ko zainterestiran?

Pa mogao ih, iako do sada nisam nikada igrao online, tak da nemam pojma kak to funkcionira... :|

Lord Ragnarok
17-08-2009, 16:38
imam nadmocno znanje i poznam puno ljudi koji ce znati kak to antjerati da radi. we shall make it work!
doduse samo ak uspijem doci do frenda sutra ujutro >.<

Deadwalker
17-08-2009, 16:39
Dobro, kad budes spreman javi se samo na pm, pa cemo se dogovorit :wink:

Wishmaster
17-08-2009, 17:58
Još nisam LevelUpao, premišljam se kaj da uzmem za Mastery
Hunting i lupaj s kopljima. Onu mrežu uzmeš, zamisliš si da si gladijator i ubijaš pogledom... :)

Deadwalker
17-08-2009, 18:07
Da, pa jos tome dodas rogue klasu, pa na kraju dobis skill "mortal wound", hehe, malo toga prezivi takav ubod :)

Bartuc
17-08-2009, 18:08
Kak ubiti onog Centaura koji ti je quest prije nego možeš razgovarati sa Spartancem? Samo udaraj i pij potione ili...? :D


Nekak je teška igra, stalno pijem te potione, nije kao Diablo :pray: Krenuo sam Warfare putem i Double Weapon Style. Mašem sa 2 sjekire za sada, mačevi nikako da padnu na pod iz škrinjica i neprijatelja :(

Deadwalker
17-08-2009, 18:13
Ako si warfare, znaci da imas slabi defence sto opet znaci da ne mozes ko u Diablu cijelo vrijeme samo stajati i tuc po njemu dok ne krepa, nego ono, malo mu razdvoji druzinu, pokolji prvo njih, a onda sredi guzdu :) I da, kod warfare nije bitno koja oruzja koristis, posto je on jak sa svima prakticki :wink:

Bartuc
17-08-2009, 18:26
Koja klasa se najbolje pokazala na najvišoj težini?


Ja sam sada level 6 i sakam na veliko :D Imam te dve sjekire ali uglavnom udaram samo sa jednom. Imam 3 na Dual Wield, ostalo sam sve stavljao na Mastery. Sada ću staviti koji level još na Onslaught pošto mi djeluje jebački.

Deadwalker
17-08-2009, 18:44
Onslaught je jedan od najkorisnijih skillova u warfare klasi. Posebice kada ga kasnije pojacas sa drugim skillovima u grani. Njega si stavis na lijevu tipku misa.

Glede kombinacije klasa, najbolju kombinaciju sam napravio sa hunter i rogue klasom. Pasu si savrseno, pa dok kasnije na legendary tezini dobijes "Heraklovo koplje", pa s njim koristis skill "mortal wound". Vjeruj mi, malo je toga moglo prezivjeti taj damage. Ono, samo sam jednom bocnuo i gledao kako zivina iskrvari u 2 sekunde... :D

Wishmaster
17-08-2009, 18:49
http://www.titancalc.com/
Uživajte...

Outmind
17-08-2009, 19:05
Koja klasa se najbolje pokazala na najvišoj težini?


Ja sam sada level 6 i sakam na veliko :D Imam te dve sjekire ali uglavnom udaram samo sa jednom. Imam 3 na Dual Wield, ostalo sam sve stavljao na Mastery. Sada ću staviti koji level još na Onslaught pošto mi djeluje jebački.

Samo nemoj napraviti lame conqueror combo, to svi uzmu xD. uzmi si recimo roguea kao drugi mastery, pa dobiješ poison dmg. Ili dream koji je isto jako dobar za melee likove. Možda i nature za dodatni health bonus te wolf summon... m ima pregršt kombinacija!

Delirium
17-08-2009, 19:07
uu jebemu rollo sam templara uuu jebote kako predobra klasa mnogo armora+dream dps=wiN!!!

