PDA

Pogledaj cijelu verziju : "gameri", i ostali wannabe junaci...



Outmind
21-06-2006, 21:30
Pljujem po svim nazovi gamerima koji misle da su pokupili svu pamet ovog svijeta. Recimo kad neki klinac pocne srat da je aoe 3 najbolja strategija svih vremena ili da q4 ima najbolji mp, a drugo nista ni igrao nije, pa tu su onda ljudi kaj igraju samo dotu a pljuju po ostalim war3 mapama. Isto tako pljujem po ljudima koji vrijeđaju druge samo zato sto im se neka igra ne sviđa a svima drugima je kakti super (max payne je po mom misljenju sranje, kaj se moze). Pljujem i po ljudima koji igraju samo jedan žanr igara i onda su im recimo morrowind ili baldurs gate bezveze jer "moraš liku podešavat tam neka sr***a". Na kraju pljujem po samom sebi jer toliko pljujem druge, i jer ce ovaj post vjerojatno brzo lockat, ali ako vam je stalo, napisite svoje misljenje o laznim idiotima ovdje. Kritike na vlastiti račun sa zadovoljstvom prihvaćam.

WEASEL
21-06-2006, 21:35
brate svaka ti cast :)

Glass
21-06-2006, 21:46
Tako je pljujmo po svima utopimo svijet u našoj slini neka svi shvate da je otpor uzaludan svatko će biti pljunut :twisted:

S4MUR41
21-06-2006, 21:47
slazem se... i ja sam bil takav... dok nisam imal ovakvu masinu govoril sam kak su TES nastavci sranje... (ubijte me) cim sam dobil masinu oso sam instalirat sam onak bzvz da vidim kakva je igra... I IGRA JE LEGENDARNA (igre)... i nikad nisam volio RPG-ove jer ih nikad nisam ni igro... (osim diabla)... al sad sam se zaljubil u rpg... (jos uvijek sam n00b sto se tice rpg-a)

pljujem po bivsem sebi i pljujem po svim takvim budalama i kretenima koji seru neke o nekoj igri a nikad je nisu probali... ... ... aj eto tek tako reda radi, pljujem i po tebi Outmind... zbzvz :rotfl: :rotfl:

WEASEL
21-06-2006, 21:51
baladurs gate i morrowind (pc)i finalfantasy9 i front mission3 (ps1) su moji favoriti :)

jeretik
21-06-2006, 22:30
Pljujem po svim nazovi gamerima koji misle da su pokupili svu pamet ovog svijeta. Recimo kad neki klinac pocne srat da je aoe 3 najbolja strategija svih vremena ili da q4 ima najbolji mp, a drugo nista ni igrao nije, pa tu su onda ljudi kaj igraju samo dotu a pljuju po ostalim war3 mapama. Isto tako pljujem po ljudima koji vrijeđaju druge samo zato sto im se neka igra ne sviđa a svima drugima je kakti super (max payne je po mom misljenju sranje, kaj se moze). Pljujem i po ljudima koji igraju samo jedan žanr igara i onda su im recimo morrowind ili baldurs gate bezveze jer "moraš liku podešavat tam neka sr***a". Na kraju pljujem po samom sebi jer toliko pljujem druge, i jer ce ovaj post vjerojatno brzo lockat, ali ako vam je stalo, napisite svoje misljenje o laznim idiotima ovdje. Kritike na vlastiti račun sa zadovoljstvom prihvaćam.

Savrseno besmislen topic

King tiger
21-06-2006, 22:31
Matere ti?

jeretik
21-06-2006, 22:31
Jel ti zivis na forumu tita ti?

King tiger
21-06-2006, 22:33
Nope nego sam bolestan pa sam stalno za kompom :(

Sickmanno1
21-06-2006, 22:46
Nope nego sam bolestan pa sam stalno za kompom :(

a jebote, pa sta bilo, nisi valjda ko ja bik, stao na čavo :?

Rocchiro
21-06-2006, 23:10
ne volim ljude kojima neka igra ne radi i onda vele da je igra sranje

Snake
21-06-2006, 23:10
Pljujem po svim nazovi gamerima koji misle da su pokupili svu pamet ovog svijeta. Recimo kad neki klinac pocne srat da je aoe 3 najbolja strategija svih vremena ili da q4 ima najbolji mp, a drugo nista ni igrao nije, pa tu su onda ljudi kaj igraju samo dotu a pljuju po ostalim war3 mapama. Isto tako pljujem po ljudima koji vrijeđaju druge samo zato sto im se neka igra ne sviđa a svima drugima je kakti super (max payne je po mom misljenju sranje, kaj se moze). Pljujem i po ljudima koji igraju samo jedan žanr igara i onda su im recimo morrowind ili baldurs gate bezveze jer "moraš liku podešavat tam neka sr***a". Na kraju pljujem po samom sebi jer toliko pljujem druge, i jer ce ovaj post vjerojatno brzo lockat, ali ako vam je stalo, napisite svoje misljenje o laznim idiotima ovdje. Kritike na vlastiti račun sa zadovoljstvom prihvaćam.

to se zove nizak prag tolerancije prema glupljima, slabijima i ostalima. Ja sam donedavno bio upravo to, ali odupirem se tome. Da sam u WW2 bio na švabskoj strani, iz zadovoljstva bih ubijao židove samo zato jer su viši/niži od mene. Danas se to ipak ne radi, pogotovo radi gaminga.

