PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem s monitorom!



zoky
03-08-2009, 12:36
Ne mogu vjerovati, ali svaki tjedan imam jedan problem! :-x

Naime jučer ja upalim svoj monitor kada ono slika titra ko luda.(kao da se hoće upaliti pa neće) Ugasim ja sve, otvorim kučište da vidim malo situaciju, sve je u redu, prašinu očistio...
Upalim ja opet komp kada opet monitor titra ko lud. Ostavim ga ja neka radi i nakon 1 min sve OK. Mislio sam da je stvar riješena.

Ali onda opet kada bi mi se monitor isključio kada ništa ne radim na njemu, i kada bih ga ja opet upalio opet slika titra!

Prvo mi je na pomisao palo da se neka stvar u monitoru mora možda zagrijati ili....

Monitor je Samsung 2232BW!

Najnoviji driveri su gore i za monitor i za grafu. Nema pregrijavanja komponenti! ugalvnom, nakon kada ono tiranje prođe monitor radi sasvim normalno, tako dugo dok se ne ugasi na par minuta...i onda opet počinje to nekakvo hebeno titranje! :yuck:

Edit: jedino nisam probao zamijeniti DVI kabel, jer nemam nikakav doma. A jel bi to mogao biti problem? :cry:

Gwin
03-08-2009, 12:42
ekčuli. meni ovo smrdi na pokvareno napajanje monitora.. konkretno na pregrijavanje transformatora..

ja bi to odnio na servis..

zoky
03-08-2009, 12:52
Ja sam mislio još pričekati dan dva pa onda ako se situacija ne riješi nosim na servis! Garnaciju imam tak da nema problema!

Karlo_from_Bjelovar
03-08-2009, 18:41
99% siguran da je do monitora... ali... el si probao na nekom drugom kompu? si pokusao spojit monitor preko vga pa pomoci convertora spojit u grafu na dvi? (ili ti mozda grafa ima vga(?))

zoky
03-08-2009, 18:47
Vidiš nisam to probao! Sutra ću pa javim, jer nemam vremena danas.

Al ja isto mislim da je do monitora! :yuck:

zoky
04-08-2009, 09:43
Ode....

Danas se nije htio ni upaliti! :cry:

Ide na servis danas popodne!

Ono što mi je sada najgore je opet privikavanje i to s 22˝ na 17˝....katastrofa! KO da gledam mobitel