Deadwalker
17-08-2009, 19:11
Da, conqueor je fakat losa kombinacija. Recimo, ja sam jednom defence mastery kombinirao sa hunter klasom, pa sam osim jakog stita, imao jako oruzje, koplje. A i ono, pravi grcki ratnik, stit i koplje ftw :)

mario6
17-08-2009, 19:32
To je bio i moj prvi lik.Odlično izgleda,a tamaniš beštije i štitom :D
Znači hunting i rogue je dobra kombinacija?Moram isprobat :thumbs2:

Bartuc
17-08-2009, 19:53
Mda, ziher bi uzeo Defence kao drugi mastery kada idem na Dual Wield granu xD Rodio sam se da RPG-am, nisam toliki noob :D


Mislio sam uzeti Warfare/Rogue pošto sam uz STR dizao i DEX, tako da mi se to najbolje onda slaže. Ne mislim uzimati ništa casterskog pošto na INT nisam ništa uložio, a vjerojatno niti neću pošto planiram imati 2 lika - Melee i Caster. Jedino mi još osim Rogue dolazi u obzir Hunting klasa, budem proučio oba skill treea pa ću odlučiti. Sada sam 8. level ali nisam još odabrao drugu klasu, malo moram odmoriti od kompa :D


A za drugog lika sam mislio nešto tipa Storm/Earth ili Storm/Spirit. Pure Caster FTW 8) Gotovo sve RPG-e tako igram, prvo melee, pa dok savladam igru, onda caster koji je uglavnom višestruko jači od melee lika.

Delirium
17-08-2009, 19:54
rofl ja uvijek prvo rollam castera

Tegla Ajvara
17-08-2009, 20:36
Koju si klasu uzeo?Preporučam hunting+dream ili defence

Zašto baš Hunting?

Ja sam mislio za prvi prelazak Warfare, a kasnije ne znam, to ću odlučiti dok dođem do 8+ levela.

uzmes defense i warfare

al ja vise volim dalekometne
kasnije ces doc do vecih gamadi nes moc prjec jer jako udaraju, a moras im se primaknit
a ovak samo resetam strjelama 8) :D :killyou:

danas sam naiso na nekog divovskog kolosusa kod labrinta na epic
ubio me 4x dok sam ja njega 1x
prejaka mu ona vatra, nesmje te nijednom zahvatit, odma krepas :o

tako i u egiptu neka buba u knjiznici
ja nju ubijem, i prije neg sto je krepala posprica me kiselinom i ubije me a bio pun zdravlja :o


Kak ubiti onog Centaura koji ti je quest prije nego možeš razgovarati sa Spartancem? Samo udaraj i pij potione ili...? :D


Nekak je teška igra, stalno pijem te potione, nije kao Diablo :pray: Krenuo sam Warfare putem i Double Weapon Style. Mašem sa 2 sjekire za sada, mačevi nikako da padnu na pod iz škrinjica i neprijatelja :(

ak se nadjemo na netu dat cu ti ying i yang i sljemaru za njih
malo ces se namucit da dodjes do odredjenog levela za to, al vrjedi (valjda)
uzmi dalekometne stvari i nece ti bit tesko igrat

Deadwalker
17-08-2009, 20:42
danas sam naiso na nekog divovskog kolosusa kod labrinta na epic

Velika Hydra u mocvari prije Atene je puuuno gadnija... :wink:

Tegla Ajvara
17-08-2009, 20:44
ja ju nisam vidio i zbog toga sam pizdio prije jer ju nigdje u igri nisam mogo nac
ma raskupusao bi ja nju da je vidim :D

evo, ovak ja stojim
http://img44.imageshack.us/img44/5066/titanp.th.jpg (http://img44.imageshack.us/i/titanp.jpg/)

+ u earth masteriju earth enchantment

ova kombinacija mi je najbolja sto sam ikad imo :D

kulamasta
17-08-2009, 20:55
Titan Quest je vrlo lose izbalansirana igra...

Male karakteri su daleko slabiji od Castera

Davno sam to igro ali ako se sjecam ultimativna kombinacija je bila cini mi se Earth/Storm

mario6
17-08-2009, 21:02
[/quote]

tako i u egiptu neka buba u knjiznici
ja nju ubijem, i prije neg sto je krepala posprica me kiselinom i ubije me a bio pun zdravlja :o

[[/quote]
Valjda ti je slab poison resistance,inače buba nije problem.Stavi koji bod u herbal remedy...

Bartuc
17-08-2009, 21:32
@Tegla Ajvara, rađe bi sam došao do dobrih itema :D Ali hvala na ponudi.


Inače, uz Dual Wield Warfare nije najbolje uzeti Defence pošto ne koristiš štit već 2 oružja. Uz 2 oružja ide bolje max damage, što vodi do slabog defencea ali jebiga, kaj je tu je.


Možda ću čak paralelno igrati sa 2 lika. To mi ne zvuči loše. Ali za daljinu bi koristio baš caster klasu, ne volim u takvim igrama Bow klase. Zato nikada nisam mogao igrati D2 sa Amazonkom, doslovno mi se gadila iako je brutalna.

