PDA

Pogledaj cijelu verziju : Loki



ScorpiuS
11-08-2009, 20:27
Nisam mogao pronać temu pa sam postao novu. Imam samo jedno pitanje jer gledam što bi još mogao proć a da još nisam.
Koliki je addiction level ove igre?

str1k3r
11-08-2009, 20:29
Addiction level je nula. Igra je banana. Odigraj Titan Quest, bolji je, ako već nisi ofc.

Wishmaster
11-08-2009, 20:32
Samo preskoči bez razmišljanja...

ScorpiuS
11-08-2009, 20:35
thx, ljudi,
titan quest it is!

Arbiter of Change
11-08-2009, 20:41
Nije toliko loša, samo što ima previše loadinga. I malo je na težoj strani, ako to ikome smeta.

tigerija
11-08-2009, 21:01
Igra je super. Ali neigriva je, jer igra je jedan veliki bug. Ono error na erroru, bug na bugu... Ko da igraš alpha verziju.

Raz
11-08-2009, 21:03
Nisam igrao TQ ali čujem da je jako dobra, imho Loki zaobiđi u širokom luku. Prekrcata je bugovima.

Eto jedan primjer: imam quest ubit ogromnu vučinu na jednom području no njega... nema. Neki se bug pojavio. Ili quest u kojem sam morao živine ubijat, a manjka ih je bilo pa nikako da ga prođem. Živce mi je ispilo...

Dio sa amazonkom i manijakalnim spawnanjem čudovišta mi je bio naprosto smješan... jedina je opcija ili brzo pretrčat u drugi kraj mape gdje te ne prate ili ih polako ubijat... a to dugo traje, jako dugo.

Nije igra sasvim loša, ali postoje i puno bolji Diablo klonovi.

tigerija
12-08-2009, 08:04
Najfornije je da bilo kakav komp imaš igrica če ti štekat, rofl. Barem prije mi frend imao iznad requirementsa a cukalo, haha .

Raz
12-08-2009, 08:07
Najfornije je da bilo kakav komp imaš igra če ti štekat, rofl. Barem prije mi frend imao iznad requirementsa a cukalo, haha .
Lol, da. I to sam doživio XD

Chuky
12-08-2009, 11:13
Nisam igrao TQ ali čujem da je jako dobra, imho Loki zaobiđi u širokom luku. Prekrcata je bugovima.

Eto jedan primjer: imam quest ubit ogromnu vučinu na jednom području no njega... nema. Neki se bug pojavio. Ili quest u kojem sam morao živine ubijat, a manjka ih je bilo pa nikako da ga prođem. Živce mi je ispilo...

Dio sa amazonkom i manijakalnim spawnanjem čudovišta mi je bio naprosto smješan... jedina je opcija ili brzo pretrčat u drugi kraj mape gdje te ne prate ili ih polako ubijat... a to dugo traje, jako dugo.

Nije igra sasvim loša, ali postoje i puno bolji Diablo klonovi.

TQ je jako dobar. Po meni najbolji Diablo klon. Mislio sam odigrat Loki, ali poslije ovakvih komentara gubim volju.