Bit ću blaži pa ću pljuvat po onima koji se petljaju u igre a nemaju pojma o njima, ponajprije novinari (Latin, Doležal, i oni iz dnevnog tiska) koji kritiziraju na temelju površnosti, i najviše mi ide na živce što opću gaming kulturu sramote nazivima IGRICA, pogotovo kad vidite koliko ljudi (japanci!) ulažu truda u tu umjetnost. I meni se dogodi ponekad da mi izleti Igrica, a ne igra, ali ja se bar bavim gamingom i mogu o tome govorit, a ne novinar koji nema pojma ni šta je multiplayer, a o antialiasingu da ne pričam

ali što se tu može, budala će uvijek biti

D.E.M.O.
22-06-2006, 11:07
Pljujem po svim nazovi gamerima koji misle da su pokupili svu pamet ovog svijeta. Recimo kad neki klinac pocne srat da je aoe 3 najbolja strategija svih vremena ili da q4 ima najbolji mp, a drugo nista ni igrao nije, pa tu su onda ljudi kaj igraju samo dotu a pljuju po ostalim war3 mapama. Isto tako pljujem po ljudima koji vrijeđaju druge samo zato sto im se neka igra ne sviđa a svima drugima je kakti super (max payne je po mom misljenju sranje, kaj se moze). Pljujem i po ljudima koji igraju samo jedan žanr igara i onda su im recimo morrowind ili baldurs gate bezveze jer "moraš liku podešavat tam neka sr***a". Na kraju pljujem po samom sebi jer toliko pljujem druge, i jer ce ovaj post vjerojatno brzo lockat, ali ako vam je stalo, napisite svoje misljenje o laznim idiotima ovdje. Kritike na vlastiti račun sa zadovoljstvom prihvaćam.

to se zove nizak prag tolerancije prema glupljima, slabijima i ostalima. Ja sam donedavno bio upravo to, ali odupirem se tome. Da sam u WW2 bio na švabskoj strani, iz zadovoljstva bih ubijao židove samo zato jer su viši/niži od mene. Danas se to ipak ne radi, pogotovo radi gaminga.

Bit ću blaži pa ću pljuvat po onima koji se petljaju u igre a nemaju pojma o njima, ponajprije novinari (Latin, Doležal, i oni iz dnevnog tiska) koji kritiziraju na temelju površnosti, i najviše mi ide na živce što opću gaming kulturu sramote nazivima IGRICA, pogotovo kad vidite koliko ljudi (japanci!) ulažu truda u tu umjetnost. I meni se dogodi ponekad da mi izleti Igrica, a ne igra, ali ja se bar bavim gamingom i mogu o tome govorit, a ne novinar koji nema pojma ni šta je multiplayer, a o antialiasingu da ne pričam

ali što se tu može, budala će uvijek biti
pljujem po tebi jer pljujes latina :D ako mene pitas latin je legenda. dovede ljude pa ih posvadja za par godina moze biti springer :rotfl:
istina nije mi se svidjela tema "izgubljeni pred EKRANOM" ptuj na to. sanja ur going down no matter what :roll:

Fencing_LORD
22-06-2006, 11:30
Pljujem po svim nazovi gamerima koji misle da su pokupili svu pamet ovog svijeta. Recimo kad neki klinac pocne srat da je aoe 3 najbolja strategija svih vremena ili da q4 ima najbolji mp, a drugo nista ni igrao nije, pa tu su onda ljudi kaj igraju samo dotu a pljuju po ostalim war3 mapama. Isto tako pljujem po ljudima koji vrijeđaju druge samo zato sto im se neka igra ne sviđa a svima drugima je kakti super (max payne je po mom misljenju sranje, kaj se moze). Pljujem i po ljudima koji igraju samo jedan žanr igara i onda su im recimo morrowind ili baldurs gate bezveze jer "moraš liku podešavat tam neka sr***a". Na kraju pljujem po samom sebi jer toliko pljujem druge, i jer ce ovaj post vjerojatno brzo lockat, ali ako vam je stalo, napisite svoje misljenje o laznim idiotima ovdje. Kritike na vlastiti račun sa zadovoljstvom prihvaćam.

to se zove nizak prag tolerancije prema glupljima, slabijima i ostalima. Ja sam donedavno bio upravo to, ali odupirem se tome. Da sam u WW2 bio na švabskoj strani, iz zadovoljstva bih ubijao židove samo zato jer su viši/niži od mene. Danas se to ipak ne radi, pogotovo radi gaminga.

Bit ću blaži pa ću pljuvat po onima koji se petljaju u igre a nemaju pojma o njima, ponajprije novinari (Latin, Doležal, i oni iz dnevnog tiska) koji kritiziraju na temelju površnosti, i najviše mi ide na živce što opću gaming kulturu sramote nazivima IGRICA, pogotovo kad vidite koliko ljudi (japanci!) ulažu truda u tu umjetnost. I meni se dogodi ponekad da mi izleti Igrica, a ne igra, ali ja se bar bavim gamingom i mogu o tome govorit, a ne novinar koji nema pojma ni šta je multiplayer, a o antialiasingu da ne pričam

ali što se tu može, budala će uvijek biti

Same here.
Mrzim kad se preseravaju, a nemaju pojma o čem pričaju. Tako meni dođe jedan tip i kaže da su Far Cry i Oblivion najveće sranje jer ih ne može pokrenuti tj. jer se developeri(kad bi on znao što to znači) nisu dovoljno potrudili da bi svi to mogli igrat. :cry:

Uvrnuto! :toilet:

Outmind
22-06-2006, 11:37
haha ovaj zadnji post bi trebalo premjestit u "provala stoljeća" :pray:

$DJ DYX$
22-06-2006, 17:08
a najjače mi je bilo, kad je neki lik poslao mail za pcplay i oni objavili. uglavnom lik je rekao da je NFS: MW najbolja simulacija koju je ikad igrao... lol :killyou: :killyou:

Fencing_LORD
22-06-2006, 19:49
:? :yuck: :shock:

Trima-gamer
22-06-2006, 21:06
Meni idu na živce neki koji onako dođu igrati u lan,i onda očigledno gube
i onda poslje meča kako je igra sranje,kako su glupe puške,kako ovo kako ono

Također mrzim one što pređu neki dio igre dalje od nekog drugog, a zajedno su počeli i ovaj koji je dalje prešao sere kako ovaj nema pojma igrat i kako ta igra nije za njega. :kill:

Sgt. Bull
22-06-2006, 21:14
mene nista ne nervira osim nekih likova koji se hvale da znaju a onda ih izazovete 1vs1 i oni ne smiju.mislim sta se hvalis ako smijes reci ajmo da te poderem i ok a ne onako na sva zvona razglasiti da je naj a onda kada ih poderes(ako nekada pristanu igrat) vade se da je mis bio los,da mu je stekalo,da si namasso towera u bazi(a ja imo 2) i slicno.misli ako sam te odero onda se poklopi i stfu noobaro jedna.eto mene samo to nervira nista vise samo to...

mravojed
23-06-2006, 10:28
Pljujem po svim nazovi gamerima koji misle da su pokupili svu pamet ovog svijeta. Recimo kad neki klinac pocne srat da je aoe 3 najbolja strategija svih vremena ili da q4 ima najbolji mp, a drugo nista ni igrao nije, pa tu su onda ljudi kaj igraju samo dotu a pljuju po ostalim war3 mapama. Isto tako pljujem po ljudima koji vrijeđaju druge samo zato sto im se neka igra ne sviđa a svima drugima je kakti super (max payne je po mom misljenju sranje, kaj se moze). Pljujem i po ljudima koji igraju samo jedan žanr igara i onda su im recimo morrowind ili baldurs gate bezveze jer "moraš liku podešavat tam neka sr***a". Na kraju pljujem po samom sebi jer toliko pljujem druge, i jer ce ovaj post vjerojatno brzo lockat, ali ako vam je stalo, napisite svoje misljenje o laznim idiotima ovdje. Kritike na vlastiti račun sa zadovoljstvom prihvaćam.

sve oke osim da je max payne sranje. :yuck:

Valnjes 666
23-06-2006, 12:27
skidam kapu.
najbolji post koji sam pročitao

Sonic_Moronic
23-06-2006, 19:38
Pljujem na svog bratića kojem sam pričao kak mi je SWAT 4 super, a kad sam mu rekao da nema save-a (kakva bi igra ispala da je bilo pitam se samo) on mi počne stalno ponavljat: "SWAT 4 JE SRANJE, SWAT 4 JE SRANJE......" LAAAAAAAAME!

Fencing_LORD
25-06-2006, 20:38
Debil! :-x

Tako i moj bratić stalno sere - stalno, ali baš stalno me uvjerava kak je pleyka bolja od kompa. :-x :kill: :twisted: :killyou:

v4MP1r3
25-06-2006, 20:49
KAKO MRZIM ONE KRETENE KLINCE KOJI IMAJU OKO 12 GODINA PA SERU OKOLO... KAKO BIH IH SVE ADATIO GRRRRRRRR

i odna mene on pita kada smo se dobro ispljuvali, Oces ti meni dati one Toolse il ne??

MA MRŠ KLINJO!


...on misli da je geJmer ako igra FPSove non stop,i kad skrsi komp odvuce ga na servis zbog svakog glupog trzaja ili greske...pa jel ikad cuo za reinstall??

e da, odbacio je komp na servis da mu reinstalliraju igrice...

koji je to kreten, i da, sad je on geJmer... :hangin: :hangin:

Herr Schnitzel
25-06-2006, 21:56
Ja pljujem :D po onima koji preuvelicavaju svoju pobjedu.

Primjer: jedan moj frend je igrao SW: Galactic Battlegrounds
i on se pocne meni hvalit kako je on razbio neprijatelja sa 20 workera
LOOOOOOOOOOOOL!! :rotfl: :rotfl:

Mislim ono ocito, jasno ko kristal, laganje.

Outmind
26-06-2006, 11:28
Ja pljujem :D po onima koji preuvelicavaju svoju pobjedu.

Primjer: jedan moj frend je igrao SW: Galactic Battlegrounds
i on se pocne meni hvalit kako je on razbio neprijatelja sa 20 workera
LOOOOOOOOOOOOL!! :rotfl: :rotfl:

Mislim ono ocito, jasno ko kristal, laganje.

jedino ak je neprijatelj imao 10 workera manje :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ali stvarno vampir ima pravo kaj se glupih klinaca tice. Ne podnosim to kad te neko pocne zayebawat bez veze i kad se pocne bahatit iza svog nicka. Cim vidis da ti neko psuje mater u 3 recenici znas da ima manje od 15 god...

Sonic_Moronic
26-06-2006, 12:31
Sad sam malo pogledo Happy Tree Friends. Tako zaaaaaaaaaaakon!!!!

Lord of Darkness
26-06-2006, 12:37
Sad sam malo pogledo Happy Tree Friends. Tako zaaaaaaaaaaakon!!!!

To treba pokazati klincima koji misle da su "gejmeri". I usput kak ti je to palo na pamet? Fulo topic ili šta?