Tegla Ajvara
17-08-2009, 21:37
trebam snimit kako napravim masivnu sarmu sa 2 klika

okupim masu onih plavih brzih zivotinja u uzi krug (oko 30) i poukljucujem sve zivo i samo kliknem u sredinu
ako mi se posreci i opuca 3 strjele odjednom, sve ih pobije, ako ne, onda jos jedan klik :twisted: :D

a jednom sam naiso na copor kentaura kod atene i 3x sam krepavo daok sam ih razcerecio
jedan od njh me stunira i ostala ekipa se skupi oko mene i pendrecenje
prebolesno


a sto se tice castera, 3x sam igro s njima i nije mi nest :|
strele su nekak ubojitije i brze :D

Bartuc
17-08-2009, 22:28
Možda bi i mogao 3 lika imati.

1. Warfare / Rogue
2. Storm / Earth
3. Hunting / Nature



Ovo zadnje taman dođe kao Elf Archer Summoner Healer iliti Ranger, što zvući nekako gay :( Još mi onda samo fali Necromancer, to bi možda bio Dream/Spirit!?


Fak, sada bi najrađe uzeo drugog lika. To mi se uvijek desi, taman počnem sa jednim likom i onda se nahypam na drugog lika...

kulamasta
17-08-2009, 22:34
Eart/storm je najjaci kombo u igri 100%

I uzmes golema (mislim da se tako zove) za petsa iz Earth grane

Ima veliki healt i mogucnost da sve protivnike privlaci sebi, savrsen tenk, a ti otraga rokas

i tak to

Wishmaster
17-08-2009, 22:41
@Bartuc: Kloni se ove teme dok igraš :D

Bartuc
18-08-2009, 00:17
Zakaj, bum za sobom opet potegnuo pola foruma da ponovno prelazi igru? :D


Uglavnom, sada sam 10. level i mogu reći da mi je igra bolja i od Diabla i od Sacreda. Fakat je genijalna, gotovo u svakom segmentu je superiornija Diablu.


Napokon mi je lik počeo rasturati. Skužio sam u čemu je bio problem, koristio sam Average speed oružja, sada sam uzeo Fast mačeve i koljem ko lud. Još nisam počeo Rogue klasu razvijati, hoću još prvo malo dotjerati Warfare klasu tako da imam više HP-a i bolji Dual Wield.


Također, baš sam gledao grane klasa i drito uz one 3 još dobro ide Dream/Spirit klasa. Na kraju ti ostane samo Defence ne iskorišten, ostale si sve isprobao. Da bi igru 100% iskusio, morao bi je preći nekoliko desetaka puta, ali sa ona 4 lika koja sam naveo možeš vidjeti strašno dobar dio igre :pray: Tako će i biti, igra je dovoljno sexy da se da preći nekoliko puta. Možda ne za redom, ali ako sam mogao Diablo igrati godinama, što nebi mogao i ovo :D

kikl0p
18-08-2009, 00:48
Ja sam bas nedavno poceo opet sa starim saveom Storm/Druid 39lvl
na ekspanziji sam al nekak je monotono imam osjecaj da cjelo vrjeme ubijam iste likove samo s drugim skinovima

Delirium
18-08-2009, 08:14
assasin FTW...uzmes iz roug Blade honing i Poison i niko ti nist nemoze :pray:

Deadwalker
18-08-2009, 08:40
Uglavnom, sada sam 10. level i mogu reći da mi je igra bolja i od Diabla i od Sacreda. Fakat je genijalna, gotovo u svakom segmentu je superiornija Diablu.

Ajd konacno netko tko se slaze s mojim misljenjem... :)
Btw, igra tek postaje zabavna na visim tezinama gdje mozes ubijati i prave epic mitske monstere. Nem ti kvaril iznenađenja... :) I da, jos dok tamo na zadnjoj tezini pocnes nalaziti ljubicastu opremu... 8)

mario6
18-08-2009, 08:55
Igra je stvarno odlična.Kombinacija hunting+nature je odlična ako koristiš luk.Trenutno igram sa dream+spirit casterom i čini mi se boljim od spirit+storm kombinacije.Još jedino nisam isprobao earth i rogue,ali budem.Igram paralelno sa 6 likova i tak pomalo već godinu dana :D

ArcL!ght
18-08-2009, 09:25
Eart/storm je najjaci kombo u igri 100%

I uzmes golema (mislim da se tako zove) za petsa iz Earth grane

Ima veliki healt i mogucnost da sve protivnike privlaci sebi, savrsen tenk, a ti otraga rokas

i tak to

Igram elementalista i znam da je njegov pravi power u storm grani. Naime svaki eartth spell ima duration cast što je loše u biti. Spellovi rade veliki dmg (npr volcanic orb) al dok ja orb bacim, dok orb doleti, pa se razleti, pa oni manji orbovi... priznajem super stvar al mi je backup spell jer ako su neprijatelji brzi i zalete se... nahebo si.

