PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hitman: Absolution



Stranica : 1 2 [3] 4

Windwalker
14-11-2012, 11:32
Hoho! :rotfl:

Kid A
14-11-2012, 11:47
Pa nego? 50 eura je fakat nista ako uzmes u obzir da je igra najavljena prije godinu dana, mislim da sam vec i prvi mjesec odvojio nesto. Doduse sad ne znam da li da uzmem igru ili ne, cini mi se sumnjivo a i sentimentalno sam vezan za Hitman serijal pa necu da imam neko sranje u Steam libraryu (bez obzira sto vec imam daleko gorih naslova, ovo je Hitman).

Windwalker
14-11-2012, 11:58
Ma ok.

Ono sam se smijao kad sam vidio tko je rekao da je to malo dati za igru.

cham3leon
14-11-2012, 14:58
Evo ovdje za 20 funti, to dođe jeftinije od 50 eura ako se ne varam. Samo što prvi put čujem za ovu stranicu, pa ne mogu jamčiti pouzdanost.

http://cjs-cdkeys.com/products/Hitman-Absolution-Steam-CD-Key.html

Death By Sexy
15-11-2012, 08:43
https://www.youtube.com/watch?v=5XLrtLsGt_g&feature=g-all-u

mravojed20
15-11-2012, 09:49
Crko sam :rotfl:

Ali ovo je ustvari kako neko kog boli k za neki 'sadržaj' igra igre, i uživaju u svemu, legendama i smeću jednako.

Bartuc
15-11-2012, 10:12
Pre dobro, lik je živa komedija :D

No sa druge strane, igra zbilja izgleda pre pre pre loše u to malo snimke što smo vidjeli. Pa jebote lik se trljo od onog frajera na igralištu, stajao drito pokraj njega i hopso mu po nozi kao napaljeni cucak, a ovaj ne reagira ništa :( Onda na kraju, tamo di kao strašilo kolješ... :( Pucaš rafale, a ono poruka "suspicious" na ekranu i lik komentira da se nešto čudno dešava, pa jebeni lol :pray: Da ne pričam o ranijem pucanju bez prigušivača bez ikakvih posljedica.


Po viđenom, više mi se čini da je onaj recenzent bio u pravu nego onaj anonimus što je popljuvao recenzenta.

Kadamon-sama
15-11-2012, 11:06
Po svemu videnom cini mi se da bude ovo buzzword akcijski stealth igra koja bude negdje izmedu starih Splinter Cellova i Convictiona sa elementima iz Hitmana, znaci za odigrati jednom izmedu igranja pravih stealth naslova, koji su nazalost sad vec svi relativno stari, makar to ne umanjuje njihovu igrivost nimalo, bas sam neki dan zavrsil ne znam koji prelazak Chaos Theorya i sad pocel po ne znam koji put Thief 2(posto je "oficijalan" patch izasel nedavno) i uzivam ponovno ko kad sam prvi puta igral :D

Hexfire
15-11-2012, 12:16
Nisam znao da Conan radi i recenzije :D, moram i druge pogledati.

Što se same igre tiče, teško je reći. Još uvijek se nadam da je sve ovo na easy, a da je hard onaj dobri stari hitman. Ako ne, nadam se da barem bude zabavno. Ubisoft je uspio to s Convictionom, bez obzira što nije imalo veze s Splinterom.

Xero
15-11-2012, 12:59
Pa nisu ludi da Conanu stave na išta osim very easy, a i na kraju krajeva to je tutorial.

Hexfire
15-11-2012, 13:19
Pa samo ono na početku je tutorial.

flander
15-11-2012, 13:31
tutorial koji kaže "možeš se zabit u lika u hebat ga sleđa i nece te skužit"

opasan tutorial ^^

Kid A
15-11-2012, 13:36
Ma i da je igrao na very very easy to svejedno nije opravdanje na onakav AI protivnika koji su ocigledno jos zaglavili u beti

Kid A
16-11-2012, 14:04
c/p s drugog foruma


Poceo sam veceras igrati i zavrsio 2 levela, nazalost - ne mogu reci da sam odusevljen.
Prva polovica prvog levela je tutorial, kasnije se dobije malo vise slobode. Odmah se vidi da je igra poglupljena i da su leveli jako ograniceni. Nema custom save opcije, nego je prisutan checkpoint sistem. Ako se igra na nizim tezinama, izmedju glavnih checkpointa se nalaze oni sporedni. Nema one otvorenosti na koju su fanovi serijala naviknuti. Nekad ste mogli istrazivati citav level koji je bio na neki nacin mini sandbox, mogli ste slobodno setati i promatrati cime se NPC-ovi bave bez da se uplicete i natrag se vratiti na mjesto gdje ste poceli level. Sad je sve poprilicno linearno i iako imate mogucnost izbora, sve je to minimalno i primitivno u odnosu na prethodnike. Npr. imate kuhinju, veliku prostoriju u kojoj se nalazi meta i kat na kojem su zakljucana vrata kroz koja morate proci. Nekoliko je nacina na koji mozete meti uzeti kljuceve i nakon toga otkljucavate vrata te aktivirate checkpoint. Nakon toga vise niste u stanju se vratiti natrag kroz ta vrata, nego mozete samo napredovati naprijed. Sok, nevjerica, glavobolja i skoro infarkt - ne mogu vjerovati da je tolko poglupljen! Druga stvar koja me nije odusevila je disguise sistem koji mi je u pocetku djelovao kao najpomrdanija stealth mehanika svih vremena.

Sada postoji kao neka hijerarhija po tom pitanju. Npr. prerusite se u vrtlara i smatrate da budete bez problema prolazili kraj drugih vrtlara, ali ce vam biti nedostupna podrucja unutar kojih patrolira osobna straza, ali NE. Upravo taj vrtlar ce postati tolko sumnjicav da ce nakon 3 sekunde pozvati strazu koje ce vas pokusati uhapsiti, a na kraju i ubiti. Ako se prerusite u cuvara, vrtlari vise nece biti sumnjicavi, ali ce postati upravo oni u koje ste se prerusili. Znaci uvijek ce biti sumnjicavi oni koji su po "cinu" jednaki vama, a svi nizi cinovi ce se normalno ponasati. U teoriji to super zvuci, ali u praksi jako smijesno. Dodjem ja u Chinatown u kojem se nalazi preko stotinu ljudi i hodam najnormalnije u odijelu bez da itko sumnja. Ugledam policajca, uspavam ga i presvucem se u njegovu uniformu - ocekujuci da cu lakse prici meti. Kad ono, tek tada je svaki j***ni zbir postao sumnjicav i nakon svega par sekundi bi me pokusao uhapsiti (tijekom takvih situacija imate opciju onesposobiti ga ili ga uzeti za taoca). Ok, svatko od nas je vjerojatno primjetio nerealnost u prethodnicima po pitanju prerusavanja. Znaci ako uzmes uniformu vrtlara i odes medju njegove kolege, trebali bi prepoznati novu osobu koju nikad prije nisu vidjeli na radnom mjestu, ali jebemu, ovo je igra i mora postojati neka mehanika koja sluzi svrsi. Nekad ako sam zelio proci pokraj FBI agenta, morao sam imati njegovu uniformu, a sad bi trebao biti prokleti predsjednik SAD-a da prodjem neopazeno. Jos jedna stvar koja me nervira je koristenje instincta na nizim tezinama (hard) gdje je dostupan.

Dok netko posumnja, samo stisnete tipku za instinct i 47 se pocne cesati po nosu i na taj nacin zavara sve oko sebe :hangin: Mozete im okrenuti i ledja da vam ne vide lice ili pokraj krafni (ako ste murjak) stisnuti tipku za interakciju. Napredovanjem se osvajaju bodovi koji otkljucavaju razne vjestine, a tako i ovu za bolje prerusavanje i manju sumnjicavost neprijatelja. Jos nisam vidio opciju za odabir oruzja prije misije ili customizaciju istog. Chinatown koji su nam prikazali traje upravo onoliko koliko onaj video. Uzasno malo podrucje nakrcano ljudima. Jos jedan minus su izazovi koje mozete vidjeti tijekom misije, otkrivaju nacine na koje mozete eliminirati metu i tu nestaje iznenadjenje i uzbudjenje tijekom istrazivanja. Od prve sam dobio silent assassin rank. Stavio sam liku fugu ribu (otrovna) u kokain, ima jos 11 nacina da ga se ubije, ali su previse predvidljivi i lako izvedivi
AI nije previse napredovao u odnosu na prethodnike, sad znaju razgovarati medjusobno i tijekom izravne borbe koristiti cover, ali su glupi. Zato vam je bolje da ne igrate ovo kao akcijsku igru jer cete dobiti los TPS. Sad sam na tecem levelu koji mi na prvi pogled izgleda malo veci s vise mogucnosti (mozda se varam). Ovo su prvi dojmovi koji se mogu promijeniti do kraja jos sto puta, ali za sad mi vise djeluje blood money kao pravi next gen. naslov. Previse linearno za moj ukus i bas se vidi da se podilazi masama. Cak nema ni sedativa, nego morate gutiti likove ko zadnji mesar da bi ih uspavali. Nema onog klasicnog i profinjenog osjecaja profisionalnog ubojice koji se "skriva" na otvorenom gdje bi meta najmanje posumnjala, vise podsjeca na dishonored i skrivanje poput stakora. Vizualno jako podsjeca na Kane & Lynch-a, Chinatown izgleda identicno kao i tamo, kolorit je cudan i bloom efekt previse naglasen. Pucanje je takodjer identicno (detekcija) kao u spomenutome naslovu. Vise nema prebacivanja u FPS perspektivu. Hvalili su se da je za motion capture zaduzen studio koji je radio na Avatar filmu, a ovo izgleda blago receno tek prosjecno - cak i tijekom animacija izmedju misija. Trudim se da mi se svidi igra jer sam fan serijala, al eto, prvi dojmovi nisu dobri :(

StormCr0w
16-11-2012, 14:46
SNekoliko je nacina na koji mozete meti uzeti kljuceve i nakon toga otkljucavate vrata te aktivirate checkpoint. Nakon toga vise niste u stanju se vratiti natrag kroz ta vrata, nego mozete samo napredovati naprijed.

Wtf :twisted:



@Disguise sistem

Ne kužim, ovaj očito nije igrao Hitman 2. Tamo je bila ista situacija. Također lošost.

Šteta, igra je mogla biti dobra.

Hexfire
16-11-2012, 14:57
Jos jedan minus su izazovi koje mozete vidjeti tijekom misije, otkrivaju nacine na koje mozete eliminirati metu i tu nestaje iznenadjenje i uzbudjenje tijekom istrazivanja.

:(

StormCr0w
16-11-2012, 14:58
Na kojoj to težini? Jer se iskreno nadam da na najtežoj tog nema.

flander
16-11-2012, 16:22
Na kojoj to težini? Jer se iskreno nadam da na najtežoj tog nema.


nebudi smiješan, bez obzira na težine sva nabrojena sranja su ista

Kid A
16-11-2012, 17:41
Napredujem i dojmovi se bas ne mijenjaju na bolje. Leveli nisu bas tolko linearni i mali kao sto se u pocetku dobije dojam, ali smeta checkpoint sustav. Ima dosta prolaza i mogucnosti, ali je svaki level rasclanjen na vise dijelova i nema povratka nakon checkpointa koji oznacava ulazak u novo podrucje unutar istog levela. Broj mogucnosti za eliminaciju odusevljava. Samo ovaj disguise sistem je totalno unisten i nesto neoprostivo! Igram na expert i instincta gotova da i nema i ne obnavlja se, znaci cim me netko vidi, makar sam prerusen - odmah shvati da se radi o neprijatelju.