Dark Saruman
26-06-2006, 13:02
Pljujem po svim nazovi gamerima koji misle da su pokupili svu pamet ovog svijeta. Recimo kad neki klinac pocne srat da je aoe 3 najbolja strategija svih vremena ili da q4 ima najbolji mp, a drugo nista ni igrao nije, pa tu su onda ljudi kaj igraju samo dotu a pljuju po ostalim war3 mapama. Isto tako pljujem po ljudima koji vrijeđaju druge samo zato sto im se neka igra ne sviđa a svima drugima je kakti super (max payne je po mom misljenju sranje, kaj se moze). Pljujem i po ljudima koji igraju samo jedan žanr igara i onda su im recimo morrowind ili baldurs gate bezveze jer "moraš liku podešavat tam neka sr***a". Na kraju pljujem po samom sebi jer toliko pljujem druge, i jer ce ovaj post vjerojatno brzo lockat, ali ako vam je stalo, napisite svoje misljenje o laznim idiotima ovdje. Kritike na vlastiti račun sa zadovoljstvom prihvaćam.

vrlo dubokoumno...svaka čast :pray: :bravo:

v4MP1r3
26-06-2006, 13:04
Ja pljujem :D po onima koji preuvelicavaju svoju pobjedu.

Primjer: jedan moj frend je igrao SW: Galactic Battlegrounds
i on se pocne meni hvalit kako je on razbio neprijatelja sa 20 workera
LOOOOOOOOOOOOL!! :rotfl: :rotfl:

Mislim ono ocito, jasno ko kristal, laganje.

jedino ak je neprijatelj imao 10 workera manje :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ali stvarno vampir ima pravo kaj se glupih klinaca tice. Ne podnosim to kad te neko pocne zayebawat bez veze i kad se pocne bahatit iza svog nicka. Cim vidis da ti neko psuje mater u 3 recenici znas da ima manje od 15 god...

tu se slazem, kada seru okolo, cim vidis da je recenzija lijepo napisana, sve ti je tu ok, ko kod iggya- (malo uvlacenja u pozadinu)

ali da te pitam jos ensto, ko to pise recenzije a ima manje opd 15 ili 15??
koji ludjak bi dao njima da pisu... ajde dobro, ako imajur ada i znaju sto pisu ok ali o je RIJETKOOO



[quote="Sonic_Moronic":1pbrm4kb]Sad sam malo pogledo Happy Tree Friends. Tako zaaaaaaaaaaakon!!!!

To treba pokazati klincima koji misle da su "gejmeri". I usput kak ti je to palo na pamet? Fulo topic ili šta?[/quote:1pbrm4kb]

da fulo topic, to je u SITE-ovi [sajtovi]

WEASEL
26-06-2006, 17:00
Ja pljujem po svakom tko pljuje po noobovima kada dođu na server, jer svi smo bilo noobovi i sada su oni kao face

Outmind
26-06-2006, 18:52
Ja pljujem po svakom tko pljuje po noobovima kada dođu na server, jer svi smo bilo noobovi i sada su oni kao faceS:bravo:

Potpis, tome bih samo pridodao ljude koji te vrijedjju zbog laga, mislim ono nisu svi rockfelleri...

Sonic_Moronic
26-06-2006, 19:49
OOps da fulo topic.

Da grozno je kad ti se TOLIKO sprdaju samo zato jer si tek sad nabavio igru.

Tyrant
30-06-2006, 00:57
da bas je debilno samo sto oni nekontaju da su i oni nekada bili noobovi i sl...
mada priznajte da kad vas je nekada iznervirao neki pocetnik (newbie ne noob(newbie je pocetnik noob je idiot ) da ste mu samo rekli fof n00b

takodje mrzim ljude koji govore da su sf igre sranje (moj omiljeni zanr ) i sf serije battlestar galactica :pray: :pray: :pray: :pray:
takodje je debilno kad mi neko sere kad me vidi da radim u mayi, mislim ono sta tebe bole palac sto je meni zabava modeliranje...

moj savet uze i sebe obesiti jer druge nema na svetu se nenormalno povecava broj idiota a smanjuje broj moralnih(donekle ) ljudi, tako da je jedino resenje uze i prva sljiva ;) mislim ja sam za cim dodjem do lvl-a 60 idem na prvu sljivu :yuck:

Herr Schnitzel
30-06-2006, 08:23
E pa takve ja mrzim, ono "SF je cisto sranje" a nisu nikad probali.
Ne treba igre gledat po zanru nego po kvaliteti.

King tiger
30-06-2006, 09:49
Gledaj PCPfan ono sto covjek moze napravit je reci da su SF igre sranje, ali ne moze ti nametat svoje misljenje.
Ja sam za neku igru(nesjecam se sad) rekao liku da je sranje a on poceo psovat i vrijedjat me.
I da Herr Schnitzel sve se treba gledati po kvalitetu ne sa predrasudama prema zanru.

RETROVIRUS
03-07-2006, 17:49
Outmind :pray: care

Mafioz0r
27-04-2007, 10:30
Ne postoji ono "najbolja igra svih vremena", nego najbolja igra po žanru. Oni koji tako ne misle si mogu svoju najbolju igru svih vremena ugurati tamo gdje sunce ne sije. I jos jedna stvar, nitkonema pravo nametat svoje misljenje drugim ljudima. Oni koji tako rade.... imam ja jednu viziju gdje bi si oni mogli zabit svoja misljenja.

1van
27-04-2007, 10:33
slazem se... i ja sam bil takav... dok nisam imal ovakvu masinu govoril sam kak su TES nastavci sranje... (ubijte me) cim sam dobil masinu oso sam instalirat sam onak bzvz da vidim kakva je igra... I IGRA JE LEGENDARNA (igre)... i nikad nisam volio RPG-ove jer ih nikad nisam ni igro... (osim diabla)... al sad sam se zaljubil u rpg... (jos uvijek sam n00b sto se tice rpg-a)

pljujem po bivsem sebi i pljujem po svim takvim budalama i kretenima koji seru neke o nekoj igri a nikad je nisu probali... ... ... aj eto tek tako reda radi, pljujem i po tebi Outmind... zbzvz :rotfl: :rotfl:

Takav sam iz nekog razloga bio i ja... :?

