PDA

Pogledaj cijelu verziju : DLC-i ipak za PC?



ivan.n
12-08-2009, 19:23
Danas sam dobrih nekoliko sati proveo na "GTA FORUMS"-u i naišao na nekoliko zanimljivih tema (isplati se tamo provesti vrijeme ;) ), ali jedna mi je posebno zapela za oko.
Naime, forumaši tamošnjeg foruma pišu kako bi nakon konačnog izlaska DLC-a "The Ballad of Gay Tony", oba trenutna DLC-a ("The Lost and Damned" i "The Ballad of Gay Tony") trebali izaći za PC.
Koliko su njihove tvrdnje točne, još uvijek nažalost nije poznato, no većina se slaže da PC ima puno veće mogućnosti da dobije svoje verzije DLC-a, nego PS3.

Osim toga, nepoznati izvori govore kako će "The Ballad of Gay Tony" (TBoGT) biti zadnji DLC, nakon kojeg bi trebalo uslijediti potpuno novi GTA, u ovom slučaju, GTA V.

Evo kako korisnici GTA FORUMS-a smatraju tijek događaja:
Microsoft = Xbox = Windows

Vaša mišljenja.

Kid A
12-08-2009, 19:42
Hm,mislio sam da je Lost & Damned bila Xbox ekskluziva....a Ballad of gay Tony prvoaprilska sala.

ivan.n
12-08-2009, 19:47
I jest, The Lost and Damned jest XBOX ekskluziva ali predviđa se da će isti dobiti i svoju PC verziju.
Što se tiče The Ballad of Gay Tony... Zašto bi bila prvoaprilska šala? :D

"The Ballad of Gay Tony" u prijevodu znači "Balada o sretnom Tony-u". 8)

Kid A
12-08-2009, 20:06
Mozda grijesim ali zar se nije vijest o tom sada vec DLC-u poklopila na 1. april?Jasno ti je onda zasto su ljudi tako reagirali.

RIDER32
12-08-2009, 21:19
Vaša mišljenja.
Moje misljenje su da je RockStar i Take2 veliki konzolaši i sto je jos gore kapitalisticka gamad koja bi dusu prodala vragu samo da zarade još novaca.
Uz to Micro$oft oćito više voli ćastit konzolaše.
Upravo zato nevolim kojekake exkluzive jer u vecini slucajeva neko nekom masno placa licencu (izuzev CRYSIS jer je svim jasno da danasnje konzole nemogu ni prismrditi CryEngineu).

Sto se tice DLSova, pa naravno da bi ih vrlo rado gledao na svom kompu :)

neox99buleseye
13-08-2009, 17:51
e neda mi se citati pa cu ti samo 3 slova reci-CTC

;p

ivan.n
30-08-2009, 12:10
Evo nekih svježih vijesti, naravno pozitivnih za nas PC Gamere...
Naime, sve su veća šuškanja kako bi oba DLC-a uskoro trebali dobiti i svoja PC izdanja.

- Scan:SMagazin "PC GAMER", October 2009.
- Scanned by:SGTA Forums (PacoGTA4)

http://www.imagesforme.com/out.php/t663800_gaytony.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/663800_gaytony.jpg)

:pray:

ivan.n
03-09-2009, 22:20
Na web stranici "Rockstar Games-a" mnogo se diskutiralo o izlasku novog DLC-a "The Ballad of Gay Tony" koji će biti dio projekta "Episodes From Liberty City" u kojem će se uz "Gay Tony-a" pronaći i prvi DLC-a za GTA IV: "The Lost and Damned".
Kao što se i očekivalo, posjetitelji su se uglavnom bazirali za izlazak DLC-a za PS3 i PC, s obzirom da će "Episodes From Liberty City" biti XBOX 360 ekskluziva.
Između ostalog, jedan od posjetitelja izvukao je nekoliko zanimljivih pitanja iz komentara i poslao "Rockstar Source-u" kako bi čitatelji dobili odgovore. (Barem sam tako shvatio)

Evo pitanja koje se itekako veže uz ovu temu i dakako, odgovora na isto.

Will the DLC come out on the PC?S

Answer: Maybe - Microsoft bought the 2 exclusive episodes for $50 million which means there could be discussions on porting it to PC's but most properly be only playable on Windows versions excluding Mac.

