PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hitman: Absolution



Stranica : 1 2 3 [4]

flander
06-02-2013, 17:13
Statham ima naglasak i ne mogu zamislit kako ga pokušava sakriti.

pa glumac je, kak je Hugh mogal Housa glumit, ovi glupi ameri su mislili da je lik fakat amerikanac, a iovako ionako 47 ne prica, dakle mučio bi cijeli film :D

StormCr0w
06-02-2013, 17:34
glupi ameri

Pazi da te ne čuje MILF hanter.

cham3leon
06-02-2013, 17:48
Statham ima naglasak i ne mogu zamislit kako ga pokušava sakriti.

pa glumac je, kak je Hugh mogal Housa glumit, ovi glupi ameri su mislili da je lik fakat amerikanac, a iovako ionako 47 ne prica, dakle mučio bi cijeli film :D

To je zato što je Hugh odličan glumac.

Aral
07-02-2013, 07:20
Paul Walker, pa kak? :(

Nego, igram sam pred koji dan malo više ovog hitmana, baš je bezveze. Ako ti ne uspije stealth pristup, onda samo gunove u ruke i pobi sve na nivou. Naravno, postoji opcija restarta levela svaki put kad nekaj zezneš al ono...nije mi nešto. Na stranu tu, igra je lijepa, osjećaj je ok, al vidi se da je to moderni Hitman.

mravojed20
07-02-2013, 13:35
A što bi trebala igra još ponuditi ako ne uspije stealth pristup, gun u ruke i deri, ili restartaj level pa nemoj zajebati. Doslovno svaki hitman je takav. Ako si 'perfekcionist' ćeš nakon svakog zajeba restartati da odradiš kako spada, a ako ti nije bitan rejting na kraju i samo oćeš preći level kako god, igra dopušta i to.

Hitman igre bi općenito trebale uvesti neki limit koji će te jako motivirati da igraš kako treba, jedan metak i mrtav bi bilo taman, ali nek puste da i neprijatelji padaju ko kruške kao i dosad. Ako si faca, probaj upucat njih 5-6 kalašom, možda ti se posreći, a ako ne uspije, jbga, sam si kriv. Meni bi taj pristup najviše odgovarao, jer ovako agent 47 malo previše metaka može popiti.

Hexfire
07-02-2013, 13:57
Pa na najtežoj težini bome i ne možeš popiti puno metaka. Kod prethodnika barem, ne znam za ovaj izrod.

StormCr0w
07-02-2013, 14:04
U izrodu te i na normal ubiju brzo.

Maloki
29-03-2013, 19:56
Počeo igrat, riješio tutorial, misiju u Chinatownu i prvi segment misije u hotelu. Igram na hard.
Za sad se čini čist dobro. Grafički jako lijepo, VA je klišejan (i totalno paše).

Windwalker
29-03-2013, 20:05
Dobra je to igra i postaje bolja kako je igraš.
Recimo level u polju kukuruza. :pray:

W3DR4N
29-03-2013, 20:20
Slažem se. Najbolji Hitman.

Bartuc
29-03-2013, 20:34
Koliko traje Single Player?

Maloki
29-03-2013, 20:35
http://howlongtobeat.com/

Veli oko 12-13 sati.

http://howlongtobeat.com/gamebreakdown.php?gameid=7999

Windwalker
29-03-2013, 21:10
Mislim da je tu negdje.
Ovisi puno o težini koju odabereš i načinu igre.
Ako uzmeš Purist i pokušavaš biti Silent Assassin, vjerujem da je onda i preko 20 sati.

Maloki
29-03-2013, 23:39
Ok, vidio sam najveću retardaciju ikad.

Dakle kad ideš presluškivat onog retarda koji želi Victoriju ili kako se već mala zove, 47 odluči da bi bilo pametno napast Hulka. Naravno, Hulk ga baci i 47 se onesvjesti. Redneck kojeg si prisluškivao je totalno uzbuđen i kad dođe spremačica uvuče ju u sobu, prereže joj vrat i stavi mi nož u ruku da izgleda kao da sam ja krivac.
I sve super i sve pet, ali onda redneck odluči da bi mogo zapalit sve. Sa jednom bocom viskija. Razlije on bocu viskija i zapali, 47 se probudi i cijeli hotel gori. Zbog boce viskija.
47 bježi kroz prozor i penje se na krov hotela koji gori zbog boce viskija, a policajci preko megafona viču da sam osumnjičen za ubojstvo jedne žene. Ignorira se da hotel gori. Zbog boce viskija.