Wisp je puno bolji pet iz 3 razloga... nemogu ga baš sam tako pogodit, baca hrpu boost spellova i defense spellova dok core dweller baca offense spellove koji su imho nepotrebni. Ako wispu dodaš eye of the storm svi storm spellovi postaju gro korisniji, a dok oni pokusavaju sredit wispa onda ih sipaš sa earth spellovima, te ako sašiju wispa prelaziš na storm spellove ;)

Trenutno igram elementaista bez peta, lvl 43 je ima 2300hpa i na normalu umire u hadu ko pica XD, u 4 poštena udarca je mrtav hehe, al zato mi je mana regenration bolestan upravo zbog toga.


BTW Hamachi kanal:

Name: PCPlayTQ
Pass: titan

Bartuc
18-08-2009, 09:37
Uglavnom, sada sam 10. level i mogu reći da mi je igra bolja i od Diabla i od Sacreda. Fakat je genijalna, gotovo u svakom segmentu je superiornija Diablu.

Ajd konacno netko tko se slaze s mojim misljenjem... :)
Btw, igra tek postaje zabavna na visim tezinama gdje mozes ubijati i prave epic mitske monstere. Nem ti kvaril iznenađenja... :) I da, jos dok tamo na zadnjoj tezini pocnes nalaziti ljubicastu opremu... 8)



A ne, jedva čekam :pray:


Jedino što mi je bolje u Diablu je dinamika, ali kada vidiš sve drugo što TQ nudi, onda pređeš preko te dinamike :D




@Gibble... Tako sam si nekako i planirao, to mi se čini najbolje za dopuniti Warfare klasu :friends:

Outmind
18-08-2009, 10:42
Općenito govoreći ppuno su bolji spellovi, summoni i efekti koji se povećavaju u postotcima, a ne u fixnim veličinama. dweller kasnije postaje beskoristan, dok wispa uvijek možeš koristit. Isto je tako i sa nekim dmg skillovima koji na epic lvlu postaju zanemarivi.

Deadwalker
18-08-2009, 10:51
Ja igram trenutno sa Oracle(spirit+storm) prvi puta i totalno sam odusevljen klasom. Rasturam bez problema, pa cak i protiv onih jacih melee bosova koji u pocetku za castere znaju biti nezgodni...

ArcL!ght
18-08-2009, 11:11
hamachi? anyone?

Bartuc
18-08-2009, 13:05
Dobra fora je onaj lik što može obrisati skillove koje si zeznuo za određene pare, tako da ako i fulaš, nije kraj svijeta. To mi je bilo najgore u D2, fakat si morao paziti da krivo ne klikneš pošto nema nazad osim eventualno one fore sa ReadOnly i force shut down :D


I da, moram također pohvaliti ulaz/izlaz iz spilja, sve bez loada, baš perfektno. Čak niti nema loada igra, samo ideš i ideš i ideš... :D


Sada sam 14 level, još nisam dizao drugi mastery, budem uskoro pošto sam MAX-ao Dual Wield, Onsaught i Weapon Training. Uz to sam stavio po 1 point na Hew i onaj skill da mogu 2 neprijatelja udariti odjednom. Jebena je igra.

LukA33
18-08-2009, 13:59
dali netko jos osim mene ima problema na windows 7?
meni se igra srusi kad izlazim iz one pecine na prvom side questu

Bartuc
18-08-2009, 15:29
Ja sam ti na Win7, još nisam vidio niti jedan jedini bug ili ctd u igri. Probaj se poigrati sa driverima, updateaj sustav i igru itd.

Bartuc
18-08-2009, 17:42
Oj, pun sam onih runa, boar hide i sl. gluposti. Da li da to čuvam ili da prodajem... Bum dobio horadric cube da ih mogu spajati međusobno? :D

loo
18-08-2009, 17:50
Ja sad planiram snimit Immortal Throne. Oće mi se izbrisat ovi likovi koje sad imam kad snimi i oću morat ispočetka ili šta?