PDA

Pogledaj cijelu verziju : Joint Operations: Typhoon Rising



Burn
22-06-2006, 03:36
Prvo zelim pozdraviti sve posto je ovo moj prvi post ovdje.

Ovam vam igra sigurno nije poznata, u zanje vrijeme cesto je mozete vidjeti kao bundle uz graficke kartice. Pravi singleplayer za ovu gru ne postoji osim trening misija za svaki tip naoruzanja i vozila. Ako ste ikad igrali bilo koji Delta Force u LAN-u ova igra ce vam se sigurno svidjeti. Recimo da je kompromis izmedju klasicnog fps-a i ratne simulacije. Cuo sam da je mnogi imaju ali nisu znali da je online igra ili odustali kad su vidjeli da singleplayer ne postoji.

Za razliku od BF2 ne postoje teska vozila poput tenkova sto je za mene veliki plus za ovu igru. Mape su ogromne (50km2), serveri od 64 pa do 150 igraca, izmjena dana i noci itd.
Sat vremena otprilike trosi 15mb.

Igram u klanu Yorkshire Mafia (http://www.yorkshiremafia.co.uk/)Si vecinom Advance And Secure mod na Thunder 1 / Rice paper 1 / Spec Ops 4 serverima.
Vidim da ima sve vise i vise igraca iz hrvatske no za sad niti jedan klan. Ako igrate, zelite probati ili imate pitanja u vezi igre napravite post ovdje.

Burn-ym-

LeftY
22-06-2006, 08:08
nabavi mi origigi pa cu igrati :) (sala)

Awspuh
22-06-2006, 13:56
Ja sam igrao JO prije oko godinu dana al prešao sam na BF2 zbog toga što nisam imao ekipu s kojom cu igrat

Toby
22-06-2006, 18:53
Pa evo da se i ja predstavim :),moje ime je JimmyDimmy isto tako sam clan -ym- klana,a Burn mi je stariji buraz :)
uglavnom milsim da je buraz sve rekao,ako netko od vas pocne igrat JO ili vec igra,slobodno nam se javite u igri,ili posjetite nasu stranicu!
nazalost igra je stara oko 2 godine,buraz i ja smo clanovi -ym- oko godinu dana,pa stoga mnogi klanovi prelaze ili su vec presli na neke druge igre,medutim mnogi su ipak ostali vjerni JO jos uvijek :wink: ,,na moju zalost koliko vidim u Hrvatskoj je popularan Cod i ET,igre koje ne volim :cry:
inace -ym- je osnvovan 2004. a trenutacno imamo 39 clanova,iz cijele Europe,imali smo cak jednog clana s Novog Zelanda,trenutacna starost clanova je od 12 do 50,pa potvrđujemo ono sto svi znaju;da gaming ne poznaje dobne granice :wink:



JimmyDimmy-ym-

Awspuh
22-06-2006, 19:35
A mogao bih opet zaigrati ali vidjet cu.Bi li mogao u klan ako nisam baš najbolji igrač ( jer sjecam se da su likovi iz ym klana uvijek ownali...mene. :o ) ? :wink:

D.E.M.O.
22-06-2006, 19:56
hmhm ja imam igru igrao sam neko vrijeme ali cesto startam windowse tako da morao bih opet skinut patch

Awspuh
22-06-2006, 20:54
Evo instalirao sam igru i sad skidam patch.Ali vidjet cu još o klanskom igranju jer mi je DoD:S sad glavni prioritet. :wink:

Burn
22-06-2006, 21:02
Nikad nismo primali najbolje igrace, najbitnije nam je kako se igrac ponasa. Skill se sredi kroz savjete, teamplay, treninge i meceve. Na zalost moram reci da smo zaustavili regrutiranje na neko vrijeme.


*** Mislim da je sveukupni patch tezak oko 150MB, najbolje je da ga skines i ostavis na particiji ako ponovo formatiras...

Novaworld:
https://www.novaworld.com

Patch za JOTR:
http://www.novalogic.com/updatedetail.a ... meKey=JOTR (http://www.novalogic.com/updatedetail.asp?ID=39&GameKey=JOTR)

25-06-2006, 11:01
ja imam jedino demo, igram u SP-u a nemogu u MP-u

gad
27-06-2006, 13:44
ja sam dobio tu igru uz grafičku. Igrao sam prije pola godine i jako mi je sviđala. Ajd mogli bi se dogovoriti da odigramo malo, da vidim kakvi ste :D

Toby
27-06-2006, 16:30
ja sam dobio tu igru uz grafičku. Igrao sam prije pola godine i jako mi je sviđala. Ajd mogli bi se dogovoriti da odigramo malo, da vidim kakvi ste :D

moze,obicno igramo navecer oko 21/22h kad se skuplja ekipa (-ym-,TR.,R.I.P,KIA,NDE,gh0st,GI)tak da je zanimljivo :D

serveri Thunder 1 ili Rice 1 ili Spec Ops 4 ,,,,tip AAS

p.s. samo Buraz(Burn-ym-,)ja(JimmyDimmy-ym- )i Ripper-ym-Spricamo hrvaski,tak da ak vidis koga iz -ym-,English only :wink:


JD

Tyrant
29-06-2006, 01:25
nick mi je x-4.tyrant

igram di stignem sta stignem (mada najcesce fly swatter osim kad je malac straits na programu :S)
sta reci omiljena klasa inzinjerac, omiljeno vozilo apc :D mislim za unistiti, a za voziti buggy


igra je odlicna i meni jedan od najboljih fpsova
vise neigram zato sto imam wow ali cim mi istekne free mesec vracam se :D


ocu da se pridruzim nekom klanu !!!! igram osrednje hteo bih -ym-

Toby
29-06-2006, 13:16
nazalost ne regrutiramo više,barem neko vrijeme zato sto imamo vec puno clanova,,,,,kad budemo,javit cu ti se,pa cemo vidjet!
:wink:


JD