Akul
29-03-2013, 23:46
Šta da ti velim: jak viski.

Bartuc
30-03-2013, 00:26
Ako čik može zapaliti čitavu šumu, što nebi viski zapalio jedan hotel...

Windwalker
30-03-2013, 00:34
Jedna iskra može zapaliti čitavu zgradu.
Ne vidim problem.

Jedino je glupo što 47 nije bolje procjenio Hulka.
Ostalo je sve ok.

Hexfire
30-03-2013, 09:23
Ja sam obrisao igru nakon te misije.

flander
30-03-2013, 09:42
Ja sam obrisao igru nakon te misije.


Pretvaraš se u Aralalalalalala

Hexfire
30-03-2013, 10:51
Ta misija je bila kap koja je prelila čašu.

Ali dati ću igri još jednu šansu kad tad. Znam da mi je i Conviction bio smeće na prvu jer sam mu pristupio kao i prošlim Splinterima. Vjerojatno trebam i na ovo gledati kao na skroz drugu igru pa me možda i zabavi.

Windwalker
30-03-2013, 12:20
Nisu ni stari Hitmani bili nešt pametno, samo su imali epskiju glazbu i raznolik svijet.

Ovaj je više američki, pomalo grindhouse still, ali bome paše.

flander
31-03-2013, 12:07
koje je igra razočaranje pa to nema nigdije

sve lijepo krasno izgleda al kolko je glup AI pa to nema ni u saboru

na jedvite jade sam dogural do one bolnic eneke kvazi di morate spasit Viktoriju, i sad frajeri imaju MASKE jebene MASKE , ali neeee cim se presvucete u bilo kojeg od njih vi ste odma sumnjivi, nemate ni vremena da se okrenete NIŠTA

korištenje vatrenog oružja je užas, 10 metaka u VRAT i lik dalje stoji

grafički stvarno dobro izgleda i ima se za istraživat, arsenal hladnog oružja je super, ima svega i svačesa, čekpoint sustem je UŽAS

primjerice radi, ta trenutna misija na kojoj sam, gdije morate skupit 4 neke baterije da bi restartali dizalo, skupim 3 i kurac lik me sa 100 metara vidi i skuži da sam nekako sumnjiv i bok, rafal po meni, odma restart from last checkpoint, više sam igru restartal nego kaj sam igral, jer zbog gluposti vas skuže, da su ostavili Save/Load sistem igra bi ako niš više bila manje iritantna, pa neda mi se stalno skupljat te jebene baterije xD

recimo level kad ste u nekom striptiz baru, ako se presvučete u pajkana istima ste sumnjivi, zaposlenicima tog puba niste,a ako se presvučete u zaposlenika puba obrnuta stvar LOL

igram na Hard....ali SA ili BM fakat nisu bili tolko glupavi na vecim težinama

sto se priče i VA tice, to je više manje ok, ništa bolje ni gore od prijašnjih naslova

probat cu se natjerat odigrat to do kraja ali teško...jebeno me zanima kakva je igra na najteže, pretpostavljam da ce mi trebat neke tablete za smirenje

:D

StormCr0w
31-03-2013, 12:21
Trebat će ti, pošto je concentration ili kako god se zvao nužnost zbog nefunkcionalnog disguise sistema. Ili se možeš šuljat okolo u maniri poluretardiranog Fishera.

Maloki
31-03-2013, 12:41
Lol ja sam isto došao do bolnice i fakat mi se više neda.