Nabili su si jedan debeli paradoks u dupe. Imas jedan element koji uzasno utjece na gameplay iskustvo i onda ga pretvoris u beskorisno smece. Vecinom se morate vucarati po zaklonima u stilu deus exa. Ok, to je odlika dobre stealth igre, ali nikako ne hitman serijala. Ako nesto ne mozes promijeniti na bolje i ako dobro funkcionira kakvo je, zasto to mijenjati? Fascinatno je kako se unutar gomile svih 50 policajca (ili bilo koja skupina unutar igre) savrseno dobro poznaju i dok imas njihovu uniformu odmah shvate da si neprijatelj. Dok im uspavas sefa koji cak ima kosu i obuces njegovu uniformu, apsolutno nitko nista ne sumnja jer je po igrinoj hijerarhiji visi cin. Ima pametnjakovica koji ce na to odgovoriti da je ovo ipak samo igra i nije potrebna realnost. DA i zasto onda mijenjati stari sustav koji je mila majka prema ovome. Koja realnost? Npr. radite u pogonu od 50 ljudi i mala je vjerojatnost da budete obracali pozornost ako se netko od njih ne pojavi ili su na bolovanju, pa ih netko mijenja, ali valjda bi trebali odmah vidjeti ako vam zarascenog i bradatog sefa nema na poslu i mijenja ga celavac sa krvavim flasterom na glavi. Dobra ideja koja je lose realizirana.

Uzasno skriptirani AI koji ti nepogresivo skenira ako treba i DNK-a u radijusu od 50m mi totalno ubija imerzivnost.
Moze igra proci kao dobar stealth naslov, ali ne kao dobar Hitman nastavak. Pogotovo jer se nakon 6 godina ocekivala najbolja igra u serijalu. Vise nema ni mogucnosti gledanja kroz kljucanicu, niti open/close opcije na vratima, samo open i automatski se zatvaraju nakon par sekundi. Da, pravi next gen. naslov. Sve je to samo debeli marketing i nema sanse da se radilo na igri tijekom ovih 6 godina. Kane & LYnch je dozivio financijski fijasko i u Hitmanu su vidjeli priliku za laganu zaradu. Mnoge stvari odusevljavaju ako ste povrsni igrac koji pada na trikove poput 500 ljudi na jednom podrucju itd. Cinjenica da se na istom levelu moze uci u samo jednu prostoriju vjerojatno ce malo koga zanimati. Blood money je jos uvijek puno naprednija igra po pitanju nekih stvari koje su sustina ovog serijala
:cry:

StormCr0w
16-11-2012, 18:07
Ja sam želio Blood Money s novim levelima :(

cham3leon
16-11-2012, 18:14
Trailer je znači bio u pravu.

Mirogamemasta
16-11-2012, 18:36
Znači najbolje da odigram Blood Money još 2 puta. Šteta :(

The Boz
16-11-2012, 18:38
Čekaj... nema pre-mission inventory selectiona? Nikakvog?
What the fucksticks!?

Kid A
16-11-2012, 19:28
http://i.imgur.com/fD3No.jpg
o jebemti

StormCr0w
16-11-2012, 19:35
Zar nije Instinct postao nužnost izbacivanjem taktičke mape?

Windwalker
16-11-2012, 20:02
Znate kaj?

Nikad još nisam odigrao Blood Money, tako da za mene još postoji 'nova' Hitman igra kojoj se veselim.

Hahaha!

Mirogamemasta
16-11-2012, 20:40
Launch Trailer (http://www.gametrailers.com/videos/12zkvk/hitman--absolution-launch-trailer)


http://www.gametrailers.com/videos/x2tm ... gh-part-ii (http://www.gametrailers.com/videos/x2tm58/hitman--absolution-personal-contract-walkthrough-part-ii)

The Boz
16-11-2012, 20:49
Znate kaj?

Nikad još nisam odigrao Blood Money, tako da za mene još postoji 'nova' Hitman igra kojoj se veselim.

Hahaha!
iJelly.

flander
16-11-2012, 20:52
pa meni izgleda cist ok, svaki nastavak je imal svojih apsurda i mana

ako niš vise bar za odigrat jedamput radi priče :D

StormCr0w
16-11-2012, 20:59
Blood Money nije imao mana.

cham3leon
16-11-2012, 21:04
Blood Money je bio superodličan, ali ja bih volio prije svega malo bolji sustav nišanjenja, kad bi stavili preko ramena kao u GTA ili nešto, bilo bi bolje. Ako ću bit baš picajzla volio bih i više randomizacije u misijama za replay value i neki oblik restrikcije prigušenih pištolja jer su overpowered. Ili recimo smanjiti pare koje zarađuješ da bude izazovnije, da nemaš uvijek raspoloživ baš sav arsenal.

StormCr0w
16-11-2012, 21:08
Ako ti je problem ciljat stisneš F1. A pare se i ne zarađuju tako lako ako ne znaš misiju napamet ili ne igraš na easy/normal, jer trebaš kupovat informacije, ostavljanje odijela se dodatno naplaćuje, dobiješ manje para nakon misije etc.

Hexfire
16-11-2012, 21:28
Kakvo ciljanje vas spopada, Hitman se igra sa fiberwire.

StormCr0w
16-11-2012, 21:32
Kako ćeš preć sa žicom onu božićnu misiju? Ovako ozmeš gan i rokneš metak u đakuzi. Il ne znam, na vjenčanju onom, prerušiš se u popa i sakriješ sačmaricu ispod stola pa rokneš mladoženju dok svatovi pucaju. Kakva žica čovječe! Neke misije jednostavno su zabavnije s vatrenim oružjem.

str1k3r
16-11-2012, 21:40
Vatrena oružja su lazy man's way. Just sayin'.

StormCr0w
16-11-2012, 21:42
Dođe na isto. Ja ću radije nekom prosipat mozak, što je brže i efikasnije, nego ga mučki zadavit. Sve je stvar izbora i milosti. Also, otrov.

str1k3r
16-11-2012, 21:56
Veći izazov mi je ne-koristiti vatrena oružja osim ako to baš ne moram. Besides, neću zaboraviti u Silent Assasinu onu misiju u Japanu kada možeš namjestiti da izgleda kao da je kuhar ubio vođu yakuza jer je loše očistio Fugu ribu. Zapravo zajedno sa misijom u Kuala Lumpuru u Petronas Towers mi je jedna od omiljenijih; ta je misija bila napravljena u tri dijela. Good times.

Hexfire
16-11-2012, 22:05
Da, ta je super. Također sve u kojima je moguće neko ubojstvo prikazati kao slučajnost: nivo u kazalištu, u predgrađu, u klinici za rehabilitaciju.

Svatko igra kako hoće naravno, znam ljude koji igraju Hitmana dual barrels blazing jer im je tako najzabavnije. Moj pristup je uvijek bio sa što manje krvi.

Ustvari jedina mana Blood Moneya je bila što te u 2-3 misije prisilio da koristiš vatreno oružje.

Horny Devil
16-11-2012, 22:09
Nesreće ftw!

I sad odmah ide reinstall Krvave Love.

Windwalker
16-11-2012, 22:42
Meni je najveća mana Blood Moneya ta što mi je bio savršen i onda mi se na četvrtom levelu pojavio gamebreaking bug (jer sam tada koristio zlu verziju igre).

Od onda se bojim to igrati. Znam da se to sigurno neće više dogoditi jer više ne igram zle igre, ali svejedno me strah.

hansi
16-11-2012, 22:43
rula ona misija koju mozes proc u 10 sekundi, ona u kazalištu

cham3leon
17-11-2012, 09:56
Da, to je valjda misija na kojoj sam ubio najmanje ljudi u cijelom serijalu.

A što se gunova tiče, ja isto nastojim sve obaviti tiho, ali ponekad jednostavno moraš pucat. Napokon, bila bi šteta budući da igra ima tonu različitih komada oružja, upgradeove raznih vrsta i human shield mehaniku.

Babitz
17-11-2012, 17:07
wh3a4stNaf4

Xero
17-11-2012, 17:16
D FUK

Duke of Earl
17-11-2012, 17:30
Silent Assassin lol

Bartuc
17-11-2012, 17:53
Lol, pre strašno :D

StormCr0w
17-11-2012, 18:02
GOTY

Horny Devil
17-11-2012, 18:26
GOTY

Windwalker
17-11-2012, 19:11
Always remember.

fZzK_mI3WvA

Kid A
17-11-2012, 23:00
Zavrsio sam igru, pa da napisem neki zakljucak.
Ovo definitivno nema blage veze sa Hitman iskustvom i neke pozitivne stvari koje sam napisao - povlacim.
To se najvise tice slobode i nacina egzekucije. Puno, ali bas puno vise mogucnosti je bilo u prethodnicima.
Sad mi daje zadatke da dodjem do nekih vrata, kata, da skupljam osigurace kako bi pokrenuo lift i slicne stvari. Nekad sam sam odlucivao dal zelim ici liftom ili ne. Da bi na kraju dosao do mete i mozda imao par nacina za eliminaciju, ako i to!

Cesto se sve odvija preko animacija, bez obzira na vas stil igre ili je skriptirano pa se morate izravno boriti.
Na jednom levelu bez obzira na vas stil igre (mene nitko nije primjetio jer koristim stealth) nakon checkpointa vas doceka akcijska scena potjere koju nikako ne mozete izbjeci. Forsiranje filmskog dramaticnog i spektakularnog iskustva sa neizostavnim slow motionom na kraju. Ne znam gdje im je pamet bila. Kao da nemam dovoljno takvih scena u svakom FPS i TPS naslovu. Ovo je totalna suprotnost, paralelni univerzum u kojem se pojavljuje sve sto se ne bi smjelo u jednoj takvoj igri. QTE i point shooting (kopija mark and execute iz SC-a) koji se bas forsira u par navrata je prica za sebe.

O disguise sistemu ne zelim vise nista pricati jer sam mu posvetio dva posta (novo otkrice: slavi se kineska nova godina i ja sam obucen u kuhara, kojih ima mali milijun u njihovoj cetvrti i svaki od njih je sumnjicav i zeli me prijaviti policiji, makar samo secem unutar gomile). Grozan i totalno unisten - inace vrlo vazan gameplay element. Losa prica koja je ovaj puta osobna i sve se svodi na improviziranje, bez mogucnosti odabira i customizacije oruzja prije misije je takodjer minus. Customizacija postoji i otkljucava se skupljeno oruzje za jedan drugi mode koji nema veze s kampanjom. Checkpoin sustav i rascjepkani leveli.
Puno linearnih dijelova i los level dizajn. Istina, ima i malo vecih podrucja, ali to je zanemarivo jer su mogucnosti u odnosu na prethodnike ogranicene. Svi itemi su razbacani po levelima, pa ako zelite biti kreativni i ustrcati nekome otrov u zilu - morate ga sami naci.