1van
27-04-2007, 10:36
Ne postoji ono "najbolja igra svih vremena", nego najbolja igra po žanru. Oni koji tako ne misle si mogu svoju najbolju igru svih vremena ugurati tamo gdje sunce ne sije. I jos jedna stvar, nitkonema pravo nametat svoje misljenje drugim ljudima. Oni koji tako rade.... imam ja jednu viziju gdje bi si oni mogli zabit svoja misljenja.

Moze postojati najbolja igra po tvom misljenju no to neznaci da se ona mora svidjeti i drugima 8) Po meni najbolja igra je Oblivion dok je nekom drugom oblivion sranje i to je to.

Outmind
27-04-2007, 11:27
Ajme majko ko je ovo iskopao... U zadnje vrijeme netko sustavno traži moje stare topick-e i iskopava ih, možda misli da su dobti, ne znam.

K4ciga
30-04-2007, 17:05
dnoob(newbie je pocetnik noob je idiot ) :

Noob=Unexpirienced player,tj. neiskusni igrač,znači po tvojoj logici i Einstein bi kad bi igrao CoD MP bio "idiot"

Idiot=Ljudi koje druge nazivaju noobovima :roll:

flander
30-04-2007, 17:13
one word : n00bs :wink:

McPingvin_v2.0
30-04-2007, 17:27
Pljujem po ljudima koji dižu Oblivion u nebesa a Morrowindu ili nedajbože Areni i Daggerfallu nisu ni prismrdili.

Pljujem po ljudima koji dižu Far Cry u nebesa i govore kako su HL, RTCW i Max Payne sranja od igara jer FC ima "sve što jedna pucačina treba imati, dobru grafiku i tropski okoliš".

Pljujem po ljudima kojima je C&C vrhunska strategija a TW serijal je "komplicirano sranje" koje "nema nikakvog smisla. Kakve ima veze dal ga ja napadam sa konjicom s boka ili od naprijed? Kakve veze ima jesam na vrhu brda ili na dnu? Mdaj, koji idioti su ovo radili?!".




Da se razumijemo, ja volim i Oblivion i Far Cry i C&C. Tek tolko.

Eda. Pljujem po ljudima koji misle da je najnoviji nastavak nekog serijala najbolji.

Burek_fr0m_SPACE
30-04-2007, 19:29
Ja bih dobro 'raknuo na one koji su negdje nekad čuli za neke poligone, šejdere i megabajte, pa su odjednom 3x veći stručnjaci od Carmacka (ako znaju ko je on), počnu srat kako igra nije dobro isprogramirana, kako su programeri nesposobni jer se igra na kompiću koji im je tata kupio vrti u 10 frejmova, kako bi oni to sve optimizovali da su oni to radili, pa pođu prepoznavat verziju šejdera sa skrinšota i pitaju se kakav će komp trebati za igru sa mock-upovanog koncept-arta koji oni smatraju slikom iz igre, pa redovno izlažu svoje prognoze kako će sa DX15 grafika biti foto-realistična (pri tome neznajući šta je DX uopšte) i još na pitanje "koji grafičku imaš?" povremeno odgovaraju sa "256 megabajta"... Ima li goreg preseravanja nego kad totalno neupućeni i priglupi pođu pjeniti profesionalcima kako se njihov posao radi?

Xenon Demon
30-04-2007, 20:41
Ja sam razgovarao sa profesionalcima i ljudi ka ljudi.....(a i ja sam već postao prof..ali nema veze) no najviše me živciraju ona derišta koja misle da
WoW ili COD 2 nevaljaju samo zato što im ne ide..(istina sa UT 2004 nisam nikad ima problema...ali bio sam n00b sa COD 2dosta dugo no kasnije sam se popravio ali ne oni morajusrat po svemu znate kako mi idu na ku... živce da je to nemoguće)

1van
01-05-2007, 14:06
Ovo je istina sto ste rekli i poznam takvih mnogo...
Evo jednog razgovora sa mojim frendom koji je kupio komp prije mjesec dana(ja mu rekao koji su djelovi bitni ako zeli igrati igre na high detaljima)...nije imao pojma o kompu, sad mjesec dana poslije on meni vraca oblivion sav izgreban...

JA:konju jedan izgrebo si mi oblivion i nece ga pokretat
PRIJATELJ:to ti je zbog toga sto nemas dobar kompjuter
JA:dok ga nisam tebi dao sve je radilo
PRIJATELJ:Ma daj meni je jedan hacker sve objasnio
JA:ma jeli , koji je onda problem?
PRIJATELJ:prvo mi reci kako ti se ove kompjuter
JA: :rotfl: :rotfl: :rotfl: koji si ti retard :rotfl: :rotfl: :rotfl:

I onda se on pocne po razredu pravi da nes zna :rotfl:


tjedan dana poslije zove on mene(opet) da mu krekiram igru..
ja mu kazem zovi hackera...
Sad mi nemojte srat kako ni ja nemam pojma zbog toga sto znam da nemam pojma :boohoo:

1van
01-05-2007, 16:39
nemaš pojma o pojmu, ne smiješ spominjati krekiranje

Jesam rekao da znam da nemam pojma o pojmu?!