Ne sviđa mise ova podjela u više manjih misija, te smanjeni broj opcija ubijanja mete.
Dobra mi je fora da te mogu prokužit likovi sa istom odjećom kao ti, odnosno ak si obučen kao policajac onda te mogu skužit samo policajci i tak to.
Ali ono kaj mi nije jasno je kako to funkcionira. Ponekad te neće skužit kad prođeš pol metra od njega, ali će te skužit ako je 5 metara od tebe iako koristiš instinct.
Checkpoint je isto dosta loš. Recimo da ima više checkpointova razbacanih ali da možeš aktivirat samo jedan-dva bilo bi čist dobro, ali ovako su checkpointovi raspoređeni po nekoj njihovoj putanji i često će se dogodit da ćeš riješit metu i tek onda naletit na checkpoint, čisto zato jer nisi išao tim putem koji su oni predvidjeli.

flander
31-03-2013, 12:50
e pa baš zato čekpontovi ne valjaju, jer je Hitman tip igre gdje sam odlucuješ kako ces igrat, a ne po njihovoj zamisli

Kid A
04-04-2013, 05:22
wh3a4stNaf4
Upravo zavrsio s ovim levelom.
Dakle checkpoint prije pobijem cijelu sobu strazara i civila, presvucem se u wrestlera, malo QTEa i eto i Silent Assassin ranka. (nebitno sto je u prostoriji 40 metara od ringa jedno 20 leseva). Ne razumijem na koji nacin je ovo napredak u odnosu prethodnika di si mogao sejvat na svaki korak.

Evo vec deseti nivo kroz koji sam bukvalno PROSETAO, samo stisnes instinct i igra ti pokaze svaki fluorescentni point of interest (mogli su prilijepit i audio brodske trube da ne bih slucajno i tad promasio). Ovo ne da nema smisla trpati u Hitman serijal nego i u zanr stealth igara opcenito.
I da, na purist nema smisla igrati dok god je disguise sistem ovako potrgan. Jako, jako losa igra.
Ima jos toliko toga za pisati ali stvarno mi se ne da, ovo je promasaj decenije. Kao da su uzeli sve sto valja iz Hitmana i gledali da pojednostave sto vise pritom izbacujuci svaki segment igre koji zahtijeva i trunku razmisljanja.

Bas prelistavam malo topic i tuzno je citat od prve stranice koliko smo svi bili puni entuzijazma i hypea i na kraju dobijemo ovo smece, jos kasnije naletis na ovakve postove (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=1631949#p1631949), pa nemam rijeci
EDIT

I da, re quote


Eto ekipa se brine bezveze i pljuje po trailerima koji su tu da eksplozijama i sisama privuku što veću masu, a igra se može igrati ko stari hitmani a i izgleda prekrasno po viđenom.
Kvotat cu ti opet ovo par dana nakon sto igra izadje

Hexfire
04-04-2013, 08:50
Ovi koji imaju na steamu igru, se isplati radi ovog Contracts moda? To mi nekako zvuči fora pa možda i vrijedi tih 10-ak eura.

Probat ću na ovo gledat kao na Conviction u slijedećem prolazu. Akcijska igra u kojoj je stealth su samo zato da možeš što zabavnije i efikasnije pobiti sve što se miče.

Kid A
04-04-2013, 08:54
Probat cu Contracts kad zavrsim story mode pa ti javim

Hexfire
04-04-2013, 08:57
Ok, tnx.

Windwalker
04-04-2013, 11:12
Ja u onom levelu s wrestlerom nisam ubio nikoga, samo sam ošamutio wrestlera i par njegovih guardova.
A u instinctu sam isključio sve pokazivače. Jedino je za šetnju pokraj stražara koristio.

flander
04-04-2013, 12:00
prešal sam igru na Easy

zadnjih cirka 7 lvla sam igral više pucačinu nego stealth

ne kužim zake je lik cijelu igru imal jebeni flaster na glavi lol i crna kravata ?? tek zadnja 3 lvla se obuce kak spada

ako je prerušavanje vec tolko loše kaj onda nisu ga obukli kak spada xD

i po kojoj fori je Diana preživila ?? skuco joj je metak u leđa i nema teorije da je preživla ?!?!

Maloki
04-04-2013, 12:15
Postoji spoiler tag.

Windwalker
04-04-2013, 12:19
Ja nisam ni metak opalio zadnjih 7 levela.
Niti cijelu igru, zapravo.