Član je za kraj ostavio sljedeći potpis:
Posted by Mark - @RockstarSource

Mišljenja?

Tsaя
04-09-2009, 14:02
Bilo bi lijepo da dođe na PC, bar bi ja htio.

neox99buleseye
04-09-2009, 15:06
Bilo bi lijepo da dođe na PC, bar bi ja htio.

svi bi mi, sine, svi bi mi

Jerry
05-09-2009, 12:01
ovaj gta 4 obični mi dopizdio više,očemo nešto novo,nešto življe :D

neox99buleseye
05-09-2009, 12:07
ovaj gta 4 obični mi dopizdio više,očemo nešto novo,nešto življe :D
i can feal u

ivan.n
05-09-2009, 12:40
Danas je Rockstar Games ponovno na svojoj web stranici odgovorio na neka pitanja posjetitelja koja su postavljali u komentarima na prošlom članku.
Iako je nekolicina članova pitala razmatrali se portanje "Episodes of Liberty City" na PC, R* ni na jedno pitanje vezano za tu temu nije htio odgovarati.
Ipak, barem su nešto razjasnili. "Episodes from Liberty City" NEĆE doći na PS3.

Q: “PS3 PLEASE, dont forget that Grand Theft Auto originated on the Playstation system (PS1)” - anthonycr

We appreciate the enthusiasm of PlayStation 3 owners and believe us, we understand where you're coming from. That's why we are working hard on a lineup of PlayStation 3 releases for 2010 that we know you will be very excited to play - including Red Dead Redemption, Max Payne 3, and the PlayStation 3 exclusive AGENT, which is a brand-new title from Rockstar North, the creators of the Grand Theft Auto series. Plus there's more yet to be announced... Thanks again for your patience and please stay with us!

------------
P.S. Prvi GTA je izbačen za PC. Ne za PS1 kako navodi anthonycr u pitanju.

Što vi mislite o Rockstar-ovoj šutnji o portanju EfLB za PC?

RIDER32
05-09-2009, 14:50
Što vi mislite o Rockstar-ovoj šutnji o portanju EfLB za PC?
Po 100ti put: JEDVA CEKAMO!!!

neox99buleseye
05-09-2009, 19:03
Što vi mislite o Rockstar-ovoj šutnji o portanju EfLB za PC?
Po 100ti put: JEDVA CEKAMO!!!
realy?
i mean.... realy?
u did not see that one coming...
and 1000 and one post like this ahead...

RIDER32
05-09-2009, 19:08
Ha? Šta sad ti sereš?

Misliš na ono što sam lajo što se plaća?
Nisam ja reko da ja to nebi igro nego da nedam ni kune za to jer sam kupio originalnu igru i dosta im je.

neox99buleseye
06-09-2009, 12:03
ovo gore meni upućeno ili ?

ivan.n
29-10-2009, 23:47
Na službenom Rockstar Toronto TWITTER-u objavljeno je sljedeće:

@RockstarGames what's up with the DLC for PS3 & PC?

Inače, R* Toronto je nakon R* Northa (Koji je optimizirao sve prethodne nastavke) optimizirao GTA IV sa XBOX-a na PC.
Tj. Oni su zaduženi za optimizaciju.

http://twitter.com/RockstarToronto

Ajmo Rockstar! Hoćemo DLC!

P.S. Govori se da je na Torontovom TWITTER-u bilo objavljeno: "USKORO INFORMACIJE O NOVOM DLC-U ZA PC I PS3", nakon čega je tekst obrisan, pretpostavlja se, jer Rockstar Games nije dopustio objavljivanje istog.
Sada, pak, imamo ovaj slučaj gdje je poslan upit o DLC-u za PC i PS3.

RIDER32
30-10-2009, 14:06
ovo gore meni upućeno ili ?
Ovaj prvi dio je bio tebi. Kom drugom :D

A ostatak je bio rockstaru...

neox99buleseye
30-10-2009, 15:45
cut the crap....
:P

RIDER32
10-11-2009, 19:57
http://www.hcl.hr/vijesti-gta-4-the-los ... 87-17.html (http://www.hcl.hr/vijesti-gta-4-the-lost-and-damned-stize-na-pc-3587-17.html)

Moglo bi i za nas nešto biti :roll:

Forbs
11-11-2009, 17:20
Za gta4 izasao je achievement koji sluzi za oba 2 dlc-a :D

ivan.n
11-11-2009, 20:50
Za gta4 izasao je achievement koji sluzi za oba 2 dlc-a :D
Ispravak: Izašli su achievements-i samo za The Lost and Damned.