Profesionalni ubojica koji me podsjeca na seljaka koji susjedu ide krast guske. Fale one brifing sekvence gdje ste dobivali sve
podatke o meti i opcenito osjecaj planiranja i profesionalnosti. Prodaju se muda pod bubrege i ono spike: lovac je postao lovina i slicne marketinske fore da se opravdaju sva odstupanja. AI je los, doslovno mozete guziti policajca sa krvavom glavom i totalno izranjavani, njemu je to normalno. Ali cim obucete njegovu uniformu - jebali ste jeza bez skrivanja i koristenja instincta, pa makar bili na glavnom trgu i totalno nevini. Kolorit i art stil takodjer nije za pohvalu, iako u sustini igra izgleda lijepo. Dobre stvari su one temeljne koje su ostale od prijasnjih igara.

Da bi vam slikovito to predstavio... zamislite si prekrasnu razgranatu tresnju u punom cvatu (stari Hitman) i jednog dana netko ju odluci srusiti i ostane samo panj. Panj je metaforicki ono najbolje sto je od tog prekrasnog serijala ostalo u mojim ocima. Umjesto vecih levela koji bi trebali biti mini sandbox i razradjivanja vec ionako odlicne gameplay mehanike, oni krenu u sasvim drugom smjeru

StormCr0w
17-11-2012, 23:11
Svaka franšiza mora biti uništena. To je prirodan tok stvari.

Akul
17-11-2012, 23:21
Svaka franšiza mora biti uništena. To je prirodan tok stvari.

Yeah, ali tragično je kad je ta franšiza jedini član žanra :(

cham3leon
17-11-2012, 23:32
^ This.

Jedina konkurencija Hitmanu je Death to Spies, koliko ja znam. A ta igra je jedna od onih loše realiziranih niskobudžetnih ruskih naslova.

Windwalker
18-11-2012, 00:21
Samo Zagor je vječan.

mravojed20
18-11-2012, 00:52
awTFFfodtro&feature=related

30:30 Splinta Sel moment. :D

Kid A
18-11-2012, 01:01
Prije ce bit da je 30:04

W3DR4N
18-11-2012, 02:23
Svaka franšiza mora biti uništena. To je prirodan tok stvari.

Yeah, ali tragično je kad je ta franšiza jedini član žanra :(

Tenchu je bio prije Hitmana i bio je masu bolja igra.

Inače, ove tekstove koje Xarabas lijepi su nelogični. Njihov autor priča o Hitmanu kao da je s prošlim nastavcima to bila dobra igra. Lol.

StormCr0w
18-11-2012, 08:41
Kolko sam skužio autor priča samo o Blood Moneyu jer prijašnji naslovi su imali najviše 2 načina na koji se mogla ubit meta i imali su isti problem s prerušavanjem.

Bartuc
18-11-2012, 10:53
Naravno kad je Blood Money benchmark kvalitete serijala pošto je bolji od svih prijašnjih nastavaka zajedno.

W3DR4N
18-11-2012, 10:55
Ali to ne znači da je dobar. Jer nije.

Hexfire
18-11-2012, 11:06
Kaže čovjek sa Need for speedom u sigu.


Uglavnom, neću gledat uopće ove prolaze i gluposti jer se još nadam da igram na višim težinama nije toliko loša. A čak i ako je i ovo nije dobri stari Hitman, ne znači da igra nije zabavna.

cham3leon
18-11-2012, 11:11
Ali to ne znači da je dobar. Jer nije.

Reci zašto nije dobar pa ćemo uzeti tvoje mišljenje u obzir.

SaZzu
18-11-2012, 11:33
Interesantno mi je kako ljudi vjeruju dojmovima jedne osobe sa random foruma, koda je te dojmove sam isus piso.

Po gameplayu šta sam gledao, još uvijek postoji hrpa načina kako doći do mete i brdo načina kako eliminirati istu. To što neki žele jednu te istu igru bez imalo promjene je sasvim druga stvar.

Ljudi se žale na instinct kao da su prisiljeni koristit ga, a koji je u suštini mapa u prijašnjim nastavcima izvedena na drugačiji način. Sve se to ionako može isključiti igrajući na najvećoj težini tako da stvarno ne vidim nikakav problem.

A ovo što kaže da nema briefinga i da ima akcijskih scena... pa tko će mu davat briefinge kad Diane više nema a kolko sam skužio i ovi iz Agency-a ga love.

Ne znam, odlično mi izgleda ovo šta sam dosad vidio, jedina zamjerka mi je AI u pojedinim slučajevima, pogotovo kad se frajer sakrije u kontejner pa ga ovi nikako ne mogu skužit... nadam se da će to popravit al ne vjerujem.

Aral
18-11-2012, 11:37
@cham3leon: Pa i da kaže, to je opet ne znači da ima veze sa stvarnošću.

Isti developer koji je radio i stare hitmane radi ovaj, znači stvar je potpuno ista, jedino je prilagođena današnjim vremenima, što je savršeno normalno s obzirom da ne živimo u devedesetima kao sve ovi hejteri na forumu. Plus, problem kako u ovoj igri, tako i u svakoj drugoj, uspoređujete je sa prethodnicima, kako su imali ovo i ono, zašto ovaj to nema...da je tako i u stvarnom životu, danas bi vozili kremenko aute. Znam da jeste hipsteri al nemojte bit baš tako očiti.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... raF1GypkZ4 (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mraF1GypkZ4)
launch trailer

Igra će gazit. Samo gasssssss.

StormCr0w
18-11-2012, 11:40
Naravno kad je Blood Money benchmark kvalitete serijala pošto je bolji od svih prijašnjih nastavaka zajedno.

Zašto onda ponavlja "u ranijim nastavcima u ranijim nastavcima" ako je igrao samo jednu igru iz serijala. Also, ako je BM bolji od svih nastavaka zajedno (a nije), onda bi ovo trebao biti povratak korijenima?


@ovaj iznad (nearal)
Dobar ti je jer:
a)nisi igrao nijednu prijašnju igru
b)imaš 12 godina
c)ne shvaćaš pojam stealtha, da si prošao kroz prethodnu stranicu vidio bi ovo
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wh3a4stNaf4

Sgt. Bull
18-11-2012, 11:46
Sorry ali BM nije ni do koljena dvici. Ono, neusporedivo ga šiša dvica. Oni nivoi u Rusiji i Japanu, posebno misija u onom dvorcu... nešto najbolje IKADA.

StormCr0w
18-11-2012, 11:50
>kanalizacije

Ne.

SaZzu
18-11-2012, 11:56
Naravno kad je Blood Money benchmark kvalitete serijala pošto je bolji od svih prijašnjih nastavaka zajedno.

Zašto onda ponavlja "u ranijim nastavcima u ranijim nastavcima" ako je igrao samo jednu igru iz serijala. Also, ako je BM bolji od svih nastavaka zajedno (a nije), onda bi ovo trebao biti povratak korijenima?


@ovaj iznad (nearal)
Dobar ti je jer:
a)nisi igrao nijednu prijašnju igru
b)imaš 12 godina
c)ne shvaćaš pojam stealtha, da si prošao kroz prethodnu stranicu vidio bi ovo

Zašto bi pobogu uspoređivao Absolution sa prošlim igrama da ih nisam igrao? Jedino nisam Blood Money igrao.

Pogledaj i pokoji drugi gameplay, a ne samo jedan random video.

Sgt. Bull
18-11-2012, 12:09
Koliki ignoramus moraš biti da ignoriraš činjenicu kako su najbitnije stvari u igri upropaštene?

SaZzu
18-11-2012, 12:11
Da, oprosti, ipak si odigrao igru pa znaš šta sve sadrži.

cham3leon
18-11-2012, 12:13
Isti developer koji je radio i stare hitmane radi ovaj, znači stvar je potpuno ista, jedino je prilagođena današnjim vremenima, što je savršeno normalno s obzirom da ne živimo u devedesetima kao sve ovi hejteri na forumu. Plus, problem kako u ovoj igri, tako i u svakoj drugoj, uspoređujete je sa prethodnicima, kako su imali ovo i ono, zašto ovaj to nema...da je tako i u stvarnom životu, danas bi vozili kremenko aute. Znam da jeste hipsteri al nemojte bit baš tako očiti.

Da se auti razvijaju kao Hitman serijal počeli bismo sa nekakvim ljepuškastim autom koji se čini lijepim i udobnim, a pun je sitnica koje ne rade i stalno se kvari. Druga i treća generacija bi bili redizajni sa popravljenim greškama, četvrta bi bila konkurencija BMW-u sa integriranim putnim računalom, tempomatom, GPS-om, masažom lijevog jaja, a peta generacija bila bi neka sjebana stara Toyota prefarbana u pearlescent paint job sa plamenom sa strane i užasnim prevelikim spojlerom, jakim i bučnim motorom, interijer bi se sastojao od jednog poderanog sica i ne bi bilo volana tako da bi morao vozit samo ravno.

Sgt. Bull
18-11-2012, 12:21
:pray:

Aral
18-11-2012, 12:39
Prije je obrnuto al ajde, svatko gleda igre na svoj način.

flander
18-11-2012, 13:07
dluMZCa5wIk

Bartuc
18-11-2012, 14:28
Sazzu je kupio original pa mora svim silama opravdati bačenih 50€ :D

Xarabasov quote je čist fino i objektivno objasnio nedostatke u igri, kad tome pridodaš gameplay filmiće, zbilja nije teško zbrojiti 2+2...

Aral
18-11-2012, 15:34
Hitman: Absolution IGN Review (http://www.ign.com/articles/2012/11/18/hitman-absolution-review)

Jedino pravo i mjerodavno, a ne oni poluamateri koji se guraju po jatube kanaličima i slično.

Srle
18-11-2012, 15:35
GT je dao poprilično nisku ocjenu

StormCr0w
18-11-2012, 15:36
Hitman: Absolution IGN Review (http://www.ign.com/articles/2012/11/18/hitman-absolution-review)

Jedino pravo i mjerodavno, a ne oni poluamateri koji se guraju po jatube kanaličima i slično.

Odbijam vjerovati da nisi trol

Windwalker
18-11-2012, 15:38
IGNorant bastards.

Najgori, najpotkupljiviji kvazirecenzenti ikada.

To ne mislim samo zbog Hitmana, nego općenito.

I pogodite kome se sviđaju.

StormCr0w
18-11-2012, 15:43
Vedranu?

Aral
18-11-2012, 15:44
Sviđaju se ljudima koji žive u 21.st. Neću valjda slušat i čitat nekog tko je željan pažnje pa lošim engleskim naglaskom recenzira igre u roku 2min i stavlja ih na youtube. Fuj.

To sigurno ne prodaje igru, prodaje je IGN, GT, Gamespot i sl.

Op, evo još i recenzija sa GT-a, klik (http://www.gametrailers.com/reviews/1s3exv/hitman--absolution-review)

Koje opasne igre dolaze sad, prvo Hitman, onda ACII i na kraju FCIII...sve megahitovi za kraj godine!

edit: Vedran, barem za razliku od vas, zna kaj je dobro.

flander
18-11-2012, 15:54
pa TB baš i ne trpa 2min filmiće, njegove su recenzije minimalno po pola sata...sad kolko je lik realan i kvalitetan ne zanima me

Windwalker
18-11-2012, 15:56
Weky barem voli Dark Souls, pa je ok u mojoj knjizi.