Hexfire
04-04-2013, 12:37
Hvala na spoileru.

flander
04-04-2013, 13:05
uf jaki spoiler jebote

Hexfire
04-04-2013, 14:05
A po kojoj jebenoj logici to nije spoiler? Iskreno boli me, pošto se vidi nakon 15 minuta da je priča smeće, ali nekome si sigurno sjebao doživljaj ako je pri kraju igre i stvarno mu je zanimljivo.

Kid A
04-04-2013, 14:16
Al stvarno. Pred kraj sam igre i jos nijednog hinta da bi se takvo nesto desilo. Inace me zaboli za spoilere al ovo je svejedno bilo retardirano za napisat

Maloki
04-04-2013, 20:29
uf jaki spoiler jebote
Pa ti ne doživljavaš možda tako i možda te ne smetaju spoileri, ali neke (uključujući mene) smetaju.
Priča u ovoj igri mi je čak i dosta nebitna, vjerojatno ju neću ni odigrat do kraja ali poanta je da si unatoč tome što na forumu postoji spoiler tag upravo zbog ovakvih stvari, nisi ga iskoristio.
I najjače mi je kad se ovak ekipa izmotava sa "a baš je neki spoiler" i slične stvari. Editiraj i bok, ne shvaćam potrebu za daljnjim komentarom i izmotavanjem.

Herr Schnitzel
04-04-2013, 20:41
wh3a4stNaf4
Upravo zavrsio s ovim levelom.
Dakle checkpoint prije pobijem cijelu sobu strazara i civila, presvucem se u wrestlera, malo QTEa i eto i Silent Assassin ranka. (nebitno sto je u prostoriji 40 metara od ringa jedno 20 leseva). Ne razumijem na koji nacin je ovo napredak u odnosu prethodnika di si mogao sejvat na svaki korak.
Ja sam ga ubio s rasklimanom rasvjetom.

Kid A
05-04-2013, 07:33
Da al opet je smijesno sto za taj kill dobijes manji score (iako je vise u Hitman fazonu) u odnosu na to kad skines masku pred stotinjak ljudi, slomis mu vrat i odsetas kao da se nista nije desilo

Kid A
05-04-2013, 10:15
Probao sad i Contracts, dakle obavljas hitove od drugih Absolution igraca i zaradjujes novce koje trosis u story modeu na odijela i oruzja/upgradeove. Uzasno lako za exploitat (tipa stavis metu pokraj exit pointa, ubijes ga i gotov level za 5 sekundi = 300,000$ samo tako). Bilo bi fora da je mp kao u Assassins Creedu di trazimo jedni druge al to bi se vjerojatno u bezumni shoot out kao neki Max Payne 3 mp.
U sustini, nista vrijedno paznje ili da produzava trajanje igre. Bolje cekati neki Steam/Amazon sale za 5$ jer iskreno igra ne vrijedi vise

Hexfire
05-04-2013, 10:26
Šteta, nadao sam se da je barem to nešto dobro.

Deadwalker
22-05-2013, 12:44
Jel vrijedi ovo odigrati do kraja?
Nezz, na pola kampanje sam negdje i zahvaljujući skriptiranosti sve su misije više-manje identične.

flander
22-05-2013, 12:53
ako ti je do priče odigraj, na easy da cim prije završiš

Kid A
22-05-2013, 12:56
Ako te bar nesto ne vuce da isteras pricu do kraja onda ni sam ne znam kaj da ti velim.

Mene je ubilo u pojam to sto je pregrst misija sa zadatkom "dodji do kraja levela i i otvori vrata"


Ono, engine izgleda kul i igra je dobro optimizirana al tuzno je kad su to jedine stvari u kojima mogu pohvalit igru

Deadwalker
22-05-2013, 12:58
Ganjam Professional achievement :(
Al ono, dosta lošije od Blood Moneya. Pretvoriti su Hitmana u Splinter Cell (PO DANU!) - disquise je pretežito beskoristan, prvenstveno zahvaljujuci loše konstruiranim levelima koji na vecim postavkama tezine ne podupiru gameplay bez instincta. Majstori kako bi otezali igru jednostavno su na levele dodali vise protivnika koji te skuze s 100 metara - umjesto da su dodali vise kontrolnih tocaka gdje bi te protivnici mogli izbliza checkirati i adekvatne načine kako ih izbjeći. Solidna stealth igra i to je uglavnom to. Zbilja malo poveznica s ranijim nastavcima serijala.