McPingvin_v2.0
01-05-2007, 17:11
da

Xenon Demon
02-05-2007, 09:08
Iskreno mislim da takva derišta trebalo banovat sa kompjutera sve dok ne odrastu..... mislim neko otkrije neki glich u bazi i neće da ti kaže .....
a ti bi njemu reka kakav hackeraj ako ti to neće da kaže onda je takav čovjek dobio naziv govno
:twisted:

Svinjoguz
02-05-2007, 16:47
Ja sam razgovarao sa profesionalcima i ljudi ka ljudi.....(a i ja sam već postao prof..ali nema veze) no najviše me živciraju ona derišta koja misle da
WoW ili COD 2 nevaljaju samo zato što im ne ide..(istina sa UT 2004 nisam nikad ima problema...ali bio sam n00b sa COD 2dosta dugo no kasnije sam se popravio ali ne oni morajusrat po svemu znate kako mi idu na ku... živce da je to nemoguće)
Da,takvi likovi su mi najjači

Ono,daš mu guest pass od wow-a i lik igra igru 2 minute
,lik ugasi igru i onda priča kako je igra smeće

Isti lik danas hvali Quake4 bez da je probao Q1,2,3,lol

Sad se folira da mu se kompjuter zove pentium 4 i da mu se grafička zove 256megabajta 8) :rotfl:

Zatim upitam tog lika kolko rama imaš...on veli 80gigabajta :rotfl:

1van
02-05-2007, 18:02
:rotfl: :rotfl: :rotfl: ovaj je luđi od mnogih iz mojeg razreda :rotfl: :rotfl:

Koliko on ima godina?

Svinjoguz
02-05-2007, 18:26
:rotfl: :rotfl: :rotfl: ovaj je luđi od mnogih iz mojeg razreda :rotfl: :rotfl:

Koliko on ima godina?
Dečec iz susjedstva,ima 11 godina :rotfl:

Dreadlord
10-08-2007, 13:21
ja isto pljujem po tim kvazi-gamerima...
jednom je na forumu. hr neki idiot tvrdio da se kaže igrica (nemam ništa protiv kad netko kaže igrica, ja osobno govorim igra) ali tip je zapoceo svoj 4 post tvrdeci da smo mi idijoti što govorimo igra, da se kaže igrica i da je loše govorit igra... onda je nešto piso i reko je pogledajte kako ja znam l33t, a moron je zabravo pisao AOL'ese :rotfl: :rotfl: i to neki polovicni AOL'ese...
onda kada bi mu netko prigovorio on bi napiso da je on gamer i pravi programer, pravi autoritet, tako da mu ne prigovaramo, i da je kljucni uspjeh dooma 3 bio l33t kojeg on tako "vješto i točno" piše... :rotfl:
ali me raspizdio i došlo mi je da ga izvrjeđam jer je tip neki zadrti moron, on tvrdi svoje i nema tu...
bilo je još takvih slucajeva puno (na pcplayu forumu manje), a najbolje mi je što ti moroni pokušavaju gaming kulturu prilagodit sebi, kak njima paše tako pišu, (jedan tip na pcplay forumu je rekao da singleplayer nema nikakve nikakve veze s gamingom, primjer morona koji sebi "prilagođava" gaming)
šta vi mislite o njima?

Empe Tri
11-08-2007, 03:37
kao sto sam rekao jos daaaaavno :
O ukusima se ne raspravlja

svaokm covjeku ce se svidjat neka igra koja se tebi nesvidja i ti ces pljuvat po njoj jer mislis da je ta igra sranje...

stara Indijska uzrecica :
"...onaj koji pljuje po drugima, pljuje i po samom sebi..."

ma ova pljuvacnica je samo za malu djecu koja neznaju ni sta je mis a kamoli tastatura :roll: :D

Hamti Damti
03-09-2007, 10:41
Ja pljujem po likovima koji ne provedu puno vremena na nekoj igri ili joj "nedaju sansu", i pljuju po toj igri jer misle da nesto znaju pa da zato mogu pljuvati a nemaju cistog pojma.

Takvim debilima bi glavu razbio kad bi po mojoj omiljenoj igri pljuvali a da su kraj mene, jer kad neko vrijedja moju omiljenu igru a NEMA POJMA, tada vijedja i mene :-x

@Empe Tri

"ma ova pljuvacnica je samo za malu djecu koja neznaju ni sta je mis a kamoli tastatura"

Za ovo bi ti dao cistu desetku da ovaj forum ima opciju "ocijeni korisnika"

Svaka ti cast :bravo:

Jopax
03-09-2007, 11:05
Meni na živce ide kad sam je jednom kupio igru i bila je neka 2d strategija dosta stara u stilu settlersa i kad sam je kupio i kad su frendovi vidjeli kutiju od igre počeli su se smijat kako igram glupe igreice za djecu(a tad sam jedini ja imao komp od njih)
ugl igra je ispala dobra ali sam je izgubio negdje :(

Sonic_Moronic
03-09-2007, 11:12
To su sve iritantne predrasude. Daj dečecu igru iz 1998, recimo. Igrat će je 5 minuta i reći da je sranje. S nekim igrama jednostavno treba provesti više vremena.

Kiklop
03-09-2007, 12:42
Ovo je istina sto ste rekli i poznam takvih mnogo...
Evo jednog razgovora sa mojim frendom koji je kupio komp prije mjesec dana(ja mu rekao koji su djelovi bitni ako zeli igrati igre na high detaljima)...nije imao pojma o kompu, sad mjesec dana poslije on meni vraca oblivion sav izgreban...