Aral je na razini trinaestogodišnjih klinki koje se furaju na Twilight.
A ok. Svatko ima svoje ukuse i tu pomoći nema.

W3DR4N
18-11-2012, 15:57
Ali to ne znači da je dobar. Jer nije.

Reci zašto nije dobar pa ćemo uzeti tvoje mišljenje u obzir.

Np

Hitman je smeće serijal bez priče i to niti jedan nastavak nije mogao ispraviti.
Drugo, stealth nikad nije valjao i neke stvari su bile potpuno nelogične.
Svaka se misija mogla proći trčanjem za 2 minute na silent assassin rangu. Trebao si samo točno znati gdje su mete i izlaz. Stoga, gameplay se svodio na to da si 2-3 puta prošetao kroz stazu i zapamtio puteve i onda je speedrunao bez korištenja 95% elemenata igre.

TB je kreten bez ukusa kao i svi na YouTubeu. Čak je Sterling manje iritantan od toga, a on je izumio pojam iritantnosti.

Xero
18-11-2012, 16:02
Weky barem voli Dark Souls, pa je ok u mojoj knjizi.

Aral je na razini trinaestogodišnjih klinki koje se furaju na Twilight.
A ok. Svatko ima svoje ukuse i tu pomoći nema.
Nije ok. Nama Weky uvijek kaže zašto su igre koje volimo sranje u nadi da ćemo ih prestat igrati i okrenuti se nećemu boljem. Sad i mi moramo pomoći Aralu iako je za njega možda već prekasno.

cham3leon
18-11-2012, 16:10
Ja nikad nisam uspio u Hitmanu napraviti nikakav speedrun. Normalno, ako toliko puta prođeš igru da već znaš gdje je tko, imat ćeš i najkraći put za prelazak levela, al tako je u apsolutno svakoj igri u kojoj se išta ubija.

Aral je upravo napao Veksanovo prijestolje trolova.

Kid A
18-11-2012, 16:16
Retard zeljan paznje nije isto sto i trol. Weky je bolno providan u svojim pokusajima (koji su imali prije svrhu dok je bio casopis, ovo mu je valjda samo hommage starim vremenima lol) al tu i tamo nekog uhvati na udicu, dok se ovome sve svodi da upadne u temu i napise nesto sasvim suprotno od onog sto je bilo na zadnje dve-tri strane cisto da bi si dao laznu nadu kak je poseban i drugaciji od svih s elokventnim primjedbama tipa " OMG igrat ce se go go go!", "Brutala", "sve super samo sto sad necu moci spavat" etc etc

Sonic_Moronic
18-11-2012, 16:34
Ali to ne znači da je dobar. Jer nije.

Reci zašto nije dobar pa ćemo uzeti tvoje mišljenje u obzir.

Np

Hitman je smeće serijal bez priče i to niti jedan nastavak nije mogao ispraviti.
Drugo, stealth nikad nije valjao i neke stvari su bile potpuno nelogične.
Svaka se misija mogla proći trčanjem za 2 minute na silent assassin rangu. Trebao si samo točno znati gdje su mete i izlaz. Stoga, gameplay se svodio na to da si 2-3 puta prošetao kroz stazu i zapamtio puteve i onda je speedrunao bez korištenja 95% elemenata igre.

TB je kreten bez ukusa kao i svi na YouTubeu. Čak je Sterling manje iritantan od toga, a on je izumio pojam iritantnosti.

Koji si ti car lol, još uvijek i meni uspiješ pogoditi žicu.
Ajde da te vidim kako prelaziš misiju na Silent Assassin bez višestrukih prelaženja i pažljivog planiranja. Ima par misija koje možeš doslovno prošetati, istina, ali i to je nemoguće bez iskorištavanja AI-a koje nije ni predviđeno.

W3DR4N
18-11-2012, 16:48
Hitman ima najgori AI u povijesti igara. Doslovno zapamtiš spawn i kretanje svojih meta i za par minuta je riješena svaka misija. Bez planiranja, bez ičega. Doslovno trčiš do nje optimalnom rutom bez stražara. Zagutiš i trčiš do izlaza.

Sjećam se da se ona staza u vinariji u Blood Money bez problema prošla za minutu i po, a ona iza nje za 30 sekundi.

IgGy
18-11-2012, 16:59
Hitman ima najgori AI u povijesti igara. Doslovno zapamtiš spawn i kretanje svojih meta i za par minuta je riješena svaka misija. Bez planiranja, bez ičega. Doslovno trčiš do nje optimalnom rutom bez stražara. Zagutiš i trčiš do izlaza.

Sjećam se da se ona staza u vinariji u Blood Money bez problema prošla za minutu i po, a ona iza nje za 30 sekundi.

Svaki stealth naslov je gotovo identičan. AI je identično skriptiran i u Splinter Cellu i u Metal Gearu. Jedina je razlika koliko je dobro programiran u kasnijem pathfindingu kada AI mora pronaći metu ili kada reagira na zvučne ili vizualne podražaje.

AI pathfinding u shooterima i sličnim derivatima u tome što govoriš nije napredovao zadnjih deset godina. Jedini naslov u kojem je AI imao dobro riješen pathfinding i taktiku je Fear 1.

Deadwalker
18-11-2012, 18:01
Igra je očigledno promašaj, iako vjerujem kako će svidjeti ekipi koja nije igrala ranije nastavke serijala. Tako vjerojatno idu i recenzije - kritičari koji preferiraju "filmsko iskustvo" i vole da sve igra odradi umjesto njih, pisat će hvalospjeve. S druge strane, ljubitelji serijala ostati će izuzetno razočarani pošto je masa toga u igri nepotrebno izmijenjena i automatizirana. PC Gamer dao je 6-icu, Edge 7-icu, neki manji portali između ove dvije margine. To je nažalost neki objektivni realitet u ovoj priči.
Kada se zaželim Hitmana, igrat ću Silent Assassin ili Blood Money.

SaZzu
18-11-2012, 18:52
Absolution mi ostavlja bolji dojam od prva 3 dijela, gledajući ovako samo po reviewsima, Blood Money nisam igrao tako da za njega ne mogu govorit. Izgleda mi kao da ima više mogućnosti, a i sviđa mi se što su uveli priču, nešto što mi je jako falilo u prve tri igre.

Sad naravno da su morali promijenit način igre od totalnog sandboxa u levelima na mape sa više sekcija jer ne vidim kako bi drukčije to sve povezali u jednu zanimljivu priču. Iako, leveli možda i jesu manji ali mi level dizajn izgleda mnogo bolje, nekako potpunije.

Ne slažem se da je igra postala automatizirano iskustvo, dapače, svatko može igrati kako njemu paše pa tako i ne mora koristit quick time evente (možda su i obavezni negdje tokom igre, ne znam) nego igrat isto kao u prijašnjim nastavcima, zato i postoji 5 različitih težina.

Sve mi nekako ljepše i potpunije izgleda. Okoliš je krcat stvarima, hrpa NPC-eva i općenito dobra atmosfera, a možda mi se više dopada jer su napokon uveli neku vrstu priče... ranije igre su mi bile nekako "meh" što se radnje tiče, Absolution mi se čini kao da ima više raznolikosti.

StormCr0w
18-11-2012, 18:59
Odigraj BM.

Kid A
18-11-2012, 19:08
Absolution mi ostavlja bolji dojam od prva 3 dijela, gledajući ovako samo po reviewsima, Blood Money nisam igrao tako da za njega ne mogu govorit. Izgleda mi kao da ima više mogućnosti, a i sviđa mi se što su uveli priču, nešto što mi je jako falilo u prve tri igre.

Sad naravno da su morali promijenit način igre od totalnog sandboxa u levelima na mape sa više sekcija jer ne vidim kako bi drukčije to sve povezali u jednu zanimljivu priču. Iako, leveli možda i jesu manji ali mi level dizajn izgleda mnogo bolje, nekako potpunije.

Ne slažem se da je igra postala automatizirano iskustvo, dapače, svatko može igrati kako njemu paše pa tako i ne mora koristit quick time evente (možda su i obavezni negdje tokom igre, ne znam) nego igrat isto kao u prijašnjim nastavcima, zato i postoji 5 različitih težina.

Sve mi nekako ljepše i potpunije izgleda. Okoliš je krcat stvarima, hrpa NPC-eva i općenito dobra atmosfera, a možda mi se više dopada jer su napokon uveli neku vrstu priče... ranije igre su mi bile nekako "meh" što se radnje tiče, Absolution mi se čini kao da ima više raznolikosti.
Svrbi malo tih 50 eura, a

SaZzu
18-11-2012, 19:13
Nimalo. Da mi se nije svidjela iz gameplaya nebih ni kupio. Baš ću probat Blood Money da vidim kakva je.

cham3leon
18-11-2012, 19:19
BM na Steamu dođe 10€. Mogao bih si baš kupit. S druge strane, ne isplati se davat 70 kn na nešto šta si već prošao.

StormCr0w
18-11-2012, 19:23
Jebeno razmišljanje. Ti sigurno ne kupuješ ni knjige?

Bartuc
18-11-2012, 19:28
BM na Steamu dođe 10€. Mogao bih si baš kupit. S druge strane, ne isplati se davat 70 kn na nešto šta si već prošao.

90% igara koje kupim, prvo pređem :D

baldrick_
18-11-2012, 19:56
A ovo što kaže da nema briefinga i da ima akcijskih scena... pa tko će mu davat briefinge kad Diane više nema a kolko sam skužio i ovi iz Agency-a ga love.

neverovatno mi je koliko je ova recenica ogranicena. kao da ju je pisala zivotinja, a ne covek

pa, nije ti palo na pamet da autore igre apsolutno nista ne sprecava da u scenario ubace novog lika koji ce davati brifinge? kao da je to stvarni zivot, dajana je mrtva, o sta cemo sad

SaZzu
18-11-2012, 20:03
Izgleda da i ti patiš za starim Hitmanom.

Sgt. Bull
18-11-2012, 20:06
Znaš da si mogao uzeti igru za 29$ na greenmangamingu?

Pfft.

SaZzu
18-11-2012, 20:09
Sad tek kažeš..

StormCr0w
18-11-2012, 20:09
:D

cham3leon
18-11-2012, 21:07
Jebeno razmišljanje. Ti sigurno ne kupuješ ni knjige?

Pa normalno lol. Jeftinije mi je 50 kuna godišnje platit za članstvo u knjižnici nego pljunut po 100 i više kuna za knjigu kako bi mi poslije stajala na polici.

Maloki
18-11-2012, 21:58
Rađe čekaj Božić pa za 10 eura ugrabi kolekciju.

Ma ne znam ono, na "filmsko iskustvo" briju me neće upecat jer sam igrao Max Paynea 3 tako da čisto sumnjam da mu ovo smeće može konkurirat.
I ne znam zašto se toliko obazirete na Arala lol. Kako li se samo usudi govorit da su mu smeća super?

Deadwalker
18-11-2012, 22:03
Max Payne 3 je jedina igra kod koje filmsko iskustvo drži vodu. Al jbg, samo je jedan Rockstar.

Bartuc
18-11-2012, 22:12
Sad tek kažeš..