Forbs
30-11-2009, 15:40
Za gta4 izasao je achievement koji sluzi za oba 2 dlc-a :D
Ispravak: Izašli su achievements-i samo za The Lost and Damned.

No ipak mislim da ce nam dati oba....Nema razlog ako ce vec jedan,uskoro bi trebao drugi...

ivan.n
29-01-2010, 20:21
DA LJUDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ONI DOLAZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

DLC-i dolaze za PC i PS3!!!! :D :D :D :D :D

http://www.rockstargames.com/newswire/2 ... n_3_and_pc (http://www.rockstargames.com/newswire/2010/01/29/2861/grand_theft_auto_episodes_from_liberty_city_coming _to_playstation_3_and_pc)

dominik43
07-02-2010, 10:16
neki dan sam dobio mail od rockstara. sigurno je da dolaze

Tsaя
12-02-2010, 19:52
A kad dolaze na PC ???

ivan.n
17-02-2010, 11:05
30. Ožujka dolaze i na PC i na PS3! :pray: :pray:

Samo što i dalje u našim game shopovima pod rubrikama "Nadolazeće igre" gdje možeš pre-order-ati igru i dalje nema Episodes from Liberty City za PC i PS3. Očekivano.

Tsaя
19-03-2010, 08:50
Evo dokaz !!! http://www.game.co.uk/Games/PC-Games/Gr ... /~r346367/ (http://www.game.co.uk/Games/PC-Games/Grand-Theft-Auto-Episodes-from-Liberty-City/~r346367/)

Sgt. Bull
19-03-2010, 10:06
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City Gets Delayed (http://pc.ign.com/articles/107/1078604p1.html)

Tsaя
21-03-2010, 10:46
:thumbs1: Bilo je za očekivat.

ivan.n
24-03-2010, 14:29
Evo, nakon glupe odgode "Episodes from Liberty City", pojavila su se šuškanja da bi bilo moguće da je odgoda samo šala za 1. April! Naravno, nitko nije siguran u to, ali uvijek postoji mogućnost. Naime, neke velike gaming kompanije su znale napraviti takvu šalu na 1. April što potvrđuje FileFront. Rockstar još uvijek nikada nije ali možda je ovo početak!
Neki smatraju da je ovo moguće zato što je odgoda objavljena samo na Rockstarovom NewsWire-u, te Take 2 Games ni Microsoft kao predstavnici GfWL-a nisu objavili nikakvu informaciju o odgodi igre. Ipak, doista puno stvari upućuje na činjenicu da je šala nemoguće ali možda im je to upravo pomoglo kako bi se šala teže otkrila.

Ne želim se nadati da je šala oko 1. Aprila istina jer ukoliko ne bude ću doslovno umrijeti...
Ali vjerujem da postoji mogućnost. Rockstar je itekako sposoban napraviti to...


Why the delay could be an April Fools joke, and why not

Why it can
- announcement was made a short time before, rating companies never do things on such short notice
- the PEGI nor SCEE are not known to censor games, USK and such haven't ever delayed a game
- the announcement was exactly 2 weeks prior to April 1st
- the RGSC downtime and PS3 update are still on schedule as if it were 30th of March
- large companies have been known to do this before, see FileFront's 2009 'closure'
- they say 'to be fair to Europeans', but have 'switched' the release date to an non-worldwide date
- the Social Club events calendar still shows an event for April 2nd/April 3rd with EFLC, they've had nearly a week to update the original post
- the announcement was only officially made on the Newswire
- retailers can have late change announcements

Why it wouldn't be
- retailer confusion, if retailers would expect it on March 30th, the news'd have been leaked already
- they said 'Check back soon for a fully updated calendar of events for the coming months.', the original 'delay' post said about updated events (but that could easily be to help the joke!)
- a separate release date for the US and Europe was planned
- they could have had the update schedule set already (but don't updates need to be screened as well?)
- 'they don't lie. really.'

Citat od člana: NTAuthority (GTAForums)