PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem s printerom HP Deskjet 3500



D.O.M.I.
14-08-2009, 13:17
Neki dan stavio nove wins 7 i budući da mi je printer tek danas zatrebao , krenem printati . Driveri su najnoviji mogući za moj tip printera, a problem se javio kod printanja dokumenta na 2 (ili više) stranice. Prva stranica isprintala se dobro međutim budući da sam htio iskoristiti samo jedan list papira okrenuo sam ga i želio drugu stranicu dokumenta isprintati na isti papir, ali eto printanje jednostavno nije željelo nastaviti više jer je kao bio out of paper . Budući da sam to često prakticirao prije mi nije predstavljalo problem, ali sada da jer mi se prilikom printanja više ne pojavljuje Device status box preko kojeg sam prije lako prekidao i nastavljao printanje prilikom okretanja papira, out of paper i sličnog te vidio status preostale boje --> http://www.imagesforme.com/show.php/630039_device.JPG.

Ima li neko rješenje kako da ponovo osposobim daj Box jer zbilja mi nije praktično trošiti toliko papira bezveze a i kad znam da se onako oduvijek moglo i to mi je mnogo praktičnije, hvala unaprijed

Dux
14-08-2009, 17:34
ja sam imao drugačiji problem sa hp-ovim driverima za PSC1215 na win7, umjesto slova sam dobivao brojeve na raznim dijelovima papira uglavnom razbacano sve po papiru pa sam morao odustati od win7 i vratiti se na xp.

D.O.M.I.
17-08-2009, 16:18
imo li tko kakvo riješenje eventualno ? :(

D.O.M.I.
31-08-2009, 22:15
sry na bumpu, ali još uvijek imam isti problem :/