Joooj daj ne kenjaj :D :D :D

U srijedu ga nagovaram da mu kupim Dark Souls za siću (90 kuna) preko G2Play, ali neee, lik ode u Tisak Media i iskešira jebenih 300 kuna za igru :cry: :cry: :cry: Za tu lovu je mogao imati i Dark Souls i Darksiders 2 koji je tada bio na akciji... i još bi mu ostalo za porciju ćevapa :|

Hexfire
18-11-2012, 22:24
Bolje 2x čevapi nego Darksiders 2.

Sgt. Bull
18-11-2012, 22:26
Bartuče daj meni uzmi DS za siću. Neću se ja ljutiti :P

Windwalker
18-11-2012, 22:26
Max Payne 3 je jedina igra kod koje filmsko iskustvo drži vodu. Al jbg, samo je jedan Rockstar.
Jesi ti igrao Uncharted?

Deadwalker
18-11-2012, 22:27
Bolje 2x čevapi nego Darksiders 2.

Bolje 1x čevapi

@Windwalker
Max Payne 3 traži skill za razliku od Uncharteda.

Arbiter of Change
18-11-2012, 22:33
RPS je isto bacio mišljenje.
http://www.rockpapershotgun.com/2012/11 ... bsolution/ (http://www.rockpapershotgun.com/2012/11/18/wot-i-think-hitman-absolution/)

The ending threatens a sequel in similar style but also promises something of a blank slate. If this were the first Hitman game I’d played, I wouldn’t want to play another, but there’s just about enough in Absolution’s finer moments to keep the hope alive. Remember though: it’s the hope, not the hitman, that kills you in the end. As it is, I’ve already reinstalled Bloody Money as a sort of palate cleanser and I suggest you do the same.

W3DR4N
18-11-2012, 22:39
@Windwalker
Max Payne 3 traži skill za razliku od Uncharteda.

Ane. Uncharted na crushing je lakši od Maxa na medium. Al zato hardcore u Maxu rula sve. Osim Vanquisha na god hard. To je bog svih težina.

Duke of Earl
18-11-2012, 23:05
http://www.pcgamer.com/review/hitman-absolution-review/

PC Gamer 66 %.


A passable stealth game, but one that betrays almost everything that, until now, has made Hitman great.

Deadwalker
18-11-2012, 23:12
Promašaj godine.
Definitivno.

Hexfire
18-11-2012, 23:13
Zadnjih par rečenica s PC Gamera:

Currently, though, Absolution is not worth buying. If they can somehow patch in a save function, and if players do interesting things with Contracts, it will be. Until then, I’d wait for a preposterous Steam sale.

That’s something I never thought I’d have to say about a Hitman game. I desperately hope the reaction to it is strong enough to convince the developers to change direction, because I couldn’t stand to watch the series die like this.

Windwalker
18-11-2012, 23:41
@Windwalker
Max Payne 3 traži skill za razliku od Uncharteda.

Ane. Uncharted na crushing je lakši od Maxa na medium. Al zato hardcore u Maxu rula sve. Osim Vanquisha na god hard. To je bog svih težina.
Ali Vanquish je žestoko smeće i nikakva težina ne može mu pomoći.

Uncharted je odličan. Nije težak, ali nudi sasvim ugodno i zabavno filmsko napucavanje.

A ako je Max teži, ok. Vidjet ću uskoro.

No težina ne znači da je 'jedina igra kod koje filmsko iskustvo drži vodu.' Vrlo loša rečenica.

Maloki
18-11-2012, 23:42
Piknuo neki dan u Tisak Media Uncharted double pack, sad prvo se naigrat Red Dead Redemptiona pa se bacit na to.

Windwalker
18-11-2012, 23:44
Evo, na primjer, RDR mi je bio znatno lakši od Uncharteda. Što ne znači da je loš. Naprotiv.
Just saying.

Deadwalker
19-11-2012, 11:23
@Windwalker
Max Payne 3 traži skill za razliku od Uncharteda.

Ane. Uncharted na crushing je lakši od Maxa na medium. Al zato hardcore u Maxu rula sve. Osim Vanquisha na god hard. To je bog svih težina.
Ali Vanquish je žestoko smeće i nikakva težina ne može mu pomoći.

Uncharted je odličan. Nije težak, ali nudi sasvim ugodno i zabavno filmsko napucavanje.

A ako je Max teži, ok. Vidjet ću uskoro.

No težina ne znači da je 'jedina igra kod koje filmsko iskustvo drži vodu.' Vrlo loša rečenica.

Istaknuo sam Max Payne 3 jer unatoč filmskom konceptu igre, serijal je u svojoj srži ostao igra te traži od igrača određeni skill (što za Absolution očigledno nije slučaj). Filmski koncept je isključivo u funkciji prezentacije radnje, dok onaj igriv dio može zadovoljiti i najveće mazohiste tps napucavanja (nije savršen sustav, ima propusta, no mazohisti guštaju). Da ne spominjem imerziju u cijeloj toj priči zahvaljujući nedostižnoj Rockstarovoj produkciji.
Red Dead Redemtpion je fantastičan u svojoj atmosferi, priči i slobodi. Nije igra toliko izazovna, no kada nudi toliko opcija, ne možeš očekivati ovce i novce, bilo bi nerealno. Najbolja open-world igra koju sam igrao do sada, no to će se promijeniti sa izlaskom petog GTA nastavka.
Uncharted sam igrao samo prvi dio tako da usporedba stoji, a i Weky me nadopunio koji je odigrao cijeli serijal :)

Xero
19-11-2012, 11:27
Ti si igrao Absolution pa znaš da je super laka linearna igra koja ne zahtjeva nikakvu vještinu?

Deadwalker
19-11-2012, 11:29
Par ljudi koji su ga odigrali i koji imaju veoma sličan ukus mojem rekli su da je smeće. Ne vidim zašto bi gubio vrijeme. Možda i odigram kada padne cijena, no sumnjam kako ću se iznenaditi.

Xero
19-11-2012, 11:35
Po ovome što sam vidio igra je sve samo ne lagana. Jedna od glavnih kritika je "morao sam restartirat checkpoint jer su me otkrili" pa da si igrao bolje ne bi te otkrili! Onako izgleda ok. Nije Hitman, ali bome nije ni najveće sranje u svemiru(Max Payne 3) kao što neki kažu. Nešta kao Splinter Cell Conviction.

Deadwalker
19-11-2012, 11:38
Otkriju te zbog retardluka u gameplay dizajnu


"Disguises no longer allow you to roam around environments freely. In fact, they now work rather counter intuitively. If you’re wearing a cop uniform every other cop will see through the disguise. This is problematic from a gameplay perspective in a few ways.
For one, it makes disguises utterly worthless most of the time because the location you are likely to pick up a disguise is also the one where the NPCs will be wearing that disguise. This goes a long way to discouraging exploration."

Xero
19-11-2012, 11:43
Pa nije da te odmah skuže, a i 47 je prilično upečatljivo lice teško da će kuharska pregača zavarat nekog. Ako prolaziš pored nekoliko čuvara jednostavno iskoristiš intuiciju i problem riješen.

SaZzu
19-11-2012, 11:47
Naravno da će te otkrit ako im dođeš preblizu, pa vide valjda ak si jedan od njih... mislim, ak ih je četvero došlo kopat vrt i onda se umjesto jednog od njih pojavi ćelavac sa barkodom, onda normalno da će bit sumnjičavi lol. Ako se držiš dalje od osoba sa istim uniformama neće te skužit, a i zato su i uveli instinct gdje frajer pokrije lice dok prolazi pored osoba.

Deadwalker
19-11-2012, 11:49
Sada cu poput Xarabasa citirati kolegu s drugog foruma


Problem je u tome da je igra radjena s fokusom na instinct.
Usudio bi se reci da je to najvazniji gameplay element. Mozes ga iskljuciti i ne koristiti, ali onda se mozes pozdraviti sa stealth iskustvom. Izbacili su mapu i gledanje kroz kljucanicu, na koji nacin da znam tko je iza nekih vrata? Dodaj tome uzasan disguise sistem koji djeluje jedino dok koristis instinct.

Ne znam kako "instict" može biti bolji sustav od onog u ranijim nastavcima. Nerealan je, ograničen i očigledno ne drži vodu. Nije realan ni pregled mape, ali barem je nudio više opcija uz otvoreniju mapu i nepostojanje checkpoint sustava. Ono, nije teško zbrojiti dva i dva da dođeš do nekog zaključka. Ne znam zašto bi trebao baciti u vjetar 20 sati ako je to netko vec napravio i opisao kako stvari stoje.

Xero
19-11-2012, 11:51
A stavljanje naočala da bi postao nevidljiv čuvarima je realno?

Kid A
19-11-2012, 11:51
Intuicija radi tako pocese se po nosu ili stavi ruku preko lica i kad je nekom sumnjiv i sve se vrati u normalu. Genijalna gameplay mehanika

SaZzu
19-11-2012, 11:55
Najlakše je citirat nekog kad nemaš pojma o čem se radi. Prvo se svi žale kako je AI preglup, a onda kako je prepametan. Ljudi sam traže bilo kakav razlog da bi nešto popljuvali.

Mislim, razumijem ak nekome smeta što dijelovi levela nisu dostupni kad prijeđeš jedno područje, i što više nema odabira oružja na početku, al ovo pljuvanje po igri zbog Ai-a i da igra ne traži nikakve vještine je čista budalaština.

flander
19-11-2012, 12:11
tko još koristi prerušavanje u Hitman serijalu, crno odijelo, crvena kravata i rukavice, jedino što je vrijdno nosit 8)

Srle
19-11-2012, 17:07
Forma ispred funkcije!

Aral
19-11-2012, 17:16
tko još koristi prerušavanje u Hitman serijalu, crno odijelo, crvena kravata i rukavice, jedino što je vrijdno nosit 8)
+1

Sgt. Bull
19-11-2012, 17:27
Koji ste vi neopisivi noobovi. Kako ste vi igrali hitmana to sami bog zna. Šta sve čovjek neće pročitati. Za Arala me ni ne čudi doduše.

StormCr0w
19-11-2012, 17:40
Koji ste vi neopisivi noobovi. Kako ste vi igrali hitmana to sami bog zna.

Kladim se na DW Silverballer. Bez prigušivača, naravno.

cham3leon
19-11-2012, 17:44
Ne znam za druge nastavke, ali jedinicu je bilo nemoguće proći isključivo pucajući na sve. Ili jako jako jako teško.

Sonic_Moronic
19-11-2012, 18:11
Koji ste vi neopisivi noobovi. Kako ste vi igrali hitmana to sami bog zna. Šta sve čovjek neće pročitati. Za Arala me ni ne čudi doduše.
O čemu ti pričaš, pa najveće zadovoljstvo je preći level u odijelu i samo sa žicom u inventaru. Tako se igra.

Mirogamemasta
19-11-2012, 18:37
Ako želiš silent assasin rank onda ne. Dečki prebacite se na CoD vidm da shootere želite igrati. :)

Usputne novosti.

Square Enix has changed its mind about Hitman: Absolution's planned online pass, and the company is now offering Contracts mode to everyone.

Instead of having to enter in a code to get the mode, it's now playable right in the main menu.

This should be a boon for anyone buying the game used.

Falus
19-11-2012, 18:38
Hehe, ima bogova koji to znaju igrat i noobova koji ne znaju hehe.

W3DR4N
21-11-2012, 20:18
Ja kupio igru pa makar bilo najveće smeće. Hitman Absolution: Special Edition + Sleeping Dogs, oboje za PS3 za 11 Eura.

Windwalker
21-11-2012, 20:21
Gdje??????????

W3DR4N
21-11-2012, 20:25
Ako imaš hrvatski account, odi na store, na Hitmana. Imaš obično izdanje za 400 i kusur kuna i ovaj bundle za 80 kuna. Neki zajeb koji se dobro iskoristio. Sve skupa za download malo više od 23 gige.

Windwalker
21-11-2012, 23:15
Hmm. Ali ako skuže, mogli bi ti maknuti igru s accounta i vratit pare.

Ma ipak mi ne treba. Hitman je ionako smeće, a Sleeping Dogs želim u kutiji.

Razzarach
22-11-2012, 00:21
Sleeping Dogs je isto smeće.

Windwalker
22-11-2012, 01:41
It is not, kind sir!

Xero
22-11-2012, 10:46
24 gige. Bogte mazo.

Razzarach
22-11-2012, 11:05
It is not, kind sir!
Iz prva je fora igra ali dosadi ful brzo.
I auti su debilno napravljeni, i pucanje, jedino tuča je odlična.

Aral
22-11-2012, 15:34
Nije bilo ni sumnje, igra je predivna. Ultra postavke, divota. Zasad je sve ok, kontrole su dobre, sneakanje je fora, vidjet ćemo dalje kak će bit.

Hexfire
22-11-2012, 15:38
Već si prošao AssCreed?

Mirogamemasta
22-11-2012, 15:43
Ma zicer je opet odustao. :) Neće ni treći dio proći 100%

Xero
22-11-2012, 17:29
Igra je baš brutala.

mravojed20
22-11-2012, 18:05
Ovo s njim već tragikomično postaje. :D

Xero
22-11-2012, 18:11
Ovaj put je u pravu.

Aral
22-11-2012, 18:14
Ne, samo sam odigrao jednu misiju. ACIII ću igrat i dalje, barem dok FC3 ne dođe. I Hitmana isto. Ma sve, samo halanje!

IgGy
22-11-2012, 18:38
Super je novi Hitman. Odlično su integrirali sve one featurse po kojima se sralo jer su kao previše podsjećali na SC Conviction. Postoji nekoliko različitih načina kako proći svaku misiju. Zasad 8/10.

Kid A
22-11-2012, 18:42
Sad mi se cini da je mozda i bolje sto vise nema casopisa.

(iako razumijem da ce igra biti dobra svakom tko nije nikad prije/znatno igrao Hitmana ali je i zadnji nail in the coffin za jednu jako fin serijal)

IgGy
22-11-2012, 18:47
Najviše se sralo po intuiciji jer možeš vidjet kroz zidove i točnu putanju stražara. No, to možeš i ne moraš koristit.

cham3leon
22-11-2012, 18:48
Možda otvori mjesto nekoj novoj franšizi koja će besramno kopirati stil gameplaya. Then again, trebalo je više od 10 godina da se netko sjeti iskopirati Deus Ex.

Hexfire
22-11-2012, 19:08
Najviše se sralo po intuiciji jer možeš vidjet kroz zidove i točnu putanju stražara. No, to možeš i ne moraš koristit.

Više se prigovaralo da iako opcionalna, intuiciju si prisiljen koristiti jer inače nema koristi od prerušavanje.

SaZzu
22-11-2012, 19:26
Super je novi Hitman. Odlično su integrirali sve one featurse po kojima se sralo jer su kao previše podsjećali na SC Conviction. Postoji nekoliko različitih načina kako proći svaku misiju. Zasad 8/10.

Jel radi ovaj Contracts mode? Ako radi, dali treba imat Square Enix account ili se može ovako samo igrat?

Aral
22-11-2012, 19:39
Najviše se sralo po intuiciji jer možeš vidjet kroz zidove i točnu putanju stražara. No, to možeš i ne moraš koristit.

Više se prigovaralo da iako opcionalna, intuiciju si prisiljen koristiti jer inače nema koristi od prerušavanje.
Pa možeš je koristit, al nemaš koristi od nje tada, u opcijama sve isključiš. Plus, imaš 4 razine težine.

Hexfire
22-11-2012, 19:55
Najviše se sralo po intuiciji jer možeš vidjet kroz zidove i točnu putanju stražara. No, to možeš i ne moraš koristit.

Više se prigovaralo da iako opcionalna, intuiciju si prisiljen koristiti jer inače nema koristi od prerušavanje.

Pa možeš je koristit, al nemaš koristi od nje tada, u opcijama sve isključiš. Plus, imaš 4 razine težine.
wat?


@sazzu

Square Enix has changed its mind about Hitman: Absolution's planned online pass, and the company is now offering Contracts mode to everyone.

Instead of having to enter in a code to get the mode, it's now playable right in the main menu.

This should be a boon for anyone buying the game used.

SaZzu
22-11-2012, 20:11
Da, to su rekli da će bit za amere odmah u startu, a za ostale regije kao neki free unlock za skinut, sam šta vidim da se ljudi žale kako ne mogu pokrenut. Ono, ako treba Squenix account... dosta mi je više radit account za svaku drugu igru.

Aral
22-11-2012, 21:24
Napucavanje je jako dobro napravljeno, odnosno feeling je baš taman. Level dizajn je prebolestan, toliko detalja i sl., nevjerojatno. Igra stvarno iznenađuje.

SaZzu
22-11-2012, 21:26
Kakva je priča?

Sgt. Bull
22-11-2012, 21:29
Loša. Ubiješ dijanu i onda spašavaš neku viktoriju. Sranje kao i cijela igra. Probao i nimalo mi se ne sviđa. Čekpoint sistem u Hitman igri je najveća greška od Wedranovog začeća.

SaZzu
22-11-2012, 21:35
Eh, problem je u tome što ljudi očekuju još jedan Blood Money, al jebga... neće valjda radit jedno te istu igru.

Kid A
22-11-2012, 21:41
Pa imali su sasvim jednostavan zadatak: prekopirati svu gameplay mehaniku iz BM, novi engine, napucati grafiku i dodati par novih elemenata uz ovo sto ih vec ceka gotovo. Valjda je zvucalo previse komplikovano

cham3leon
22-11-2012, 21:43
SČekpoint sistem u Hitman igri je najveća greška od Wedranovog začeća.


:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:




Eh, problem je u tome što ljudi očekuju još jedan Blood Money, al jebga... neće valjda radit jedno te istu igru.
Sori ali ovo je jako glup argument. To je kao da si ljubitelj nekog rock benda koji se u idućem albumu iznenada prebaci na dubstep, jer neće valjda snimati stalno jedne te iste pjesme.

SaZzu
22-11-2012, 21:47
Pa kad malo bolje pogledaš reviewse, većinom se žale što igra nije Blood Money.

cham3leon
22-11-2012, 21:53
Pa jasno. Zato jer je sa Blood Moneyem serijal dosegnuo novu rekordnu razinu kvalitete i igrivosti, manjka bugova i slično. Ne žele ljudi kopiju Blood Moneya, ljudi žele novi Hitman koji će biti jednako dobar ili po mogućnosti bolji. Igrom slučaja, Blood Money je najbolji nastavak Hitman franšize, samim time i cijelog žanra, pa je normalno da je postao benchmark za iduće nastavke. Ljudi samo žele novog Hitmana koji žanrovski spada u Hitmana.

Bartuc
22-11-2012, 21:55
Baš to, ne žele još jedan Blood Money, žele nastavak dostojan svog prethodnika.

šcer od SAVE BAĆIĆA
22-11-2012, 22:07
Koji ste vi jebači rumene kadulje.

http://youtu.be/CeIVd6eUTFw

SaZzu
22-11-2012, 22:09
A eto, htjeli su malo promjenit smjer pa su dodali priču. Meni se recimo dopada što su misije povezali na taj način jer mi je to falilo u prošlim igrama.

Svakako me smeta šta se oružja mogu sam tak sakrit, ili šta nema gledanja kroz ključanice, al sve ostalo mi zaista odlično izgleda. Leveli možda jesu manji, ali su mnogo detaljniji od svih Hitman igara pa mi nekako stvara bolji dojam da 47 zaista pripada tom okruženju, možda zato što su leveli povezani. I dalje ima gro načina i planiranja kako eliminirati metu, a ovaj checkpoint sustav ti dođe kao u prvom hitmanu gdje si imao limitiran broj saveova (kolko sam skužio, u Absolutionu također možeš aktivirat checkpoint ali i ne moraš ako ne želiš).

Također ne znam zašto većinu toliko smeta disguise sustav koji je mnogo realniji negoli je bio u prošlim igrama te samim time zahtjeva više planiranja.

Ne znam, vidjet ću kad počnem igrat, 24 GB neću tak brzo skinut. :)

W3DR4N
22-11-2012, 22:48
Zar postoje igrači koji su uopće koristili ta besmislena gledanja kroz ključanice ili je to onak, rendom pljuvanje?

Duke of Earl
22-11-2012, 23:09
Al stvarno, koja je svrha gledanja kroz ključanicu kad imaš mapu koja ti u svakom trenutku pokazuje položaj i smjer svih humanoida u misiji ?

mravojed20
22-11-2012, 23:32
Ja nikad nisam htio koristi mapu jer je nepotrebna, ubija ikakav osjećaj iznenađenja, imerzije, svega.

Kroz ključanicu ftw. :D

Xero
23-11-2012, 09:55
Ova igra ima najbolju prezentaciju ikad. Jede Max Payne 3 za doručak.

cham3leon
23-11-2012, 09:56
Osim toga na najtežoj težini su uvijek mape bile samo mape i nisu prikazivale gdje je tko.

Xero
23-11-2012, 09:59
Onaj tko ovo uspije preć na purist zaslužuje nekakvu medalju.

Hexfire
23-11-2012, 10:41
Što je purist?

Akul
23-11-2012, 10:47
Što je purist?

U najoštrijem smislu: 0 kills (osim meta), 0 shoots, 0 alerts.

Hexfire
23-11-2012, 10:53
To mi je ok, tak sam igrao i sve dosadašnje koliko god je bilo moguće. Nadam se da se i tu može tako uz normalnu količinu truda.

Deadwalker
23-11-2012, 11:46
Svi žele biti Call of Duty.

Hitman franchise future split over two teams like Call of Duty, dev says (http://www.eurogamer.net/articles/2012-11-22-hitman-franchise-future-split-over-two-teams-like-call-of-duty-dev-says)

Sgt. Bull
23-11-2012, 12:18
Ja bih se više zabrinuo oko ovoga:


The next Hitman title is in development at Square Enix Montreal. The game is being made for next-gen consoles, Eurogamer understands.

IgGy
23-11-2012, 12:45
Ja bih se više zabrinuo oko ovoga:


The next Hitman title is in development at Square Enix Montreal. The game is being made for next-gen consoles, Eurogamer understands.

Sad bi bilo fora da naprave bolji Hitman negoli sam IO :)

Aral
23-11-2012, 18:14
Eh, problem je u tome što ljudi očekuju još jedan Blood Money, al jebga... neće valjda radit jedno te istu igru.
Sori ali ovo je jako glup argument. To je kao da si ljubitelj nekog rock benda koji se u idućem albumu iznenada prebaci na dubstep, jer neće valjda snimati stalno jedne te iste pjesme.
Koji si ti gospodin :)

+1

Kid A
23-11-2012, 18:27
Svi žele biti Call of Duty.

Hitman franchise future split over two teams like Call of Duty, dev says (http://www.eurogamer.net/articles/2012-11-22-hitman-franchise-future-split-over-two-teams-like-call-of-duty-dev-says)
Press X to make yearly sequels

Bartuc
23-11-2012, 18:28
Press X nije dovoljno dramatično... Tap X.

W3DR4N
23-11-2012, 23:12
Ne znam kad je neki drugi studio napravio išta dobro s nastavkom. Dosta je vidjeti kakva Obsidian mrtva smeća radi.

Windwalker
23-11-2012, 23:44
Osim što su i KOTOR2 i NWN2, a kako čujem i FNW bolji od predhodnika.

Hexfire
24-11-2012, 00:42
Oko KOTORA bi se dalo diskutirati, ostalo stoji. A i nije uvijek loše da drugi studio pokuša nešto s određenom franšizom. Evo Sleeping dogs npr. je dosta hvaljen koliko vidim.

Mirogamemasta
24-11-2012, 20:49
QqX73W_rYwE&feature=g-u-u

Evo baš gledam malo, policajci su sumnjičavi sa 100 metara. Zbilja su pretjerali, ajde da je kad im dođeš iz bliza pa ti lako prepoznaju facu, ali ovako...

Electromaster
26-11-2012, 00:43
http://i.imgur.com/rwwGA.jpg

Windwalker
26-11-2012, 01:47
:rotfl:

Akul
26-11-2012, 04:12
Dobro da nisam ništa pio dok sam čitao taj stripić XD

BlackyM12
28-11-2012, 16:23
Hitman: Ab(p)solutno sranje

Znači...

Hitman 1 ...sam prešao 2 puta
Hitman 2 ...sam prešao jedno 8 puta (sve kao silent assassin)
Hitman 3 ...sam prešao 2 puta
Hitman 4 ...sam prešao 2 puta (skoro sve kao silent assasin)
Hitman Sniper Challenge ...prešao isto


I veselio sam se Hitman - Absolutionu....a onda u sred prve misije sam prestao igrat i to na PURIST modu (da umišljen sam, mislim da igranej bilo kojeg drugog moda, je trošenje vremena)...i pitanje je oću nastavit...


1. Free to roam mapa ... NE ... sve je unaprijed oredjeno, najviše me smeta što NPCevi stoje na mjestima i neće se pomaknit uopće. Tako sam bio čekao 5 minuta da se jedan NPC makne, ali bez uspjeha.
Onda sam se pomaknio 2 metra dalje i odjednom NPC hoda...

Pa sam probao opet, hodao svuda oko njega, NPC se nije htio pomaknit, pa sam došao na točno isto mjesto ko prvi puta, kad ono NPC se pomakne.

Znači hodanje strazara i NPCva je odredjeno sam onime gdje se vi u tom trenutku nalazite. Znači nema čekanja i vrebanja prilike da negdje dodjete ne opaženi, nego točno morate radit što su vam odredili.


2. Disguise
- Čemu Disguise ako će te odmah primjetiti. Meni je ok sasvim ako te primjeti kad se nalaziš preblizu oredjenog NPCa, ali mi je totalno retardirano da te NPC primjeti i kada si mu okrenut ledjima, a on se nalazi 4 metra iza tebe i vidi te kroz grmlje...


3. Vraćamo se malo na 1...nedostatak opcija
- Znači već u prvoj misiji, ima dio, gdje na ulazu stoje radnik i strazar. Kada ti dodješ na odredjeno mjesto (koje je neizbjezno), strazar pozove radnika da mu nešto kaze i stanu oni na ulaz u objekt, i ne pričaju, al stoje ko da pričaju. I NEĆE SE MAKNIT!

Znači jeidni način da ih prodješ neopazeno, je da baciš nešto sa strane da i jedan i drugi okrenu ledja, prije nego je radnik došao do strazara i protrčiš iza njih (a oni te ne kuze!?!?!). I za to sve napravit imaš vremena jedno 8 sekundi...

Znčai imaš 8 sekundi...da se presvučeš, baciš tu knjigu ekstremno blizu njih (inače ne primjete)...i protrčiš pored njih...

Ako slučajno to ne uspiješ u tih 8 sekundi...mozeš čekati i 24h da se oni pomaknu, neće oni će ostati stajati na ulazu i jedini način da ih prodješ je da ih ubiješ.
A ako ih kreneš ubijat, onda ćeš alarmirat sve ostale i ode misija u bananu...
Ili naravno mozes nastavit od checkpointa...što je moj idući prigovor


4. Checkpoint
Nema usnimavanja. Budimo realni, usnimavanje je za casual igrače Hitmana, meni usnimavanje ne treba...ja ako failam i na samom kraju misije, zelim igrat ispočetka, kolko god to frustrirajuće bilo...

No ovdje te igra praktički prisiljava da "usnimavaš" tako što ti ona usnimi igru na odredjenim djelovima. I nakon što dodješ na taj dio gdje je "usnimljeno", ne mozes se više vratit unazad i istraziti taj "predjeni" dio nivoa...


5. NO SKILL
Sve ovo nabrojano pokazuje kolko je igra NO SKILL igra...

No ovo iduće je najgore...recimo svi znamo da se bilo teško prisuljati NPCevima u prošlim hitmanima, pa makar si i bio u stealthu. Upravo zato što nisi znao kada će se koji NPC pomaknuti ili okrenuti ili neki drugi naići, i zato što nikad nisi mogo bit skroz siguran jesi li dovoljno blizu NPCu da ti napad uspije (gušenje, uspavljivanje i sl)

Ovdje NPC stoji na mjestu, i moze bager prolazit iza njega, on se neće okrenuti, niti će se ijedan drugi NPC pomaknuti. Samim time prikradanje nema smisla.

Što je još gluplje je to, da kada se nalazite 3-4 metra iza tog NPCa, će vam igra sama ponuditi da samo stisnete "Q" i Hitman će sam polomiti kičmu i ugušiti NPCa, a da nitko ne čuje i ne vidi...


6. Čuvari su glupi, ali uporni

Znači, čuvar me vidio! I ja sam se sagnio iza stola, i kako je on mene trazio oko stola, tako sam ja samo izbjegavao hodajući oko stola, točno da me on nemoze vidjeti.
I naravno on je odustao od trazenja mene, rekao na radio da je meta bezopasna...

7. Hitman = Q, W, E

Vi samo trebate u oredjenim trenucima stisnuti, Q,W ili E...i Hitman obavi 3-4 akcije sam od sebe...


To je to, Ab(p)solutno Sranje

BlackyM12
28-11-2012, 17:48
A još bugove nisam ni spomenio...

stoje 4 čuvara jedan do drugog pored staklenog prozora/zida...bacim statu-u njega...kaže čuvar "i think I heard something", i sva 3 stoje dok ovaj 1 ide provjerit, on se pomakne metar i po, pol metra od zida, gleda prema zidu i kaze "anyone there"...i kaze "no body is there" i vrati se na svoje mjesto...

FANTAZIJA!

cham3leon
28-11-2012, 17:53
Dobro, ovaj zadnji "bug" koji si... spomenio... je najnormalnije ponašanje u apsolutno svakoj igri koja podržava stealth.

StormCr0w
28-11-2012, 17:57
Rofl, po ovom opisu mi se čini da Skyrim ima bolje izveden stealth.

Xero
28-11-2012, 17:58
Čini mi se da je netko krenio igrat odmah na purist.

cham3leon
28-11-2012, 18:06
Xerotu ništa nije promaknilo.

Xero
28-11-2012, 18:10
Bolestan sam nemoj hejtat. Mislim igrat novu igru na najtežem settingu jer misliš da su je napravili laganom i onda se žalit da je teška mi se čini prilično glupo.

Sgt. Bull
28-11-2012, 18:20
A, ne to jeste fakat smiješno. U većini igara je to sjebano ali Hitman je drugačiji jer sam Purist mod već zahtjeva da si prešao igru i da znaš neke trikove. Osim toga, igra ima 5 težina...
Što se same igre tiče, ja sam odustao nakon onog levela kod pucanja kod hillibilija. Ono... jednostavno sam izbrisao igru i to je to. Kada bude na popustu za godinu dana pa bude koštala 5€, kupiti ću je i možda i zaigrati...

Xero
28-11-2012, 18:21
Jasno ti je da nisi morao pucat da bi prošo taj level?

BlackyM12
28-11-2012, 19:37
Ti očito nisi prešao taj nivo, ako misliš da ne moraš pucat u tom nivou. Na kraju moraš ubit 4 čuvara, inače nikako, al baš nikako drugačije ne mozeš doći do djevojčice.

Nivo sam prešao na Purist u roku 30 minuta...tako da molim te nemoj pričat gluposti. I to samo s 4 hica ispaljena u ta 4 čuvara...


Da igram na Purist, jer znam sve Hitman igre napamet i ne zalim se da je teška...nego da je glupa, lagana, nezahtjevna i puna bugova


I da, ne igram igru na najtezem settingu, zato što mislim da je lagana, nego zato što mi nema smisla igrat igru na bilo kojem drugom settingu...koju god da igru igram igram na najtezem, jer oću da mi bude što teze preći!

Xero
28-11-2012, 19:39
On priča o onom nivou u trgovini oružija. Valjda.

Azer
28-11-2012, 20:57
@BlackyM12

http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/24475208.jpg

SaZzu
28-11-2012, 21:45
3. Vraćamo se malo na 1...nedostatak opcija
- Znači već u prvoj misiji, ima dio, gdje na ulazu stoje radnik i strazar. Kada ti dodješ na odredjeno mjesto (koje je neizbjezno), strazar pozove radnika da mu nešto kaze i stanu oni na ulaz u objekt, i ne pričaju, al stoje ko da pričaju. I NEĆE SE MAKNIT!

Znači jeidni način da ih prodješ neopazeno, je da baciš nešto sa strane da i jedan i drugi okrenu ledja, prije nego je radnik došao do strazara i protrčiš iza njih (a oni te ne kuze!?!?!). I za to sve napravit imaš vremena jedno 8 sekundi...

Znčai imaš 8 sekundi...da se presvučeš, baciš tu knjigu ekstremno blizu njih (inače ne primjete)...i protrčiš pored njih...

Ako slučajno to ne uspiješ u tih 8 sekundi...mozeš čekati i 24h da se oni pomaknu, neće oni će ostati stajati na ulazu i jedini način da ih prodješ je da ih ubiješ.

YfcW0P-fm98

@12:10

Kid A
28-11-2012, 21:51
Prejeben mi je ovaj instinct. Stavis ruku na lice dok prolazis i nitko nista ne sumnja

Hexfire
28-11-2012, 21:58
Jedino što ja ovdje vidim je da si prisiljen koristiti instinct (toliko o tome da je opcionalan), ako hoćeš uči unutra. Ako je ovaj video trebao pokazati da Blacky priča bezveze, baš i nije uspio.

SaZzu
28-11-2012, 22:01
2LGwbXpMoA0

@17:00

Kid A
28-11-2012, 22:09
Pa upravo si linkao ono sto je Blacky i opisao gore. Ok na videu se vidi da je bacio kamen i brzo protrcao dok se oni nisu snasli u tih 8 sekundi, al smo vec prosli.