Al da, s vizualne strane perverzija. Tesalizacija čuda radi. I južnjačka atmosfera mi je kul.

EDIT: Mislim da ću odigrati do kraja, bez obzira na određene retardluke. Napucavanje je relativno zabavno.

Hexfire
22-05-2013, 13:35
Počet ću i ja igrat za koji dan, vjerojatno neka guns blazing metoda će biti najkorištenija.

Bartuc
22-05-2013, 15:49
Ja ga imam 2 ili 3 tjedna instaliranog, nikako da krenem. Ali idem ko i uvijek, full stealth, silent assassin ako to još uvijek postoji u ovom nastavku. Samo sumnjam da ću igrati na višoj težini s obzirom na silu loših komentara oko balansa.

Hexfire
22-05-2013, 17:16
Ja sam piratsku pokušao igrati ko stare i odustao nakon 2 misije. Sad idem malo krvavije.

Xero
22-05-2013, 17:18
Nigeri ste.

Windwalker
22-05-2013, 19:59
Ja sam ih skoro sve sa žicom.

A u drugom prolazu ću na purist i koristiti sva raspoloživa sredstva da preživim.

Hexfire
03-06-2013, 17:13
Jebote kako je disguise sustav broken u ovoj igri :(. Čak i na easy te sam odjednom skuže. Pa popizdio bih da igram na višoj težini.

Windwalker pljuje da MP3 ima animacije za gluposti tipa prolazak kroz vrata, a identična stvar je u ovoj žalosti od igre.

Kid A
03-06-2013, 17:22
Igra je casual govno i nema dalje, steta fransize

Windwalker
03-06-2013, 17:24
HA ima daleko manje animacija i više gameplaya nego MP3.
Nemoj pričat gluposti.

Hexfire
03-06-2013, 17:29
Ima ga više ali ne valja.

Katastrofa ako nastave serijal u tom smjeru. Daleko od toga da nema nekih pozitivnih stvari u odnosu na prethodne, ali premalo ih je da zasjene sve loše.

Hexfire
03-06-2013, 22:30
Nadam se da je ovaj WWE QTE dio bila najniža točka do koje igra dođe, jer još jedan toliko jadan dio i mislim da ću refleksno puknut uninstall.

Xero
03-06-2013, 22:44
Nigeri ste.

Kid A
03-06-2013, 23:19
Nadam se da je ovaj WWE QTE dio bila najniža točka do koje igra dođe, jer još jedan toliko jadan dio i mislim da ću refleksno puknut uninstall.
I jesi dobio SA rank bez obzira na to sto si skinuo masku i liku slomio vrat pred 100 ljudi?

Isuze boze o cemu su oni razmisljali

Hexfire
03-06-2013, 23:47
Ali stvarno... Neki dijelovi igre izgledaju kao parodija na filmove/igre s plaćenim ubojicama. Kao i IW sa COD Ghosts i inteligentnim ribama, kao da su i u Ubisoftu htjeli da ih se ismijava. Malo prije sam odgledao animaciju gdje mi opatica raznese kuću sa bazukom...

Checkpoint sustav je vrh. Ubijem lika i odšprintam do vrata gdje je checkpoint i riješeno. Kakvo vražje skrivanje tijela...

Kid A
04-06-2013, 00:07
Ane to sam i ja eksploatirao na hardu

Alert, aktiviram checkpoint, reloadam i svi mirni

Hexfire
04-06-2013, 13:18
Jebeni tomahawk u policijskoj postaji :pray:

Kistra
22-07-2013, 07:53
https://www.youtube.com/watch?v=InUdU62SqN0

driveshaftcro
04-03-2015, 10:30
Kanal Drunk'n'Play poklanja Battlefield 4 i Hitman Absolution steam key - pa ako još nemate jednu od navedenih igara uključite se :)
Izgubiti možete minutu vremena za subscribe i komentar a zauzvrat dobiti jednu od odličnih igara :)
Sretno :*


https://www.youtube.com/watch?v=2sDgOIO8_AM

Izgubljeni_v2.0
04-03-2015, 20:32
Mogli ste bar neke dobre igre djelit.