JA:konju jedan izgrebo si mi oblivion i nece ga pokretat
PRIJATELJ:to ti je zbog toga sto nemas dobar kompjuter
JA:dok ga nisam tebi dao sve je radilo
PRIJATELJ:Ma daj meni je jedan hacker sve objasnio
JA:ma jeli , koji je onda problem?
PRIJATELJ:prvo mi reci kako ti se ove kompjuter
JA: :rotfl: :rotfl: :rotfl: koji si ti retard :rotfl: :rotfl: :rotfl:

I onda se on pocne po razredu pravi da nes zna :rotfl:


tjedan dana poslije zove on mene(opet) da mu krekiram igru..
ja mu kazem zovi hackera...
Sad mi nemojte srat kako ni ja nemam pojma zbog toga sto znam da nemam pojma :boohoo:O.o rofl

Korpse
08-10-2007, 14:15
Ovo je istina sto ste rekli i poznam takvih mnogo...
Evo jednog razgovora sa mojim frendom koji je kupio komp prije mjesec dana(ja mu rekao koji su djelovi bitni ako zeli igrati igre na high detaljima)...nije imao pojma o kompu, sad mjesec dana poslije on meni vraca oblivion sav izgreban...

JA:konju jedan izgrebo si mi oblivion i nece ga pokretat
PRIJATELJ:to ti je zbog toga sto nemas dobar kompjuter
JA:dok ga nisam tebi dao sve je radilo
PRIJATELJ:Ma daj meni je jedan hacker sve objasnio
JA:ma jeli , koji je onda problem?
PRIJATELJ:prvo mi reci kako ti se ove kompjuter
JA: :rotfl: :rotfl: :rotfl: koji si ti retard :rotfl: :rotfl: :rotfl:

I onda se on pocne po razredu pravi da nes zna :rotfl:


tjedan dana poslije zove on mene(opet) da mu krekiram igru..
ja mu kazem zovi hackera...
Sad mi nemojte srat kako ni ja nemam pojma zbog toga sto znam da nemam pojma :boohoo:O.o rofl

suosjećam sa tobom, imam i ja takvih budala...

DesertEagle
08-10-2007, 21:47
Pljujem po svim nazovi gamerima koji misle da su pokupili svu pamet ovog svijeta. Recimo kad neki klinac pocne srat da je aoe 3 najbolja strategija svih vremena ili da q4 ima najbolji mp, a drugo nista ni igrao nije, pa tu su onda ljudi kaj igraju samo dotu a pljuju po ostalim war3 mapama. Isto tako pljujem po ljudima koji vrijeđaju druge samo zato sto im se neka igra ne sviđa a svima drugima je kakti super (max payne je po mom misljenju sranje, kaj se moze). Pljujem i po ljudima koji igraju samo jedan žanr igara i onda su im recimo morrowind ili baldurs gate bezveze jer "moraš liku podešavat tam neka sr***a". Na kraju pljujem po samom sebi jer toliko pljujem druge, i jer ce ovaj post vjerojatno brzo lockat, ali ako vam je stalo, napisite svoje misljenje o laznim idiotima ovdje. Kritike na vlastiti račun sa zadovoljstvom prihvaćam.

dobar govor...

Gorky
09-10-2007, 08:03
Dobar post sa pocetka, svaka cast.

Meni se dogodilo dok sam jedan dan stajao u AH u Orgrimmaru da tip stoji iza mene, inspecta me i vidjeci Staff of Natural Fury, koji bas nije lako nac (world drop, opako rijetko pada, ima ga samo 5 ljudi na mom serveru, ja sam ga kupio, hehe) kaze kako mrzi vidjet takvu stvar na "randomu", mislim, WTF??? random??? ja mu uredno odvratim "kiss my Ass" i stavim ga na ignore. Par dana kasnije radim sa frendom arenu, njemu treba, ja sam strogo PvE, kad evo mog "random" tipa protiv nas, joj, kako je tip patio, nakon 8 njihovih poraza, zavrsavamo mi 10 partija, i ja necu vise, al posaljem tipu /w "so much for random". Mislim zbilja, sta ljudima to treba, ko da sam mu ja krvi sto je on grindao Arenu, a ja pare, pa sam si mogao priustit taj staff. i sad je on toliko veca faca od mene jer on ima Par dijelova Merciless seta, a ja sam noob i "random" jer imam skoro skroz Blue gear (bio, sad sam epic)

Blaster32
09-10-2007, 13:03
imas ti puno pljuvacke u sebi a?

Herr Schnitzel
12-10-2007, 15:32
imas ti puno pljuvacke u sebi a?

Pa nick mu je Gorki...

m4dn3ss
23-10-2007, 17:04
Pljujem po svim nazovi gamerima koji misle da su pokupili svu pamet ovog svijeta. Recimo kad neki klinac pocne srat da je aoe 3 najbolja strategija svih vremena ili da q4 ima najbolji mp, a drugo nista ni igrao nije, pa tu su onda ljudi kaj igraju samo dotu a pljuju po ostalim war3 mapama. Isto tako pljujem po ljudima koji vrijeđaju druge samo zato sto im se neka igra ne sviđa a svima drugima je kakti super (max payne je po mom misljenju sranje, kaj se moze). Pljujem i po ljudima koji igraju samo jedan žanr igara i onda su im recimo morrowind ili baldurs gate bezveze jer "moraš liku podešavat tam neka sr***a". Na kraju pljujem po samom sebi jer toliko pljujem druge, i jer ce ovaj post vjerojatno brzo lockat, ali ako vam je stalo, napisite svoje misljenje o laznim idiotima ovdje. Kritike na vlastiti račun sa zadovoljstvom prihvaćam.

dobar govor...S

DOBAR GOVOR

100EURO
23-10-2007, 18:16
hrrrr plju

Duh
23-10-2007, 18:35
Meni na živce idu tipovi koji se prave da znaju sve o kompovima a kad ih pitaš koji procesor imaju kažu 3 ghz,ili kad kažu grafička 256mb.Tako mi jedan tip iz razreda kaže da ima 3 ghz proc.Ja ga pitamk ak se mu zove proc on nema pojma sam tupi 3 ghz.Drugi dan sam ga pitao jel zna što je to dual core .a on se počne preseravat:Dual core sranje od sranja ta grafa ništ ne valja.A ja :rotfl: I onda on počne govorit po razredu da nemam pojma o kompovima

Plexihack
23-10-2007, 19:39
Wannabe gameri?

