PDA

Pogledaj cijelu verziju : Voltaire



Raz
05-08-2009, 10:58
Nisam siguran u koji bi ga žanr strpao, nešto kao kombinacija europskog folka i dark wawe-a, a mnoge su mu pjesme satirične.
Sluša li ga tko?

Outmind
05-08-2009, 12:09
Ja ga čitam, odnosno čitah, izniman mislilac.

Grim
05-08-2009, 14:00
Najbolji njegov album mi je To The Bottom of The Sea, koji je i ujedno i prvi koji sam poslusao (na Razovu preporuku),
ostali su mi bili vise manje dobri, ali nikako na razini To The Bottom of The Sea.

Lyricsi su mu predobri, a to sto i mjesa s country mi se jako svida.
Neznam jesam ikada vidio ovako ludog pjevaca, uglavnom lik je car i svida mi se. :D

Arkannen
05-08-2009, 14:08
Ja ga čitam, odnosno čitah, izniman mislilac.

Lol.

Planiram probat, kad se prebacim na neki razumni paket. :(

Raz
05-08-2009, 14:13
Čemu lol?

On je inače i profesor a piše i knjige.

Krepao sam na ovu rečenicu s wikija

It started as 8 page booklets which included him being chased by minions of Satan as they would try to prevent him from playing his next show.

:pray: :pray:

Grim
05-08-2009, 14:14
Moram procitat jednu njegovu knjigu, mora da su epic. :pray:

Raz
05-08-2009, 14:19
Hm, možda je Outmind mislio na François-Marie Arouet-a :) ?

Ovdje je riječ o Aurelio Voltaire Hernándezu :D

Grim
05-08-2009, 14:26
Tema je o Voltaire(glazbenik) (http://en.wikipedia.org/wiki/Voltaire_(musician)), a ne o François-Marie Arouet aka Voltaire (http://en.wikipedia.org/wiki/Voltaire). :D
Uglavnom, Raz ako imas link za tu 8 page booklets, pm. :D

Raz
05-08-2009, 17:46
Nemam još, tek sam danas na wikipediji saznao za tu informaciju, ako nađem pošaljem ti :D

Btw, sve si albume preslušao? :O

Ja sam zasad Ooky-Spooky, To The Bottom Of The Sea, Almost Human, Banned on Vulcan i Boo Hoo.

Outmind
05-08-2009, 19:15
Ja sam mislio na original. Šala mala naravno, ali istina je što napisah.

Grim
05-08-2009, 22:02
Nemam još, tek sam danas na wikipediji saznao za tu informaciju, ako nađem pošaljem ti :D

Btw, sve si albume preslušao? :O

Ja sam zasad Ooky-Spooky, To The Bottom Of The Sea, Almost Human, Banned on Vulcan i Boo Hoo.
Ja sam: Ooky-Spooky, To the Bottom of the Sea, Almost Human, Banned on Vulcan, Boo Hoo, Zombie Prostitute, Deady Sings i Then And Again. :D
Ali od svega toga, jedino sam To The Bottom of The Sea i Ooky-Spooky sam posteno poslusao.