Bartuc
28-11-2012, 22:10
O lol :D Gospodine, imam pištolja, nemojte se šuljati :D :D A budala vrtlar čim si se čučnuo ne zna više zakoj qurac je uopće išao u tom smjeru :D

SaZzu
28-11-2012, 22:17
Rekao je da se ne može proć bez da ih ubije, očito može. Nitko ga ne tjera da igra na Purist.

Sgt. Bull
28-11-2012, 22:22
Ali on mora igrati na Purist jer zaboga on je dvicu prešao 8 (osam) puta! Kako ti to ne shvaćaš!!11

BlackyM12
28-11-2012, 23:05
Rekao je da se ne može proć bez da ih ubije, očito može. Nitko ga ne tjera da igra na Purist.


Ne čitaš...rekao sam da ih se ne moze proći, ako zajebeš u tih 8 sekundi...znači ako im uzmeš paznju u tih 8 sekundi mozes proći...

A rekao sam da moraš ubiti zadnja 4 čuvara u nivou, jer ne mozeš nikako proći ne primjećen


Uostalom, na ovom videu, lik nije prošao neprimjećen, nego je iskoristio upravo jedan od bugova koje sam ja spomenio, i okretao se oko onog cvijeca, da ovaj odustane...

Razzarach
28-11-2012, 23:06
Rekao je da se ne može proć bez da ih ubije, očito može. Nitko ga ne tjera da igra na Purist.


Ne čitaš...rekao sam da ih se ne moze proći, ako zajebeš u tih 8 sekundi...znači ako im uzmeš paznju u tih 8 sekundi mozes proći...

A rekao sam da moraš ubiti zadnja 4 čuvara u nivou, jer ne mozeš nikako proći ne primjećen
Uvijek možeš proći neprimjećen.

BlackyM12
28-11-2012, 23:08
Rekao je da se ne može proć bez da ih ubije, očito može. Nitko ga ne tjera da igra na Purist.


Ne čitaš...rekao sam da ih se ne moze proći, ako zajebeš u tih 8 sekundi...znači ako im uzmeš paznju u tih 8 sekundi mozes proći...

A rekao sam da moraš ubiti zadnja 4 čuvara u nivou, jer ne mozeš nikako proći ne primjećen
Uvijek možeš proći neprimjećen.

Uostalom, na ovom videu, lik nije prošao neprimjećen, nego je iskoristio upravo jedan od bugova koje sam ja spomenio, i okretao se oko onog cvijeca, da ovaj odustane...

da je prošao ne primjećen, onaj vrtlar ga ne bi pratio!

BlackyM12
28-11-2012, 23:12
3. Vraćamo se malo na 1...nedostatak opcija
- Znači već u prvoj misiji, ima dio, gdje na ulazu stoje radnik i strazar. Kada ti dodješ na odredjeno mjesto (koje je neizbjezno), strazar pozove radnika da mu nešto kaze i stanu oni na ulaz u objekt, i ne pričaju, al stoje ko da pričaju. I NEĆE SE MAKNIT!

Znači jeidni način da ih prodješ neopazeno, je da baciš nešto sa strane da i jedan i drugi okrenu ledja, prije nego je radnik došao do strazara i protrčiš iza njih (a oni te ne kuze!?!?!). I za to sve napravit imaš vremena jedno 8 sekundi...

Znčai imaš 8 sekundi...da se presvučeš, baciš tu knjigu ekstremno blizu njih (inače ne primjete)...i protrčiš pored njih...

Ako slučajno to ne uspiješ u tih 8 sekundi...mozeš čekati i 24h da se oni pomaknu, neće oni će ostati stajati na ulazu i jedini način da ih prodješ je da ih ubiješ.

YfcW0P-fm98

@12:10

a ovo tu očito nije Purist mod, jer u Purist modu, to ne mozeš napraviti...

Xero
28-11-2012, 23:17
Ja sam prešao Blood Money na najvećoj težini sa silent assassin rankom 17 puta i tvrdim da se to može napravit.

Windwalker
28-11-2012, 23:20
Ja sam prošo Silent Assassin 5 puta na Mass Murderer. Jel se to može i ovdje?

Aerial
28-11-2012, 23:26
Ja sam počeo Hitman 2 i uninstallao igru kad je priča krenula "otišao na Siciliju tražiti duhovni mir"...

Sgt. Bull
28-11-2012, 23:33
:D

Herr Schnitzel
29-11-2012, 01:56
Igra valja, mada razumijem butthurt fenboje. Meni paše unatoč nedostatku klasičnog Hitman štiha.

Kadamon-sama
29-11-2012, 08:43
Jedina enigma vezana uz ovu igru mi je zasto se jos uvijek raspravlja dal je ovo dobra Hitman(dakle profesionalan ubojica) igra.
Uopce nema veze dal je ovo prva Hitman igra ili ne, uopce nema veze kakve su do sad bile Hitman igre jer ovo je igra u kojoj ti kao hitman da bi dobio silent assassin rank(koji je canon) u onoj misiji sa wrestlerom skines svoju masku pred ne znam kolko ljudi i mobitela/kamera da bi POPRICAO sa svojom metom(maska ima otvor za usta) da bi dobio informaciju koji sigurno ti kao profesionalno obuceni ubojica well versed in many skills mozes dobiti na puno tisi, laksi i anonimniji nacin i da bi mu obznanio "You know I can't let you live." jer kao svi smo mislili da ako profesionalan ubojica ti jednom otkrije svoj identitet sigurno ce te postediti jer je to ono mala, nebitna stvar i onda da bi ga ubio pred svim tim ljudima. U istoj misiji ako spustis rasvjetu(ako se ne varam) na metu ti dobis nizi rank.

No u biti zbog te jedne situacije u toj jednoj misiji ne postoji argument vezan za gameplay, pricu ili bilo kaj iz ove igre koji se ne moze utopiti u napalmu s tom scenom.

Akul
30-11-2012, 19:29
Završio prve četiti misije i igrina priča me već naučila jednu životnu lekciju: never hurt a mexican maid.

Windwalker
30-11-2012, 19:42
Još kad bi progutao loš AI i linearnost (linearnost nije uvijek zlo, ali u Hitmanu je), sranje Inception muziku (nadam se da je to bilo samo u trailerima, ili se varam), detective mod (koji se kako čujem, da isključiti), ali zašto, ZAŠTO po ekranu iskače stotinu stvari i kažu ti koju tipku stisnuti da nešto napraviš (pa nisam retardiran, mogu pogledati i zapamtiti kontrole u options. Ok, bilo je toga i u prijašnjim nastavcima, ali vrlo sitno u kutu gdje ne smeta) i još iskaču vražji bodovi!! Bodovi!!!
Nemam ništa protiv bodova u linearnoj hack&slash zabavi tipa Lollipop Chainsaw. Ali zašto bodovi u Hitmanu???

StormCr0w
30-11-2012, 20:51
Igram Blood Money opet 8)
Jel moguće nabit notoriety do 100 a da ne iziđe moj fotorobot u novinama ili da me odmah ne prepoznaju?

Corusa
01-12-2012, 10:36
Zar postoje igrači koji su uopće koristili ta besmislena gledanja kroz ključanice ili je to onak, rendom pljuvanje?


Al stvarno, koja je svrha gledanja kroz ključanicu kad imaš mapu koja ti u svakom trenutku pokazuje položaj i smjer svih humanoida u misiji ?

Što pričate gluposti? U Hitmanima 2,3,4 ako si igrao na težini jačoj od Normal nisi imao lokacije svih ljudi na mapi osim mete i VIP-ova koliko me sjećanje služi. Tako da onaj koji je prvi puta upalio igru, vidio tu mapu, a nema na mapi lokacije sviju i svakoga, njemu je ključanica mogla biti itekako od pomoći.

anatom
03-12-2012, 10:25
Jel ima neka zakrpa za ovu igru, ne mogu je pokrenut, krasha mi se stalno?

Mirogamemasta
03-12-2012, 19:10
Crossover here, crossover there... a šta je sa Wei Shenom iz Sleepin dogsa? Zašto njega nisu stavili?
Nije sneaky lik? Nema veze budemo prelazili igru gangstam redneck style.
http://www.gametrailers.com/videos/cwko ... ck-trailer (http://www.gametrailers.com/videos/cwkon0/hitman--absolution-deus-ex-pack-trailer)

anatom
03-12-2012, 19:42
Ljudi citam ovo redom i nesto mi se ne pocinje igra, vidim da niste nesto odusevljeni, valjda je izgubila status prave sunjalice a taman sam je uspio pokrenut, falio mi steam :)

Azer
04-12-2012, 17:37
http://www.hcl.hr/vijesti-hitman-absolu ... 02-27.html (http://www.hcl.hr/vijesti-hitman-absolution-dobio-deus-ex-dlc-7602-27.html)

A daj nemoj me...

StormCr0w
04-12-2012, 17:45
Vi se još zamarate oko ove igre? Igro sam kod frenda onaj level u knjižnici i level prije toga. Kad je on reko da mu je Blood Money bolji, a lik je copy/paste Arala, onda znate da je igra smeće.

W3DR4N
04-12-2012, 18:13
Ti su cut/paste Arala. Cut bez njegove simpatičnosti.

Aerial
05-12-2012, 18:15
http://www.hcl.hr/vijesti-hitman-absolution-dobio-deus-ex-dlc-7602-27.html

A daj nemoj me...

Izgleda fantastično :killyou:

str1k3r
05-12-2012, 18:18
http://www.escapistmagazine.com/videos/ ... Absolution (http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/6586-Hitman-Absolution)

Hexfire
27-12-2012, 15:54
Probao danas. Ubio sam nekog lika s biblijom, pa jednog s vazom i napravio prve 3 misije. Obrisao nakon toga. RIP Agent 47. :(

Deadwalker
27-12-2012, 15:58
:D
Barem si dao šansu. Ja vjerojatno neću ni to.

StormCr0w
27-12-2012, 16:34
Ubio sam nekog lika s biblijom


:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

flander
06-02-2013, 15:45
http://gamereport.tportal.hr/241821/Zvi ... RJrKKVbAVR (http://gamereport.tportal.hr/241821/Zvijezda-Fast-Furious-novi-je-Agent-47.html?keywords=vijest#.URJrKKVbAVR)

The Boz
06-02-2013, 15:50
Joj, samo da ne bude opet psychopath akcić.... GIVE US A SILENT ASSASSIN, DAMMIT!

Kid A
06-02-2013, 15:51
ugh

Windwalker
06-02-2013, 16:19
Jao!
Pa radije bi da su Diesela uzeli kad već mora bit netko iz F&F.

The Boz
06-02-2013, 16:25
Ja sam se skroz ponadao da su Dizela uzeli, ili Rocka, a ne ... njega.

Windwalker
06-02-2013, 16:27
Rock je ipak malo premrga za Hitmana.
A Diesel ima hladnoću, glas i ćelavost.

flander
06-02-2013, 16:34
ako itko paše 47 onda je to Statham

Dizel nikako, previše ima baby face

Windwalker
06-02-2013, 16:39
Statham ima naglasak i ne mogu zamislit kako ga pokušava sakriti.

W3DR4N
06-02-2013, 17:11
Statham ima nepodnošljivu iritantnost i uopće je ne pokušava sakriti. U tom slučaju mogu komotno staviti Jonah Hilla ili Michaela Ceru, tu su negdje sa Stathamom.