Mislite na onog lika iz mog razreda koji igra tibiu pa mi kaže baš si lol,nobu jedan (tako kaže,kako se čita),tibia je MRPG....
Pa me pita koji si level na counter strike-u...

E,da živcira me kada netko misli da je gamer jer igra WoW

Snake
29-11-2007, 01:26
Meni na živce idu tipovi koji se prave da znaju sve o kompovima a kad ih pitaš koji procesor imaju kažu 3 ghz,ili kad kažu grafička 256mb.Tako mi jedan tip iz razreda kaže da ima 3 ghz proc.Ja ga pitamk ak se mu zove proc on nema pojma sam tupi 3 ghz.Drugi dan sam ga pitao jel zna što je to dual core .a on se počne preseravat:Dual core sranje od sranja ta grafa ništ ne valja.A ja :rotfl: I onda on počne govorit po razredu da nemam pojma o kompovima

sad ću citirat svog profesora:

"Informatičko obrazovanje u Hrvatskoj počelo je u trenutku kad se na netu pojavio severinin video-uradak."

eh da, dual core grafička... heh, a moja sestrična još ni dan danas ne može shvatiti razliku između ram-a i hard diska... i uvjerena je da joj se mp3-ice spremaju na 256mb ram memoriju...

Ryd3R
15-12-2007, 13:37
mene živciraju oni ljudi koji igraju samo jednu igru i nećeju probat niti jednu drugu :? govoreći da su druge igre, koje su zapravo dobre, sranje. a nikad ih nisu igrali
:roll:
isto me živciraju oni klinci koji igraju wow a neznaju pročitati kaj im je quest i oni su sad teški gameri i okolo govore kak oni igraju wow :?

KingTomy
21-12-2007, 16:41
Pita mene frend kaj igram sad...kažem evo sad malo medieval 2 total war...
on:kae to?
ja: aaa....igra...nedamise objasnjavat odi na google i napisi medieval 2.

on: budem vidio slike

15 sec.

on: SRANJE!
ja:?
on: a sve te igre gdje imaš puno vojske su sranje, cod je 10x bolji

:o

EXTENDED VERSION (CONTINUED):
kako možeđ uspoređivat te 2 igre pa potpuni drugi žanr su?

on: kaj?

on je inace gamer

Sonic_Moronic
21-12-2007, 17:51
Meni na živce idu tipovi koji se prave da znaju sve o kompovima a kad ih pitaš koji procesor imaju kažu 3 ghz,ili kad kažu grafička 256mb.Tako mi jedan tip iz razreda kaže da ima 3 ghz proc.Ja ga pitamk ak se mu zove proc on nema pojma sam tupi 3 ghz.Drugi dan sam ga pitao jel zna što je to dual core .a on se počne preseravat:Dual core sranje od sranja ta grafa ništ ne valja.A ja :rotfl: I onda on počne govorit po razredu da nemam pojma o kompovima

sad ću citirat svog profesora:

"Informatičko obrazovanje u Hrvatskoj počelo je u trenutku kad se na netu pojavio severinin video-uradak."

eh da, dual core grafička... heh, a moja sestrična još ni dan danas ne može shvatiti razliku između ram-a i hard diska... i uvjerena je da joj se mp3-ice spremaju na 256mb ram memoriju...

Onak, koji hebeni car. :pray:

Kablam
21-12-2007, 18:14
Jedan moj prijatelj misli da je Dawn of war glupost :o

_ZlayA_
22-12-2007, 19:29
Jedan moj prijatelj misli da je Dawn of war glupost :oS:kill:
jedna od rijetkih strategija gdje ti ne sluzi mass army rush strategija...

Nemesis
22-12-2007, 19:30
Pljujem po svim nazovi gamerima koji misle da su pokupili svu pamet ovog svijeta. Recimo kad neki klinac pocne srat da je aoe 3 najbolja strategija svih vremena ili da q4 ima najbolji mp, a drugo nista ni igrao nije, pa tu su onda ljudi kaj igraju samo dotu a pljuju po ostalim war3 mapama. Isto tako pljujem po ljudima koji vrijeđaju druge samo zato sto im se neka igra ne sviđa a svima drugima je kakti super (max payne je po mom misljenju sranje, kaj se moze). Pljujem i po ljudima koji igraju samo jedan žanr igara i onda su im recimo morrowind ili baldurs gate bezveze jer "moraš liku podešavat tam neka sr***a". Na kraju pljujem po samom sebi jer toliko pljujem druge, i jer ce ovaj post vjerojatno brzo lockat, ali ako vam je stalo, napisite svoje misljenje o laznim idiotima ovdje. Kritike na vlastiti račun sa zadovoljstvom prihvaćam.

sry što nisam prije odgovorio,ali nisam ni skontao...
sve što imam za nadodati je :pray: :pray: :pray:

Nesa
26-12-2007, 18:34
Ma pljujem i ja i po gejmerima i po sebi :rotfl: